Karma? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
170. PöttyösPanka (válaszként erre: 166. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 7. 13:27
Már el is kezdődött. Máris a férjedben keresed a hibát, az okot, ami legalizálja a félrelépésedet. Tehát te megérdemled ezt a kis mellékes kapcsolatot, mert a férjed elhanyagol, és ezzel bünteted, hogy ráébredjen, jobban meg kellene becsülnie téged? Nem pont neked kellene elgondolkodnod rajta, hogy miért is nem a házasságod ápolásába fekteted az energiáidat? Valószínűleg többet tud, mint amennyit elmondtál neki, mert az, hogy ennyire oda vagy a másik férfiért, kiérződik a szavaidból, arról, ahogyan és amennyit beszélsz róla, még akkor is, ha te azt hiszed, hogy teljesen közömbösnek mutatkozol. Tényleg csak az a kérdés, hogy szereted és becsülöd-e annyira a férjed, hogy nem engedsz be más férfit a házasságotokba. Ha nem, akkor is becsüld meg magad annyira, hogy lezárod az egyik kapcsolatot, mielőtt belemászol a másikba. Nem bántani akarlak, csak figyelmeztetni, mert te most nem látod objektíven a dolgokat, és nem szeretném, hogy mire feleszmélsz, addigra annyira megbántsd a férjed, hogy ne legyen visszaút.
169. 9c485f67e8 (válaszként erre: 167. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 6. 16:10

Igen így gondolkodik egy hû feleség.

Remélem, a férjed is részesül az áldásos érzelmeidbôl.

Szégyen.

168. lapbarna (válaszként erre: 167. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 6. 16:08
Teljesen egyértelmű, mit szeretnél. Most.
2017. febr. 6. 16:05
Talán jobb lenne befejezni, talán jobb lenne kipróbálni, talán bűn, talán lehetőség! Talán megvetnek, talán irigyek, talán vétek, talán egy új kezdete!Talán komoly, talán csak játék! S mind mind csak lehetőség! Ami most arról szól, hogy két ember jól megérti egymást, őszintén és boldogan. a határt mi szabjuk meg, az dönt, mit akar ő és mit én! Igen ő is házasságban él, nem kívánom tönkretenni a házasságát,ha ő nem akarja, de nézzük már meg az én oldalamat is, ő tönkreteheti az enyémet? Ezt a játékot együtt játsszuk úgy gondolom, két felnőtt emberé a felelősség! S mindkettőnknek vállalni kell azt! Vagy befejezni a dolgot, na ez utóbbi egyikőnknek sem ment eddig. Mikor én csendesebb vagyok ő húz magával, ha ő hallgat én szólok be! Ez kölcsönös játszma! Talán majd az idő kiforrja magát!
166. bbe8e56e9e (válaszként erre: 158. - PöttyösPanka)
2017. febr. 6. 15:51
Köszi az őszinte szavakat! Igen biztos rosszul esne! De talán elgondolkodnék rajta. Ahogy ő is teszi, mert amint olvashattad tud némit a dologról, na azért csak módjával persze! Azt is tudta hogy aznap együtt dolgozunk,fel is hívott párszor, pedig máskor sose teszi!
165. e8da813d29 (válaszként erre: 164. - Csikil4ny)
2017. febr. 6. 09:05
Szerintem szét van annak már esve, aki kapcsolatban él, de karmikus találkozásokat élvez.
164. csikil4ny (válaszként erre: 163. - E8da813d29)
2017. febr. 6. 08:51
Majd a fórumindító megmenti önmagától, csak aztán nehogy szétessen a saját élete!
163. e8da813d29 (válaszként erre: 162. - Csikil4ny)
2017. febr. 6. 08:46
Nem derült ki, csak az, hogy "gáz, ahogy a nőkkel áll", és hogy "van lelke" :)
162. csikil4ny (válaszként erre: 161. - E8da813d29)
2017. febr. 6. 08:36

Válni is lehet, csak akkor a nevelés nagy része valószínű rá marad. Arra nem emlékszem, hogy az új pasi független-e.


"Karma" ide vagy oda a gerinctelenséget nem írja felül.

2017. febr. 6. 08:23

Arra gondolok, miért akarjuk "rábeszélni" a férjére, ha ő nem őt akarja?

Csak ez így nagyon tisztességtelen, ilyen formában, karmaköntösbe öltöztetve.

160. csikil4ny (válaszként erre: 155. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 6. 08:04

Lehet, hogy a szomszéddal is ugyanilyen karmikus "véletlenek" kötnek össze, de te erre az új pasira fókuszálsz.


Szerinted itt mindenki irigy, hogy figyelmeztet arra, hogy ez nem karma, hanem szépen haladsz a megcsalás útján?


Én azt javaslom, hogy csak odáig menj el ezzel a pasival amennyit el tudnál fogadni a férjed és egy idegen nő kapcsolatából.

159. 2da769306a (válaszként erre: 158. - PöttyösPanka)
2017. febr. 6. 06:42
Így van, ez a séma általában, az új koma sem tökéletes csak más. Lehet, hogy nem annak tűnik, de a régebbi kapcsolatot érdemesebb rendbehozni, mint egy újba kezdeni. Feltéve ha mindenki akarja, szóval egyetértek Pankával.
158. PöttyösPanka (válaszként erre: 157. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 6. 06:35

Az a baj ezekkel a férfi-nő barátságokkal, hogy most még csak ártatlan móka, de később úgy illan el az ártatlansága, hogy észre sem veszed. Először neki fogod kipanaszkodni magad az otthoni dolgokról, és ő nagyon megértő lesz. Aztán jön egy nehezebb időszak a férjeddel, amit szintén a másik férfi vállán fogsz kisírni, mert ő olyan megértő, és csak ő ért meg téged. Aztán már nem akarod rendbe hozni a házasságod, mert otthon csak a balhé van, de ezzel a férfival olyan karmatikus. Tőle megkapod azt a figyelmet és gyengédséget, amit a férjedtől már rég nem.

Mire kell neked egy ilyen férfi, ha a férjed a lelki társad? Sajnos egyszerre csak egy intim testi-lelki kapcsolat fér bele, különben megbántod a másikat. Az már bizonyos szempontból megcsalás, ha a férjed helyett egy másik férfit engedsz be a bizalmadba, és vele osztod meg a lelked mélységit. Neked hogy esne, ha a férjed ápolna egy ilyen bensőséges kapcsolatot egy másik nővel ahelyett, hogy veled osztaná meg a gondolatait és érzelmeit?

157. bbe8e56e9e (válaszként erre: 156. - 9c485f67e8)
2017. febr. 5. 18:10
Mert nem hallottál még ilyet ugye? Nem baj az ítélet is jó tanítómester! Én is így gondolom, valahol mélyen, csak időnként felülre kerülnek más érzelmek!
156. 9c485f67e8 (válaszként erre: 155. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 5. 17:30

Egyszerre költöztünk az új társasházba.

Aki meg házas, az ne kavarjon meg karmázzon.

155. bbe8e56e9e (válaszként erre: 154. - 9c485f67e8)
2017. febr. 5. 17:24
Nos akkor tulajdon képen ismertétek egymást! Nem? Mióta? Én is ismerem a szomszédot, de nem kavarok vele! Eszembe sem jut! Az nem véletlen lenne! Viszont az én esetemben,ha visszaolvasol ennél nagyobb véletlenek vannak! Egy hónapban egyszer jön, pont mikor dolgozom( elég változó a beosztásom, sokszor én sem tudom előre) Ez van harmadik hónapja! S hogy fokozzam,- kinek hülyeség, kinek mi- együtt voltunk betegek, mint a legutóbbi beszélgetésből kiderült, ő is szabin lesz azon a héten amikor én.
2017. febr. 5. 17:03

Nem szeretem a belemagyarázást.

Mindketten szabadok voltunk;

egyforma lakásunk volt egymással szemben;

egyidôs gyermekeink voltak;

egyforma volt a névtáblánk;

korban is illettünk egymáshoz;

késôbb egy lakásra licitáltunk - mégse jöttünk össze, pedig szimpatikus volt az illetô.

2017. febr. 5. 16:55
Vannak véletlenek, s ha egy kicsit nyitott szemmel látjuk a világot, jöhetnek szembe velünk megmagyarázhatatlan dolgok! Van aki észreveszi, van aki tovább sétál, van aki nem vesz róla tudomást! Mindannyian mások vagyunk így kerek a világ! Köszönök minden észrevételt minden jó tanácsot, a rosszindulatokból is építkezem!
2017. febr. 4. 14:15
Lehet, hogy elore meg van irva a sorsunk. Illetve nem is tudom hogy fogalmazzak. Mikor kislany voltam, egesz kics, mindig arrol abrandoztam, hogy a nagybattyam felesegul vesz. Tettszett a melegitonadrag, poloval. Meg focizott is. Nagyon bejott. Es mindig is kulfoldi akartam lenni. Valahol. Es amig tini voltam, volt egy kedvenc filmem. Requiem egy alomert. A filmet Brooklyn, Coney Islandon forgattak. Es aztan kikoltoztem kulfoldre, (kulfoldi lettem), az elso hely ahol kulfoldon jartam, es laktam, Coney Islan. A parom pedig melegitonadragos polos tipus. Volt egy macskam, es Alexnak hivtam, mert nagyon tettszett ez a nev. A parom pedig Sandor, igy itt kint mindenki Alexnek hivja. :D
151. 9c485f67e8 (válaszként erre: 148. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 4. 13:52
Te fogod a rövidebbet húzni.
2017. febr. 4. 13:22
Nem netról szedtem a képet, egy fotós oldalról!
2017. febr. 3. 18:25
A profilképed a férjed?
148. bbe8e56e9e (válaszként erre: 147. - 9c485f67e8)
2017. febr. 3. 18:22
Nem, meg fog égetni! Ezt mondták!
147. 9c485f67e8 (válaszként erre: 142. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 3. 18:01
Ne játssz a tûzzel! Füstös leszel!
146. bbe8e56e9e (válaszként erre: 145. - E8da813d29)
2017. febr. 3. 17:59
Köszi, próbálnak itt a közelemben is koordinálni! Most tényleg úgy érzem jobb...de igen néha tényleg nem tudom! Az idő nagy úr! Tudod abban bíztam, hogy a múltkori beszélgetés után, elkerül nagy ívben! De basszus esze ágában nem volt pedig megtehette volna! Hát ha a sors ezt adta akkor most kicsit élvezem! Ésszel próbálom! Köszi!
145. e8da813d29 (válaszként erre: 144. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 3. 17:49

Teljesen meg vagy kergülve, látszik! :DDDDD

(bocsi!)

én szóltam.

144. bbe8e56e9e (válaszként erre: 143. - E8da813d29)
2017. febr. 3. 17:44
Nagy harc lesz igazad van! Érzem! De szerencsére, vagy nem..! Nagyon ritkán találkozunk! S most úgy érzem, helyén tudom kezelni! Jobb mint az első lépéseknél volt!
143. e8da813d29 (válaszként erre: 142. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 3. 17:27

Dehogy vetek!

Sose tenném.

Csak kívülállóként és elfogultság nélkül látom azt, hogy mibe sodródsz bele, és sajnállak.

Irányítasz? Az játszma! ... és el fogsz veszni.

Azzal ne vígasztald magad, hogy "ez több, mint szex", mert pont ezért jársz még rosszabbul.

Viszont a férjeddel se lesz már soha olyan a kapcsolatod, mint volt.

Élvezd!

142. bbe8e56e9e (válaszként erre: 141. - E8da813d29)
2017. febr. 3. 17:17
Nem sajnáltam meg, csak együtt érzek vele, mert kicsit- nagyon közös a sorsunk, nem mese amit elmondott a kész valós tények amik vitathatatlanok. Nem vagyok az a naív 16 éves kislány aki minden mesének bedől! Ezért is érintett meg ennyire a dolog! Valahogy már az elején éreztem, többről van ebben a dologban szó, mint szexről! Hát hogy az is szóba került, na...! egy dologhoz két ember kell! Most úgy érzem egyikőnk sem erre vágyik! Aztán lehet, két hét múlva már más szemszögből fogom látni a dolgokat! Ki tudja! De most én irányítok! Az elején ő irányított, attól kicsit megijedtem! Most élvezem ! Vessetek rám követ, ha ez bűn!
141. e8da813d29 (válaszként erre: 140. - Bbe8e56e9e)
2017. febr. 3. 17:06
Nagyon jó úton haladsz afelé, hogy teljes szívből megsajnáld szegény párát, pedig még el se mesélt mindent, és még nem is mondta, micsoda szenvedés az élete az asszony mellett, mert természetesen tiszteli annyira, hogy ne mondjon rá rosszat, de van lelke! és megértést vár.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook