Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kérlek mondjátok meg, az S.sunny márkájú cipő kínai? fórum

Kérlek mondjátok meg, az S.sunny márkájú cipő kínai? (tudásbázis kérdés)

21. 31c1daa9fa (válaszként erre: 2. - 4c30444687)
2012. febr. 9. 21:36
Az ilyen Mayo chix, meg Miss flowers, mind mind kínai holmi. Frankón belevarrnak egy címkét, és duplájáért eladják. Suliban anno hímzőgéppel csináltunk egy rakat "márkás holmit". :D
20. nemiani (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 9. 21:30
Én is mindig márkás új cipőt veszek ÉN eladom és aki ráadja a sajátjára szíve joga.Amúgy meg a fiam mivel talpbetétet használ így akár megvehetném a más kinőtt cipőjét is,mert azt így-is úgyis használjuk!:)
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 18. - Homern)
2012. febr. 9. 21:14
Szép, hogy tovább adod. :) Sajnos sok embernek szüksége van rá, még meg is veszi...,de az én véleményem marad ami volt. Egy gyereknek csak saját cipő. Már csak azért is, mert láttam én már gombás csecsemő lábat, körmöt is.
18. homern (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 9. 21:09

Nem mindegy mennyire használt az a használt. Fiam 1-2 hónap alatt kinövi a cipőit,vagy egy szezonra kb 4-5 pár. Napi max 3-4 órát van a lábán cipő,és ugye nem mindig ugyanaz.Szinte még újak amikor továbbadom,lábtartási hibája nincs,nem tapossa ki se befelé se kifelé az élét.Nyugodt szívvel adom oda,mert inkább egy ilyen cipő mint egy olcsó ami nem jó a kicsi tartásának.

Egy ovis benticipőt amiben napi 8 órát van a gyerek,én sem adnék tovább.

2012. febr. 9. 20:47
igen, kínai... ott dolgoztam...
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Nemiani)
2012. febr. 9. 20:06

Én a saját gyerekemnek nem adtam a testvére cipőjét, mert mindenki másképpen "tapossa",és inkább akkor egy olcsóbb új, mint egy drágább márkás.


Egyébként igazad van a cipőn sosem spóroltam, még megtehettem szerencsére.

15. homern (válaszként erre: 13. - Nemiani)
2012. febr. 9. 19:44

Én siestát csak amiatt nem veszek,mert nagyon nagy bumszli benne a harántemelő.Mivel nincs a picurnak olyan baja ami ezt igényelné,így nem az ő lábának való,az övé "eltunyulna" benne.

Én is úgy indultam neki hogy majd eladom a superfiteket és így megvan az újnak egy része,de láttam hogy egy ismerős nem tud rendes cipőt venni a kicsinek így adom nekik amint kinőttük :) inkább egy 1 hónapot használt használt szandija legyen mint valami új gagyi amitől tönkremegy a lába :(

14. timycat (válaszként erre: 5. - Anidani)
2012. febr. 9. 19:22

Gyerek lábával nem lehet játszani! Siesta és Elefanthen cipőket vettem/veszek neki. A nem megfelelő cipő nagyon csúnya deformitásokat és rengeteg problémát tud okozni főleg egy gyereknél.

Persze nem olcsó, főleg hogy hamar kinövik, de ezen nem éri meg spórolni

13. nemiani (válaszként erre: 8. - Homern)
2012. febr. 9. 19:09
Igazad van ez a két fajta cipő + a Siesta amit m i is megveszünk.Az én fiam csípőficamos volt és nagyon lazák az ízületei,hála égnek a ficamot betétes pelussal és rengeteg tornával elhagytuk,de azt mondta a dokink(klinikán és később magánrendelésen is)hogy csak a cipőt ne sajnáljam soha a gyerek lábáról.A lábától függ az egész test tartása sztem!Ma is használunk kifejezetten neki gyártott talpbetétet és ha már nő a lába és nem tökéletes a betét mérete,fáj a gyerek lába!Arról nem beszélve ha jó akciót találsz nem drágább egy márkás cipő,mint a gagyi,arról nem beszélve,ha kinövi el is tudod adni,én sokat mondhatom minden eladom.
2012. febr. 9. 19:02
Ami nem kínai, az már hamisítvány....
11. syria (válaszként erre: 1. - Anidani)
2012. febr. 9. 18:45
Szerintem már minden cipő (is) kínai. :(
10. Anidani (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2012. febr. 9. 18:29
Az Adds adidas akar lenni?
9. Anidani (válaszként erre: 8. - Homern)
2012. febr. 9. 18:27
Igen,én is így gondolom,ezért is kérdeztem:)
8. homern (válaszként erre: 1. - Anidani)
2012. febr. 9. 18:09

Még sosem hallottam s.sunny cipőről.Én elefantent vagy superfitet vennék,mi az utóbbit használjuk mióta felállt,ortopéd dokihoz is abban mentünk,azt mondta tökéletes ,mindent tud amit egy szandinak tudnia kell.


Egyébként igaz,a legnagyobb márkák is ott készülnek,csak nem mindegy hogy milyen alapanyagból és milyen kivitelezésben.A másolatokat nem hiszem hogy ortopéd szakemberek tervezték meg mm-ről mm-re.a Másolat az másolat.Egy zokninál lehet mindegy,de a gyerek lábával nem kockáztatnék :)

7. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Anidani)
2012. febr. 9. 18:00
Az Adds-t is ott csináltatják :(
6. f303be5590 (válaszként erre: 3. - Pici Manócska)
2012. febr. 9. 17:59
azért mert lehetne magyar is
2012. febr. 9. 17:57
Igazából nem baj,csak a kislányomnak néztem egy szandált(1 hónapja kezdett el járni) és nem tudom megvehetem-e...Jó minőségű-e??? Ha valaki használt már ilyet,légyszí írja le a tapasztalatait.Köszi.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anidani)
2012. febr. 9. 17:54
Ma már minden kínai.
2012. febr. 9. 17:53

99% hogy az..

ám miért baj ha vmi kínai???

2012. febr. 9. 17:52
Megnyugtatlan, a ruhaneműk 70 %-át kínában gyártják, a márkás cuccok is ott jönnek le a gyártószalagról.
2012. febr. 9. 17:50
K érlek mondjátok meg, az S.sunny márkájú cipő kínai?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook