Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kezdő és haladó varrónők beszélgessünk fórum

Kezdő és haladó varrónők beszélgessünk (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
5. Donyta (válaszként erre: 3. - Keju 72)
2007. okt. 11. 09:48
Sziasztok! Igaz az anyag ma már többe kerűl és valóban sok az akciós cucc amit szívesebben megvesz az ember, mint spekuláljon, mit és hogyan kéne.. De annó nekem nagyon szerencsém volt, valahogyan mindig sikerült anyagot szereznem, innen-onnan, és igy sokmindent varrhattam a lányoknak. Most is tudok pár olyan helyet, ahol sokat és nagyon akcióznak, anyagban, és érdemes lenne néha venni pár métert, aztán nekiállni.
2007. okt. 11. 09:31

Sziasztok!!


Én ruhaipari-technikus vagyok...de mióta kiestem az iskolából nem varrtam... max. zoknit :)

3. keju 72 (válaszként erre: 2. - Donyta)
2007. okt. 11. 09:25

Sziasztok!

Én is varrónő vagyok, de keveset varrok saját célra. A munkahely elég, na meg túl drága már az anyag meg minden. Ha készen a boltban veszem meg olcsóbban kijövök. Persze ha egyedi dologról van szó azt meg csinálom.

2007. okt. 11. 09:18
Szervusz! Igen biztosan leszünk jópáran akik szeretnek varrni és egyedi darabokat készíteni! Nekem amikor kicsik voltak még a gyerekeim, szinte mindent én varrtam nekik is meg magamnak is! Nagyon tetszetős darabok voltak, mert mindenki kérdezte, hol vettem őket. Igaz akkoriban mániákusan varrogattam, és folyton anyagokat kerestem. Még a bugyijukat is én készítettem, és sokat eladásra is varrtam. Voltak benne lányka nyári ruhák, nadrágok, sortok, felsők, együttesek. Magamnak nadrágot szoknyát és felsőket készítettem. Kötök, és hímezem is.
2007. okt. 11. 09:06

Biztosan nagyon sokan vannak akik maguk készítik ruháikat ,vagy gyermekeiknek ,akár másnak.

Biztosan van mit csevegni ezzel atémával kapcsolatban.

Én sokat varrogatok,részemre unokám részére.

Örülnék ha minél többen csatlakoznátok a témához.

Ki mit varrogat vagy szertetne,készíteni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook