Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki van rám akadva a környezetem, mert át mertem menni egy... fórum

Ki van rám akadva a környezetem, mert át mertem menni egy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
46. birebora (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 15:08
Örülök:)
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Birebora)
márc. 21. 13:49
Na jelentem eddig semmi bajom nincs :)
44. Myra
márc. 18. 21:36
Igazából kellő óvintézkedés mellett jó ha segítesz a barátnődnek.
43. birebora (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 18:29
Jó, most már mindegy. Elmentél ott voltál. Késő bánat. Kár ezen agyalni. Reméljük megúszod.
42. Panna.33 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 18:29

Én pajzsmirigybeteg vagyok, nagyon ritkán van lázam, akkor volt, szerencsére csak egy napig. Viszont sclerosis multiplexem is van, a lázzal jött egy rakat korábbi SM tünet, olyan volt, mint egy durva shub, kettőslátással, szédüléssel.

Utána csak náthás tünetek, és extra fáradtság.

41. birebora (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 18:25
Kb. 5 nap. Oké, de nem megyek direkt a fertőző beteghez.
40. liliom10 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 17:46
Nem ! És ne hagyd abba pár hétig, utána is szedd kisebb adagban a C-, és a D-vitamint !
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Panna.33)
márc. 18. 17:40
Remélem nem kell, neked akkor milyen tüneteid voltak?
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Epresturmix)
márc. 18. 17:40
Pont ez az, nagyon jó barátnőm sokszor segített más bajokban, úgy voltam vele, mivel én egyáltalán nem vagyok félős és egyedül is élek dolgozom kiteszem magam neki. Boldog volt amúgy.
37. Panna.33 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 17:38

Nem mindegy, én november végén kaptam el, az orvos a C és D vitamint mondta, hogy szedjem, meg catafamot írt fel. Azt tudsz venni is, de csak a 25-öst, nem az 50-est, mert az utóbbi receptköteles.

De ne kelljen.

36. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 17:29
Én is elkaptam. Alig bírok belőle kimászni! Itthon mondjuk külön szobában alszunk ha valamelyikünk beteg, de elkerülni nem tudom! És jó barát vagy! Én is mennèk, ha kovidos ha nem! 🥰
35. Channa* (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 17:26

Hát ez nagyon vicces!

Még is mit vársz? Azt, hogy mindenki csodáljon, hogy segítettél neki. Én teljesen felelőtlennek tartalak!


Nem tudott volna főzni? Mi lenne, ha nem csak náthás lenne, akkor fürdetni is kellene? Röhejes.


Beszélgetni telefonon is lehet!

1-2 óra alatt simán elkaphatod, bár most azt nem értem, hogy ez kovid teszt e, mármint a fórum. Te tényleg azt várod, hogy mondjuk meg, hogy kovidos lettél e? Vegyél egy tesztet és csinálj, amit akarsz.

Az ilyenek miatt van aki belehal egy-egy betegségbe.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Liliom10)
márc. 18. 16:42
Ilyenkor már nem mind1? :)
33. liliom10 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 16:39
Kiderül pár nap múlva... Szedném emelt adagban a C- és D-vitamint, és egy kis cinket, szelént is.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Liliom10)
márc. 18. 16:22
Van láza, illetve folyik az orra, pozitív lett ilyen otthoni teszttel. Ha elkapnám akkor értelemszerűen pihenek, de mondom nem egész nap ültem ott max ha olyan 1-2 óra volt.
31. Panna.33 (válaszként erre: 29. - Liliom10)
márc. 18. 16:17
Pontosan.
30. liliom10 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 16:17
Ha belázasodsz, inkább feküdj, pihenj !
29. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 16:16

Ha náthás, nem lázas. Ha influenzás, akkor szinte biztos.A náthánál nem kérünk segítséget, főzünk, takarítunk.

Ha ágynak dőlt a barátnőd, akkor inkább otthon kellett volna főznöd, és vinni neki. A takarítás ilyenkor ráér.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Liliom10)
márc. 18. 16:16
Főzök is :) Vagy úgy érted, annyira lerobbanok, hogy akkor már betegen ne kelljen főznöm? :)
27. liliom10 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 16:12
Azt hiszem, 4-6 nap a lappangási idő. Főzhetsz magadnak előre a hétvégére.
márc. 18. 15:53

Rám is ki lenne.😅

De tényleg bárhol el lehet kapni. Szívesen ki is hagynám az autoimmun betegségeimmel, bár attól jobban félnék, hogy a 78.évében járó anyámnak hazaviszek bármi leprát. Szóval én nem járnék fertőző beteghez segíteni, ha covid, ha influenza, vagy bármi.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Channa*)
márc. 18. 15:53
Értelemszerűen közben beszélgettünk is erről arról :)
24. Channa* (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 15:45

A barátnődnek segítettél?

Hány éves, hogy csak náthás tünetekkel nem volt képes megcsinálni azt, amit te segítettél?

23. Channa* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 15:44
De, akármennyitől elkaphatod és az egy dolog, hogy te beteg leszel, mert te vállaltad azzal, hogy elmentél és időt töltöttél vele, de az aki mit sem sejtve elkapja majd tőled és komoly baja lesz, már nem mindegy!
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Napsugár8)
márc. 18. 15:43
Látod én már nem is tudom milyen variáns van, akkor sok volt a beteg, meg decemberben is. Most influenzaszerű, náthás tünetei vannak a barátnőmnek.
21. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 15:37
Novemberben jött, ha jól emlékszem a legutóbbi variáns, az 5.-ik? Akkor megmondták, hogy nem lesz erősebb, mint egy normál influenza. Persze oda kell figyelni, de azért pánikot kelteni sem kell.
20. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 15:14
Ugyan már, az ember segít ahol tud. Mikor kitört a járvány, mi is segítettünk a szomszédoknak, majd ők is nekünk. Akárhol elkaphatod.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Birebora)
márc. 18. 14:49
Persze, és értem is. Bár nem tudom mennyi lappangási idővel lehet számolni, vagy érdemes e. Mivel értelemszerűen eddig sem tudtam, mikor melyik pillanatban kaptam el.
18. birebora (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 14:35

Reméljük nem kaptad el. De nem érdemes kockáztatni. Te is elkaphatod, beteg lehetsz, kieshetsz a munkából, iskolából és tovább fertőzheted a családod.


Én nem mennék fertőző beteghez ha csak nem életbevágó.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Channa*)
márc. 18. 13:17

Főzés, meg 1-2 háztartási dolog.

Bár tényleg nem hiszem, hogy ennyitől elkapnám.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook