Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki akar velem együtt leszokni a dohányzásról? fórum

Ki akar velem együtt leszokni a dohányzásról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. júl. 4. 21:43

Szia mindenki!!!!!!!!

A mérlegem: 7hónap,04 nap. :))))))))))))

+17 kiló :((((((((((((((

de eszemben sincs visszaszokni :)))))))))

le kell fogynom :((((((

DE MEGÉRI :))))))))))

2012. júl. 4. 16:20

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm a megerősítéseket, komolyan amiket beírtok tényleg nagyon frankó és így még inkább ott van a :Nah én is megmutatom,nekem is sikerülni fog!

Páromra pedig igazán büszke vagyok, ugyanis ő sem gyújtott rá tegnap reggel fél 6 óta:-)

Egymást erősítjük.:-)

Azonban innenstől azaz holnaptól biztosan könnyebb lesz nekem, mert annó megígértem már magamnak, ha 3-om napot kibírok soha többet nem gyújtok rá és ha másfelé betudom tartani az ígéreteimet akkor önmagam felé pláne bekell tudnom tartani!

Azért lehet jövök még ma és persze jövök még egy ideig:-) Azt olvastam aki 7 napot kibír utánna már könnyű és ha 21 napot túl élsz elveszik a rutinja az életedből.:-)

Letesztelem akkor hogy valóban így van-e!:-)

Bízok benne a nagy holt pontokon túl jutottam ma:-)

Amúgy eléggé bevagyok gajdulva a vonzás törvényének és ott van olyan momentum: Minek mérgezd magad mikor kényeztetni is lehet?:-)


Köszönöm mindenkinek az eddigieket! Szuperek vagytok!

2012. júl. 4. 15:06
Épp azért van ez a forum hogy ide járj nyavalyogni. Szoval csak nyugodtan, ha megszokás függö vagy az szeritnem azért egyzserübb mert akkor ha lefoglalod magad kevésbé jut eszedbe. Én ezét takaritottam egész nap:) Pont nem jo ha csak lefekszel és vagy mert akkor ugyis ezen agyalsz majd. inkább foglald le magad.
65. szemmelver (válaszként erre: 63. - Szemmelver)
2012. júl. 4. 15:05

és a legfontosabb: nem dobtam ki a cigit, mindig ott volt a hűtő teején, hogyha akarok rágyújtok..de nem akarok..és azárát minden hónapban magamra költöttem..teljesen új ruhatáram lett:))

nagyon jó érzés volt!!

2012. júl. 4. 15:04
:))
2012. júl. 4. 15:03

Sziasztok!

Én 45 éves vagyok, és 35 éves koromig napi 1-2 doboz..akkor még sophiane.nem tudom van-e még..cigit..de egyszer csak bekattant valami és abbahagytam..minden segédeszköz nélkül...már úgy éreztem,hogy büdös minden..

szóval a technilám az volt, hogy mikor rágyújtottam volna, akkor elképzeltem,hogy rágyújtok,,és mi van utána..és akkor azt mondtam magamnak,hogy majd legközelebb rágyújtok é ez így ment addig, amíg csak azt vettem ézre,hogy eltelt 1 hét..akkor meg már azért..

szóval aztán azt vettem észre, hogy eszembe sem jut..

ma meg már undorodom tőle és még a szagát se bírom a közelembe

62. b74f6e5cdd (válaszként erre: 61. - Ágio8405)
2012. júl. 4. 14:56

Hűha:-)

Teljesen igazad van,Párom itt mosolyog mellettem, hogy úgy van:-)

Agyban dől el ezt tudom, szerintem nem nikotin függő hanem megszokásfüggő.

Azonban sokszor érzem azt ahogyan kb agyvérzés kerülget ha most nem gyújtok rá és kb forr a vérem:-))

Azonban akkor is úgy emlékszem, hogy a 3-ik nap után könnyebb lesz!

Mondjuk most ez az igazi nagy harc önmagammal, mert igen ha rágyújtok kárba veszett 2.5 fél nap az életemből és ha most kitartok, minden nappal egyre könnyebb lesz..

Bocsi ám, hogy ide járok nyűglődni:-))de tényleg romon vagyok azaz sok a holt pont.

Megyek napozni hátha jobban érzem magam a D vitamintól:-)

61. Ágio8405 (válaszként erre: 60. - B74f6e5cdd)
2012. júl. 4. 14:45

Ha igy állsz hozzá akkor sajna rá is fogsz gyujtani holnap mivel már most ezt tudasitod magadban.

A nikotin hiányzik? vagy a mozdulat? szerinted nikotin függö vagy vagy csak megszokás függö? Ha nikotin akkor segitenek a tapaszok. Ha a megszokás akkor az agyadban döl el az egész..... Ugy állj hozzá hogy ha már ennyit kibirtál akkor ne vesszen kárba. Vegyél magadnak vmit a megmaradt pénzböl.

Igenis jobb egyre jobb lesz, de ezt ne ugy várd hogy reggel felkelsz és már nem hiányzik és eszdbe sem jut, mert ilyen nem lesz... Csak egyre könnyebb lesz elhesegetni a gondolatot hogy rá kéne gyujtani... Egyre könyebb lesz azt mondani hogy ja már nem dohányzom amikor eszdbe jut hogy rá kéne gyujtani.

2012. júl. 4. 14:33

Szóval már 64 és fél órája tiszta vagyok és kb a halálomon is:-)

Én azt hittem reggel ez a nap már könnyebb lesz, de veszett nehéz és ha a 4ik nap is ilyen lesz biztosan rá kell gyújtsak.

Semmit nem vagyok képes...azért hogy elnyomjam az idegbetegeskedést...minden erőmet elveszi,sok holt pont van a napban és igen itt van a mit nem adnék csak egy slukért.

Nemtom elbukok-e ha elbukok mélyen minden tiszteletem azoké akik letudnak szokni..

59. b74f6e5cdd (válaszként erre: 58. - Ágio8405)
2012. júl. 4. 14:27
halálomon:-)
58. Ágio8405 (válaszként erre: 54. - B74f6e5cdd)
2012. júl. 4. 14:21
na hogy vagy????? hogy telik a büvös 3. nap?
57. bogrács52 (válaszként erre: 17. - Libalány)
2012. júl. 4. 13:16
Csak gratulálni tudok hozzá,mert benned volt akarat erő,és kitartás!:)
2012. júl. 4. 12:46

Sziasztok!


Küzdök, küzdök 3-ik napom..igen elmegy, csak amit a csibész is írt nehéz elképzelni hogy soha többet ne gyújtsak rá:-)

Párom is így van mint csibész jól bírja de neki is nehéz elképzelni hogy ne gyújtson rá többet.

Q-va drog..:-)

61-62 órája tiszta vagyok, de szenvedek ám nagyon főleg a mai napon:-)

55. hanira
2012. júl. 4. 11:22

Napokon belül fél éve lesz, hogy letettem.

Én az elektromos cigit használtam segítségképpen.

Azért volt jó, mert amikor a mozdulat hiányzott, csak beleszívtam, és kész, letettem. Amikor a nikotin hiányzott, csak egyet szívtam bele, hogy nehogy megőrüljek.

3-4 napig tartott ez az állapot, aztán már az sem kellett.

Semmi helyettesítő cselekvésre, pl. evés, nem szoktam rá, mert az katasztrófa lett volna.

Így nem híztam tőle semmit. Sőt...

Jól érzem magam!

Kitartást mindenkinek!

54. b74f6e5cdd (válaszként erre: 53. - Spinneli)
2012. júl. 3. 19:42

Nem egyszerű azért úgy nem gyengén falat vakarom van már ilyen tájt:-)

Viszont milyen Párom van? Közölte eddig kibírtam ő meg reggel szívta el az utolsót szó sem lehet arról, hogy én rágyújtsak inkább vesz nekem egy fagyit és a holnapi napot szerinte már hősiesen túl élem és onnanstól minden királyság lesz.

Próféta szóljon belőle viszont ha a 3-ik nap után is falat vakarom lesz akkor gondoltam én úgy két hétig fel sem kelek az ágyamból:-)))

Jobb ötletem nincs.


Mérges is vagyok magamra hogy annó én ezt elkezdtem szívni..nem semmi idiótaság volt részemről:-(

53. spinneli (válaszként erre: 52. - B74f6e5cdd)
2012. júl. 3. 17:04
Tényleg...igen olyan érzés, de hamar elmúlik...tényleg a 3. naptól egyre könnyebb, ne felejtsd el, hogy ami most van egyre jobb lesz.
52. b74f6e5cdd (válaszként erre: 51. - Spinneli)
2012. júl. 3. 17:00

:-)))) Nah jah:-) Iszom soraidat..azért elfelejtetted említeni hogy a 2-ik nap amikor is viszket a tüdőd azaz az enyém viszket:-))hogy azért nem semmi ám:-)

Előbb utóbb úgy is lekell szokni szóval igen jobb előbb:-)

Köszim Csajok! Nem gyújtok rá ma sem ígérem nektek nah és persze magamnak:-)

Bízok benne emlékeim azonban nem csalnak és a 3-ik nem dohányzó nap után azért pár nap könnyebbség jön!

51. spinneli (válaszként erre: 49. - B74f6e5cdd)
2012. júl. 3. 16:52
Nekem sokat segített, hogy mindig az jutott eszembe,ha már ennyit szenvedtem ne forduljak vissza, és ne csináljak hülyét magamból.
2012. júl. 3. 16:45

Látod szerintem ebben van a titok hogy azt hitted egy napot sem birsz ki és mégis. Pontosan igy kell hogy na még egy napot meg még egy napot. Én 3 napig egyfolytában takaritottam amikor itthon voltam, mert tudtam ha leülök akkor nagyobb a késztetés.

Nekem amugy nem volt semmi trükköm, talán egy-két napig volt hogy többet ittam, amikor eszembe jutott hogy rákéne gyujtani ittam egy pohár vizet. Vettem tic-tac-ot de nem sokat ettem belöle. Én könnyen leszoktam, igaz sokáig eszembe jutott meg álmodtam vele(néha még most is 4 év után) de nagy szenvedéseim nem voltak. ja és én nem ugy áltam hozzá hogy na én most leszokok hanem ugy hogy megprobálom. El sem terveztem elöre csak ugy reggel jöt hogy na akor proáljuk meg hogy nem gyujtok rá. Mondjuk ha nem kiegyensulyozott az életed és vannak vkinek gondjai akkor sokkal nehezebb szerintem.

Én nem voltam nikotin függö hanem megszokás függö.

Van aki azt mondja annako könyebb aki nikotin függö. De nem tudom ezen mulik-e szerintem inkább a lelkierön, kitartáson.

49. b74f6e5cdd (válaszként erre: 48. - Ágio8405)
2012. júl. 3. 16:28

Pár tanácsot és ötletet azért várok ám ha tudtok, mert iszok mint egy kacsa és szedem a Magnéziumot cinkel meg egyéb izékkel:-))de azért ma is volt már pár olyan hogy bizony sosem élem túl a mai napot:-) Tudom első pár nap a nehéz, de én aki naponta egy dobozzal szívtam..hát már így 2ik nap vége felé is hősnek érzem magam:-)

Nem is olyan régen úgy gondoltam egy napot sem élek túl nélküle:-)


Azért tippeket várok:-) Később még vissza nézek :-)Köszim előre is! Vagy javaslatokat a nehezebb napokra esetleg siker sztorikat:-)kiknek és hogyan sikerült:-)

48. Ágio8405 (válaszként erre: 46. - B74f6e5cdd)
2012. júl. 3. 15:04
hajrá. csak rajtad mulik, agyban döl el az egész.
47. Ágio8405 (válaszként erre: 45. - Csibész25)
2012. júl. 3. 15:03
Nekem amire egyáltalán nem jutott eszembe az jó pár hónap volt.
46. b74f6e5cdd (válaszként erre: 45. - Csibész25)
2012. júl. 3. 14:56

Sziasztok!


Kivel mi újság van?

Én a 2-ik napomat nyomom:-) Vannak tünetek de igen ez már csak drágább és drágább lesz, szóval most döntöttem nem adom fel:-)

45. csibész25 (válaszként erre: 33. - Siccca)
2012. ápr. 25. 12:09
Neked voltak elvonási tüneteid? Mennyi idő után voltál úgy hogy nem gondoltál a cigire? Nekem az a baj, hogy nagyon jól bírom, de nehépz elképzelni hogy nem gyújtok már rá többet
44. siccca (válaszként erre: 37. - B74f6e5cdd)
2012. ápr. 24. 21:17
Köszönöm, aranyos vagy! sok sikert mindenkinek, ne adjátok fel, már csak azért se mert, csak drágább és drágább lesz....
2012. ápr. 24. 21:04
Engem is részben a pénz motivál, részben a nagymamám. mama tüdőrákos és van egy drága gyógyszer ami segíthet neki abban, hogy egy kicsit erőre kapjon és ne szenvedjen. Nekem a cigi helyett arra kell a pénz, hogy megvegyem neki ezt a gyógyszert mert ő ezt nem tudná fizetni
42. csibész25 (válaszként erre: 31. - B74f6e5cdd)
2012. ápr. 24. 21:01
Ügyes legyál menni fog. Csak folytasd tovább az a lényeg. Gondolj a pénzre!
2012. ápr. 24. 20:59
Sziasztok! Megvan a 72órám :-). Pedig ma nagyon felidegesítettek a melóban...
2012. ápr. 24. 13:13
Azért nincs dohány elvono,h az emberek ne tudjanak állami pénzen leszokni a cigiröl mert köztudott,hogy a cigarettán van a legnagyobb ado ami az államnak bemegy.és nem akarnak elesni a pénztöl.én igy gondolom
2012. ápr. 24. 13:04
Én is sérelmezem,hogy van alkoholelvonókúra,van drogelvonókúra,vajon dohányelvonót még miért nem találtak még ki?Lehet hogy népességpolitika,mert megmarad csomó nyugdíj így államnak nagyobb a halálozási arány,na meg a jövedéki adóról nem is beszélve!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook