Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyra csinik lehetünk!:) 90 napos 2010. szeptember 1.-től fórum

Karácsonyra csinik lehetünk!:) 90 napos 2010. szeptember 1.-től (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. szept. 22. 20:15

Sziasztok!


2 napja csinálom a 90 napos diétát, egyszer már lefogytam bele, és évekig tartott a hatás:)

Most valahogy megcsúsztam és 70 kg fölé mentem, igaz csak egy picivel. De a versenysúlyom 60-62kg....:S

Holnap ch napom lesz.

Csatlakoznék hozzátok, együtt könnyebb. Félek egyedül feladnám.

67. kicsibéka (válaszként erre: 66. - Zsigaanyu)
2010. szept. 22. 20:04

Vegulis pudingos croissan volt a vacsi 7 elott, de mar most ehes vagyok! :(

Valahogy majd kibirom, csak ejfel meg messze van!

Majd megiszok egy vodor teat,ami eltelit,csak attol meg egesz ejjel pisilni jarok!

Hetvegere jo szorakozast, csak el ne csabulj, mert ilyenkor a legkonnyebb...csaladi ebed, vacsi, stb.

Holnap gyuminapom lesz, kicsit tartok tole, de eros leszek! :)

2010. szept. 22. 19:36

Szia remélem kitartottál!


persze hogy lehet , csak vicceltem:) szerintem én holnap este kakaós kalácsot fogok enni


a mai nap sem volt vészes...


hétvégére kitartás, mi elutazunk vidékre!

2010. szept. 22. 16:10

Ugy tudom lehet sosat is enni, bar azt tudok vegulis barmelyik nap!

Szoval meggyoztel, torta lesz a vacsi! :)

Mondjuk mar barmit megennek, lassan kiraknak a terembol olyan hangosan kopognak a szemeim! :)

64. Zsigaanyu (válaszként erre: 63. - Kicsibéka)
2010. szept. 22. 13:25
este tortát eszel nem? :)))
2010. szept. 22. 13:18

Megettem az ures tesztat, nem is volt olyan rossz! Bar miota megettem ehesebb vagyok, mint elotte. :(

Meg szoltam a paromnak, ha vegzett a meloval hozzon valami finomat!

De most, hogy irtad megkivantam a pizzat is!:)

Lehet rendelek vacsira!

62. Zsigaanyu (válaszként erre: 61. - Kicsibéka)
2010. szept. 22. 13:05
rendeljél egy paradicsomos pizzát
61. kicsibéka (válaszként erre: 60. - Zsigaanyu)
2010. szept. 22. 12:17

Szia!

A makostesztaval jol befurodtem!

Meg jo, hogy nem kevertem be az osszes tesztamat, mert a makom beavasodott! :(

Csak azt nem tudom mit fogok igy enni, mert melozok es ezt terveztem egesz napra! :(

Es azt az avas izt azota sem tudom kimosni a szambol!

2010. szept. 22. 12:09
most látom hogy neked tegnap volt a 2.:)))kicsit elcsúsztam ..no a mákostáészta is jó
2010. szept. 22. 12:07

Kicsibéka, nekem is a 2.napom van! :)paprikás krumplihoz jó étvágyat!én karalábélevest főztem családnak, meg darás tésztát.. ebből csak a leveszöldségeket eszem...

holnap meg a tésztát :)

2010. szept. 22. 10:18

Sziasztok!

Kinek milyen napja van ma?

Nekem ch,ugyhogy mar nagyon csorog a nyalam a delutani makostesztam miatt! :)

2010. szept. 21. 13:04

Sziasztok!

Ma kemenyito napom van, ugyhogy mar rotyog a paprikaskrumplim! :)

Nekem igaz meg csak a 2. napom van, de egesz tarthatonak tunik, es legalabb nem kell kulon fozocskeznem a paromnak! :)

Tegnap mar elovettem a szobabicajt es ahhoz kepest, hogy nem mostanaban mozogtam nagyon elveztem! Szerintem ma is tekerek egy jo fel orat!

Most pedig kortyolgatom a 3. pohar zoldteamat, ami edesitovel nagyon finom! Amugy ki hogy birja? :)

56. Zsigaanyu (válaszként erre: 55. - Dorkinc)
2010. szept. 21. 12:58

na én is így szoktam.. de tegnap reggel a húgom mondta hoyg ő belevágott.. így hirtelen elhatározásból mától én is! hátha így könnyebb:)


kicsit gondban leszünk, mer hétvégén lesz családi összejövetel anyukánk süt főz..nekünk meg majd kocsányon lóg a szemünk:)

2010. szept. 21. 12:09
én jövö7 7főn addig lelkiekben készülök rá :)
2010. szept. 21. 12:01

Sziasztok!


Én ma kezdtem el a 90 naposat, remélem csatlakozhatok! :)

2010. szept. 20. 11:20

Sziasztok!

Koszi Briguska, remelem vegig ki fogok tartani!

Ma van az 1. napom!

Mivel sokaig dolgozom, ezert sokaig is alszom meg csak most fejeztem be a reggelimet, ami ket korte volt. Mar most erzem, hogy valamit csinal a pocakommal, mert nem szoktam reggel gyumolcsot enni!

Ebedre es vacsira jo hagymas korozottet terveztem, akkor legalabb nem kell a paromnak kulon kutyulnom! :)

Jah, es a lenyeg, hogy merlegeltem: 86.1 kg :(

Ugyhogy most nagyon elszant vagyok!!!

2010. szept. 20. 07:59

Jó napot lányok!


Mi újság? Kucser, hogy van az unokád? Kicsibéka, gratulálok az elhatározáshoz!

2010. szept. 19. 12:17

Sziasztok!

En holnap szeretnem kezdeni a 90 naposat!

Remelem meg csatlakozhatom hozzatok, mert igy talan konnyebben fog menni, ha van kivel megbeszelni a tapasztalatokat!

Most melozom, ugyhogy nem tudom pontosan hany kilo vagyok, de majd holnap reggel merlegelek otthon! Kb 85-86 lehetek az 177-es magassagomhoz, es ugy 15 kg szeretnek fogyni! Kivancsi leszek, hogy fog menni! :)

50. Kucser
2010. szept. 18. 21:17
Rosszul irtam a cimet, Kilofalo sutemenyek 0-24 oraig.
49. Kucser (válaszként erre: 41. - 6bb49150d1)
2010. szept. 18. 20:01
Bocsi csajok, teljesen lemaradtam. Az unokam a korhazba, en pedig probaltam ugy atveszelni, hogy igyekeztem dietasan etkezni, igaz nem igazan a 90 napos szerint, mivelnem volt igazan idom magammal foglalkozni. Igy is fogytam, mar csak 74,5 kg vagyok. Kaptam egy par receptet, megosztom veletek. Reggel ehgyomorra, fel liter vizbe 1 teaskanal szodabikarbona es fel citrom leve. Tisztitja a beleket, nagyon jo, kiprobaltam. Szoo Juditnak megjelent 2 konyve, novemberben jelenik meg a 3. 2500 Ft. Zsirfalo/sutemenyek 0-24 oraig. Allitolag nagyon jo konyv, nokedlitol kezdve minden benne van, egy kulonleges lisztkevereket ad meg. En feltetlen megveszem. Azert majd pontosan megnezem a cimet, ha veletlenul nem jo emlekeznek, akkor javitok a cimen.
2010. szept. 13. 08:07
Hahó hahó, kivel mizu?
2010. szept. 6. 14:51

Még mindig a kezdeti ráhangolós stádiumban..de érik már a kezdés :)


ezért szeretem olvasni miket írtok!!!

46. labrador09 (válaszként erre: 45. - Labrador09)
2010. szept. 6. 13:21

Bocs, de lemaradt az e betű...

Mégegyszer: Te hogy haladsz?

45. labrador09 (válaszként erre: 44. - Briguska)
2010. szept. 6. 13:21

Köszi Briguska! De messze még a vége...

És T hogy haladsz?

2010. szept. 6. 12:09

Labrador09!


Ügyes vagy!!! ;)

2010. szept. 6. 06:55

Sziasztok!

Hát nincs valami nagy nyüzsgés itt... Mizujs veletek Lányok?

Nálam meg volt az első mérlegelés, egész szép eredménnyel ;)

Pénteken vettem egy tök jó könyvet. Diétás sütik vannak benne, de semmi extrák, csak azok a hagyományosak (zserbó, rigó jancsi, túrókocka, puncsszelet...)! Nagyon teteszik! Hamarosan úgy is tortát kell sütnöm... Már alig várom.

Tavaly mikor fogyóztam, akkor is sütöttem ilyen sütiket, teljesen jól be lehetett illeszteni a diétába, úgyhogy mint ÉDESSÉGFÜGGŐ most sem fogom kihagyni!

2010. szept. 3. 17:18

Nekem ma van gyümölcs napom,vagyis mindjárt vége!!!

Sárgadinnyét,körtét és nektarint ettem!

Egsz jól bírtam!

A holnapi nap éltet: Grillezett sajt!!!! NYamiiii!!!

41. 6bb49150d1 (válaszként erre: 39. - Kucser)
2010. szept. 3. 17:17

Sziasztok!

Szia Kucser!


Először is gratulálok az unokádhoz, sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak! :)

A fogyihoz meg sok sikert,ügyes légy,és sikerülni fog. Ha bűnözik is az ember,utána folytatni-folytatni! :)

És lesz jobb is!!!!!!

2010. szept. 3. 13:31
Lányok, jó olvasni amiket írtok!!! :)
39. Kucser
2010. szept. 2. 21:48
Sziasztok. A tegnap kezdtem el en is a fogyokuramat, de mar az este egy kis bunbe estem, ugyanis a vejemnek csokitortat kellett sutnom. Kenytelen voltam megkostolni. Igaz, csak egy keveset. A mai napom nagyon jol ment addig, mig el nem mentunk a temxe partjara. Ott a vejem elovette a vodor csirkefalatkakat es addig unszolt, mig nem ettem. El felejtettem emliteni, hogy itt vagyok londonba 2 honapja, mivel a lanyom most szult es meg van az elso unokam. A vejemmel nagyon jol kijovok, soha nem veszekszunk, ugyanis en nem tudok angolul, o pedig nem tud magyarul. Nem idealis? Szoval csajok igy telt az elso ket napom. Remelem lesz ez meg jobb is.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook