Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kellene emiatt aggódnom ismerkedés alatt? fórum

Kellene emiatt aggódnom ismerkedés alatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. a97b9a4e4e (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 17:56
Lehet csak félénk. De ott van az is hogy semmit nem akar tőled. Néha az utak nem vezetnek sehova. Csak úgy vannak.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - A97b9a4e4e)
jan. 14. 17:52

Már léptem pénteken, mivel ezt mondtátok. Hányszor kellene nekem lépni.

A héten többször is említette, hogy hétvégén találkozunk. Erre nem keres.

43. a97b9a4e4e (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 17:44
Már rég szexelni kéne akkor. Duma helyett. :D
jan. 14. 17:43
Még mindig itt tartunk, Csipkerózsika? Ha nem lépsz ő se lép. Ez már lejött a történetből. Halálra itélt kapcsolat. Mindketten úgy vagytok vele, lesz ami lesz. De így nem lesz semmi se. :D
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Temmp)
jan. 14. 17:27

Csak csókig jutottunk.

Nem nagyon volt még hosszabb chateles köztünk, inkább csak lényeges dolgok. Csevegés írásban csak 1-2x fordult elő. Nem is bántam, jobban kommunikáltunk élőben.


De aztán még csütörtökön írta, hogy nincs jól, de azért beszélt hétvégi találkozóról. Úgyhogy rairtam pénteken, hogy mi van vele. Irta, hogy oda jön a munkahelyhez, ott csak pár percet tudtunk beszélni még akkor is hozzám bújt és azóta se kép, se hang. ☹️

Néha fent van, igen. Egyszerűen nem értem, hogy nézhettem ennyire be. A találkozókon olyan más volt.

40. temmp (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 17:15
Látod az elérhetőségét abban az appban, amiben írtok egymásnak?
39. temmp
jan. 14. 17:14
Én az utóbbi egy év tapasztalatával (sok sok randi) azt láttam, hogy akit tényleg érdekeltem, az kommunikált velem ahogy csak tudott, amikor csak tudott, főleg, ha ritkán tudtunk találkozni. Volt amelyik nem egész nap csacsogott, de pl. este írt 1,5 km-es szöveget. Aki csak meg akart húzni, pont annyit tett bele, hogy még éppen tovább ne lépjek.
38. temmp (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 17:10

Amikor nagy ritkán beszéltek, akkor mi fejezi be a beszélgetést? Pl. te írsz, ő meg nyom rá egy like-ot, aztán annyi 1-2 napig, vagy hogyan van?

Esetleg csak addig kommunikál, amíg meg nem beszélitek a következő randit?

Volt szex, csók, vmi?

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - A97b9a4e4e)
jan. 14. 16:00

Hát én írtam neki pénteken, akkor oda jött pár percre hozzám. Ott is aranyos volt.

De azóta egyszerűen semmi. Hát ez nagyon bánt most.

36. a97b9a4e4e (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 12:48
Miért kell túlbonyolítani mindent? Miért nem írsz neki te? A szerepek már amúgy is rég felcserélődtek. A legtöbb pasi a romantikát se ismeri. Azt hiszik azt pörkölttel eszik meg nagykanállal. Lássd Lakatos bástyát. :D
jan. 14. 12:34

Hát nagyon szomorú vagyok.. igaz, hogy a múltkor keresett végül, de tegnap egész álló nap egy mondatot sem hallottam felőle. 🙁

Nagyon nagy csalódásnak élem meg, hogy valaki személyesen ennyire máshogy viselkedik, aztán így tud átnézni rajtam.. ☹️

jan. 13. 19:07

Köszönöm, aranyosak vagytok.

Sajnos egészen régóta magányos vagyok, de nem akarom, hogy ez abba menjen át, hogy emiatt sürgetem, kapkodok, rátelepszem.

De magamban emiatt sok bizonytalanság van.

Tegnap nem volt a munkahelyen, egyébként nem is egy részlegen dolgozunk így heti párszor alakul úgy, hogy lássuk egymást, az se mindig, de írt, hogy menjek ki kicsit, oda jön. Jött is, és azóta megint semmi.. nem írt már tegnap este se és még ma sem.

Szeretnék időt adni annak, hogy kialakuljon a dolog, mert nekem a fejessel bele a közepébe dolognak sosem lett jó vége, ő meg nem egy nagy csajozós pasi, szerintem nem volt túl sok nő az életében, talán az önbizalommal is hadilábon áll..

jan. 13. 17:42
Összejön az. Csak győzzed kivárni. :) Ismerek valakit akinek a házasságkötéshez is 10 év kellett, akkor hova sietni? ;)
32. Panna.33 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 17:19

Szerintem, ha bújós, cirógatós, kedves, akkor mar ott vagytok.😘

Élvezd, szeresd és hagyd magad szeretni és ebből már ha ez folytatodik, szerelem lesz.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Panna.33)
jan. 13. 15:24

Írt is végül még aznap. Kezdek rajonni, hogy talán csak nem az az egésznap felesleges dolgokról írogatós. Inkább élőben meséli el a dolgokat.

Meglátjuk mi sül ki belőle.. reméljük, hogy lassú víz partot mos.

Ha találkozunk nagyon bújós, cirogatós, kedves, de idáig is idő volt eljutni.

Szerintetek hány találkozó után kellene elválnia, hogy mi lesz ebből? Nem azért, mert annyira sürgetni akarom a dolgokat, nekem is jól esik így. Csak nem akarnék pofára esést..

30. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 09:56

Lehet, hogy nagyon elfoglalt, és fáradt időnként, vagy más dolog leköti, foglalkoztaja. Vagy csak nem akár "túl sok" lenni.

Beszéljétek róla, mondd meg neki, hogy rá mindig van időd, bármikor érdekel, ha ez így van.

29. a97b9a4e4e (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 11:53
Hát így nehezen fog összejönni a dolog. Meg elmúlik magától kb. :) De van egy olyan mondás hogy lassú víz partot most. Bár ez lehet valami indián story. Yellowstone :D
28. Violet18 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 23:59
Erre azt szokták a fiúk mondani h ne aggódj csak ül a gép előtt és játszik 😅😅
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 996b40d6f5)
jan. 11. 23:09

Igen, ugyanez nálam is. Általában megtaláltak az ilyen pasik, de a mostani elég félénk, kicsit lassú is.. nem egy ezerrel nyomulós. Valahogy idő kell neki mindenhez.

És én sem játszmázásból nem írok neki. Találkozókon, meg írásban is próbálom a lehető legjobban éreztetni vele az érdeklődésem, viszonzok mindent. Csak az első lépés nem az én terepem, nem is volt sose. Elsőnek írni, például.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Amaunet)
jan. 11. 23:06
Félreérthetően fogalmaztam, nem találkozunk mindennap a munkahelyen és ilyen kimaradás épp akkor volt amikor nem találkoztunk.
25. 996b40d6f5 (válaszként erre: 24. - Kacsahercegno)
jan. 11. 21:18
Engem megtalálnak a levakarhatatlanok. 😄
24. Kacsahercegno (válaszként erre: 23. - 996b40d6f5)
jan. 11. 20:48
Naigen, nem vagyunk egyformák, ezért írtam, hogy nekem fura ez. Én ha őszintén érdeklődöm valaki iránt, akkor biztos nem tudom (meg nem is akarom) megállni hogy keressem. Mondjuk nem is szoktam rámenősnek nevezhető férfiakkal ismerkedni, az nem az én világom. 😅
23. 996b40d6f5 (válaszként erre: 20. - Kacsahercegno)
jan. 11. 20:29
Ha a férfi rámenősebb, nem zavarja, hogy passzívabb vagy. Én nemigen keresek senkit. Nem taktikából, hanem ilyen vagyok. 🤷🏼‍♀️
22. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 20:13

Szia!


Egy munkahelyen dolgoztok?

Kérdezd meg tőle, hogy van-e kedve egy kávéhoz! Vagy van kedved kiugrani az kisboltba valami kajáért?

Legyél spontán, közvetlen és így már fel sem tűnik, hogy mint nő, te kezdeményeztél. Ő is fogja érteni ebből, hogy keresed a társaságát.

A megbeszélt randin kívül is találkozhattok.


Az, hogy felhívd vagy üzengess a jóreggelt, jóéjt kapcsán olyan gyerekesnek tűnik nekem.

jan. 11. 20:08

Igazából te ismered legjobban közülünk...kollégák vagytok, azon kívül is baratkozztok, ismerkedtek egymással.


Ahanyan vagyunk, annyifélék.


Mondjuk ha én lennék ilyen helyzetben: egy helyen dolgozunk, összefutunk napközben, aztán randi...mondjuk esetleg örülnék, ha randi után még talán küldene puszi, szép álmokat stb., viszonoznám.

(De túléln3m ha nem, másnap úgyis találkozunk újra)


Ha nem küldene és zavarna, hogy ő nem küld (ahogy téged zavar) akkor én küldenék neki.

Nem nyomulva, nem nyaggatva 26 üzenetet, meg nem "puszinyuszi,cukormókus" csak egy jó éjt matricát...reakcióból már lehet következtetni.

Ha reagál okés, nem kell tovább ragozni, boldogan elalszol... következő randi után esetleg finoman kedvesen mondhatod neki, hogy jó esett a múltkor az esti üzenete...ennyi, és pont, ott sem kell túlragozni. (Reakcióját látni fogod)


Aztán az is lehet, szimplán ez eszébe sem jut, mert úgy van vele, hogy beszélgettek melóhelyen, talalkoztok utána, neki/szerinte elég ennyi kommunikáció.


Nem vagyunk egyformák.

jan. 11. 20:00
Sokszor mondják, hogy a férfiak meg a vadászösztön, de szerintem ha valakit tényleg érdekelsz, akkor annak nem fogod lelohasztani a vadászösztönét meg elriasztani azzal, ha néha te is kezdeményezel. Ha meg attól elriad hogy néha te írsz amikor ő nem, az nem volt vmi komoly érdeklődés. De lehet az én véleményem sem annyira mérvadó, kevés kapcsolatom volt eddig, bár az is igaz hogy egyiket se ijesztettem el, pedig sosem mentem bele ezekbe a játszmákba, hogy úgy teszek mintha elérhetetlen lennék, meg direkt később valaszolok meg stb.
jan. 11. 20:00
Csak nekem van olyan érzésem, hogy a két főszereplő itt is egy és ugyanaz?
18. globus (válaszként erre: 2. - Enissa)
jan. 11. 19:58
Ezerszer hálát adok a sorsnak, hogy régen nem volt internet.
jan. 11. 19:55

Aláírom tényleg kukán várom, hogy mi történik..

Igazad van. Olyan berogzodes bennem, hogy nem szabad a férfiakra nyomulni, hogy nagyon nehezen teszem ezt félre.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - A97b9a4e4e)
jan. 11. 19:47

Nemtudom, az első hozzászólásod óta csak mintha elméleteket gyártanál kérdezés helyett.. pedig engem tényleg érdekelnek a válaszok és tudni szeretném mi a véleményetek.

Most nyomulok vagy nem érdeklem vagy azt se tudja a srác én mit akarok...

Egyik hozzászólásodban azt mondod nem érdeklem, aztán, hogy én rontok ajtóstól a házba..

Próbálok nem így tenni, ezért nem is nyaggatom ezzel sem. Próbálok türelmet erőltetni magamra csak nem mindig megy.

Miért vagyok karaktergyilkos??

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook