Karma? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
20. csikil4ny (válaszként erre: 4. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:26

Most azt várod, hogy itt mindenki azt írja, hogy ez a sors keze, nem engedheted el, mert ő a lelki társad, vagy talán az ikerlángod. Nem fogjuk azt írni, de ha úgy lenne is, nem írja sehol, hogy szexuálisan egyesülni kell vele. Ha az embernek házassága van először mérlegel s utána ábrándozik, s netán még lépéseket is tesz, hogy a "boldog" házasságából ne megcsalás, vagy válás legyen.


Karma? Nem, döntés. De persze jobban hangzik, hogy ez előre elrendeltetett, nem sok közöm volt, muszáj volt lépnem.

19. 9c485f67e8 (válaszként erre: 15. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:25

Magyarázatnak, ürügynek, kifogásnak elmegy.

A munkahelyi történéseket nem munkaidôn kívül beszéljük meg az fb-n.

18. 8a65af67ce (válaszként erre: 17. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:24
Elindultatok a lejtőn...
17. bbe8e56e9e (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2017. jan. 6. 15:23
Köszönöm, hogy végre valaki próbál megérteni! Igen második találkozáskor, már húztam egy határt! Megkértem ne fogdosson mert kellemetlen! Előtte volt hogy poénosan megfogta a derekam vagy rátette a kezét a lábamra! De most úgy nézett ki megértette, és bocsánatot kért!
16. MZsanett (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:19
Véletlenek nincsenek:)
15. bbe8e56e9e (válaszként erre: 14. - 9c485f67e8)
2017. jan. 6. 15:19
Azért mert napokig nem tudtam aludni enni és én szeretem, megbeszélni a félreértéseket!
14. 9c485f67e8 (válaszként erre: 5. - Polihisztor)
2017. jan. 6. 15:17
De minek?
13. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:17

Biokémia az egész.


Most az ő rezgései, feromonjai nagyon is passzolnak hozzád. Nyilván a házasságodban van egy nmagy adag megszokás, így ez az új bizsergés most meg tudott találni.


Ennyi az egész.


A többi rajtad múlik.


Belemész a játékba vagy abbahagyod.


Vigyézz, mert éppen a józan eszed veszíted el a vele való találkozásokkor!

12. unom (válaszként erre: 11. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:16

Tehát ennek sincs különös jelentősége.

Te simán próbálod megindokolni, hogy tetszik a pasi és többet akarsz tőle, ezért keresel jeleket.

Légy erős: a te döntésed, ha többet akarsz tőle, de ez a házasságodba kerülhet.

11. bbe8e56e9e (válaszként erre: 10. - Unom)
2017. jan. 6. 15:12
Mással sokkal többször s nincs ilyen kapcsolatunk!
10. unom (válaszként erre: 7. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:10
Belemagyarázod. Nézd meg a többieket, kivel hányszor vagytok ugyanott, meg fogsz lepődni.
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:09
Ha egy jelentéktelen ember lenne, észre se vennéd, hogy egybeesik a beosztásotok.
2017. jan. 6. 15:08

Két napja azt írtad, harmadik babát terveztek.

Lehet, el kéne dönteni, mégis kivel...

7. bbe8e56e9e (válaszként erre: 5. - Polihisztor)
2017. jan. 6. 15:08
És a többi? Nem egy ember készíti a beosztásunkat és elég változatos a munkaterületi beosztás neki és nekem is! Decemberbe egyszer volt nálunk, pont ott ahol én, januárban kétszer jön oda ahol én lesz éppen akkor ?
6. 9c485f67e8 (válaszként erre: 4. - Bbe8e56e9e)
2017. jan. 6. 15:07
Ha annyira boldog házasságban élnél, nem figyelnél fel ennyire egy kedveskedô pasira, nem keresnél azonosságokat.
2017. jan. 6. 15:05

"Gondoltam lesz ami lesz, ráírtam facebookon"


Ez nem a sors keze.

2017. jan. 6. 15:03
Nem ezekre a válaszokra voltam kíváncsi! Mert mint írtam nem ez a helyzet! Sőt nem volt még az életben ilyen dologban részem! S köszönöm szépen, boldog házasságban élek!
2017. jan. 6. 14:56
Én inkább egy ilyen helyzetben azon gondolkodnék el, hogy miért fér be egy harmadik a házasságomba? Mert attól lehet úgy is beszélgetni valakivel, hogy nem kezd flörtölni, nem kezd az "egyűvétartozáson" gondolkodni. Szerintem csak kiélezted a látásmódodat a hasonlóságokra.
2017. jan. 6. 14:56
Te döntesz: megállsz vagy flörtölsz tovább és megcsalod a férjedet.
2017. jan. 6. 14:52

Őszinte véleményekre vagyok kíváncsi a következő esettel kapcsolatban! Köszönöm annak aki segít feldolgozni és tisztán látni!

Boldog házasságban élek próbálom az utóbbi időben különösen szépnek látni a világot élvezni az életet. Igaz pár hónapja meg voltam zuhanva, de nem jellemző rám a rosszkedv. nem vagyok az a nagy társasági ember. Megtartom mindenkivel a tisztes távolságot, nagyon jó családom van és van pár jó barátom akikkel mindent megbeszélhetek nekem ez elég.

Nem rég a munkahelyen megismerkedtem egy pasival, és olyan közvetlen kapcsolat alakult ki közöttünk, hogy megijedtem saját magamtól! Olyan volt mintha ezer éve ismernénk egymást,sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk, övön aluli poénok is becsúsztak, s valahogy vitt magával. Elgondolkodtam, hogy huha, valamit biztos félre értett! Nagyon bántott a dolog, nem vagyok az a flörtölgetős típus. Gondoltam lesz ami lesz, ráírtam facebookon! Olyat írt vissza, hogy csak lestem. Őszinte és cuki volt, semmit nem vett komolyan, jó volt velem dolgozni azt mondta. Napokig rágódtam a dolgon, reméltem hogy egy ideig nem futunk össze, de a sors keveri a kártyákat alig jön a melóhelyre helyettesíteni, de ma megint összefutottunk! A helyzet hasonló volt az előzőhöz, sokat beszélgettünk, és egy csomó közös dolgot fedezetem fel az életünkben, gyerekoromban sokat voltam Szegeden , ő akkor ott lakott, egy hónapban és ugyanazon a napon született mint a lányom, a kislányát úgy hívják mint az én kislányomat és még sorolhatnám. Egy napot jön még januárban hozzánk akkor is én leszek bent a cégnél! Valaki, vagy valami megláthatatlan erő, keveri a kártyáinkat? Élt már meg valaki hasonlót? Én nem hiszek az ilyen "humbuk" dolgokban ! De most erősen elgondolkoztam! Segítetek? Köszönöm!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook