Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki játszik a The West-en? V1-V2-V3 fórum

Ki játszik a The West-en? V1-V2-V3 (beszélgetős fórum)

1 2 3
49. szendmen (válaszként erre: 48. - Cs-Edina)
2009. febr. 24. 22:19
ezzel az összes nyulamat kiugrasztottad a bokorból!:DDD méghogy én nőellenes? HAHAHA!:)
2009. febr. 24. 17:51
nekem is bullmasztiffom van ám! nem is lenne jó ha a valóvilágban nekiállnál véregzeni szerintem. Jól érzem azt, hogy valahol kicsit nőellenes is vagy? nekem valahogy ez jön le, bár nem sértésnek szántam, ha nem így van.
2009. febr. 24. 16:27

én egy bull masztifot és 2 csaucsaut etetek! de nem engem tekintenek gazdinak hanem az exnejemet!

-az indíánfóbiám egy megideologizált dolog!

-csak úgy a vakvilágba nem vérengzhetek!:D

de titeket kedvellek! a V2-ön perce nemis verekedhetek!

2009. febr. 24. 14:51
köszi szépen. sajna ez a kutyusom elpusztult októberben, nagyon imádtam, azért van fenn még mindig. :( most is van egy kis fenevadam, 7 hónapos, kis bohóc. teszek fel majd róla is képet. :)
45. Beathryche (válaszként erre: 44. - Cs-Edina)
2009. febr. 24. 14:46
Szia! Úgy ahogy mondod...éljenek a West-ező lányok :) Egyébként gyönyörű a kutyád, nekem is van egy hasonló kaliberű.
2009. febr. 24. 14:40
Üdv Beathryche! Örülök hogy csatlakoztál hozzánk! Akárki akármit mond, én szeretem az indiánokat! És örülök, hogy egy csaj csatlakozott hozzánk! Két csajjal már nem biztos hogy elbír szendmen! :P
2009. febr. 24. 14:25
Egyébként, ha a képek nem lennének a karakterosztályhoz kötve, akkor egyértelműen a Cowgirl-höz tartozót választottam volna :) Na az dögös.
2009. febr. 24. 13:43

Már akartam, de a benti gépen nincs semmilyen képszerkesztő progi, otthon meg mindig elfelejtem.


Másrészt. A kalandor képek között szerintem ez volt az legattraktívabb. De ha nem lett volna, lehet, hogy akkor is ezt teszem. Sőt, ha lett volna cirkuszos cigánylány, akkor lehet, hogy azt választom. Könyörgöm ez egy játék. Azt is nehezen tudom megemészteni, ha valaki a való életben rasszista, de hogy ez még egy játékban is problémát okozzon...

41. szendmen (válaszként erre: 39. - Beathryche)
2009. febr. 24. 12:38

basszus! azt nemírtad hogy a várost is te alapítottad!:)

miért nem teszel fel egy pofás képet logónak?

40. szendmen (válaszként erre: 39. - Beathryche)
2009. febr. 24. 12:30

mákod van leányzó hogy a V2-es nickemen egy kollégám serénykedik! különben megismernéd az aktuális fegyverem!:DDD

hogy választhat egy fehér nő indián karaktert! báár annak a legjobb a sorban a dekoltázsa! de mégis!!!

2009. febr. 24. 11:17
Csatlakozok a Westesek táborához. V2-n játszom ugyanezen a néven. A városunk Sunshine Town. Illetve szintén ezen a néven az amcsi oldalon talán V5-be. Ott építész vagyok, itt kalandor. Ráadásul, hogy rontsak a helyzetemen indián. És büszkén vállalom, jöhet a sortűz.
2009. febr. 24. 10:52

a katonákat és az akasztófavirág jelleget választókat kifejezetten szivatják egy az elején legyőzhetetlennek tűnő tizedessel!!!

-azért varia nálunk is akad a küldetés sorrenddel!

-te csak ne bánj meg semmit!!!!:D

2009. febr. 24. 09:19

nekem nagyon tetszik az az ing! ;)

én még sem bőrt nem tudok szerezni, sem marháthajtani, pedig már ilyen kalandjaim vannak. akkor ez azt jelenti hogy nálam nem is lesz semmilyen változás a kalandokba? mert akkor már megbántam, hogy kalandor maradtam.... :'(

2009. febr. 24. 08:22

valóban belassították a játék elejének a menetét a szervezők! és bár azt a részt te pont nemérzékeled,mert ugyanaz a karaktered mint a V2-ön,szétváltak a karakterek küldetései a kocsmában! háát a tolvaj legyűrésénél énis sokat dekkoltam!:( és amerikai zászlóm sincs még:( de most egy küldetés 8órában újra rárepített!

jaaa! és már itt is zöld fellépő ingben feszíthetek!!:D mondhatnád erre hogy pasis melldöngetés! pedig nem az!:)

2009. febr. 24. 07:30
nem tudom velem mi van, de itt v3-on sokkal lassabban fejlődök mint v2-ben. 11-es szinten még nagyon sok mindent nem tudok, amit az előzőben már szerintem igen. ez nem tetszik. :(
2009. febr. 24. 06:28

játékban továbbra is penge vagyok!:D

V3-on a 21-es szinten most épp diplomatáskodom!

a múltkor betámadott város vezetőnőjével alkudozom egy előnyös város-szövetség létrehozásán!

kemény a csaj! mert alapból a legjobb embere fejét akartam alkualapnak!! háát ellenállt! de nekem a nők hosszan nemtudnak! máár olvad...és Macville ha be nem is hódol nekünk,de ottis mi teszünk-veszünk!

-Hiába no! a Bad-boys City tagjainak nehéz ellenállni!:DDD

2009. febr. 23. 19:34
de azért kössz, jó volt veled "beszélgetni"
2009. febr. 23. 18:40
azért a játéktól elég jól elkanyarodtunk, hallode? :P
2009. febr. 23. 18:39
ebben teljesen igazad van, fontos a biztonság, minden féle téren. és ha az egyik nem akarja, akkor oszt olyan mindegy hogy van e papír vagy sem, akkor már megette a fene. igaz hogy fiatal vagyok még, de azért sajna elég sok mindenen túlestem már. a szüleim rossz példája is előttem van.
2009. febr. 23. 17:14

a nőknél a biztonság piszok sokat nyom a latba!de minden csak hiú ábránd marad ha a másik nemakarja!és ha nemakarsz besérülni,már az elején ugyanazt hangoztatod,még ha belül máshogy is gondolod!

NEM vagyok tenyérjóós!! de ezeket az ösvényeket én már mind koptattam!és most sem riogatlak...

2009. febr. 23. 14:52
tudtam, hogy ezt fogod "mondani". Pedig én tényleg nem vágyom esküvőre, csinnadrattára. Jó nekem így, ahogy van. attól a papírtól sztem nem lesz jobb, max bonyolultabb, ha már nem működik. :(
2009. febr. 23. 12:07

átmentél szinglibe és amazonba ecccerre???:D

-minden nő vágya a jeggyűrű kimondva és kimondatlanul! aztán az élet meg alakul ahogy alakul! ami tuti,a játék ÖRÖK! és örülök hogy megismertelek!:**

2009. febr. 23. 12:02

a házasság intézménye biztosan nem, mert nem vagyok férjnél. és szerintem nem is leszek, nem is vágyom rá. én nem is írtam semmi konkrétat, csak elmondtam a véleményemet :P

:* tessék itt a baráti Cupp!

2009. febr. 23. 11:40

nehogy azthidd már hogy a családi fészketekbe szeretnék piszkítani!!! vagy becsempészni alád egy kakukkfiókát!:D

csak innánk egy egymásbakarolós pertut! és nyomnánk egy nagy CUPP*-ot egymás ábrázatjára!:D

ettől még nem dől össze a házasság intézménye!!jeee

2009. febr. 23. 11:23
gyere bátran, szeretettel várlak, "szomszéd"! :DDD
2009. febr. 23. 11:22
már 8 éve elköteleztem magam, ezért a valóvilágban nem nagyon érdekelnek az esetleg forgolódó pasik :) (bár nem is nagyon vannak szerintem! :P ) ha valami jól működik minek rontsa el az ember egy hülyeség miatt?
2009. febr. 23. 08:01
1óra 20percnyi szamaragolásra vagytok tőlünk! szal. lehet hogy valamikor meglátogatlak szomszédasszony!:))
2009. febr. 23. 07:50

biztos nyilvánoshelyen villogtatod a köldökpircingedet!:D jóóbőrnek tartanak a pasik?

-forognak utánad a valóvilágban?

2009. febr. 23. 07:34
hát te is elég komoly vagy! :)ha lehet kalandort se támad, már csak a karakteredre való tekintettel! v2-ben már épp elegen támadnak, mióta elértem a 28-as szintet
2009. febr. 23. 03:54
most éjjel volt 3 nyertes párbajom Macville-városában! ebből kettő indin!:D építészeket nem támadok! amit írtam percehogy komoly!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook