Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolatok nagy korkülönbséggel...Kinél működött? fórum

Kapcsolatok nagy korkülönbséggel...Kinél működött? (beszélgetős fórum)


1 2 3
54. helomi (válaszként erre: 49. - Andi6020)
2012. szept. 7. 07:06
Kedves andi6020..nem kamu,de az viszont igaz sajnos,hogy érdembeli közös téma sajnos egyikkel sincs,pont a korkülönbség miatt...tehát hosszabb távra nem egészséges!
53. timycat (válaszként erre: 38. - Daisybeagle)
2012. szept. 6. 22:20
Az én szüleim egyidősek (2 év a korkülönbség) drága jó apám soha semmit nem csinált együtt (rajtam kívül) anyuval, pl azt hogy ledoktoráltam 2 év fáziskéséssel tudta meg, az unokáját lassan 1 éve nem látta (egyébként majdnem el is felejtettem neki szólni hogy létrehoztam az unokát) pedig egy városban élünk :DD
2012. szept. 6. 22:11
20éves csaj 40éves pasival számomra furcsa.Viszont ha a nő 30körül van, már nem számít annyira ha a férfi 10-15évvel idősebb,ekkor már egy értelmi szinten vannak.A mostani kapcsolatomban 16év a korkülönbség,de észrevehetetlen,sőt még én vagyok az,aki mindig fáradt :) Szexualitás terén pedig nem mondhatnám hogy a velem egykorúak viszik a prímet,van egy-kettő aki már merevedési gondokkal küzd..
51. timycat (válaszként erre: 1. - Meril90)
2012. szept. 6. 22:11
Nagy eséllyel csak szexkapcsolat lesz belőle, aztán van egy kis százalék akik valahogy együttmaradnak.
2012. szept. 6. 21:56
Engem mindig is az idosebb pasik vonzottak, a legnagyobb korkulonbseg majdnem 40 ev volt... Tudom hulyeseg, nem ez az elet rendje, de sajnalom a mai napig hogy az anno nem mukodott... Mostani kapcsolatomban 16 ev, ez mukodik, de a szivem vosszahuzna...... Àhh:(
49. andi6020 (válaszként erre: 47. - Helomi)
2012. szept. 6. 18:37

Amúgy szerintem az egy tök kamu hozzászólás.

"Álmodik a nyomor" hogy szokták mondani :)

48. andi6020 (válaszként erre: 47. - Helomi)
2012. szept. 6. 18:33

Gratulálok.

Büszke lehetsz magadra. :P

47. helomi
2012. szept. 6. 18:20
Nos nekem 24 éves élettársam van....36 éves nő vagyok.Működött a dolog kb 2 évig....együtt élünk még mindig de amióta van mellette egy 19 éves alkalmi partnerem....azóta ismét rendben van minden.
46. 9d7907a17a (válaszként erre: 43. - Júliusi)
2012. aug. 8. 10:46

Igen, biztosan van olyan pasi is akineben a bizonyítási vágy dolgozik, de ott ha okos a nő, nem is lesz komoly a kapcsolat, mert az lejön.

Bizonyítani ugyanis ilyen helyzetben a pasi általában nem magának, hanem feleségnek, exnek akar.

Tudom, hogy nem vagyok átlagos nő, de az én férjemnek is lett volna lehetősége jobb nőt is választani, pedig nem egy Adonisz, de olyan kisugárzása van, hogy ragadtak/ragadnak rá a nők, korosztálytól függetlenül.

45. júliusi (válaszként erre: 44. - 5806f88886)
2012. aug. 8. 10:43

Én nem tudom, nem próbáltam ennyivel idősebb férfival,mert közöttünk csak 1 év van.:)

De gondolom,egy húsz körülinek másmilyen az ízlése etéren, mint a mi korosztályunknak...

Persze össze lehet csiszolódni, ebben is...

Azt viszont megértem, ha egy fiatal nőnek nem jönnek be ezek a mostani, korban hozzáillő fiúk...

2012. aug. 8. 10:39

Miért,milyen a szex ekkora korkülönbségnél?

Bár ennek is passzolnia kell(ene) minden kapcsolatban...

2012. aug. 8. 10:35

Nekem is 90-nes születésű a fiam.

Az apja 45 éves.Hát nekem fura egy fiatal nőnek egy apjakorabeli férfival...

Teljesen más generáció,és még ha a szexet nézzük is, azért nem mindegy...

Biztos ,hogy ebben a korban van egy bizonyítási vágy a férfiban, hogy ,íme kellek még egy fruskának is, biztos jó pasi lehetek...:)

De nyilván vannak jól működő kapcsolatok is, amint előttem is írták...

42. 5806f88886 (válaszként erre: 40. - Lindy83)
2012. aug. 8. 10:27
Ez mennyire igaz!
2012. aug. 8. 10:24
Mivel előttem csak rossz példa van (ahogy említettem, egy kivétellel), és szenved a családom emiatt több évtizede, érthető a saját véleményem.
40. Lindy83 (válaszként erre: 38. - Daisybeagle)
2012. aug. 8. 10:20
Lehet egyidős veled a Párod, ha valami baleset éri is egyedül kell végigcsinálnod, nem? Annyira lutri az egész élet és soha nem tudhatod ki mellett és hogyan és meddig, csak legyél boldog, nem?
39. Nika35 (válaszként erre: 33. - Nika35)
2012. aug. 8. 10:19
kimaradt a 10 év korkülönbség!:)
2012. aug. 8. 10:17

Nekem volt pár osztálytársam (többedik gyerekek a családban), akik szégyelték az egyformán idős szüleiket, alig jöttek el pár rendezvényre!

Szerintem erre is gondolni, kell hogy a gyereked diplomaosztóján vajon ott lesz-e még a párod, és az esküvőjén vagy egyedül kell végigcsinálnod!

37. 9d7907a17a (válaszként erre: 31. - A14deb9047)
2012. aug. 8. 10:11

19 évvel idősebb a férjem, de sokszor ő a fiatalabb. Én elüldögélnék itthon, ő menne, de nélkülem nem hajlandó, pedig már ezt is ajánlottam. Azután szépen rájöttem, hogy milyen hülye vagyok, mert én is jól érzem magam társaságban, stb.


Édesanyám szabályos terrorban élt és nem ment még vásárolni sem soha egyedül, mert abból mindig balhé lett (nevelőapám 13évvel volt idősebb nála). Nálam a hozott mintát kellett megváltoztatni és erre nem lett volna alkalmas egy velem egykorú, aki simán azt mondja, hogy akkor ő ment én meg csináljak amit akarok (próbáltam, tudom miről beszélek).


Amikor édesanya megtudta, hogy mennyi idős a párom, akkor megkérdezte, hogy jól meggondoltam-e, beszélt vele is, hogy tudja-e mit csinál. Megbeszéltük, hogy ha "csak" 10 jó év van ebben a kapcsolatban, akkor majd 10 év múlva gondolkodom a hogyan továbbon, de volt 10 jó évem. És senki, de senki a világon nem tudja garantálni, hogy csak azért mert korban hozzám illő a párom lehet 10 jó évem. Tehát ugyan olyan lutri az egész, ha arra a szintre csupaszítom, hogy két ember kapcsolata.

36. 9d7907a17a (válaszként erre: 16. - A14deb9047)
2012. aug. 8. 10:01
Egy ideig minden kapcsoalt jó buli, azután eljön az idő amikor már dolgozni is kell érte, és van aki ezt nem tudja/akarja elfogadni.
35. Lindy83 (válaszként erre: 29. - Daisybeagle)
2012. aug. 8. 09:59
Ettől szép az élet, hogy máshogy látjuk a világot. 18 évesen még engem se kötött le más, de 19 évesen már igen. Persze nem szabad általánosítani ebben sem, nem minden nagyobb korkülönbséggel bíró kapcsolat működik, de nem a kor miatt mennek tönkre emberi kapcsolatok, hanem különböző felfogás vagy természet miatt, én úgy gondolom. Ha nem az összecsiszolódás, akkor mindegy, hogy ki mennyi, nem?
2012. aug. 8. 09:58

Sztem ilyen korkülönbséggel kapcsolatot kialakítani a férfi részéről, kapuzárási pánik! És bebizonytani otthon az asszonynak, hogy ugye én még kellek egy 18 évesnek, hát te?

Egyszerű önigazolás!

33. Nika35
2012. aug. 8. 09:58
20 éves korom óta vagyunk együtt a párommal,immár 17 éve!:))Szuper jól megvagyunk,együtt bulizunk,neveljük a 13 éves fiúnkat!Soha senkiért nem cserélném le,nagyon boldogok vagyunk!Zsóka54 nem érzem azt,hogy hozzáöregedtem volna!
32. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 31. - A14deb9047)
2012. aug. 8. 09:55
ez nem szabályszerű, egyéniségfüggő inkább.
31. a14deb9047 (válaszként erre: 24. - Daisybeagle)
2012. aug. 8. 09:53

Érdekes: ahol a férfi sokkal idősebb, ott a nő "hozzáöregszik" a férfihoz, ahol a férfi fiatalabb, a nő hozzáfiatalodik ...

Azért hölgyeim nem mindegy!

Nem egy apám korabeli férfival szeretnék élni, vagy végig menni az utcán.

2012. aug. 8. 09:51
Szóval járt az eszem! :-)
2012. aug. 8. 09:50

Szerintem egy 18 évesnek és egy 40 évesnek ritkán vannak azonos terveik!

Nem vagyok link, diplomám van, férjem (aki 6 évvel idősebb nálam)!

De 18 évesen még a bulizáson, az érettségin, meg a felvételin nemigen érdekelt más dolog! És a barátaimmal, osztálytársaimmal mentünk szórakozni, nem olyannal aki az apám lehetne!

2012. aug. 8. 09:44

Aki benne van, volt ebben a helyzetben, az megérti.

Egy kivétellel csak negatívat tudok mondani.

És ahogy már leírtam: nem szeretnék egy 78 éves férfi mellett élni :(

2012. aug. 8. 09:43

Fiatalon biztosan működhet 20 és 40 éves vagy 30 és 50 éves közt, de amikor már 50 és 70 éves közi dologról van szó...hát akkorra már gázzá válik a dolog, mert az egyik még utazgatna, szórakozna, a másik már nyugdíjasként inkább otthon ülne, hosszú távon nem szerencsés, mert ki fog ütközni a korkülönbség.


Persze, ha nagy a szerelem boldogok lehetnek sokáig, de a fiatalabbiknak sok áldozatot kell majd hoznia, amikor szüleivel egykorú párját kell idős korában "ápolgatnia".


Az idősebbnek persze csak pozitív...

2012. aug. 8. 09:42
Szerintem felesleges korról beszélni. Egy kapcsolatban emberek vannak és érzelmek, nem pedig idő. A legfontosabb mindig, hogy azonos legyen a mentalitás és egy irányba nézzenek a szerelmesek, ha látnak valamit. Az én Párom 11 évvel idősebb nálam és nem érzem a különbséget. Közös céljaink és terveink vannak és sokkal jobban megért, mint a korombeli férfiak vagy inkább kisfiúk? :) Arról nem is beszélve, hogy ő még tudja, hogyan kell egy nőnek udvarolni, vagy éppen hogy kell szeretni. :)
25. Dinkaanyu (válaszként erre: 24. - Daisybeagle)
2012. aug. 8. 09:42
Van olyan huszonéves test is amitől én be tudnék hányni,ez nem kor függő:D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook