Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mit tud a törlesztő részletek fizetésének halasztásáról? fórum

Ki mit tud a törlesztő részletek fizetésének halasztásáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. Channa* (válaszként erre: 3. - Pampalini)
2020. márc. 20. 08:08

Szerintem jelenleg azon kell elgondolkodnod, hogy szükséged van e a halasztásra.

A törlesztő részletek emelkedni fognak, amikor újra kezdődik, de inkább ez legyen, mint az, hogy a sok most elküldött embernek a nem fizetés miatt bedőljön a hitele.


Ha te biztosnak érzed a munkádat, azaz a fizetésedet, akkor majd felhívod a bankodat (ne ma, mert még semmit nem fognak tudni mondani), és megbeszéled velük, hogy te nem akarsz halasztást, de azt gondolom, hogy sokan fognak élni ezzel a lehetőséggel és legalább a ki nem fizetett törlesztésük miatt nem kell majd aggódniuk...

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Pampalini)
2020. márc. 20. 08:08
Így van. Automatikusan halasztódik.
4. Pampalini (válaszként erre: 2. - Channa*)
2020. márc. 20. 08:06
Az lenne talán még a legkevesebb.
2020. márc. 20. 08:05
Van egy lakáskölcsön amitől úgy tűnik míg élünk nem szabadulunk. Ezen agyalok mit lehet vele kezdeni. Telefonon adhat egy bank érdemi információt? Hallottam olyat is hogy ha nem jelentkezünk hogy nem élünk vele, automatikusan halasztódik. De mennyibe fog ez nekünk később fájni?
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Pampalini)
2020. márc. 20. 08:04

Nem tudom, hogy mire gondolnak ilyenkor.


szerintem mindenki a kamatokról beszél, ami ketyeg tovább és azt is le osztják majd, ha újra kezdődik a törlesztés.

2020. márc. 20. 08:02
Hallottam olyat is hogy nem szabad, mert a bankok felszámolnak akkora összegeket, hogy nem érdemes halasztani.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook