Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Katonafeleségek fórum

Katonafeleségek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1922. énvagyok73 (válaszként erre: 1921. - Kyra_90)
2012. jan. 6. 09:20
Ok....Itt leszek. :-)
1921. Kyra_90
2012. jan. 5. 20:22

Nekünk is szabadság nélküli...


És igen ám lányok, a hoxa névtelen!!! Ez nem hátrány egy fórum esetében... Ezt kihagytam az érveimből. :) Engem is zavar, hogy vadidegenek betekintést nyerhetnek az életembe. Bár rólam mondjuk nem sok info van fönn...

És egyébként a honvédség ellenőrzi a fészbúk oldalainkat (is)... Azt nem tudják meg, hogy ide mit irkálunk, de az fb eléggé nyilvános, és lenyomozható... Erre nem gondoltatok? vagy ettől nem féltek??


Ettől függetlenül szükségét érzem, hogy csatlakozzak, ha megengeditek!


Énvagyok: én szívesen elbeszélgetek veled itt is! :)

1920. énvagyok73 (válaszként erre: 1919. - Kyra_90)
2012. jan. 5. 17:59

Én sem mentem fb-ra. Igazából nem is függőség miatt, hanem én nagyon nyilvánosnak tartom azt. Pláne az új adatlappal már minden feltárul-kitárul az emberről. Nem mintha titkolni valóm lenne, de nekem olyan félelmetes. Pedig használom....de mégis tartózkodó vagyok e téren.

Úgy, hogy ha néha idejöttök és olvassátok panaszomat, egy megnyugtatást megköszönnék.

Sajna nekünk is csak egy hónapunk van hátra és már 2 missziót túléltem, de ebbe bele őrülni akkor is.

Jah, és ez lesz az első szabadság nélküli. :-(

1919. Kyra_90
2012. jan. 5. 09:09

Sziasztok lányok!


Az a helyzet, hogy gondoltam, hogy meg fog halni itt az élet, ha csoportot alakítotok fb-n... Nagyon hiányoztok, szükségem van a támogatásotokra, és tapasztalataitokra, mert már csak egy hónapunk van a Szívemmel. Nem kértek a csoport felvételt, mert én tényleg szívből gyűlölöm a fééészbukot, és nem akartam függő lenni. De hát ha Mohamed nem megy a hegyhez, menjen a hegy... Csajok, szeretném a felvételt kérni, kinek írjak, és mit ez ügyben?


Egyébként azért nem írtam ide rég, mert hát elhavazódtam, rengeteget vizsgáztam decemberben, hogy a januárt a Kedvessel tölthessem. (Nem sikerült a cél elérése.) Aztán meg ugye az ünnepek.


Egyébként a karácsonyi ajándékok betaláltak, mindennek nagyon örült!


Én tényleg szeretném, ha ez a fórum működne... szerettem idejárni... és mi lesz az újakkal? hogy találnak meg minket? Na mindegy, elhiszem, hogy nem akartok két helyre írni, hülyeség is lenne... Szóval ha tényleg inkább a fész, akkor kérlek engem is vegyetek fel!


És lányok meséljetek párotok hazaért? minden rendben? :)


Ja és persze b.u.é.k.!


Kyra

2012. jan. 3. 09:10
Köszi, neked/nektek is! Bár már szinte meghalt a fórum...:-)
1917. ancika001
2012. jan. 1. 18:19
boldog újévet!
1916. ancika001
2011. dec. 26. 18:47
boldog karácsonyt :)
2011. dec. 24. 11:43
Boldog karácsonyt nektek! :-)
1914. Rdorka (válaszként erre: 1913. - Aviubi)
2011. dec. 20. 08:38

De jó....részletes beszámolót várok a nagy találkozásról!!!! Kámi, ez rád is vonatkozik!!!


Én meg már tegnap bőgtem az oviban, a csajok vigasztaltak...


Avi, én bejelöltelek ismerősnek, de a nicknévhez tartozó mailfiókot nem ismerem, ha oda küldi a meghívót a rendszer és nem a FB oldalra, akkor nem tudok csatlakozni...


Többiek, mizu veletek?

1913. aviubi
2011. dec. 20. 05:24

Már csak 1 nap!!!!!!:)

NaGYON PÖRGÖK, PERSZE KEZD MINDEN KICSÚSZNI A KEZEM KÖZÜL. hUNOR BETEG lett, Bencének vettem 1 csizmát ami gyártási hibás, így az is plusz út, hogy kicseréltessem. Ma Bence sulijában karácsonyi ünnepség lesz amire a szülőket is sok szeretettel várják. És még jó lenne takarítani, és főzni fincsit Apának. Szóval összejött minden. de nem baj! megoldom, és kész leszek!!!!:)

1912. Seira (válaszként erre: 1911. - Aviubi)
2011. dec. 16. 09:53
Szerintem is igen jó a csoportunk:) Főleg a képek,meg a linkek miatt,meg hogy teljesen zárt!!!:D
1911. aviubi
2011. dec. 16. 09:10

Dorka!

Én annyira örülnék ha jönnél oda. Nem kell nyíltan írni semmit. Ez 1 teljesen zárt csoport a facebookon. Viszont sokkal személyesebben tudunk beszélgetni. Képeket is rakosgatunk fel. Amiket ott írkálunk egyáltalán nem jelenik meg a nyilvánosságnak. Nekem nagyon hiányzol, és olyan jó lenne ha jönnél oda! Sokkal jobb!

Amúgy nekünk 5 nap van hátra Apáink érkezéséig. Már lázban vagyok. Próbálom a lakást rendbe tenni, és mindent elintézni karácsonyra is, hogy ne akkor kelljen rohangálni amikor Apa már itthon van. Így aztán kezdek pánikolni 1 kicsit, hogy minden kész lesz-e?

Fiúk egyre rosszabbak. Most már tényleg azt érzem, hogy csak Apa menthet meg engem a dili háztól!:DDDD

1910. Kámea33 (válaszként erre: 1909. - Rdorka)
2011. dec. 14. 16:11

Lasssan itthon:))

Dorka gyere facebook-ra ott nyomulunk:)

1909. Rdorka
2011. dec. 13. 19:52

Hahó, mindenki!

Tudom,hogy mindenkinek pörgős az ünnepek előtt, de gyertek, meséljetek!

Avi, Kámi: Mizu veletek? :-DDDDDD

1908. Rdorka (válaszként erre: 1906. - Kámea33)
2011. dec. 11. 21:23

Húúúú, nagyon izgis...

Nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rátok!


Nálunk egy hét betegeskedés után (anyósom itt volt, szóval én nem hiányoztaa) holnap indul újra a verkli, remélem ezt a 2 hetet már fogják tudni járni a csajok...

1907. énvagyok73 (válaszként erre: 1906. - Kámea33)
2011. dec. 11. 07:53
:-))))))
1906. Kámea33
2011. dec. 10. 21:18

Sziasztok Lányok:)


Nekünk lassan jön jön jön a szép karácsony:DDDD

2011. dec. 10. 19:56

Mizujs veletek? Készület karácsonyra, találkozásra???

Nekem elég egyhangúak a napjaim, várom már a kis munka nélküli karácsonyi, és főleg a két ünnep közti napokat. Ki kell használni, mert aztán nemsoká fél év magány. :-(

1904. Rdorka
2011. dec. 7. 14:21

Sziasztok!

A pördület az megvan a mindennapjaimban. Annak ellenére, hogy anyósom itt van és a csajokkal ő foglalkozik napközben... és csak pislog, hogy nekem mennyi teendőm van...

De mindegy, telnek a napok sebesen...


Avi, Kámi: Célegyenesben! Mizu nálatok?

1903. scentini (válaszként erre: 1899. - Énvagyok73)
2011. dec. 6. 14:58
hmmm ahogy én látom 2010.okt.26.-i dátum van a cikknél. Szerintem ez nem mai.
1902. énvagyok73 (válaszként erre: 1901. - Kyra_90)
2011. dec. 5. 20:01

Bocsi, de valaki ma tette fel egy oldalra. És fent a Népszabadság mai dátuma van. lent meg az általad is írt dátum.

Már nem tudok a neten sem eligazodni... :-)

1901. Kyra_90
2011. dec. 5. 19:24

Sziasztok!


Most már én is tudom!!! Érzem, hogy szeret... persze nem mondta, de hétvége nagyon jól sikerült, megint mérföldekkel közelebb kerültünk egymáshoz. És most érzem, tudom. :) Amúgy azt hiszem nagyon meghatódott a torta miatt.


Énvagyok: 2010. okt. 26.-ai cikk!! Nagyon megijesztettél!!!

1900. énvagyok73 (válaszként erre: 1899. - Énvagyok73)
2011. dec. 5. 18:19
Most ez mikor volt???? Elbizonytalanodtam!
2011. dec. 5. 17:35

[link]


Mindenki jól van, ugye?

1898. Liababy79 (válaszként erre: 1897. - Liza40)
2011. dec. 5. 15:55
Ha elindítod ezt az eljárást, akkor megteheted, hogy a továbbiakban kéred a bíróságot, hogy vonja minden hónap elején automatikusan a nyugdíjából, így nem rajta múlik majd, hogy megkapod -e. Hivatkozhatsz nyugodtan arra, hogy másképp nem látod biztosítottnak, hogy megkapják a gyerekeid a járandóságukat tőle... Én is elváltam, elég tájékozott vagyok ezügyben, bár szerencsére az én exem rendesen fizet.
1897. Liza40 (válaszként erre: 1896. - Liababy79)
2011. dec. 5. 15:35
Nagyon szépen köszönöm, ezt fogom tenni. Pedig, semmi kedvem, türelmem, időm ehhez és ő bosszúálló típus...ha kitudódik, nem utalja majd a gyermektartást "rendesen". Hajajjj.....
1896. Liababy79
2011. dec. 5. 15:26

Liza: A pénzügy nem adhat felvilágosítást, de ha bemész a bíróságra és megemlíted a gyanúdat, a bíróság hivatalból indít vizsgálatot és ha elsumákolta a pénzt a gyerekektől, akkor bevasalják rajta!

F.Meme: Ne mások rossz vagy jó tapasztalataiból indulj ki, ha szereted és ő is téged, akkor bízz benne! A katonák sem egyformák és távkapcsolatban sincs arra vonatkozólag recept, hogy ki mit bír ki a másik nélkül, sex nélkül, a másik nélkül.

Kyra: Hidd el, a többiek nem véletlen írják, hogy külön faj a katonáké...sokszor olyan mélyen szeretnek de annyira képtelenek ezt szavakba önteni, hogy az elképesztő! Ha vannak ezügyben kétségeid, egyszerűen simogasd meg egy kedves pillanatban az arcát és kérdezd meg: "Szeretnéd, hogy várjak rád?". Amúgy boldogságos félévfordulót nektek!!! <3

Dorka: Ügyes csaj vagy!!! Biglájk neked a kazán szereléshez!!! :D


Nálunk...hát, inkább nem offolom a topikot! Megvagyunk, maradjunk ennyiben! A srácok várják a mikulást, apa befejezte a festést, a szobát is sikerült előnyére átrendezni, én meg túl vagyok a nagytakarításon meg a díszítésen :)

1895. Liza40 (válaszként erre: 1889. - Aviubi)
2011. dec. 4. 22:18
Szia! Mindenki kapott (aki nyugdíjba jött, végkielégítést is), de "érdekes módon ő tagadja...a pénzügy titoktartás miatt nem adhat infót... Sz.fehérvárról jött nyugdíjba, előtte Debrecenben volt. A törvény mindenkire vonatkozik, de állítása szerint "más szorzó van Sz.fehérváron... :D nevetséges. És az is, hogy megbíztam benne 16 éve is és amikor megcsalt akkor is. Azt is tudom, hogy a missziósból nem jár, azt már nem a gyermekeink kapták... és úgy tűnik, ha kapott nagyobb összeget, nem gondol a gyermekeire, sajnos. Le kell tiltani ezután a gyermektartásdíjat és utólag bekérni a bíróságnak a munkáltatótól visszamenőleg fél vagy 1egy évre a bérpapírjait. Ez a megoldás van, ha nem mond igazat. Nem vagyok egy veszekedős típusú Nő, de mindennek van határa. Ugye? :)
1894. ancika001
2011. dec. 4. 17:30
am 8 éve vagyunk együtt 7éve házasok, van 2 bébink plusz egy a pociban :) és majdnem 100 km köztünk hétköznap
1893. ancika001
2011. dec. 4. 17:28
engem nem csalt meg a kedves, pedig mi is masszívan külön élünk úgyhogy fej a fejjel:) a szexhiányra meg ott a remegő barátom :D
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook