Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándékötletek és készülődés fórum

Karácsonyi ajándékötletek és készülődés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
706. Zsuu:) (válaszként erre: 705. - E5bfff55e3)
2010. dec. 5. 12:06
Hát sztem olyan 5-6 ezer körül:)
705. e5bfff55e3 (válaszként erre: 704. - Zsuu:))
2010. dec. 5. 12:05
Milyen értékben gondolkodsz?
704. Zsuu:)
2010. dec. 5. 11:40

Sziasztok!

Szerintetek mit vegyek a barátomnak Karácsonyra?Akkor leszünk 2 hónaposak.Annyit érdemes róla tudni,h 22 éves és focizik,amit imád.

Tanácstalan vagyok egyenlőre,bármilyen ötletet szívesen fogadok=)

703. Csipkerózsika (válaszként erre: 700. - Caravell)
2010. dec. 5. 11:30

Igen, az anyagiak valóban határokat szabnak, de szerintem is sokkal megbecsülhetőbb egy saját készítésű dolog. Az sokkal személyre szólóbb és figyelmesebb.

Mivel én most nagyon ramatyul állok anyagilag, a neten kerestem filléres, használható karácsonyi kreatív ötleteket, amit meg tudok csinálni, hogy meglepjem a szeretteimet. Hát nem volt könnyű olyasmit találni, amihez nem kell legalább 10féle dolog a hobbiboltból, vagy nem telik fél évbe egy darab elkészítése.

Végül amellett döntöttem, hogy maradék fonalakból színes figurákat horgolok pl. teknőst, virágot. Ez olcsó és kivitelezhető karácsonyig. És igazán kedves meglepetés szerintem.

702. Babi780
2010. dec. 5. 11:14

Sziasztok!

Én a hölgyek figyelmébe ajánlanék egy ajándékötletet, számomra mindig gondot okoz hogy milyen ajándékot vegyek a páromnak és a család többi férfi tagjának. Most találtam egy egyedülálló könyvet melyet szerintem minden férfi szívesen forgat (persze ha szereti az autókat és a különleges helyzeteket), egy kis humorral fűszerezve mutatja be az éppen trendi terepjárókat és az extrém helyzeteket és megoldásaikat. Szóval én már beszereztem sőt már bele is olvastam és nagyon tettszik. Ha valakit érdekel a dolog szívesen átküldöm a linket ahol rendeltem.

2010. dec. 3. 17:18
Egyszer a lányom (ovis vagy kisiskolás volt) kitalálta, hogy a mamának szedjük ki az utcán azt a kiálló követ, amiben meg szokott botlani (akkor még földút volt nálnk) azt adta, hogy tegye a mama a szklakertbe. Azt persze nem mondom, hogy nem néztek furán, amikor a családunk által alapítrott 3 személyes útkarbantartó brigád kivonult ásóval, csákánnyal... Hát még ha látták volna a követ masnival feldíszítve :))
2010. dec. 3. 16:49

Köszönöm a dícséretet! :)

Nálunk az ajándékozásnak komoly hagyományai vannak, és a különleges, sokszor inkább csak eszmei értékkel bíró ajándékoknak nagy keletje. Sokat agyalunk (mindig hónapokkal előbb!) azon, hogy igazán személyre szóló ajándékokat adhassunk, mindig nyitott szemmel járunk, nem akkor veszünk ajándékot sokszor, amikor esedékes, hanem, amikor ötlet, lehetőség van. Persze bizonyos dolgokat tényleg kedvezőbb a karácsonyi akciókban megvenni.

A pénz nálunk is kereteket szab, de ez nem akadály, ha egy minimum a rendelkezésre áll. Az internet pedig nagyonnagyon sok lehetőséget rejt a keresgélésre minden árfekvésben.

699. caravell (válaszként erre: 698. - Volemer)
2010. dec. 3. 13:00

Én inkább az apránként akciósan hónapok alatt típusú vásárlás híve vagyok: rohamszerűúen vásárolni nem lehet igazá úy, hogy ötletes és személyre szóló legyen és anyagiag is jól jöjjünk ki belőle. Ha az ember egyetlen vásárlással akarja a családot/rokonságot letudni, az bizony nem minig megfelelő színvonalú. Szerintem. De abban igazad van, hogy sokszor a nagy multiktól váséárolnak a kis boltok és adják tovább, néha elég komoly haszonnsal.

nagyszülőknek csináljatok házilag narancsos lekvárt, kekszet, bonbont, mézes csemegét olajos magvakból stb. (nem tudom, a gyerekek mekkorák, de biztosan valamilyen szinten részt vehetnek benne, csinálhatjátok együtt, ha mást nem, a cimkéket ők rajzolhatják meg.

698. volemer
2010. dec. 3. 10:51

Nem túl egyszerű dolog ez a karácsonyi vásárlás részünkről sem, ugyanis nem igazán engedhetjük el magunkat anyagilag. Ajándék a gyerekeknek, szülőknek, nagyszülőknek. Utóbbiaknak nagyon sokat köszönhetünk, nem ártana, ha legalább ilyenkor tudnánk valamivel viszonozni a rengeteg segítséget... (A karácsonyi puszin kívül persze)

Ti hol szoktatok OLCSÓn JÓ dolgokat vásárolni? Legegyszerűbb talán, ha az ember ellátogat a nagy multikhoz, és elintézi egy "nagybevásárlás" keretében az egészet...? Anyagilag is jobban jár az embert, mint a kis ajándéktárgyakat árúsító butikokkal... Sokszor azok is a multiktól szerzik be a termékeiket, aztán kétszeres áron kínálják őket.

697. Sirga
2010. dec. 1. 16:52

Köszönöm az ötleteket, sokat segítettetek! :) Kedvesek vagytok.


A focirajongó apukáról egy könyv ugrott be, de a címére nem emlékszem pontosan. Valami focilexikon, vagy hasonló ... Ilyesmi számításba jöhet?

2010. dec. 1. 15:08

Én édesapámmal vagyok bajban neki sosem voltak nagy igényei, eddig mindig valami márkás szeszesitalt kapott, de most szeretnék neki valami tartalmasabbat. Nagyon szereti a focit, de egy meccs jegy túl drága lenne és nincs ötletem.


Anyuval hál isten könnyű a helyzet ő kap egy klasszikus cd gyűjteményt meg a kedvenc parfümjét, bátyám ruhát kap mert ismerem az ízlését bár a ruhautalvány se rossz ötlet.

Az a kérdés az 5 éves unokahúgomnak mit vegyek még, bár szerintem egy Disney DVD lesz :)

695. caravell (válaszként erre: 695. - Sirga)
2010. dec. 1. 13:01

Dédnagymamának, ha rossz a szeme, talán hangoskönyv valamelyik régi nagy regényből Jókai stb. ?

Tiniknek lehet sok üzletben venni ruhautalványt, fiatalos butikokban, akkor a választás öröme az övé és biztosan nem gond, ha nem találod el az ízlését, vagy, hogy inkább táskára vagy övre van szüksége stb.

Ilyen utalványokat árulnak a nagy sportboltok is, az felnőtteknek,kirándulós idősebbeknek, szülőknek, házaspároknak is adható szerintem.

2010. dec. 1. 12:47

86 éves dédnagymamának én olyat adnék, amin a család van. Például egy családi fotót jó nagyban előhívatni, vagy kinyomtatni, s azt ki lehet tenni a falra, szekrényre. A 17 éves lány szerintem valami ékszernek biztos, hogy örülne. Vagy bármilyen nőcis dolognak.


Én meg abban szeretnék segítséget kérni, hogy tuja-e valaki, hogy hol lehet olyan szilikon ragasztót kapni, amivel jegyzettömbök hátulját szokták összeragasztani, hogy letéphetős legyen. Remélem érthető.

693. Bazoli23 (válaszként erre: 692. - 5819723512)
2010. nov. 29. 15:40

Türelemüveget karácsonyra!!


Nézzétek meg!Szerintem nem sok ilyen különlegesség van mostanság a piacon :)


shipinbottle pont hu

692. 5819723512 (válaszként erre: 690. - E5bfff55e3)
2010. nov. 25. 08:36

Ez nagyon jóóó :)


Tegnap csináltam egy kínáló tálat, arra pedig bonbont teszek :)

2010. nov. 25. 07:50
Szoktam készíteni kiürült papírdobozokból,szépen becsomagolva "dobozfenyőt"asztalidísznek illetve ajándéknak is mert nagyon szép tud lenni és nem kerül sokba.Vannak képek róla az adatlapomon,élvezetes csinálni is,és aki kapta eddig mindenki örült.
2010. nov. 25. 01:04

Karácsonyi ajándék ötleteim:

az ellenségednek megbocsátás,

az ellenfelednek türelem,

a barátodnak szeretet,

a partnerednek szívesség,

mindenkinek jóindulat,

minden gyermeknek egy jó példa,

magadnak tisztelet.

(Oren Arnold)

689. demeeri
2010. nov. 24. 18:42
Köszi.Jók az ötletek.
688. Anne33 (válaszként erre: 686. - Demeeri)
2010. nov. 24. 18:39

Szia!

A párod szüleinek vehetnél ajándékkosarat! Amiben van kávé, tea, bor(vagy valamilyen ital) édességek... ilyesmik...

De a fotókönyv is jó ötlet:)


Anyukádnak esetleg tudsz venni olyan könyvet, aminek kifejezetten az a címe hogy Édesanyámnak, és ilyen versek vannak benne, arról hogy hogy szereted:)


Testvérednek... attól függ fiú vagy lány. Én a hugomnak, ékszert vettem, nagylánc+fülbevaló+karkötő.


Nem olyan közeli családtagoknak, valami finom, jobb minőségű bort szoktam venni, aminek szép az üvege is!

2010. nov. 24. 18:32
én párom szüleinek a kislányunkról meg a családról csináltattam fotókönyvet. testvérének playboy párnát. anyukámnak pedig ugyanolyan fotókönyv de csak a lányunkról.
686. demeeri
2010. nov. 24. 18:17
Milyen ajándékot vegyek párom szüleinek,anyukámnak,testvéreméknek?Kinek,mi vált be?
685. demeeri
2010. nov. 24. 18:16
Karácsonyi ajándék tippek
2010. nov. 24. 16:29
Sziasztok! Mi újság? Ki hogy halad az ajándékok kigondolásával?
2010. nov. 23. 22:56
Jó éjt! Holnap ugyanitt! :)
682. 5819723512 (válaszként erre: 681. - 3232b7bb0b)
2010. nov. 23. 22:41
Jó éjt!
2010. nov. 23. 22:31

Na most lefekszem aludni, de holnap jövök, hátha jönnek ötletek még! :)

Jó éjt!

680. 3232b7bb0b (válaszként erre: 679. - 5819723512)
2010. nov. 23. 22:31
Jól teszed! Ezek a legszebb ajándékok, bár sokan (Nagyon sokan) nem tudják értékelni őket! :(
679. 5819723512 (válaszként erre: 676. - 3232b7bb0b)
2010. nov. 23. 22:28

Köszönöm megkaptam :)


Most, hogy itthon vagyok Mogyimmal miután lefekszik élem ki a kreativkodásban magam, ezzel vezetem le a napi gőzt, azt hiszem :)

2010. nov. 23. 22:26
http:// baba-mama.vatera.hu/bababutor/egyeb/gyerek_fotel_himzessel_uj_187861279. html
677. 3232b7bb0b (válaszként erre: 673. - 5819723512)
2010. nov. 23. 22:18
De jó, hogy Te tudsz ilyeneket. Egyszer én is megpróbáltam Mr. Bean maciját sk megvarrni, de sajna egy gnóm, félkezű maci lett belőle! :D
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook