Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Katonafeleségek fórum

Katonafeleségek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1772. Rdorka
2011. nov. 8. 13:35

Én is csatlakozok Laa véleményéhez: ez a 3 hónap most jó lesz arra, hogy letisztuljanak mindkettőtökben a dolgok... nem is tudom, melyik verziónak drukkoljak.

Amelyik neked jobb, oké? És megy egy nagy virtuális ölelés!!!!

1771. Liababy79
2011. nov. 8. 12:22
Syerra: Nagyon sajnálom, hogy most ennyire nem vagytok jól, de azért hidd el, sokat fognak még alakulni a dolgok pro és kontra ebben a három hónapban! A misszió nagy erőpróba a jól működő kapcsolatokban is, ha meg valahol kilóg a lóláb, mint esetetekben is, akkor szinte biztos, hogy el kell érni egy negatív katarzist a továbblépéshez. Most dolgozz azon, hogy a saját belső világod meggyógyuljon, valószínűleg ő is azon lesz, hogy meggyógyítsa a sajátját, és lehet, hogy ha szépen rendbejöttök mindketten, akkor lesz még miről beszélni! Most pedig: Egyél egy nagy szelet tortát, igyál meg két felest és bőgj végig egy romantikus filmet! A gyász hasznos dolog, szükség van rá, hogy tovább tudj lépni és meg tudd találni az elveszettnek hitt boldogságodat! Ha szeretitek egymást, ez úgyis csak egy borús fejezet, nem a zárszó... FEL A FEJJEL!!!
1770. Liababy79 (válaszként erre: 1760. - Seira)
2011. nov. 8. 12:13
Seira: Gyufás skatujákat ragassz össze(24-et) és tegyél minden napra egy szem cukrot, vagy egy picuri csokit, meg egy szép, szerelmes, vagy pajzán üzenetet!
1769. syerra (válaszként erre: 1768. - Rdorka)
2011. nov. 8. 10:59

Röviden: Az a helyzet,hogy az utóbbi 2 évem nagyon rossz volt (anya daganatos lett, kemoterápia, a barátom akkor volt kint afganisztánban, és ezeket elfolytottam magamban) és nagyon egyedül voltam az emberek hülyeségeivel,amit nagyon magamra vettem tudat alatt...mindezzel eljutottam addig,h kevert szorongásos, depresszióm van, pszichiáterhez járok 2hetente, gyógyszerek.........az 5 év alatt iszonyatosan sokmindent átéltünk együtt, és ő amúgy sem a szavak embere, és nem is az a nagyon romantikus, inkább főz nekem,vagy ruhát vesz, csak ne kelljen szivecskét venni... :)

A misszió elején volt egy meggondolatlan kijelentése, hogy nem látja a közös jövőt, mert én még nem állok készen a gyerekre (még ő sem am...) és,h sokat veszekedtünk (ami inkább csak vita volt, dehát hol nincs?!), és azóta a kijelentés óta,amit már 1000x megbánt, bennem megszakadt valami...olyan érzés volt,mint amikor a szüleim hazajöttek a kórházból és bejentették,h anya daganatos!

Ő is azt mondta,h a misszió alatt kezdte el érezni, h valami nem olyan(de tudja,h Ő volt az aki elrontotta, de persze én magamat hibáztatom,h biztos nem voltam neki elég jó és hiába próbál meggyőzni az ellenkezőjéről, egy kapcsolat 2 emberen áll).

Szóval a mostani helyzetet nagyon sokminden befolyásolta szerintem,de leginkább azok a dolgok,h ez a mostani misszió nagyon rossz neki, a honvédséges leszerelések,megvonásos dolgok mellett még neki az otthoni dolgok sem olyanok, én nem tudok mit kezdeni a jövötelenségemmel,a labilis állapotommal,(amihez szükségem lenne egy biztos pontra!) így szerintem mindkettőnk számára úgy össszejöttek a dolgok, hogy egymáson töltöttük le és ezért van most ez az érzés...

Azt nem tudta kimondani,h nem szeret, én sem neki, (de akkor sírtunk volna ennyire,ha így lenne? :S ) és még ki tudja,h mi lesz ezalatt a 3 hónap alatt,amíg kint lesz, fognak-e változni az érzéseink, most,hogy elveszítettük a másikat.... de iszonyatosan rossssz érzés......és ez még csak az első napok egyike......................

(bocs,ha összefüggéstelenül írtam,de annyira nem találom magam, h az valami hihetetlen!!!)

1768. Rdorka (válaszként erre: 1767. - Syerra)
2011. nov. 8. 10:32

Szia!

:-(((((((

Annyira szar passzban vagyok én is, hogy semmi értelmeset nem tudok mondani...

Érlelődött ez bennetek, vagy hogy történt? Olyan lelkesen vártad haza a szabira.. :-(

1767. syerra
2011. nov. 8. 10:07

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

SZAKÍTOTTUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!5 év!!!! ""elmúltak"" az érzések mindkettőnk részéről, ugyanis az utóbbi hónapok maga volt a pokol érzelmileg(misszió, ez az egész helyzet,bizonytalanság, munka, jövőtelenség, depresszió...)!!!Az egész éjszakát együtt sírtuk végig, egymást ölelve!!!!!!!!!!!!!!!!!!Most indulnak vissza....Olyan szépen váltunk el!!!!Egy utolsó éjszaka, utolsó kávé, reggeli együtt!!!!Utoljára még kimondtuk egymásnak,h "SZERETLEK", egy utolsó csók....és néztem ahogy az autóval elmegy!!!!!Nem tudom,hogy fogom ezt bírni egyedül..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1766. ancika001
2011. nov. 8. 07:36

na én is ezzel kezdtem, hogy katonával soha többet :D

2nél vártam ki a 9 hónapot majd mindkettő átvert, megcsalt....

na de minden fiú más és ez szerelem volt első látásra, mint a mesékben :) na de rohanás oviba:D

puszi csajok kitartás :)

1765. énvagyok73 (válaszként erre: 1764. - Seira)
2011. nov. 7. 21:49
Jah, már írtad is... Hát,azért Afrika egy kicsit más...
1764. Seira (válaszként erre: 1762. - Kámea33)
2011. nov. 7. 21:11
Mi alapállapotban másik ország Európa,most meg Afrika...
1763. énvagyok73 (válaszként erre: 1760. - Seira)
2011. nov. 7. 21:06

Hol gyér a net? Mindig attól rettegek, hogy erre nem lesz lehetőség. Már más is írta, hogy nem működik.

Mi eddig mindenhonnan tudtunk szuperül skypolni naponta többször is.

1762. Kámea33 (válaszként erre: 1760. - Seira)
2011. nov. 7. 21:02
nekünk honvédségi tel van és az totál hasznos:) itthon van akkor ingyen. Így hogy kint van napi 2-3beszélgetés skype és kb 8000 a számla
1761. Kámea33 (válaszként erre: 1753. - Liababy79)
2011. nov. 7. 20:55

:DD azt is mondtam neki az elején mikor csak beszéltünk. Nekem katona lenne a párom és közölné hogy misszió akkor én elé állnék és közölném vele. Drágám ha elmégy akkor én jobbra te balra:DDD

Nagyon úgy fest hogy ez van most :Pa megdöglök érted érzéssel:))

Úgy imádom mint állat és nem engedném el semmi és senki kedvéért:DD

1760. Seira
2011. nov. 7. 20:47

Mi minden héten levelezünk egymással,mert elég gyér a net,a teló meg drága.(Rettegek is a tel.számlámtól)Imádok tőle levelet kapni,olyan idejétmúlt,romantikus dolog!(A Kedves Johnból nyúltuk az ötletet.Van olyan katonabarátnő,aki még nem látta?)

Karácsonyra szeretnék neki csomagot küldeni,de most azon gondolkodok,hogy még novemberben kapna egy "adventi naptárat".

"A" verzió,hogy 24 cetli,pici kép,teafilter kerül egy borítékba, "B" verzió,hogy egy pici csomagban apróságok.

Szeretném kikérni a véleményetek,és az ötleteket!Mit lehet tenni (ami könnyű és nem romlandó) borítékba/pici dobozba?

Köszi!!!

1759. Seira (válaszként erre: 1751. - Kámea33)
2011. nov. 7. 20:43

Szerencséd van,mert picik!

Az én szüleim elváltak,és anyukám tizenéves fejjel akartak összeszokttani az új párja szintén idősebb gyerekeivel.Nem sikerült:D

(Viccen kívül,nem jöttek ki jól,és hagyták egymást.)

1758. Seira
2011. nov. 7. 20:38
Kérdés csajok:mindenki bent van innen a zárt klubban?Mert én nagyon kíváncsi lennék,ki hogy néz ki,már ha nem titkos...:)
1757. Liababy79 (válaszként erre: 1756. - Scentini)
2011. nov. 7. 17:49
:D Hát nem hittem volna, hogy ennyien járunk hasonló cipőben!
1756. scentini
2011. nov. 7. 15:19

Vannak itt "véletlenszerű" közös dolgok úgy látom.

Kicsit visszaolvasgattam. Mi is a neten ismerkedtünk meg, és vagy 2 hónapra találkoztunk kb. Én mondtam nemet vagy 2x, szintén mert éppen akkor hányingerem volt a férfiaktól. Aztán csak piszkálta a fantáziámat, és én akartam találkozni :)

Nekünk is olyan volt, mintha nagyon rég ismernénk egymást, rengeteget beszélgettünk.

1755. Liababy79 (válaszként erre: 1743. - Ancika001)
2011. nov. 7. 12:14
Anett: A visszaszámolásnak nagy sikere volt nálunk is, köszi az ötletet így utólag! Egyébként én is visszakaptam a kedvesem mostanra, napról-napra jobb a helyzet, csak hát ő lassabban talált vissza a hétköznapokba. Neki az emlékmű lett a kegyelet lerovásának az útja. A tetkóról várom én is a fotókat! Egy szó, mint száz, azért ők sem egyformák, szerencsére a te párod könnyebben dolgozta fel a kinti dolgokat! Hogy vagy most? Van még émelygés?
1754. Liababy79 (válaszként erre: 1734. - Seira)
2011. nov. 7. 12:07
Jajj, te lány, hát a ti életetek sem egyszerű! Még most is libabőrös vagyok a történetedtől!
1753. Liababy79 (válaszként erre: 1725. - Kámea33)
2011. nov. 7. 12:04

:D:D:D Olyan jót kacagtam rajtad, édes vagy! Hát nálunk is ez a helyzet...néha nagyon nehéz vele, de megdöglöm érte!!!

Ja, és a sors fintora, hogy mindent akartam akkor, csak katonát nem, mert teljesen véletlenül akkor lett vége az előző kapcsolatomnak, ahol a srác szintén katona volt és nagyon nagyon csúnyán lett vége... Egyébként érdekes ez, mert sosem kerestem az egyenruhások társaságát, de mihelyst egyedül maradtam megint, azonnal(két hónapon belül) megtalált 4 katona, két rendőr, egy nemzetbiztonsági hivatali tiszt, meg egy tűzoltó...no komment!!! :DDD

1752. aviubi (válaszként erre: 1749. - Ancika001)
2011. nov. 6. 20:34
Hidd el! A 3. olyan jó lesz, hogy csak lestek! Tapasztalat. A környezetemben mindenhol a 3. gyerek a legjobb. Aztán majd ha nő ez megváltozik, mert megtanulja, hogyan kell kivívni a szülők, és tesók figyelmét!:DDD Tényleg! hogy állsz a rosszullétekkel?
1751. Kámea33 (válaszként erre: 1744. - Seira)
2011. nov. 6. 20:28

még 1x találkoztak csak:))

Most még béke van:DDD majd karácsonykor számíthat párom lánya hogy az én pici hárpiám lógni fog rajta:DD belekóstolhat milyen amikor nem egyke:DD

1750. Kyra_90 (válaszként erre: 1743. - Ancika001)
2011. nov. 6. 20:20

köszi ezt a hozzászólást...

nagyon megnyugtató, és meggyőző. Annyira pozitív. Köszi, hogy megosztottad a tapasztalatod, nekem is az egyik legnagyobb félelmem, hogy nem az a férfi jön vissza akit kiengedek majd.

1749. ancika001
2011. nov. 6. 19:40
mi az előbbi hangzavarnál estünk kétségbe, hogy mi lesz ha megyszületik és ordítással festi aláa két nagyot :) akkor végképp nem fogunk tudni beszélgetni :D
1748. aviubi
2011. nov. 6. 18:48

Jaj, csajok ez a mai nap katasztrófa volt. A fiaim már teljesen megvannak bolondulva. Apja mondta is a nagynak, hogy idén nem hoz neki semmit Jézuska, max gipszet a lábaira!:DDD

Néha már a hajam tépem kínomban.:(

1747. aviubi (válaszként erre: 1745. - Seira)
2011. nov. 6. 18:47
A féltékeny rosszakarókkal nem szabad foglalkozni! max. jót nevetni rajtuk! Elképesztő mennyi a paraszt.
1746. ancika001 (válaszként erre: 1745. - Seira)
2011. nov. 6. 18:37

ugyan mit :D ez annyira nevetséges mit is tudnának kint csinálni??

biztos piálnak reggeltől estig mi több lehet drogoznak is meg halomban állnak kint a kurvák és megy az orgia reggeltől estig :DDDD

basszus, hogy embereknek nincs jobb dolguk, mint téged (minket) kínozni

hidd el van nekik elég dolguk kint, örülnek, hogy élnek és nagyritkán kapcsolatba léphetnek velünk,kaphatnak pár bíztató szót és örülnek, hogy van aki várja őket itthon, ne foglalkozz a hülye emberek hülyeségeivel... szeret és hozzád fog hazajönni és akkor nagyon boldogok lesztek ez tartsa benned a lelket :)

1745. Seira (válaszként erre: 1742. - Rdorka)
2011. nov. 6. 17:51

Hát messze áll a habos-rózsaszíntől,de ez van:) Én se vagyok egy Barbie (max külsőre),és ő sem Ken (max külsőre).

Azóta is hallgatom,h ilyen,meg olyan,meg ki tudja mit csinál kint...:S

1744. Seira (válaszként erre: 1735. - Kámea33)
2011. nov. 6. 17:44

ó,értem,akkor van utánpótlás:)

Megértelek teljes mértékben!

Gyerkőcök jól kijönnek?

1743. ancika001
2011. nov. 6. 16:09

nem vonolunk el, csak kell egy hely ahol olyat is mondhat az ember amit itt nem:)

és lányok nem győzöm hangsúlyozni, hogy minden pasi más másképp éli meg a dolgokat...

az én párom is nagyon jóban volt a balesetet szenvedőkkel, a söfőr is barátja látom rajta, hogy letört, hogy megviselte, de másképp vezeti le, másképp dolgozza fel... a hátán lassan készen van az egész hátát betöltő emléktetoválás, ha kész felteszem facere

velünk ugyanolyan, mint azelőtt volt én azt kaptam vissza akit kiengedtem, pedig nem úsztuk meg mi sem simán a missziót, kicsifiam a pszichológusnál kötött ki és sírtunk ríttunk apának is

én nem titkoltam el előle a gondokat, nem próbáltam agyonóvni, sőt miután hazajött rászóltam, ha valami nem tetszett így ő is érezte, hogy meddig mehet, mert kint más a közeg máshoz szoktak, velem nem ugyanazon a hangnemen kell beszélnie mint a srácokkal:D (én csak hülyegyerekstílusnak hívom :D )

de szeret és szeretem és tudtuk, hogy ez sosem fog változni, mi mindig itt várjuk és szerintem ez számított sokat neki nem az, hogy elsírtuk magunkat, hogy nehezen viseljük a missziót...

bár, a fejtágításon mást mondanak el:D

mi így működünk, de mint az elején írtam minden pasi más

én remélem ti is ugyanazt fogjátok visszakapni akit kiengedtetek:) és aggódni ráértek akkor, ha egy másik ember jön vissza addig felesleges idegeskedni, csak magatoknak és neki ártottok vele...

ja és egy dolog így a végére aminek a kedves nagyon örült a visszaszámlálás nálunk úgy zajlott, hogy minden nap kitettem egy az adott napszámot tartalmazó képet a facere 30napnál egy 30as tábla házszám, természetben szám, bármi amin az adott szám van, azt mondta legközelebb az elejétől kéri ezt :)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook