Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándékötletek és készülődés fórum

Karácsonyi ajándékötletek és készülődés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2008. okt. 18. 20:19
Nekem is nagy családom van Én minden évben csak apróságokat készítek ,de mindig varrok egy zsákocskát ,azt díszítem vagy himzéssel ,vagy foltvarrottan.Nem kell csomagoló papir ,és szeretik.
2008. okt. 9. 16:24

Nálunk tesómmal olyan kis "hagyomány", hogy mézeskalács figurákat sütünk a karácsonyfára:)

Rokonok is szokta belőle kapni, van sikere!

2008. okt. 9. 13:47
Gondolatban nagyjából készen vagyok már.A gyerekeknek már meg van a listájuk, na az nem kreatív dolog.Keresztlányunknak valami ruhaféle mellé gondoltam,hogy kis párnát csinálok keresztszemessel amiben a neve is benne lesz.A fiaimé most készül már a második sorozat.Ők nagyon szeretik....Dédinek kesztűt meg hasonlókat szoktunk, de most én is nagyon gondolkodom fényképes dolgon.talán csinálok eg yképkertetet aminek a kerete kersztszemessel lesz kivarva a fiaim nevével, felül meg,hogy dédinek, és ebben lesz a két manókm képe vagy egy családi még nem tudom.Amivel mindíg gondban vagyok az a keresztlányok ajándéka.Elég nagyok már, 8-9-12 és15 évesek.Nem szoktunk drága dolgot venni de teljesen tanácstalan vagyok.Én is nagyon várok ötleteket....A keresztlányoknak tavaj szőttem szőnyeget mindegyiknek az ágya elé, nagyon örültek neki.Főleg mert rózsaszín és világoskék színben.....
463. zsike55
2008. okt. 9. 13:36
Minden évben elhatározom, hogy jövőre már kora ősszel elkezdem a vásárlást, mert nálunk nagy ajándékozások szoktak lenni (majdnem 20 fő), de egyre később kezdem el. Legutóbb 2 nappal az ünnepek előtt még a negyede sem volt meg.:) Még most sem kezdtem el felmérni a lehetőségeket, pedig az elhatározásom szerint már késésben vagyok.
462. Raistlin Majere (válaszként erre: 460. - Ritaanyu)
2008. okt. 9. 12:39
Van egy márka (Schleich) nagyon igényes állatokat, figurákat gyárt. Mindegyik élethűre formázott, egyedileg kézzel festett, nemigen tartalmaz káros anyagokat. A lányomnak ezekből gyarapszik a farmja :-)
461. Raistlin Majere (válaszként erre: 459. - Manon)
2008. okt. 9. 12:37
A nagymamámét már kitaláltam. Ő öregbetűs könyveket fog kapni, mivel már elég rossz a szeme. A lányom majd biztosan hosszú listát gyárt a Jézuskának, az ő ajándékát kitalálni nem lesz gond :-) A férjemnek DVD a James Bond sorozatból. Anyukámnak valami hasznos vagy hordható :-) Tesómékkal megállapodtunk, hogy 1500-nál többet a felnőttek ajándékára nem költünk. Keresztlányomnak meg valami fejlesztő játékot.
2008. okt. 9. 12:34
én páromnak egy lábápolós készletet meg egy jobb wellnesscsomagot szeretnék amiben van hátmosótól kezdve a a különféle szivacsokig minden! már nagyon régóta szeretne egy ilyet! a kisfiamnak valamilyen farmos állatos kis felépítős akármit vagy egy város amit fel lehet építeni... még nem tom
459. Manon
2008. okt. 9. 12:32

Sziasztok. Tavaly én is naptárakat gyártottam ezerrel. És nagy sikert arattak!


Idén arra gondoltam a nagyszülöknek, hogy csinálok egy képet összemontázsolom a családod, innen onnan, és különböző korban:) - remélem érthető voltam.


Ezt kinyomtatom fotópapírra, és beteszem egy képkeretbe!

Vagy lehet hogy csinálok egy olyan képet ahol csak az unokák vannak picikorban és most.


A ilyen személyes ajándékoknak mindig nagyobb a sikere. Mint egy következő törcsinek, illatszernek, pohárkészletnek stb...


Az üvegfestéssel készített vázák is jók (tavaly én kaptam) előtte pedig szalvétatechnikával készített levéltartót.

2008. okt. 9. 12:31

nem is olyan lassan!

Idén nállunk névreszóló himzett törőlközök lesznek :)

2008. okt. 9. 12:23
lassan lassan
456. a1baa7edcc (válaszként erre: 452. - 57e30dd35c)
2008. okt. 9. 12:12
Azert eleg lassan...
455. d89d9f2f77 (válaszként erre: 453. - Vereskati)
2008. okt. 9. 12:11
Ez jo ötlet!Olcson lehet kapni gipszet,meg sablont és szép képeket lehet csinálni!Én már csináltam ugy is hogy papirra nyomtattam ki 1 képet és azt ragasztottam be.
454. c38e379cec (válaszként erre: 451. - Mano2001)
2008. okt. 9. 12:11
Anaptár nagyon jó ötlet! Tavaly a testvérem és 3 már családos gyermekeis ilyen ajándékot kapott tőlünk! Mindenki a saját családja képeivel. minden hónapnál annak a képével, aki éppen ünnepelt valamit. Nagyon jól sikerült, személyes ajándék volt és mindenki örült neki.
2008. okt. 9. 12:07
Én az idén a szalvétatechnikát hívom segítségül, idôtöltésnek is jó, kikapcsolódás is, meg szép.................
2008. okt. 9. 12:05
Lassan itt a karácsony ti már gondolkodtok az ajándékokon nekem most nem sok pénzem lesz vásárlásra praktikus ajándék ötletek és hasznos is legyen ha van tipp.Köszönöm a segitséget!!
2008. okt. 9. 12:05
Még nem nagyon vannak :S bár azt már sikeresen eldöntöttem,hogy idén nem szeretném a sima sablon illatszer csomagokat venni..idén kreativ ötletre vágyom,pl fényképről bögre vagy egy jövő éves naptár:D
2008. okt. 9. 12:03
Lassan karácsony ajándékötletek?
449. 2104cc91e8 (válaszként erre: 446. - Annelly)
2008. okt. 8. 19:36
Köszönöm, kedves vagy jó ötlet :-)
2008. okt. 8. 19:12
Sziasztok! Én is vettem már néhány dolgot, mert elég nagy a család és nem győzöm, ha decemberre hagyom. Szerintem ilyenkor már simán el lehet kezdeni a vásárlást. Mire az ember kigondolja, hogy kinek mit vegyen... Holnap majd írok néhány ötletet, mert most megjöttek a gyerkőceim. Sziasztok !
447. szajko
2008. okt. 8. 19:03
A naptár a nagyszülőknek nagyon jó ötlet!Köszi
446. annelly (válaszként erre: 443. - 2104cc91e8)
2008. okt. 8. 18:43
Babának szerintem kozmetikai csomagot vegyél (popsitörlő, hintőpor, fürdető, popsikrém stb...) arra mindig szükség van, de kortól függően lehet valami játékot is.
445. annelly
2008. okt. 8. 18:41
még csak elmélkedem a dolgon, de azt már tudom, hogy a tejpénzen veszem meg, ami most, novemberben, meg dec közepén kapok meg. Az biztos, hogy a lányom kap valami ruhát meg játékot, anyukáméknak meg csinálok egy olyan falinaptárat, amin az unokájuk van.
2008. okt. 8. 18:38

Én sem vettem meg de már itt az ideje! :)

Nállunk is nagy a család így sokat kell töprengeni...

Mi idén névreszóló törölközöket veszünk,poharakat..stb.

Jaj de jó mindjárt karácsony! :)

443. 2104cc91e8 (válaszként erre: 437. - Franc22)
2008. okt. 8. 18:31

Nagyon okos dolog ilyen korán elkezdeni a vásárlást! Én már MOST pánikban vagyok, ha arra gondolok, hogy tavaly 42 db. ajándékcsomagot készítettem és az idén eggyel több lesz, mert hála Istennek született egy Baba a Családban, ezért kérlek Benneteket, ha van ötlet, minden mennyiségben osszátok meg velem is :-) :-)

Előre is köszönöm!!

442. andita1
2008. okt. 8. 18:21
A karácsony nálunk nem csak karácsony hanem szülinapok tömkelege. Úgyhogy én már augusztusban vettem egy-két dolgot, amit éppen láttam akciósan. Lassan gyűlnek, de én biztos nem hagyom idén a végére.
441. natalja
2008. okt. 8. 18:06

Még nem vettem senkinek sem ajándékot, de fejben már nagyon készülök a karácsonyra. Az ünnepi menüt, programot és dekorációt megterveztem:)...

Az biztos, hogy a gyerkőceim készségfejlesztő játékokat, könyveket és ruhákat kapnak, a férjemnek szintén könyvet hoz a Jézuska.

Én valami csini ruhát szeretnék, persze "az egész család legyen egészséges" kérésen kívül:).

440. Franc22
2008. okt. 8. 18:02

na ezzel én is így vagyok.

A párommal tudjuk, hogy mi egy lcd tv-t akarunk karira és nagy erővel gyűjtünk rá. A többi családtagom kis ajándékot kap, és én is már most meg fogom venni nekik, csak találjam ki, hogy mik legyenek azok

Egyedül a karifát hagyom az útcsó pillanatra

2008. okt. 8. 18:02

Hú ez nagy falat nálunk is.Nekem nagyjából már megvan kinek mit veszek.Neki is állok már most megvenni mert utálok utánajárni.Mármint volt egyszer egy ilyen kalandunk, hogy azt mondtuk ma megveszünk mindenkinek mindent aztán a végén már konkrétan hányingerem lett a szembejövő tömegtől.

Na azóta már szeptembertől nézelődök és vásárolok :)

2008. okt. 8. 18:00
Ajha. Úgy látom ezt nem lehet elég korán kezdeni. Én már gondotlam rá hogy előre megveszem az ajándékokat. Ha soká halogatom akkor nehéz kitalálni és amikor már sokan vannak az üzletekben akkor nem szeretek vásárolni mert eléggé rühellem a tömeget.
437. Franc22
2008. okt. 8. 17:58

Még 77nap van karácsonyig. Én már most azon gondolkozom, hogy kinek mit vegyek. Már tudom, hova teszem a fát.

Érdekelne, hogy készültök e már? Hogy vetetek e már vmi ajándékot? Ha igen kinek? Kinek mit vesztek? Ti mit szeretnétek?

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook