Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kérdések és tapasztalatok a vakbélműtétről fórum

Kérdések és tapasztalatok a vakbélműtétről (beszélgetős fórum)


2014. jún. 16. 05:56

Ez sok dologtól függ.

Mindenki szervezete más. Van aki pillanatok alatt felépül, de van aki nehezebben. Elvileg a vakbél műtét utén néhány napot kell kórházba lenni, de van akinek többet. Általában zökkenőmentes a műtét, de ha perforálodott már a vakbél, akkor hosszabb kezelést igényel.

Van amelyik orvos kedves, de van nem kedves is.

A rosszullét ébredés után is egyénfüggő.

Nekem pl. semmi bajom nem volt az ébredés után, de van aki hány, hisztizik, stb.

Műtét után nem lehet enni még néhány órát, illetve előbb pépes, majd csak 1 nap után darabosat, de nem igen szoktunk éhesek lenni.

Én nem igen ettem a kórházi kajából, mert általában olyan volt, amit nem szerettem.

Igen, jellemzően lefogyunk egy műtét után. Én 4 kg-ot fogytam.

2014. jún. 16. 05:41

Párom két hetet volt benn, egy nővérke volt normális, a kötözés a kórteremben volt, nem a kötözőben, elfertőződött, a fertőzőből jött haza.

Orvosok!???


Pfff!


Inkább no comment!



8 kg-ot fogyott.

2014. jún. 16. 00:14
Attól függ, hogy laparoszkópos vagy laparotómiás műtét less.
2014. jún. 15. 23:53
Sziasztok! Vakbélműtéten átesett személyektől szeretnék kérdezni. Mennyi ideig voltatok kórházban? A műtét zökkenőmentesen zajlott? Az orvosok kedvesek és figyelmesek voltak? Ébredés után rosszul érezted magad? Volt étvágyad? Olyat lehet csinálni, hogy egyáltalán nem eszek a kórházi ételekből? Köszönöm mindenkinek aki válaszol, akár csak pár kérdésre is.
2014. jún. 15. 23:51
Vakbélműtéttel kapcsolatban néhány kérdés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook