Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kellene emiatt aggódnom ismerkedés alatt? fórum

Kellene emiatt aggódnom ismerkedés alatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
jan. 11. 19:44
Szereted Thornak a karakterét amúgy? Lehet te is egy karaktergyilkos vagy, csak nem tudsz róla.
14. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 19:36
Ezt sosem értem, hogy nők kb. egyáltalán nem írnak a pasinak akivel randiznak. Neked hogy esne ha mindig a másik várná, hogy írj? Biztos egy férfinek is jól esik, hogy gondol rá a lány akivel randizik. Attól hogy írsz neki egy sort hogy eszedbe jutott, még nem fogsz "nyomulni"... Mondjuk én sosem tudnám így várni a sült galambot, ha akarok valamit, akkor a tudtára adnám. Legalább valami kis üzit, jó reggelt, jó éjt, xy dologról eszembe jutottál, remélem jól telik a napod... Nem csak kukán várnám hogy jaj vajon ma ír-e...
13. a97b9a4e4e (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 19:32
Én mondjam meg? Azt se tudja mit akarsz tőle. Meg valójában azt se hogy ki vagy. Csak ajtóstól rontanál a házba. Mindent ilyen könnyen megkapsz?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - A97b9a4e4e)
jan. 11. 19:23
Szeretném ezt érteni. Szóval mit kéne tennem?
jan. 11. 19:23
De majd jön valaki aztán ad jobb tanácsot. Vagy sarkon fordulsz, aztán hanyagolod egy kicsit.
jan. 11. 19:21
Vagyis pontosabban a fegyverarzenálon kéne változtatni. A nehéztüzérséget elpakolni, aztán elővenni egy nyílpuskát.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - A97b9a4e4e)
jan. 11. 19:21
Semmiképp sem szeretnék nyomulósnak tűnni, tudom, hogy az sajna nem működik.
jan. 11. 19:20
Bevallom, nem sűrűn van, hogy én írok rá. Volt már rá példa azért, de inkább szeretem ki várni ezeket a dolgokat.
7. a97b9a4e4e (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 19:19
Lehet túlságosan nyomulsz. Miért akarod ennyire levadászni?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - A97b9a4e4e)
jan. 11. 19:18
Ez kedves tőled. Tegnap még érdekeltem, előző találkozón érdekeltem, kedvemben jár, kedves, figyelmes...
jan. 11. 19:06

Valami járvány lehet ez. Annyi fórum nyílik ugyanilyen témával.

Szerintem egy klubot kellene nyitnotok, hogy ki, hogyan reagálja ezt le?

jan. 11. 19:05
Te szoktál neki írni? Mert ebből úgy jön le hogy mindig csak várod hogy ő keressen.
jan. 11. 19:02
Mert nem érdekled, esetleg? 🙄
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 19:01
Ilyenkor fogalmazza meg magában, mit is írjon.
jan. 11. 18:51

Sziasztok.

Van egy fiú, pár munkahelyen kívüli találkozón vagyunk túl.

Minden szuper jól alakul, lassan közeledünk egymáshoz, úgy látom élvezi a találkozókat, beszél a következőről, nagyon aranyos amikor együtt vagyunk.

Viszont nagyjából kétszer fordult eddig elő, hogy eltelik akár egy egesz nap is anélkül, hogy rám írna. Ma sem beszéltünk még.

Szerintetek kell emiatt aggódnom?

Mielőtt azt hinnétek véletlen sem házas, nincs kettős élete, személyesen ismerem régebb óta. 😁 Fogalmam sincs mi az oka ilyenkor amikor amikor nem ír.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook