Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyózók ide! :) fórum

Kalóriabázissal fogyózók ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
2013. szept. 2. 17:06
Ez már az:) Csak jó lenne tényleg végre valamit most már kezdeni. Hízni nem híztam, nekem már ez is óriási lépés, de nem ez a cél:)
2013. szept. 2. 17:03
Hűűűű...Guszta egy darab! :)
2013. szept. 2. 16:59

Igen, ez nekünk is tervünk, csak kell egy nagyobb lakás hozzá:D

[link]

ilyen a gép

2013. szept. 2. 16:57

Ha a barátommal összeköltözünk, akkor nekünk lesz egy kondi szobánk. :-)

Legalábbis ezt tervezzük. Ellipszis tréner, multi kondigép, szoba bicaj és futógép. egy darabig eltart amíg beszerezzük, de hát a jó kondíció fontos. :-D

2013. szept. 2. 16:55
Melyik kondigép? Nem tudod a nevét?
2013. szept. 2. 16:49
jó, mert multifunkciós a gép, szóval combra, karra, fenékre, vállra, mellre, hátra egyszóval mindenhová leehet edzeni. Úgy csináltatom, hogy 1-2 nap sztepper is legyen benne, hogy ne kelljen minden nap őt boldogítanom:)
956. patapucs (válaszként erre: 955. - Dennissza)
2013. szept. 2. 16:44

Határozottan segít a formálódásban. Én 18 voltam, amikor kondizni jártam és olyan klassz vékony lettem fél év alatt, mint még soha.

Hetente 2x volt tesi óra és heti 2x1 óra kondizás volt. Imádtam!! :-)

2013. szept. 2. 16:33
Sógoromnak van kondigépe. Azon gondolkodom, írjon nekem valami jó edzéstervet. Szerintetek azzal lehet fogyni?
2013. szept. 2. 16:29

Képzeljétek, estefelé fáztam, és az egész nyáron bukóra nyitott ablakot becsuktam.

De csak fázom még, csak fázom...Lefeküdtem, az ágyban már elég volt a vékonyabb takaró is.

Ébredéskor láttam, hogy mozog a függöny. Hát nem emlékeztem már jól, hogy kell tekergetni a kilincset, és becsukás helyett csak jobban kinyitottam az ablakot, a függöny meg takarta...

2013. szept. 2. 16:15

Én is éreztem reggel az őszt a levegőben.

1/2 7 körül mentem le friss pékáruért és annyira őszies volt a levegő...meg fáztam is.

Ez a rossz az alacsony vérnyomásban. Ősztől tavaszig fázom.

2013. szept. 2. 15:43
Most hogy mondjátok, egy forró tea nekem is jól esne. Érezni, hogy itt az ősz, kissé fázom is, még nyáriasan öltöztem.
951. patapucs (válaszként erre: 947. - Guruljka)
2013. szept. 2. 15:39
Jó ötlet, nézek vmi finom illatút. :-)
950. Guruljka (válaszként erre: 948. - Dennissza)
2013. szept. 2. 15:38

Holnap mindenképpen el kell mennem a boltba, de ma még nem akaródzik.

Kicsit szűkös a választék is, de akkor se lenne kedvem enni, ha tele lenne a hűtő.

Viszont jut eszembe, most olvasztom le gyorsan!

949. patapucs (válaszként erre: 948. - Dennissza)
2013. szept. 2. 15:38
Az evéssel nekem is csak akkor van gondom, ha lázas vagyok...az meg kb. 5 évente van. :-)
2013. szept. 2. 15:33
Akkor szép napotok van:) Kitartás, már mindjárt vége a napnak. Nálam ilyen "nincs kedvem enni" talán 1 évben ha egyszer van:D
947. Guruljka (válaszként erre: 946. - Patapucs)
2013. szept. 2. 15:32
Hmmm...forró teát tudnál inni?
946. patapucs (válaszként erre: 944. - Dennissza)
2013. szept. 2. 15:31

Én senyvedek a meló helyen.

Mostanában nehezen viselem, hogy itt benn kell keccsölni...megpróbálok 1/2 5 fele elhúzni, holnap úgyis 1/2 6-ig leszek. meg mostanában Állandóan éhes vagyok...és megettem az ebédem és nincs több kajám + a kávénak is hányás szaga volt, úgy hogy ment a lefolyóba + fázom és lilák a körmeim... :-D

Egyébként nincs semmi bajom, csak szenvedős vagyok ma délután.

2013. szept. 2. 15:30

Ma még csak most eszem először, nem nagy étvággyal.

Csak úgy nincs kedvem enni. Ilyen is van...

2013. szept. 2. 15:16

Megjöttem:)

Jó volt az első nap, de fárasztó is. De valahogy nekem mindig suliban jön össze a "jobb nő leszek" projekt. Olyannyira, hogy este vagy futni megyek vagy lépcsőzni.

Ti mi jót csináltok?

2013. szept. 2. 07:22

Sziasztok!


Ma a fiam is "óriási" lelkesedéssel ment suliba. Elnyomott egy álmos "Na bassz.meg!"et az ajtóban és elindult. :-D

Nem tudom, hogy csak én fáztam reggel 1/4 7 fele vagy valóban hideg van, de jól leült a levegő. Igazi őszies az idő. Még iszom egy kávét, aztán én is indulok. Hátha hamarabb haza tudok majd indulni (tutira lesz olyan dolog, amit meg kell vennem hazafele :-( ).



Szép napot mindenkinek!

2013. szept. 2. 06:00

Helyes:)

Én ma kezdem a munkát, remélem, ez jó hatással lesz a fogyókúrámra. :D

Szép napot nektek!

941. Guruljka (válaszként erre: 940. - Dennissza)
2013. szept. 1. 21:11
A hétvégi talin nem igazán aludtam ki magam. :D
2013. szept. 1. 20:10
Merre jártál, hogy így elfáradtál?:)
2013. szept. 1. 18:09
Megvagyok, de végre alszom egy kicsit! :)
2013. szept. 1. 10:21

Corsodil (mentás), inygyulladásra van.

Naponta 2x kell használni.

A vicces benne, hogy reggel semmi gondom, csak napközben a reggeli öblögetést követő kb. 12 órában.

Pont amikor főzni kell.. :-D


Nálam a csirkepörkölt vagy a csirkepaprikás (ezer éve nem ettem) No.1 ilyen témában.

A minap disznó volt nekem, mert a fiam nem azt ette. Egy adag ment a fagyóba, kettő picit meg megettem savanyúsággal ebédre.

2013. szept. 1. 09:55

Én nem mindig marhával készítem, néha megteszi a sertés is:D

Milyen szájvizet használsz?

2013. szept. 1. 09:51

Csak egy tipp volt. :-)

Igazság szerint ha nincs más megeszem a marhát, de nekem túl nehéz hús és zsíros is. Mármint hogy nem száraz hús.

Egyébként jó lett a gyerek szerint, mert az ízeket sem éreztem tegnap. Van egy szájvíz amit most használnom kell és nagyon tompít mindent. Amire a kölök azt mondta, hogy sós, azt sótlannak éreztem.

2013. szept. 1. 08:49

Nem hiszem, hogy a fogyi, hiszen nem most kezdtem. De ki tudja. Igen, jól főz:) Bár én is nagyon szeretek főzni, de na, nem illik visszautasítani a meghívást:)

Gondolkodtam én is egy gyüminapon, szerintem jövő héten én is beiktatok egyet. A vörösboros pörkölt nagyon jó, szoktam csinálni.

2013. szept. 1. 08:44

Ilyen esetben valóban nem jön jól, de lehet, hogycsak a fogyás zavarta meg kicsit.

Banyek, lehet, hogy sütiznem kellene.....?? :-)

Egy idő után azért begyakorolja az ember, de lehet, hogy tényleg jó az a "csaló nap". :-))


Szerintem gyüminapot tartok, időnként szoktam.

Ha nem ez lesz, akkor van tökfőzelék, lecsós máj és vörösboros marhapörkölt (fiam kérte tegnap, most csináltam először).

Anyósod jól főz?

2013. szept. 1. 07:30

Nekem amúgy rendszeres szokott lenni, nem tudom, mi idézhette ezt elő. De mivel babát szeretnénk, ezért nem örülök, hogy önkéntesen változtat az időponton:) A tegnapi sütizés hatására fogytam:D

Ma ismét anyósomnál ebédelünk, mérni megint nem fogok tudni, de kezdek ráállni a mértékes evésre, és úgy látszik, akkor nincs gond. Nálatok mi lesz az ebéd?

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook