Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két egyke párkapcsolata/házassága fórum

Két egyke párkapcsolata/házassága (beszélgetős fórum)


1 2
11. f789b2b5d6 (válaszként erre: 9. - Lara1984)
2013. ápr. 25. 11:55

Vele most fél éve.És Ő rettenetes önző.Úgy érzem nyitott a változásra,de Ő nagyon lassan és noszogatásra állt át arra, hogy ne mindig a maga érdekei legyenek az elsők ( anno a házassága is emiatt ment tönkre bár akkor nagyon fiatal is volt, 20 évesen nősült 22 évesen már 2x-es Apuka volt ).Most 35 évesen kezd erre nyitott lenni, de nagyon egoista, talán azért is ,mert sokat élt egyedül.


De pont azért írtam, hogy ez szerintem nincs összefüggésben azzal, hogy egyke vagy sem,mert volt korábban szintén egy egyke pasim, és abszolút nem volt önző...És pl Én sem vagyok az (ezzel nem fényezem magam,rettenet hisztis vagyok és van még jópár rossz tulajdonságom nyilván ).

2013. ápr. 25. 11:52
Mi a párommal mindketten egykék vagyunk,mire vagy konkrétan kíváncsi?
9. Lara1984 (válaszként erre: 7. - F789b2b5d6)
2013. ápr. 25. 11:48

Ez esetben örülök, hogy tévedtem, mert végre van egy személy! :-)

Mesélnél bövebben?

Mennyi ideje tart a kapcsolat?

Az "én & te" mennyire gyakoribb, mint a "mi"? :-)

2013. ápr. 25. 11:43
Egyke vagyok és a férjem is egyke. Van köztünk közel 20 év korkülönbség is. Ő egy aktív, közösségbe járó gyerek és fiatal felnőtt volt. Én inkább magányos farkas. Pénzügyi területen dolgozunk mind a ketten, de ő oktató, támogató, mentoráló feladatokat végez én adminisztrációs jellegűeket. Apáink későbbi kapcsolatából neki kettő, nekem egy féltestvérem van, de egyikőnk sem tartja a kapcsolatot sem az apjával, sem a testvérrel. Mind a kettőnknek fejlett az egója de az életünket adnánk a másikért.
7. f789b2b5d6 (válaszként erre: 4. - Lara1984)
2013. ápr. 25. 11:43
Jelenleg is egykével van párkapcsolatom, úgyhogy rosszul jött le :)
6. Lara1984 (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2013. ápr. 25. 11:39

Nem állítottam, hogy ezen áll vagy bukik.


Hangsúlyozom: egyke egykével való párkapcsolatának jellegére, ilyen irányú tapasztalataira vagyok kíváncsi.

2013. ápr. 25. 11:34
Szerintem ez nem azon múlik, hogy ki milyen... illetve milyen a személyisége csak azért mert 1 van több testvére nincs, illetve egy sem.
2013. ápr. 25. 11:34
Ebböl nekem az jön le, hogy egyikötöknek sem volt egykével párkapcsolata (?) - akkor pedig nincs viszonyítási alap.
3. Logás (válaszként erre: 1. - Lara1984)
2013. ápr. 25. 11:22
Én egyke vagyok, a páromnak van egy fél tucat tesója...és az ő egoja fejlettebb :D :D
2013. ápr. 25. 11:17
Életem legönzőbb pasijainak mind volt testvére...szóval ez az egyke mítosz, hogy az egykék önzőbbek ( én is az vagyok ) mint az átlag, stb egy nagy humbug...ha nem lenne egyke, ugyanúgy meghatározó lenne az egója a kapcsolatban...
2013. ápr. 25. 11:03

Sziasztok!


Érdekel, van-e köztetek olyan egyke, akinek a partnere, házastársa is egyke. Mi jellemzi a kapcsolatotokat?


Nekem nincs testvérem; férjem 10 éves volt, amikor megszületett az öccse, tehát ö is egykeként szocializálódott. Az "ego" tehát igen kifejezett a kapcsolatunkban. :-)


Szívesen venném, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook