Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kényszerevés fórum

Kényszerevés (beszélgetős fórum)


72. Teráz (válaszként erre: 70. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 15. 17:20

....bármennyire bevacsorázom,legkésőbb 3 -kor ENNEM KELL....megőrülök magamtól.Van amikor műzlivel becsapom magam,de legtöbbször mindent

megeszek a hűtőből.Az orvosom már altatóval is

próbált leállítani.A változás annyi volt,hogy kómásan ettem,reggel arra ébredtem ,hogy egy féltábla csoki az arcomra ragadt,evés közben aludtam vissza.

71. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 70. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 15. 17:15
*ott
70. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 68. - Emő77)
2007. jún. 15. 17:13

Van a fogyasztobogyikrol egy forum (azt hiszen reductilos), szerintem ot sok mindent olvashatsz rola, bar en nem ajanlanam fogyasztasra, de mindenkinek a szive rajta. Olyan dolgot probalj nasizni, ami nem hizlal. Bar okos vagyok, amikor tanacsot kell adni, en is neha mikor ramtor, az sem erdekelne, ha az eletembe kerulne, akkor is falnek, amit csak megkivanok es a konyhaban megtalalhato.

Viszont rajottem arra, ha este rendesen vacsorazom, normalis laktato etelt, akkor ejszaka kevesebb esellyel tor ram a zabalhatnek. Ha este elsumakolom, ki akarom hagyni, akkor hajnalban zabalas van.

69. emő77
2007. jún. 15. 16:49
Valami hatásos készítmény kellene,mert mindenképpen le kell adnom úgy 30kg.Sajnos gerincsérvel mütöttek 1 éve és sajna van több is,de még nem súlyos.Ráadásul lúdtalpas is vagyok és sokat kinlodok a bokámmal is.Elég rendesen be tud dagadni és nehezen apad le.Kérlek benneteket segitsetek ha valamit tudtok osszátok meg velem is.Előre is köszönöm.
68. emő77
2007. jún. 15. 16:45
Remélem van aki tud nekem segíteni.Ma hallottam a reduktilról.Sajnos én is azok kőzé tartozom aki állandoan eszik.Pár napig én is betudom tartani a diétát és utánna nem érdekel a diéta.Meg aztán szeretem az édességet és szeretek nasizni.Segítséget kérek tőletek.
67. rosewood (válaszként erre: 66. - Zsebi)
2006. nov. 2. 16:40
:)))))))) Igeen, rosszalkodok ezerrel! Amúgy nagyon jól bírom, nem mondom, hogy nincsenek kísértések, de megpróbálom leküzdeni őket. Az éjszakai kísértések azonban csökkennek. Egy újabb praktika, hogy ha nagyon későn fekszem le, akkor nem ébredek fel zabbantani, hanem bealaszom, Írok egyet priviben is. ;)
66. zsebi
2006. nov. 1. 23:43

Kedves Rosewood! Azt gondoltam írsz majd még valamit, de biztosan nagyon lefoglal a "nemmondommi". :D

Nem tudom, milyen sikerességgel teltek a napjaid. Sajnos én du. 3-ig bírom, aztán ami csak belefér. Ráadásul most, hogy költözéses, felújításos mizériában vagyunk hetente csak 1* tartok edzést.

Jó pótpasizást!!!

65. rosewood (válaszként erre: 64. - Zsebi)
2006. okt. 30. 13:37
Kééééééééééééééész, ez nagyon jóóóóóóóóóóóóó! :) :) :)Csak Mackóm sajnos sokszor éjjeles, és akkor be kell szereznem egy.... pótpasit, vagy nemmondommit... na ez 18as karika!!!!! :)
64. zsebi (válaszként erre: 63. - Botond75)
2006. okt. 28. 23:32

Sziasztok!

Botond75! Mondtam én, hogy irigylem Rosewoodot... hát ez az éjszaka felkelek és csak úgy szexelek egyet, na eeeeeeeez igeeeeen. Úgyhogy, kedves Rosewood, át kell szoknod az evésről apa molesztálására. Ez a megoldás!!!

2006. okt. 28. 17:57

Nem rossz otlet. Mondjuk nem ettem meg, mert volt egy zacsko mogyorom.

De ma kiprobaljuk. Megfenyegettem magam, ha ezt egyszerre bezabalom, akkor halalom napjaig egyedul fogok elni egy lyukban. Namarmost ezt nagyon utalnam.

62. rosewood (válaszként erre: 61. - Botond75)
2006. okt. 28. 15:40
Jajjjjjjjjjjjjjjjjjj, de ismerőőőőőőőőőőős! :-) Talán a rudáid alá a szekrénybe, mert ha kikotrod, minden kidől, de lagalulra tedd ám! :-)
2006. okt. 27. 16:50
Ma vettem egy tabla csokit. Nem szoktam. Arra lennek kivancsi, hogy hova dugjam magam elol, hogy meg ma meg ne egyem?
2006. okt. 27. 16:45
Ahhoz nem kell a fitnessterem. Anelkul is bringazok. De azert nem kell havi tagdijat fizetni.
59. 7130b15964 (válaszként erre: 58. - Botond75)
2006. okt. 27. 10:57
Pedig majdnem jól csináltad. Ülsz a biciklin, nézed a tévét, csak közben tekerni is kellene...:)
58. botond75 (válaszként erre: 57. - 7130b15964)
2006. okt. 26. 22:55

hat persze probaltam. A futogep nagyon tetszett, eloszor nagyon lelkes voltam.2-3 ora , masnap izomlaz. kb 3 honapig jartam. Aztan egy ido utan azt vettem eszre, hogy ulok a szobabiciklin, es nezem a tv-t.

Namarmost igy nem nagyon volt ertelme.

57. 7130b15964 (válaszként erre: 56. - Botond75)
2006. okt. 26. 22:48

Próbáltad már? Nekem valahogy másfél hete bekattant ez a sportolás és azóta minden nap két órát edzek. Változatosan, nem mindig ugyanazt, így nem unalmas.

Valahogy rá kell hangolódni. A kulcs valószínűleg az, hogy olyat keress, amivel könnyen telik az idő, vagyis tetszik; illetve ha az elején kívülről semmi nem tetszik, akkor elszánt legyél annyira a változtatásra, hogy legalább kedved legyen végig próbálgatni, hogy melyik sport jön be neked.

56. botond75 (válaszként erre: 55. - 7130b15964)
2006. okt. 26. 22:13
Mondjuk azert irigylem a kitartasert, mert en biztos nem tudnek orakat izzadni az edzoteremben. Pedig akkor nem kellene szegyellni magam az elobbi kokuszos kockaert. hetente 5-szori 1-2 ora bringazas, de ez is csak azert, mert azzal jarok dolgozni.
55. 7130b15964 (válaszként erre: 53. - Rosewood)
2006. okt. 26. 22:07
Az biztos, hogy a csaj nem úgy néz ki, mint aki nem tudja, hogy hogyan formálja a testét.:)
54. muci5
2006. okt. 26. 21:51

most hogy vegig olvastam a topikot, lemegyek elszok egy cigit kinnt es aztan bounty fagyit fogok enni...aztan meg majd banom... de most kifejezetten ra vagyok mar hangolva, megcsak haromnegyed 10 altalaban ejfel kroul jon ram a hoppare,de most 10 kor...

mar ugy raszoktam, az ejjeli edesseg zabalasra, it gep elott, hogy ha nem nassolok, akkor hianyzik, mint a reggeli kv, vagyis majdnem, ezert probalok itthon tartani, olyan nasst ami keves szenhidratot tartalmaz, es kifejezettebb lelkiismeret furdalas nelkul, begyurhatok egyet meg ejjel is...

53. rosewood (válaszként erre: 52. - Botond75)
2006. okt. 26. 19:31

Köszi, de nem volt meg...a kisfiam megbetegedett... Viszont nem zabbantottam! ma napközben ettem csokit, ny i l v á n o s a n. (megkínáltak a tanítványaim, illett is elfogadni egy pár kockát, és őszintén szólva kívántam is!) Ez nagy előrelépés, hiszen nem titokban ettem. Nem vagyok egy Bíró Ica-fan, de abban mindenképp igazat adok neki, hogy ha valamit úgy eszel meg, hogy elhiteted magaddal, hogy nem fogsz tőle hízni, akkor működik. Vagyis a lelkifurdalás nélküli alaalmankénti nassról beszélek, nem a folyamatos falásról.

Olyan erőt ad, hogy itt mindig beszámolok, jeeeeeeeee! :-)

52. botond75 (válaszként erre: 51. - Rosewood)
2006. okt. 26. 02:08
Ugyi vagy. Jo ejszakat.
2006. okt. 25. 21:21
Nehogy már azt higgyem, hogy ilyen könnyen fog menni, éjszaka (az elatározásom ellenére felébredtem, de!!!!) és itt a lényeg, "felébresztettem magam" és kicsit jobban észnél oltam, tehát nem álomkórosan megittam egy jó pohár tejet. Ez jólesett, mégis folyadék, mégsem csoki, és mégsem csak víz. Vagyis az erő velem van. hajrá, megint éjszaka jön, és ma is kitartok. Good night!
50. 7130b15964 (válaszként erre: 49. - Rosewood)
2006. okt. 24. 21:12
Szuper! Egyébként azzal, hogy este eszel, automatikusan rászoktatod a szervezetedet, hogy keljen fel. Ezért nem jó gyerekeket sem kajával traktálni, ha felébrednek (kivétel a csecsemők:)
2006. okt. 24. 21:05
Tegnap sem ébredtem fel, hurrá! Most jóccakát, és ma sem fogok! :-)
48. rosewood (válaszként erre: 47. - Botond75)
2006. okt. 23. 21:03

Szia Botond 75!

Köszönöm, megnéztem az oldalt, de idő kell rá, hogy alaposan átböngésszem, fogok is keríteni alkalmat.

Én sem szeretném, hogy az általad leírt alvajárás csapdájába essek, nálam (tudomásom szerint) még nem olyan súlyos a helyzet. Amióta itt leírtam az elhatározásomat, hogy önerőből, pozitív gondolatok erejével leszokom a zugevésről (nevezzük most így, hiszen titokban történik), szóval azóta nem ettem titokban, nem riadtam fel, hogy egyek. Ez eddig két éjszaka volt. Tudom, hogy akkor lesz az igazi próbatétel, amikor krízishelyzetbe kerülök, így van ez minden függésnél, amikről már olvastam, vagy előadást hallgattam (drog, dohány, alkohol is). A kaja is okozhat függést, és nálam ez van. Az a legfőbb nehézség, a titkos dolgokon kívül, hogy megtaláljam az egyensúlyt, az egészséges mértéktartást, lelkifurdalás nélkül. Étel terén nem lehet absztinensnek lenni, nem lehet egy életre leszokni az evésről. Mondhatja erre egy komoly atkinses, vagy egy update-s hogy de igen, csak akarni kell, erre azt mondom, hogy ahhoz egy nagyon támaogató családi háttér is kell, hogy kiiktasd a csábító elemeket. Vagyis ne legyen otthon édessség, és hízlaló étel, márpedig ez nem életmódmániás férjem és édességszerető gyermekem (melyik csemete nem az?! esetében nem lehetséges :-)

Egy szóü mint száz: két nap tapasztalata: a gondolat ereje hatott! Nappal, legálisan ettem csokikrémet (kb puding), mértékkel :-) pár kanállal. Én készítettem a kisfiamnak, és együtt ettem vele. Lelkifurdalás nélkül. Így aztán emiatt is lehet, hogy éjjel nem pótoltam be a tudatalatti vágyat a tiltott dolog iránt. És holnap pihenőnapot tartok, mert két nap nagyon keményen edzettem. És nem fogok attól rettegni, hogy elhízom egy nap alatt. pedig szoktam... :-)

47. botond75 (válaszként erre: 43. - Rosewood)
2006. okt. 22. 23:08

WWW.pszichopatologia.lap.hu

Alvaszavarok.

46. botond75 (válaszként erre: 43. - Rosewood)
2006. okt. 22. 22:47

Szerintem ne szegyenkezz. Sokaig azt hittem egyedul vagyok ezzel a problemeval, ami kompletten ugyanaz, mint a tied.40 kg-ot adtam le eddig, mar ket eve jojozok 58-60 kozott. Es sajna az etkezesek zome ejjel zajlik. Ez nalunk egy kompenzalhato dolog. Ugy, ahogy leirtad.Nappal semmi baj, ejjel elszabadul a pokol.

De olvastam valahol, ez az alvasi zavarok egyik formaja.Ez olyan foku is lehet, hogy teljesen alvajaro allapotban kimegy ejjel a konyhaba, es megeszi a fagyasztott csirket, vagy akar a szappant.Lehetsz feleber, vagy teljesen eber.

Az ilyen alvajaro tevekenysegek kiterjedhetnek alvas kozbeni szexre, de hallottam olyat is, aki almaba megolte a feleseget. Gondolhatod. Birosag borton, pszichologiai tesztek, es az eleve ismert alvajarot a birosag felmentette.Persze nem nalunk. Javaslom, hogy keresd meg a lap.hu oldalakon az alvaszavarokat.

45. rosewood (válaszként erre: 44. - Zsebi)
2006. okt. 21. 21:51

Kedves Zsebi! (és a Többiek)

De még milyen szép portéka vagy... :-) Ezt is muszáj humorral konstatálnom, ne vedd cikizésnek. Csak magamra ismertem Benned. Hányan kérdezik tőlem, hogy mivel tartom a súlyom ilyen jól... ha tudnák....

Ja, és különben mi tényleg egy cipőben járunk, én is edzősködöm amatőr szinten, az általános iskolában, ahol tanítok, aerobikot tartok a magam és a csemeték örömére. (a napi edzés hétfőnként így megvan, nem is akármilyen módon, nagyon intenzíven)

Azért jöttem fel megint az oldalra, hátha valaki már írt a soarimra, és ííííííííme. :-)

nem hiszitek el, hogy mit találtam ki! Most, bár este 9 múlt, és felül hálóing van rajtam, felvettem a feszes, a leggggfeszesebb farmeremet, emlékeztetve magam arra, hogy mééééééég feszesebb lesz, ha most kimegyek a hűtőhöz. Tehát itt feszítek a farmerben, hogy ellenálljak. A másik dolog, ami megoldás lesz talán a "meditáció". vagyis, azt nem igazán tudom, hogyan kellene, mert nem értek hozzá, de ha lefekvés előtt MINGDIg arra koncentrálok, hogy éjjel nyugodt álmom legyen, és Ne ébredjek fel a "rohamra", akkor talán menni fog. Ez a gondolat ereje, más téren működik nálam (nagyon poztiív életszemléletem van, tényleg!) szóval, eddig eszembe sem jutott erre alkalmazni. Kis önhipnózis, kis öntuning, és remélem, hiszem, hogy HATNi fog. Az eredményről beszámolok. Ugyanis itt leírtam ezt a fogadalmat, hát be is kell tartanom. és mivel rendszeresen látogatom az oldalt, le fogom írni a tapsztalataimat. nem Neked-nektek tartozom ezzel, hanem magamnak. Mennyire dolgozik ez az agyamban... és milyen jó lesz reggel tudni, hogy volt önuralmam. Mert lesssssssssssssssszzzzzzzzz. és punktum.

44. zsebi (válaszként erre: 43. - Rosewood)
2006. okt. 21. 19:00

Kedves Rosewood!

Azt hiszem a te eseted a kényszerevés egy más formája, mint ami nálam van. Bár ki tudja...lehet, annyi csak a különbség,hogy te éjjel (t)eszed meg azt, amit én nappal. Na, a mozgással nekem sincs különösebb problémám, edzősködöm egy fitness teremben (amatőr szinten), és a pláne, hogy az észt is osztom, hogyan is kéne táplálkozni. Szép kis portéka vagyok, mi?

2006. okt. 21. 17:02

Sziasztok!

Rákerestem az előbb a kényszerevés címszóra, és találtam is cikkeket, (köztük imádott Hoxás oldalt is, de ezt még nem olvastam itt) hiszen magam is érintett vagyok. A helyzet az, hogy sohasem engedem annyira lazára a gyeplőt magammal szemben, hogy a kb versenysúlyomnál 3 kg-val több legyek, vagyis +- 3 kg-s jojózásban vagyok. Köszönhetően a kényszerevésnek. ami nálam azt jelenti, hogy nappal szépen, önfegyelemmel betartom az egészséges, életmód szabályait, egészséegesen és tudatosan táplálkozom, sportolok, de néha éjjel... Le sem írom, mert olyan szörnyű, amit csináloik. Aztán meg nem alszom nyugodtan. és mitől van ez? attól, (be kell látnom) vannak megoldatlan problámák az életemben) és, hogy nem tudok megbékénlni azzal , hogy lemondjak az édességről, és a zsíros kenyérről, azért, hogy megtartsam az alakom. vagyis ez addig működik, amíg fogyok! és újra és újra felhízlalom magam annyira, hogy fogyhassak, és legyen sikerélményem ezen a téren. tudom, hogy ez beteges. próbáltam, hogy naplót vezetek arról, hogy mit eszem, de gyakorlatilag követhetetlen, hogy éjjel mit tömök magamba... van, hogy reggel, NEm emlékszem, hogy aznap éjjel fent voltam -e kajálni, vagy csak előtte nap? Ez nagyon szörnyű dolog. és mivel kompenzálom? Rengeteg sporttal, napközbeni (látszólagos) egészséeges étrenddel, miközben nagyon szégyellem magam... Tudom, hogy a "tengerentúl" ezzel simán pszichiáterhez mennek... Sokszor azt gondolom, nekem is az kéne, aztán elhatározom, hogy nem, mert MEG FOGOM OLDANI, és magam kigyógyulok! Ugye mellettem álltok? Bajtársak, sorstársak, ezt Ti értitek csak... MA nem fogok ígérem!!!! és azt is tudatosítanom kell magamban, hogy amnit akkor zabálok, az szemét, de alapjában véve nem rossz dolog, csak miért titokban teszem? Ha alkalmankét legálisan megengednék magamnak csokit, pl. és tudnék határt szabni magamnak, nem volna gond, csak a zugevés.... Köszönöm, hogy kiönthettem a lelkem....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook