Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kezelhetetlen kutya!!!!!! S.O.S.!!!!!! fórum

Kezelhetetlen kutya!!!!!! S.O.S.!!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2
4. BayBanya (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2010. júl. 8. 18:27

Párom nem megverné ... visszaharapna.

Nem tudom, hogy csinálta, de neki bejött :)

2010. júl. 8. 18:26

Hogy első hozzászóló legyek ... döbbenet.

Van két kutyám (két és másfél évesen lettem az "anyjuk") ... de azokkal sincs ilyen gond.

Úgy értem ... nem vagyok könnyű természet, és szégyen ugyan, de rendet szoktam tenni, ha kell.

De soha meg nem fordult a fejemben, hogy bármelyik is támadóan léphetne fel ... ahogy nem is történt még ilyen. (ezt most le kéne kopognom)

Szóval a lényeg, hogy bár az 'Apjukat' tisztelik és ismerik el falkavezérnek, még így is van némi befolyásom rájuk.

Szóval ötletem sincs.

Ha négy hónaposan került Hozzád nem lehetséges, hogy volt valami probléma korábban?

Mert kétlem, hogy valós lett volna a reakciója, és az adott szituációnak szólt :S

Jelen hangulatomban én tuti feladnám a dolgot, és hagynám - vagy vinném - a kutyát ... bárhova.

De Neked kitartást kívánok.

A másik ami eszembe jutott, az az esetleges vérfertőzésből fakadó pszihés betegség. Nem tudom, mennyire gyakori az ilyen a kutyáknál, az is lehet, hogy hülyeséget írok, de biztos, hogy nem ok nélkül teszi amit tesz ... :(

viszont változatlanul kétlem, hogy Te lennél a kiváltó ok :)

2010. júl. 8. 18:19

az a baj,ha most ő nyert,mert rádvicsorgott,vagy megkapott,akkor ez sajnos az első lépés a lejtőn...Meg kellett volna verni...Sajnos ez a kutyáknál így megy,így döntik el,h ki a falkavezér...

Ha még egyszer előfordul,h megkapja a kezedet,vagy csak a szándékát látod,azonnal mondd meg a kislányodnak,h nem maradhat.Lehet,h sír utána pár napot,de ha nem gond a 2 kutya,hozhattok helyette kedvesebbet.:-/

Sok siket!

2010. júl. 8. 18:10

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!

Soha nem hittem volna, hogy ez velem megtörténhet, de megtörtént! Kutyák közt nőttem fel, és már volt szerencsém nekem is kutyát nevelnem, de ilyen kezelhetetlen kutyával még nem találkoztam! Nem tudom, hogy mit lehetnem tenni, de ma olyan pontra jutottam a kutyámmal, hogy majdnem agyon csaptam, szégyen nem szégyen tényleg egy pillanatra megfordult a fejemben! Kezdem az elején, van egy 4 éves francia bulldogom és 9 hónapos német törpe pinscherem! A pinscherrel vannak a gondok, amióta idekerült nagyon fél tőlünk, nem tudunk sehogy sem a bizalmába férkőzni, bár mit próbáltunk csak a nagy kutya seggébe volt állandóan! Ami nem is lenne baj, csak nem tudjuk magunkhoz oda hívni, fél és remeg, már a kezdetek kezdete óta! Ez nem minden, ha egyedül hagyjuk őket itthon állandóan randalírozik, letépi a tapétát a falról, szét szedi a cipőket, kipakol a szekrényekből, széttép mindent, megrágja az asztallábát és az ajtófélfát, szóval hatalmas károkat okozott már nekünk! A sétáltatás sem egyszerű, ha együtt viszem le őket, akkor nem pisil, nem kakil, csak lehetetlenkedik és a másik kutyát piszkálja, ha külön viszem le őket, akkor pedig eladja a lakást! Na meg ugye a folyamatos ugatás, sehogy nem lehet leszoktatni, ha már egy légy elrepül kint a folyosón azt megugatja, de halál komolyan, már a szomszédok is kezdik megelégelni és én is! Ma tetézett rá a dolgokra, folyamatosan ugatott mert kint hallott valamit és rászóltam ezerszer, és csak azért is, kiakartam menni és elkapni, de nem tudtam megkapta a kezemet....egy pillanaton múlt, hogy nem lett komolyabb baj, mert láttam a nézését, hogy valami nem oké és így távolságot tartottam tőle! Soha-soha nem hittem volna, mert én aki másoknak adok mindig tanácsot és értek is a kutyák nyelvén valamelyest, nem tudom kezelni a SAJÁT kutyámat!!!!!!!!! Kezdem megutálni és csak nyűgnek érezni, mert néha jó pofa is tud lenni, de ez nagyon ritka és már nem bírom tovább! Már rég túladtam volna rajta, ha a lányom nem szeretné ennyire! Viszont a lányommal nagyon jó viszonyba van, bár mit csinálhat vele, együtt játszanak, fetrengnek, de még egy rossz nézése sem volt rá soha! A mai incidens után 2 perc múlva már úgy tett, mint ha semmi nem történt volna, és most sem agresszív, semmi ilyesmi! Azért nem is értem mi volt ez nála! Kérlek segítsetek! Nem bírjuk tovább ezzel a kis szörnyeteggel!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook