Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolattartás az exszel? fórum

Kapcsolattartás az exszel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. aug. 10. 20:29
Akkor mond mi az a CHF? :)
822. féknyom (válaszként erre: 821. - Sweetcat)
2011. aug. 10. 20:27
Ja:) És akkor a CHF-et még nem is említettem...drága kenyér:)
821. sweetcat (válaszként erre: 820. - Féknyom)
2011. aug. 10. 20:25
Még mindig tart a drága kenyér??? Drága kenyér... :D:D:D
2011. aug. 10. 20:23
Drága kenyér...
819. sweetcat (válaszként erre: 803. - 1675f7fe54)
2011. aug. 10. 20:21
Nem, még nincs gyerekem. Remélem egyszer majd azért lesz :)
2011. aug. 9. 20:24

Mivel cseszted volna el? Dehogy is :)


Jó éjszakát

2011. aug. 9. 20:21
na most megyek jó éjt neked jó volt beszélgetni szia:)
2011. aug. 9. 20:13
akkor most ezt jól el csesztem:(
2011. aug. 9. 20:09

Szerencsére, a kedvem nem olyan depis már, igaz néha vannak hangulatingadozásaim, de akkor vagy hagyom és kibőgöm magam, vagy pedig lefoglalom magam, ide irogatok, olvasgatok a mostani helyzetemről. Én most is dolgozom, hetente megyek más és más helyre, 3 lökött ürgével, igaz nem tudják, ők is sokat segítenek. mindegyik nagypofájú, nagymacsó, de belül jó gyerekek, szeretem őket,figyelnek rám...


Igazából én már le szeretném zárni a helyzetem, vagy így vagy úgy, de attól félek a legjobban, hogy végleg elveszítem. Igaz már lehet rég elveszítettem, meg hát ott a másik csaj is, ha tényleg van neki... Ennyit jelentettem neki, vagy csak búfelejtő miattam... ezt nem tudom eldönteni, és sztem nem is nagyon fogom.

2011. aug. 9. 20:07

Előadót nem tudom,de aszöveg ez!

Ugy fáj ha nem láthatlak én!szívem öröké tiéd.Nem kell egy ujjab csalódás,de a vágy tgy őrült lángolás.ugy fáj miért nem vagy velem,így már egy gyilkos érzelem.Közel,de mégis messze vagy álom ami nekem meg marad........... és folytatódik jó kis zene igazi befordítós gondolkodtetós!:)))

2011. aug. 9. 19:58
Igen ez a semleges helyzet nagyon nehéz időszak se vele,se nélküle!mondhatnám,hogy foglald le magad de hülyeség mert csinálj bármit is a gondolatod mindíg körülötte forog.Ezzel én is így vagyok csak ülök nézelődöm és gondolkodom csoda,hogy még nem őrültem meg!hogy tudnék segíteni neked? mond és teszem vidítsalak fel?Én most unalmamban ki festettem a szobát,holnap a konyhát! most ezzel telnek a napjaim!
2011. aug. 9. 19:50

Velem tömören annyi, h 1 hónapja szakítottam a párommal, szerettem, és még mindig szeretem, de nem tudtam a viselkedését elnézni az utolsó hétben, miután megpróbáltam beszélni vele. Aztán azóta hetente felhívott, h mi van velem, stb stb stb. Egyikben, h imád, nem találja a helyét, másikban elvan, harmadikban, h vmiért fel kellett, h hívjon, hiányzom még mindig, nincs túl rajtam. Viszont nekem így nem megy a továbblépés h hetente hív, és megmondtam neki, ha nem akar tőlem mást, így ne keressen, mert nekem nem jó. Kiosztottam az utolsó beszélgetésnél, azóta nem hívott. Meg állítólag alakul neki már most,1 hónap után egy másik csaj és ez nagyon szar érzés.


Hát röviden ennyi, igaz most sem sikerült róla röviden beszélni :)


most próbálok túllépni, igaz még mindig vágyom utána, de ez van, nem tesz semmit...


Amúgy igen, a zene nekem is sokat segít, én is mindig hallgatok valamit

2011. aug. 9. 19:43
Nekem már az is nagy segítség ha el mondhatom vaakinek! veled mi van?bár olvastam de nem sokat pár hozzá szólást! am a zemehalgatás az jó dolog.Én is mindíg halgatok valamit,mert engem ez dob fel mostanság!
2011. aug. 9. 19:35
Persze, nincs értelme szidni, az nem változtat a dolgokon és nem érünk el vele semmit. Sajnos segíteni semmit nem tudok, max csak meghallgatni. El is hiszem, h dühös vagy, én is az lennék, sőt vagyok is a saját helyzetem miatt...
2011. aug. 9. 19:27
Hidd el én sem értem, és jól sik amiket mondasz.az egész hétvégém ugy telt el tiszta ideg voltam.minél jobb valaki annál rosszabb! most szidhatnám,de minek?nem vok olyan,csak a fiam sajnálom!22-én lessz a szüli napja hát mit mondjak ha nem engedi látnom nem is tudom ,hogy az ember nem tud ilyenkor mit csinálni!akkora düh van bennem.
2011. aug. 9. 19:19
Ha ezzel él vissza, akkor az nagyon undorító dolog. Mert nem tudod bizonyítani, akkor mindent megtehet. Ez nem így működik. nem tudom, hogy lehetnek ilyen emberek, nem értem a működésésüket, és nem is akarok soha ilyen ember lenni
2011. aug. 9. 19:08
rá jöttem logikát jobb ha nem keresek a gondolkodásában! nincs értelme! jogom van de tudnod kell,hogymi nem voltunk házasok csak együtt éltünk 8 évig és mivel nincs semmilyen papírom így lehet azt gondolja bár mit megtehet?!
2011. aug. 9. 19:01

A baj soha nem jön egyedül, mindig csőstől. Erre már én is rájöttem...


De hogy van ehhez joga? Nekem is van jogod látni a saját gyermeked...


Nem értem.

2011. aug. 9. 18:54
Hát rövidenn. szombatonn mentem volna a fiamhoz és csak ugy minden előzmény nélkül annyit mondott mennyek el és soha ne keressem a fiam! hogy miért? én sem tudomminden jó volt eddig de én sem értem igazából!gyerek tartást rendesenn fizetem bár most két hete még a melóm is oda lett! csőd eljárás alatt van.most melót is kereshetek ez ám a szép! minden egyszerre jön.nem voltunk rosszban ezért nem tudok a kérdésedre válaszolni:((
2011. aug. 9. 18:42
Mi történt? Miért nem engedi, hogy lásd a saját fiad?
803. 1675f7fe54 (válaszként erre: 799. - Sweetcat)
2011. aug. 9. 18:41

Akinek nincs gyermeke, az nem fél az egyedülléttől, mert nem tudja milyen az amikor gyermekek veszik körül és a magányt csak hirből ismeri.


Van gyermeked?

802. f263e5104b (válaszként erre: 801. - Sweetcat)
2011. aug. 9. 18:38
NA! ez a hozzá állás mindjárt jobban tetszik!:))am ma voltam abíróságonn,hogy mit lehet tenni hogy láthassam a fiamat!?? hát ez sem lessz könnyű!az ex meg.... inkább hagyuk!mert még arra sem méltó,hogy szót pezeroljak rá:(
801. sweetcat (válaszként erre: 800. - F263e5104b)
2011. aug. 9. 18:34
Hát igen, nekem is sokat segít, hogy itt vagyok, beszélgetek, "kibeszélem" magam :) Nekem máshogy nem is menne, kibeszélős, kiadós típusba tartozom :)
800. f263e5104b (válaszként erre: 799. - Sweetcat)
2011. aug. 9. 18:30
szia szerintem mindenki így van ezzel! fel a fejjel és csak előre nézz! tudomnem könyű és fájdalmas,de muszáj nekem sem könnyű!( mindíg ) itt lógok:))
799. sweetcat (válaszként erre: 798. - 1675f7fe54)
2011. aug. 9. 18:26
próbálkozom vele én is, de nem mindig sikerül. Inkább zenét hallgatok, filmet nézek, olvasok. Egyedül elmenni a nagy rengetegbe nem szeretnék, most a magányt nehezen viselem. Félek még az egyedülléttől...
798. 1675f7fe54 (válaszként erre: 796. - Sweetcat)
2011. aug. 9. 18:23
Sosem engedtem az ilyen gondolatoknak. Mindig másra tekintettem.
797. 1675f7fe54 (válaszként erre: 794. - Sweetcat)
2011. aug. 9. 18:22
Miért vagy te bárkihez is kötve?:) sétálni, erdőt járni stb. egyedül is kivállóan lehet:)
2011. aug. 9. 18:12

azért egy kis helyzetjelentés a lelki állapotról:


Nem a legfényesebb, még igy is minden második gondolatom ő, de könnyebb vmennyivel, h nem keresett csütörtök óta, csak sms-t írt névnapomra is. Mondjuk tagadnám, ha azt mondanám,h nem ugrik össze a gyomrom, v facsarodna bele a szívem, mikor eszembe jut, h mivan ha most pont az új csajjal van, és vajon mit csinálnak, csinálhatnak. Ez azért egy kemény érzés. Na mindegy. Kb ennyi van velem mostanság, szar, de nem reménytelen :)

2011. aug. 9. 17:48
exel -isten ments!!!!
2011. aug. 9. 17:41

Sziasztok :)


Végre szép az idő itt is, Kőszegen, de senki nem akar csinálni semmit! Így kissé unalmas.


veletek mizújs?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook