Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? fórum

Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
46. miamiamia (válaszként erre: 45. - Kamilla8111)
2010. nov. 14. 14:29

Szia!

Írtam neked privit tegnap.

2010. nov. 4. 21:46
Vettem shaket, egy adagot megittam, de iszonyú gyomorsavat csinál nekem sajna, gondolom, a tejsavótól, mert a DM-esben is az van, és attól is fáj a gyomrom. Így nem tudom inni az Ultra Losst. Szívesen átadnám vkinek, mert van két dobozzal.
44. cuciii
2010. okt. 20. 18:18

sziasztok!

Én pár napja kezdtem el inni a shaket, az epres-vaníliásat és azt kell mondjam, hogy valami eszméletlen finom:) azóta még nem álltam mérlegre, úgy gondoltam, hogy majd 1hét elteltével nézem meg van-e változás. Amúgy update szerint kajálok már 2éve és elég sokat tornázok, futok, de az az utolsó 2-3kg ami elválaszt az álomsúlyomtól valahogy nem akar lemenni.. Ezért is gondoltam hogy kipróbálom. aztán remélem hogy sikerrel járok :)

43. kattye
2010. júl. 1. 09:45

sziasztok!


Én is most szeretném kirpobálni...Csak nekem óvatosan kell, mert nagyon könnyen hullanak rólam a kilók és áltba ez csak mellen és fenéken látszik.

Tehát nem kell egésznap ezen koplalnom? elég ha edzés napokon reggeli vacsi helyett?

2010. máj. 23. 07:30
Ja plusz eszem a VItabolic-ot és nagyon jó vitamin. Olcsóbb is mint a CaliVita.
2010. máj. 23. 07:29

Én csak akkor eszem amikor megyek edzeni hetente kétszer edzés után. Szupi már sokat formálódott az alakom.


Meg finom is. Igen egy étkezést bőven fedez én nekem legalább is.

Ja és olcsó a többi shake-hez képest.

40. gigszeresgirl (válaszként erre: 39. - KTina)
2010. ápr. 28. 09:45

Semmi baj, hogy csak most írtál.

Köszönöm szépen a válaszodat!

39. KTina (válaszként erre: 37. - Gigszeresgirl)
2010. ápr. 28. 07:24

Szia!

Bocsi, csak most férek a géphez.

Dr. Kelen masszázsolaj Hot paprikakivonatos.

38. KTina (válaszként erre: 37. - Gigszeresgirl)
2010. ápr. 27. 13:00
Szívesen, csak el ne felejtsem:)
37. gigszeresgirl (válaszként erre: 36. - KTina)
2010. ápr. 27. 12:03

köszi a választ! nem baj, hogy leírtad a címet, mert majd név alapján biztos lehet majd Pesten is kapni :-)

előre is köszönöm, hogy leírod a nevét!

36. KTina (válaszként erre: 35. - Gigszeresgirl)
2010. ápr. 27. 11:48

Szia!

Békéscsabán vettem tavaly fodrász, kozmetikai nagykereskedésbe, 500 ml, és kb. 1500-2500 Ft volt. A nevét este ha hazamegyek megnézem és leírom. Bár szerintem a címmel nem sokat segítettem, mert látom, hogy Bp-i vagy.

35. gigszeresgirl (válaszként erre: 34. - KTina)
2010. ápr. 27. 11:34

szia!


milyen paprikaolajat használsz? hol vetted? kb mennyibe kerül?

köszi a válaszaidat előre is!

34. KTina
2010. ápr. 27. 11:20

Sziasztok!

Én még mindig használom a shaket, én is reggelit és a vacsorát helyettesítem vele. Nagyon szeretem. Most ugyan stagnál a súlyom, de már én is leadtam 5 kg-ot. Viszont még egy jó tapasztalat vele kapcsolatban, hogy a bőröm szebb lett tőle, főként az arcomon vettem észre és más is megjegyezte.


A paprika masszázsolajat én úgy használom, hogy hetente 2x bekenem és fóliával betekercselem magam és 40 percet küzdök a taposógépemen. Ettől is nagyon szép a bőr és bizony 6 cm is le lehet adni 10 kezeléssel. Én már tavaly végigcsináltam, most újra elkezdtem. A fóliát kozmetikai nagykereskedésbe vettem 100 m, így olcsóbb mint a háztartási fólia. Nekem pont 10 alkalomra volt elég.

Kitartást és sok sikert kívánok mindenkinek!

2010. ápr. 27. 10:55

Hello lányok!

Kérdésem lenne azokhoz akik már használják a port..

Ha vége a kúrának mire lehet számítani???

Meghízhat az ember?::

2010. ápr. 18. 10:49

Sziasztok!


Én is a Biotech Ultra Loss Shake-jét használom. Jelenleg 81 kg vagyok, 86-ról indultam 2 hete. A reggelit és a vacsit helyettesítem a shake-kel, ebédre eszem rendesen, mennyiségi és minőségi korlátozás nélkül. Sőt tegnap még sütiztem is. Véleményem szerint az alappillér a kalóriabevitelen és a mozgáson van. Minden erre épül. Tiszta matek, kiszámolod az alapanyagcseréd, és ha ennél kevesebb a kalóriabeviteled, akkor fogysz. Ha mindemellett mozogsz is, akkor lehet több a kalóriabevitel annyival, amennyit a mozgás során felhasználsz. :) Én 3 éve vagyok akkora mint egy terhes víziló, előtte 62-65 kg között mozgott a súlyom. A cél 59 - csak, hogy 5-össel kezdődjön :) - , de már a 65-nek is nagyon fogok örülni. Mindenkinek sok sikert!

31. JAyda (válaszként erre: 29. - Bonanzamokus)
2010. ápr. 16. 20:03

Sziasztok!


Az utosó bejegyzés óta sok idő eltelt! Én most szeretném elkezdeni a fogyókúrámat,az Ultra Shake-errel. Végig tudtátok csinálni?Fogytatok tőle? Mi a véleményetek a Shake-ről?

Én kb. 5-7 kg-ot szeretnék leadni.

A paprika masszásolajat vettem, hogy használjam, hogy a legjobb eredményt érjem el?

30. KTina (válaszként erre: 29. - Bonanzamokus)
2010. febr. 12. 14:56

Szia!


Ilyen zsírégetőt én is szeretnék!:-)Mennyivel egyszerűbb lenne! Ja meg olyan tablettát is, amit este beveszek és reggel arra ébredek, hogy 60kg-os narancsbőrtől mentes feszes bőrű gyönyörű nő lettem! Szóljatok ha van ilyen!

Jó hétvégét mindenkinek!

2010. febr. 12. 12:27

Hajrá csajok!

Kitartás! ügyesek vagytok!!!!


És ami még fontosabb, hogy ha vége a Level diétának, nagyon óvatosan álljatok vissza a normál étkezésre! :) KTinának meséltem hasmenésem hiteles történetét! :)

Szóval csak okosan!


Paprika: ezek szerint jól használtad. Nem is fűzök hozzá semmit, tényleg jó a paprika, fantasztikus a naracsbőrre, meg hát írtó jót tesz a vérkeringésnek, ergó baromi nagy segítség a fogyásban is! :)


Amúgy erről jut eszembe, hogy a hülye reklámoktól kész vagyok!

Nem nevezem meg, de ugye reklámoztak anno olyan zsírégetős krémet, amit felkensz éjszakára és majd éjjel hat... Hát, persze, hogyne!

Most komolyan: van olyan ember, aki ennek bedől???

Segít a bőrápolásban, vagy ha mozgással együtt használsz egy ilyen terméket, no de ezt bevenni, hogy te békésen alszol, ez meg leszedi a zsírt???

Nem is ragozom tovább, ettől nagyon ideges tudok lenni...


Mondjuk nekem krémmel dolgozott a masszőr, nem az olajjal, de majdnem u.az.

Én imádtam a zsírtörő masszázst meg a paprikakrémet - főleg télen. :)

Jó volt úgy hazamenni, hogy nem fáztam, hehe!

Mindenkinek ajánlom amúgy!

28. KTina
2010. febr. 11. 09:49

Nagyon ügyes vagy! Én most bármit csinálok stagnál a súlyom, mert pár nap múlva jön a menszim. Ilyenkor nem is szoktam fogyókúrába kezdeni, mert semmi értelme. Odafigyelek az étkezésre, mert különben a vasszöget is meg tudnám enni!:-) Jövő héten lesz shakem és febr. 22-től elkezdem a level diétát teljes erőbedobással. Majd én is beszámolok az eredményeimről:-)

További kitartást és szép napot kívánok!

2010. febr. 10. 22:30
Nah, letelt az első hét... és a mérleg -2kg mutatott!!!! :-)
26. KTina (válaszként erre: 25. - Bonanzamokus)
2010. febr. 10. 19:38
A paprikaolaj tényleg brutál, de szerencsére nem okozott égési sérülést. Tavaly már végigcsináltam egy kúrát. Nagyon hatásos! Márciusba újra megcsinálom. Taposó + tekercselés.
2010. febr. 10. 18:47

Még valami!


Jártam zsírtörő masszázsra, ami első alkalommal nagyon brutál volt (hullafoltok), de hatásos

ott is paprikakrémmel dolgozott a masszőröm.

Nagyon jó hatása van, ha torna előtt bekened magad, de tekercseléssel vigyázz, mert égési sérülést okozhat, amúgy is nagyon erős, masszőröm is higítva használta a fóliázásnál.

De mondom, torna előtt, ha csak simán felkened és picit átdögönyözöd magad, nagyon jó lesz.

Fázni biztos nem fogsz! :)

2010. febr. 10. 18:43

sziasztok


KTina!

kicsit leterhelhetem a privát postáládád... :) remélem segítettem ezzel-azzal :)


amúgy amit megosztanék mindenkivel: nekem, egészszéges, átlagos fiatal nőnek, kevés túlsúllyal nagyon használt mozgás mellett 2 diéta, csak a kockahas diétát nehezen tudom tartani


mozgás: minden reggel séta vagy kocogás (nem futás!)

este torna, mondjuk callanetics vagy bármi egyéb, ami az izmokat építi VAGY heti 3-4x egy, másfél óra aerob dolog (séta, kocogás, aerobic, úszás, bicaj)


diéta: mivel nem tudom, mennyire számít reklámnak egy link, ezért fonetikusan beírom ide, aztán nézzétek meg neten:


1. tripladuplavépontdiétaponthu

azon belül fogyókúra, legfrissebb cikkeink, diéta last minute


2. kockahaspontblogponthu


és nem utolsósorban egy tényleg tartható életmód: organikus táplálkozás (ez az astoriafitness blogon van)


mindenkinek minden jót, aki fogyózik! :)

23. KTina (válaszként erre: 22. - _Megara_)
2010. febr. 9. 09:30

Szia!

Most 22-től fogok belevágni, a level diétát fogom csinálni és ebbe akarom beépíteni tízóraira és uzsonnára vagy egy késő esti vacsira. Te hány napja csinálod és mennyit fogytál már?

22. _Megara_ (válaszként erre: 21. - KTina)
2010. febr. 8. 23:00

Szia KTina!

Az első két este csak úgy ki-be csukogattam a hűtőszekrény ajtaját, nézegetve mit tudnék enni még utána. :-) De, a 3. naptól már nem vonzott a hűtő tartalma... Elég laktató a vacsim!


Mikorra tervezed a kezdést?

21. KTina (válaszként erre: 20. - _Megara_)
2010. febr. 6. 20:37

Szia _Megara_!

A shake mennyire laktató? Nem vagy túl éhes utána? Az infraszauna állítólag nagyon jó és a bőr is szép lesz tőle. Én tekercselni fogom magam paprikaolajjal + taposás. Ettől is szép lesz a bőr és még centikbe is látható az eredmény.

20. _Megara_ (válaszként erre: 19. - KTina)
2010. febr. 6. 18:08

Szia KTina!

Általában délelőtt tornázok. 30'"szálkásító, zsírégető" dvd-re mozgok + 40'infraszauna - ez a könnyebbik része.:-) Heti 3x-5x szeretném csinálni. Legalább is ez van tervben. :-)

19. KTina (válaszként erre: 18. - _Megara_)
2010. febr. 5. 19:24

Szia _Megara_!

Mikor szoktál tornázni és milyen gyakorlatokat végzel? Én elég lusta vagyok, de azért heti 3x szeretnék a taposón 1 órát eltölteni. Úgy gondoltam, hogy ha bírom, akkor a reggelit és a vacsorát helyettesíteném a porral, vagy esetleg a tízórait. Még nem tudom.

Sok sikert és kitartást kívánok!

2010. febr. 5. 18:30

Sziasztok!

3 napja fogyasztom a terméket. Napi torna után és vacsi helyett. Az epres változatot választottam kezdésként. Első nap vízzel próbálta, de nekem az nem jött be. Így maradtam a tejes változatánál. Viszont, elég sokáig kell rázogatnom a turmixos poharat, mire a megfelelő állagot elérem.

KTina: nekem is 25kg lenne a cél... :-)

bonanzamokus: mennyi idő alatt dobtad le magadról a 8kg-t?

17. KTina (válaszként erre: 16. - Bonanzamokus)
2010. febr. 5. 10:00

Szia Bonanzamokus!

Engem érdekelne a tapasztalatod a termékről és általában a diétáról. Én most szeretnék belekezdeni valamilyen fogyókúrába, de még nem tudom, hogy kezdjek neki. 20-25 kg-tól szeretnék megszabadulni nyárig. Minden segítséget szívesen veszek! Előre is köszönöm!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook