Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Június végére -5 kg :) fórum

Június végére -5 kg :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
42. panda40 (válaszként erre: 41. - F952b8e896)
2010. máj. 26. 21:22
köszi:)most mar megprobalom en is,hat ha segit.
41. f952b8e896 (válaszként erre: 36. - Binky)
2010. máj. 26. 18:19
Mivel pajzsmirigy beteg vagyok ,sajnos hajlamos vagyok a hízásra.Évek óta iszom az almaecetet és így tudom tartani a súlyomat. 170cm magas vagyok és 55-60kg között szoktam lenni. Nem diétázom, nem fogyózom, mindenevő vagyok.Betegségem miatt lassú az anyagcserém, de az ecet segít. Rendben tartja a beleket,gyorsítja az anyagcserét,a legjobb zsírbontó és rengeteg vitamin van benne.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
40. Kocska (válaszként erre: 25. - Panda40)
2010. máj. 26. 18:06
Lemegy az,csak marha lassan,ahogy feljött.Én 23-at szedtem fel, most 20nál tartok,ami lement, de nekem már ápr.-ban volt 1éve ,h. szültem
39. Kocska (válaszként erre: 24. - Skittles)
2010. máj. 26. 18:05

milyen ecetet használsz? Bár mondjuk én allergiás vagyok rá,ezért almaecet kapszulát használtam régen, de most természetesebb dolgokat alkalmaznék csak mig itt-ott még szopik a tökös.

Hígítva lehet nem is olyan vészes

38. Binky
2010. máj. 26. 17:45
Én is iszom a mályvateát, meg korábban a szűzteát, de nekem nem hiányzik a hashajtózás, csak a felesleges vizet akarom kihajtani magamból, ezért nem minden nap, és csak egy csészével.
37. Binky (válaszként erre: 13. - Kocska)
2010. máj. 26. 17:44

Én otthon kényszerítem magam a tornára, aztán gondoltam, ha sokáig csinálom egy idő után megszokom, és hiányozni fog...amúgy most itt a jó idő(végre), érdemes ilyenkor bicajozni.

Most kimentem du. 2-kor, hát egy fia lélek sem volt kinn, az időjárás szuper, és mindenhol nyugalom meg csend.

36. Binky (válaszként erre: 32. - F952b8e896)
2010. máj. 26. 17:42

És mennyiben használ?

Mint a citromlé, vagy inkább ez is hasahajtószerű?

35. Totesz (válaszként erre: 34. - F952b8e896)
2010. máj. 26. 16:36
Azt hiszem el is kezdem újra,köszike a segítséget.
2010. máj. 26. 16:33
Szerintem kezd el újra.Ezt bármeddig ihatod nem kell kúraszerűen inni.Ráadásul nagyon jó immunerősítő.
33. Totesz (válaszként erre: 32. - F952b8e896)
2010. máj. 26. 16:25
Köszike a választ!Egy darabig én is ittam az almaecetet,aztán átváltottam kapszulára,mert annak ugye nincs íze,de aztán kb 1-2 hónap után abbahagytam,mert nem láttam semmi változást,lehet hamar feladtam,pedig már annyi mindenkinél olvastam,hogy hatásos,csak van aki azt mondja jobb evés előtt húsz perccel inni,van aki azt mondja evés után,van aki meg csak reggel és este iszik.Ezért is kérdeztem,hogy te hogyan iszod,mert újra el akarom kezdeni,csak tanácstalan vagyok,hogy hogyan igyam.
32. f952b8e896 (válaszként erre: 21. - Totesz)
2010. máj. 26. 14:55
Bocsi, hogy csak most írok, de nemrég értem haza.Régebben reggel és este ittam 1dl vízben 1 evőkanál ecettel.De már annyira hozzászoktam az ízéhez és a szagához, hogy már egész nap iszom. Megtöltöm az 1l-es üvegemet vízzel és valamennyit ,csak úgy öntök bele az ecetből.
31. 35c81b79eb (válaszként erre: 30. - Sommer)
2010. máj. 26. 14:26

Nagyon ügyi vagy! Annak idején szülés után én is megszerettem a szétválasztót. Másfél hónapig csináltam, mert annyi idő alatt le is ment az a 10-12 kg, ami rajtam maradt a 20-ból szülés után. Aztán abba hagytam, de nem is híztam vissza.

Most viszont nem megy. Akkor nagyon nemtudtam magam elviselni és ez hajtott, hogy csináljam a szétválasztót, most emiatt az 5 kg miatt, egyszerűen két gyümi napot bírtam ki. :(, aztán feladtam. Azért próbálom most ezt a másikat.

30. Sommer
2010. máj. 26. 14:19

Sziasztok! Csatlakozom én is a társasághoz, remélem kitartunk együtt! Végre hasonló magasságú és kilogrammú emberkéket találok itt. 174 centi vagyok, 9 hónapos kislányommal itthon, aki reggel, este, éjjel még cicizik. De mivel nehezen tudtam magam elviselni közel 90 kg-os állapotban, ezért nekiálltam váltani. Március 17-én kezdtem a 90 napos néven emlegetett fogyókúrával, amit én szétválasztónak nevezem, mert nálam tuti nem 90 nap lesz, hanem egész jól megszoktam, és szeretem, úgyhogy ez marad sokáig. Jelenleg 77,6 kg vagyok. A centiket is mértem, mellből -7, derékból -12, csípőből -10, combból -5 cm ment le idáig, a sport teljes hiányával. Ha megáll a fogyásom, akkor kezdek el mozogni is.

A -5 június végére nekem is jó lenne, bár még kb. 8-9 kg-t szeretnék összesen leadni. Ja, és a rengeteg gyümölcstől és zöldségtől amit eszem végre nem hullik a hajam, hanem még több lett (bár eddig sem panaszkodtam a mennyiségre), a bőröm is jobb, és már legalább észreveszik rajtam, hogy fogytam. Nekem bejött! Valószínű a tornának is nekikezdek mostmár, egyenlőre elliptikus és futópad lesz szerintem, egy kis felüléssel társítva.

2010. máj. 26. 13:58

Sziasztok! Én 176 cm vagyok és 68 kg, ezt szeretném 62-re lefaragni. :)

Nekem szülés után a 90 napos diéta vált be, de most akárhányszor nekiállok, feladom. Nem bírom.

Kaptam egy diétát, amivel állítólag jól lehet fogyni. Egy hétre le van írva, mit kell enni reggelire, ebédre, vacsira. Azthiszem kb.1500 cal egy napra. Ez a második napom.

28. Skittles (válaszként erre: 26. - 8fe5e53dea)
2010. máj. 26. 12:01

én most vettem a gyógyszertárban.......nemsokára tesztelem, amit még tudni kell, hogy eléggé immuni vagyok az ilyen hashajtós cuccokra....de próba szerencse. ki kell tisztítani a szervezetem, a hetekben elég zaba manci voltam.

Utána meg jöhet az eper, alma....és már cseresznyét is láttam a piacon, de nagyon drága:(

2010. máj. 26. 12:00

Sziasztok!!!


Örültem mikor olvastam a fórum címét!!Főleg azért mert az 5 kg. 1 hónap alatt nem is tűnik lehetetlennek.Tavaly nyáron másfél hónap alatt 76.kilóról 62 kilóra fogytam, de sajnos most a vizsgák miatt visszajött 7kg.:( Na de nem baj, most megint belefogtam és már 1 kg-ot sikerült leadnom. Mondjuk a fogyókúra a legelején a legkönnyebb, mert akkor szinte olvadnak le a kilók egy darabig.Szerintem a leghatásosabb módszer a teljes életmódváltás.Én egy nap ötször eszem,amiből a reggeli a legnagyobb kalóriatartalmú.Tízóraira egy szelet puffasztott rizst vagy gyümölcsöt eszem.Az ebéd mindig az amit anya főz, de abból sem túl sokat, nem eszem degeszre magam.Mondjuk olvastam, hogy a jóllakottság érzés 25 perc után alakul ki , mert ekkor fogja fel a szervezet, hogy ettünk és hogy mennyit.Uzsonnára valami kevés kalóriatartalmút eszem, vacsorára meg teljes kiőrlésű kenyeret, esetleg gyümölcsöt,de szigorúan 5 óráig.azután már semmit nem eszem.Javaslom nektek a zöld teát!!Rengeteget segít,mozgással 80%ban elősegíti a fogyást, mozgás nélkül 40%ban.Én almaecetet is iszom minden étkezés előtt 15 perccel, mert így van ideje felszívódni és jobban elősegíti az emésztést és megakadályozza a zsírok lerakódását.Vezetek naplót is, előre eltervezem mit fogok enni holnap, mennyi folyadékot fogok inni és mennyit mozgok, rengeteg ösztönzést ad, és segít ellenállni a kísértésnek, mivel szabályokhoz van kötve.Leírom a naplómba azt is hány kg vagyok és hogy a problémás területek hány cm-esek, ezt 5 naponként szoktam, nagyon sokat segít.Este 7 óra felé szoktam 2000-2500 métert futni, olyankor betekerem magam fóliával, de mivel helyi zsírégetés nincs ezért ezzel csak a lelkiismeretem nyugtatom.Ezen kívül ha kedvem van még Rubint Réka dvdjére szoktam tornázgatni.Most arra gondoltam veszek alli-t, hátha segít kicsit egyenletesebben fogyni,nehogy kialakuljon a jojó hatás.Remélem adtam pár használható tippet és hogy sikerül és szurkolok mindenkinek!!Üdv:)

2010. máj. 26. 11:49
Sziasztok! Én is 10 kilótól szeretnék megszabadulni, amit az utóbbi egy évben szedtem fel magamra. A mályvateára gondoltam, de nagyon sokan negatívan írtak róla..valakinek esetleg van már tapasztalata?
2010. máj. 26. 10:35
sziasztok!En is szertenek,fogyni legalabb 10kg-ot.novemberben szültem azota nem megy le.szüles elött 60kg voltam,most 72kg vagyok:)
24. Skittles (válaszként erre: 23. - Totesz)
2010. máj. 26. 09:52

2 kanállal egy nagy pohár vízzel....de mostmár nem mérem a ecetet, csak töltöm:P


mert hosszú távon van hatása, én mostmár március eleje óta iszom

23. Totesz (válaszként erre: 22. - Skittles)
2010. máj. 26. 09:33

És te hogyan iszod?

Én is ittam egy darabig,de semmi hatást nem éreztem.

2010. máj. 26. 08:59

Szép jó reggelt!

az este kidobott a net, azért nem köszöntem el.


Az almaecet jóóóó. Én úgy megszerettem, hogy evés előtt meg evés után is iszok

21. Totesz
2010. máj. 26. 08:56

Sziasztok!

Nekem 10kg-ot kellene fogynom,de már az 5-nek is örülnék,abbahagytam a cigizést és jöttek fel a kilók.

Maya0110 te hogyan használod az almaecetet?Evés előtt vagy után és naponta hányszor?Vízbe rakod bele?

2010. máj. 26. 07:29
Én most jelenleg 58 kg vagyok,de mire nyaralni megyek 55kg szeretnék lenni.Folytatom a bevált módszeremet(almaecet)és nem lesz probléma a fogyás:))
19. Kocska
2010. máj. 26. 00:34
szerettem volna colonixet, de egyenlőre nagyon drágának tartom:(
18. Kocska (válaszként erre: 16. - Skittles)
2010. máj. 26. 00:32

na azzal én is:)

Az az egy szerencsénk:)

Amugy 100kg-val mentem szülni,ha 10-20centivel alacsonyabb lennék gurultam volna...na mondjuk így is remegett a föld alattam

17. Kocska
2010. máj. 26. 00:31
aki szereti a káposztalevest,én ajánlom, nekem bevált, persze pár nap után meguntam elég hosszú távra, de lement pár kg.szerintem kéne megint csináljak,most,h. igy eszembe jutott:)
16. Skittles (válaszként erre: 15. - Kocska)
2010. máj. 26. 00:30
175:)...a magasságommal legalább meg vagyok elégedve:P
15. Kocska (válaszként erre: 14. - Skittles)
2010. máj. 26. 00:28
174,te?
14. Skittles (válaszként erre: 13. - Kocska)
2010. máj. 26. 00:25
ay m;g anno 2007-ben készült. te hány cm magas vagy?
13. Kocska (válaszként erre: 12. - Skittles)
2010. máj. 26. 00:15

Marha dögös az a ruha.Jól áll!simán nyeszlett kis csitrinek néztelek :)

És a földön heverészős tényleg nyeszlett kép mikori?


Aki nem ismeri Nono-t,azaz Noémi23-at az megnézheti, mert érdemes.Majdnem együtt szültünk tavaly ,mindenki csodájára járt az óriásira nőtt pocakjának.Végül ős is 96kg maradt szülés után, mint én.(egyforma magasak is vagyunk)

Erre nekiállt, ducitréning,kalória számlálás, kardio,hastánc....

És MOST 65kg.

Én meg még 80 :( Bár én szoptatok,ő nem.Meg én lusta vok:( Ő nem

Én járok heti 2szer aerobikra, de itthon lusta vok neki állni.

Ti hogy álltok neki a -5nek?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook