Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? fórum

Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
76. Cippora (válaszként erre: 70. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 5. 11:01
Ja most olvasom.Neeeeeem....azért annál több ész szorult belém :D
75. Cippora (válaszként erre: 68. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 5. 11:00

30 kilót híztam terhesség alatt,maradt rajtam 8.Nem magától ment le elhiheted!

Nem írtam,hogy csak ezt szeretném inni,és nem is alapozok csak erre,mint írtam diétázom+sportolok,ez vacsora helyett plusz nasinak megy.Ez mankó,nem csodaszer,ennyi!

Csak érdeklődöm :)

74. ed15ca6d5a (válaszként erre: 73. - Szabcsi22)
2011. okt. 5. 11:00

A futás jó dolog,aerob edzésnek számít,ami zsírt éget.De itt is vannak szabályok!

Egy tempós kocogás,vagy egy intenzív séta reggel(éhgyomorra)vagy este lefekvés elött(utána már nincs evés)közepes tempóba aerób edzésnek minősül.De ami a lényeg,hogy megállás nélkűl legalább 1 órán keresztűl kell csinálni,mert a zsírégetés kb 30 perc után kezdődik el!!!

Ha reggel csinálod akkor a leghatékonyabb,mert egész napra biztosítja az energiát,pörgeti az anyagcserét és égeti a zsírt.Az esti pedig azért előnyös mert éjszaka tudja a szervezet a leghatékonyabban égetni zsírt!

Aerob edzésnek számít ezen kívül még a biciklizés,úszás,taposó gépen taposás...de legalább 1 órán keresztül!Egy tipp:Ha dolgozól,minden nap menj gyalog oda és haza is,ezzelha nem a szmszéd utcába van a munkahelyed le is tudod az aerob edzést!:)A reggeli séta után reggelizz meg bőségesen(Péksütik,kenyér helyett teljes kiörlésűt részesítsd előnybesovány felvágottal,sajtal,tojással,zöldséggel)ebéd lájtosan,délután max 1 joghurt,Vacsira pedig az Ultra loss.

73. szabcsi22 (válaszként erre: 66. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 5. 10:26
Én 162 cm vagyok és olyan 60-62 kg amit szeretnék lecsökkenteni olyan 56kg-ra.A nyáron folyamatosan futottam,most ez kicsit hanyagolódik,de valahogy muszáj megszabadulnom ettől a feleslegtől mert nagyon zavar.
72. szabcsi22 (válaszként erre: 65. - Cippora)
2011. okt. 5. 10:23
Nagyon nem jó az íze,legalább is nekem,még egy adagot sem bírtam meginni belőle,teljesen émelygett tőle a hasam,szóval az íze valami katasztrófa számomra,bár az is lehet hogy nem a megfelelő ízt próbáltam.Igen szeretném ha beszámolnál a tapasztalatokról!köszönöm
71. reni79
2011. okt. 5. 10:13
Az Ultra Loss Shake dobozát ha elolvasod az van rajta hogy max. 2 adagot lehet fogyasztani naponta!
70. ed15ca6d5a (válaszként erre: 67. - Cippora)
2011. okt. 5. 10:08

A reggeli a legfontosabb étkezés,az a ad lendületet energiát egész napra!:)

Bocsi félre értettelek,azt hittem,hogy te minden étkezést ezzel akarsz helyettesíteni!:)

69. ed15ca6d5a (válaszként erre: 68. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 5. 10:05
Azt még elfelejtettem hozzá írni,hogy ha túl kevés kalóriát viszel be,mind amelett,hogy befékez a szervezeted és lelassul az anyagcseréd épphogy nem zsírt fogja lebontani hanem az izmaidat és annál több zsírt fog felhalmozni a szervezeted!De egy megfelelő.1200-1500 kalórián belül tartandó diéta mellett,ha napi 1×,a vacsorát kiváltod ezzel,egy idő után szép eredményeket lehet elérni vele!
68. ed15ca6d5a (válaszként erre: 67. - Cippora)
2011. okt. 5. 09:55

Ezek nem csoda szerek,nem"báj ital"amitől hipp-hopp lefogy az ember!Egy shake(2 merőkanál por) csak 71 kcal ha vizzel készíted!de mindenki tejjel szokta mert úgy élvezetes az íze is!akkor számolj hozzá 3 dl tejet(annyit kell hozzá adni)ami kb 130 kcal,az 200 kcal együtt!ha csak ezt fogyasztod napi 3× vagy 4×,600-800 kalória csak.Még az alacsony kalória számoló diéta is minimum 1200 kcal-t ír elő!!!

ha ezen kívűl semmi szilárdat nem viszel be,pár nap alatt sokkot kap a szervezeted és át áll tartalékoló üzemmódba,raktároz,le lassúl az anyag cseréd,nem tudsz wc-re menni,mert a rost tartalma is nagyon magas,még a mérleg is többet mutathat!!!Többet ártasz mint használsz!!!Mindenhol le van írva,hogy 1 shake edzés után és egy vacsora helyett!Mivel évekkel ezelött aktívan sportoltam,aerobikoztam,meg ismertem tőbb személyi edzőt(akikkel most tartom a kapcsolatot).aerobik oktatót akiktől rendszeresen kaptam táplálkozási tanácsokat!!!

Hallgass rám!Nem szabad csak és kizárólag erre alapozni!

67. Cippora (válaszként erre: 66. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 5. 09:33
A reggelit miért nem lehet?Ezt nem olvastam sehol..
66. ed15ca6d5a (válaszként erre: 62. - Szabcsi22)
2011. okt. 5. 09:21

Az Ultra Loss egy nagyon jó étkezés helyettesítő turmix por,nőknek kifejlesztve akik diétáznak mivel nagyon alacsony a kalória tartalma és minden benne van amit bekell vinned a szervezetedbe egy étkezés allatt!És még finom is!DE!!!!

A diéta alatt nem szabad csak és kizárólag ezt fogyasztani!Ha több rajtad a súlyfelesleg,kezdetbe napi 1×,max. 2× helyettesíthetsz étkezést vele!De a reggelit soha!Az a leges legfontosabb FŐétkezés!!!

65. Cippora (válaszként erre: 62. - Szabcsi22)
2011. okt. 5. 09:21

Miért nem jött be a rossmanos cucc???


Én tegnap kezdtem az ultra loss-t,az biztos,hogy iszonyatosan finom :) a többiről ha gondolod majd beszámolok.

64. Cippora (válaszként erre: 63. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 5. 09:20

Köszi a tippeket!


A kilók száma végülis mindegy,a lényeg,hogy nem tetszik amit a tükörben látok,és ezen kell mihamarabb változtatni.Igen,tornázok itthon,bár bevallom,én lustább vagyok nálad,ez biztos,de igyekszem :)

63. ed15ca6d5a (válaszként erre: 61. - Cippora)
2011. okt. 5. 09:14

Szerintem teljesen reális a súlyod,én a helyedbe nem fogynék tovább!Inkább sportolj!!

Figyi!Nekem 2 fiam van!Az egyik 4 éves,a másik 9 hónapos!Minden percét,minden óráját kihasználom a napnak,hogy mozogjak,meg persze a gyerekek is kondiba tartanak!:)

De akkor vissza térve az ULtra l-ra,nem tudom mit mozogsz,de ha aerobikozol,vagy akármi más fajta sportot űzöl ami igénybe veszi az izmaidat,tegyük fel heti 2×aerobik,csak edzés után igyál belőle 1 órával.És kizárólag a vacsit helyettesítsd vele!Fogd vissza fölösleges kalóriát,szénhidrátot,zsírt(péksüti,kenyér,tészta,csoki,pizza,meki:),cukros lötyik és társaikat likvidálni!Helyettük mivel természetesen szüksége van a szervezetnek mindenből,edd a husit zöldségekkel,köret nélkül,a rízs és a krumpli se kell,hogy mellőzve legyen de akkor edd önmagába,(nem sült krumpli!!!)gyümölcsőt főleg délelött,délután,vacsira zöldséget egy szelet grillezett husival.!

2011. okt. 5. 08:16

Sziasztok!

Rám rám férne pár jó tanács,fogyókúra terén.Most én is azon gondolkozom,hogy kipróbálom az ultra losst,de kicsit félek tőle,mert a rossmanban vettem egy hasonló készítményt de nagyon nem jött be!Mit tanácsoltok?köszönöm

61. Cippora (válaszként erre: 60. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 5. 06:52

Nem szoptatok,úgy biztos nem innám.


Vagy egy hónapig innám rendszeresen,utánna már csak alkalmanként.

Jöhetnek a tippek,bár eléggé képben vagyok a diétázásról,de azért hátha tudsz valami újat mondani :)

Majdnem 30 kilót híztam,most jelenleg 173cm/65 kg vagyok.58 szeretnék lenni,mint terhességem előtt,csak ez az utolsó pár kiló,rendesen ragaszkodik hozzám :)

60. ed15ca6d5a (válaszként erre: 59. - Cippora)
2011. okt. 4. 22:59

Nekem nem okozott ilyen problémákat!Te szoptatsz még?Mert amelett nem lehet inni!!Én megvártam a szpoptatás végét.

Én az ultra loss úgy alkalmazom,hogy délelött edzés vagy aerobik után fél órával,1 órával később iszok 1-et,illetve vacsi helyett olykor.De nem minden nap!Huzamosabb ideig nem ajánlott inni szerintem,inkább a változatos étrend ami segíthet!Konkrétan mit szeretnél elérni vele?Fogyni szeretnél?Mert adhatok pár tippet ami sokat segíthet!

59. Cippora (válaszként erre: 58. - Ed15ca6d5a)
2011. okt. 4. 22:06

Szió!


Akkor tudsz nekem segíteni :)

A lényeg,hogy huzamosabb ideig szeretném inni,kiegészítve diétával+sporttal amikor lehet (4,5 hónapos baba mellett nem mindig könnyű) viszont hasonló fehérjék okoztak nálam hasmenést,és az érdekelne,hogy rendszeres ivás esetén vajon okoz-e ilyen tünetet? :)

58. ed15ca6d5a (válaszként erre: 57. - Cippora)
2011. okt. 4. 21:33
Szia!én próbáltam és használom is!Szerintem nagyon jó!én vacsit szoktam vele helyettesíteni olykor és tényleg eltelít.Valóban nagyon finomak!
2011. okt. 4. 21:28

Sziasztok!


Van még itt valaki?Lenne egy pár kérdésem.Ma kezdtem el inni a csokisat.Isteni finom.

56. linéri (válaszként erre: 55. - 04e95f637a)
2011. szept. 3. 08:59
Most már értem a jelet :))) igen ha tud tanácsot adni :))
55. 04e95f637a (válaszként erre: 54. - Linéri)
2011. szept. 3. 08:54
Van itt egy csaj,ő ilyen üzletben dolgozik,érdekel?
2011. szept. 3. 08:52
Sziasztok működik még ez a fórum ???:)
53. Pupyka
2011. júl. 26. 07:55
Én tegnap kezdtem el inni,de annyi kérdésem lenne,hogy babaprojekt van és nem fogja gátolni a teherbeesést vagy nem lesz baja a babának? A válaszokat elöre is köszönöm.
52. Laar
2011. jún. 15. 19:01

Sziasztok!


Próbálta már vki az Amway Nutrilite Positrim port??

51. Csibecsont02 (válaszként erre: 32. - Atizyan)
2011. máj. 8. 21:43

Szia!

Én most akarom elkezdeni ezt a shakes kúrát amit te csinálsz/csináltál.

Írtál olyat, hogy kiszámolom az alapanyagcserém és ha ennél kevesebb a kalóriabevitel akkor fogyunk.

Azt hogy kell kiszámolni? A mozgással nincs gond, csak kell mellé azért egy kis segítség is :)

50. Pumi:)
2011. ápr. 26. 15:49
Nekem ajánlotta az egyik csak néha vacsora helyett ezt "eszi" kortyolgatja..:D Mondta hogy minden féle ízbe kapható. De utána ha abba hagyja az ember akkor nem hízik vissza? És mennyire hatásos?
49. Rika1
2011. ápr. 17. 03:27
Én nagyon szeretem mindegyik változatát. Eddig egy étkezést pótoltam vele:)
2011. ápr. 4. 20:38

Én most vettem ilyet magamnak. Elötte L-carnitines bogyókat meg löttyöket ittam.. És edzeni nagyon jo, éreztem hogy feldob, jobban volt kedvem edzeni is. 1 év alatt majdnem egy 10estöl szabadultam meg. Hozzá teszem nem voltam sose dagadt csak kis husi :) DE tudom, hogy ezt tuti nem híznám vissza, hiszen nem kínok ment le, hanem egy nagyon fontos dolgot tanultam meg!!!


Vannak nők akik hajlamosak a hízásra, mint én, de ezeknek a nőknek EGÉSZ ÉLETÜKBEN diétázni kell.. Ez egy nagyon rossz hír, de másképp sajnos nem lehet szépnek és karcsúnak maradni.. :(


Ezek a "gyúrós" porok, bogyók stb.. Csak úgy működnek, ha mellett edzünk és diétázunk..

47. Laar
2011. jan. 24. 09:32

sziasztok!


Két hete iszom a shaket reggel este, és még nem ment le egy kiló.Mit csinálok rosszul?Vagy kellene még mellé vmi?


Üdv: Laar

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook