Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Június végére -5 kg :) fórum

Június végére -5 kg :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
72. Skittles (válaszként erre: 68. - Kocska)
2010. máj. 27. 22:47
Gratulálok!!!!!! nagyon ügyes vagy! csak így tovább....nekem nem lefele, hanem felfele kezdett menni a súlyom, pedig nem eszek többet, vagy max picivel....szerintem a stressz hatására, durván összejöttek a dolgaim
71. pintyo577 (válaszként erre: 66. - F952b8e896)
2010. máj. 27. 22:37
egy kávéskanál, fél citrom leve.
70. Tikaram (válaszként erre: 68. - Kocska)
2010. máj. 27. 21:34
A zöld teát 70 fokon kell leforrázni, s csak 2-3 percet kell állni hagyni. Próbálj meg zöld tea fűvet venni, ne a filtereset, nagyon jó ízekben lehet kapni. Tuti, hogy szeretni fogod!
69. Tikaram (válaszként erre: 67. - Kocska)
2010. máj. 27. 21:32

Szia! Elmentem ultrahangra és az mutatta ki, aztán mikor vittem a leletet a dokinak már ki sem engedtek a kórházból. Állítólag olyan szintű volt a gyulladásom, hogy bármikor kidurranhatott volna a belem. Teljes koplalás, jegelés, infúzió és reménykedés. Szerencsére megúsztam (kop-kop-kop) a dolgot. Csak azért írtam le, hogy nagyon kell vigyázni ezekkel a gyógynövényes készítményekkel, mert igazából olyan teszteket, amin a gyógyszerek átmennek, nem csinálnak. Én is egy olyan cégtől rendeltem, akinek több mintaboltja van, saját honlapja stb.

Ezek után én csak a természetes dolgokban hiszek, kevesebbet enni, mint eddig, vacsorára keveset, 6 óra után nem. Zöld tea, citromos víz stb. Ja, és a mozgás.

68. Kocska (válaszként erre: 56. - Skittles)
2010. máj. 27. 21:10
nekem van itthon vagy 20féle gyógynővényem, mindenre szinte. De pont mályva nem volt én is vettem, de semmi. Most zöld teát vettem és tényleg jó XAR az ize, pedig én aztán minden gyógynövényt megiszok izesítés nélkül, de ezt még azzal is nehéz.Már tejet öntöttem hozzá.ÉÉééééééééééés képzeljétek ma reggel 7essel kezdődött a sulyom, ez utoljára 2008 októberében 3hónaposan volt.meg nézhetitek a mérlegelőmben
67. Kocska (válaszként erre: 64. - Tikaram)
2010. máj. 27. 21:06

Baxxus, akkor téged jól elintéztek.

Mit kaptál a kórházban, infúziós átmosást?

Na igen, egy biztos, ha leszokunk az evésről,tuti nem leszünk kövérek :)

Jó pár évvel ezelőtt, barátnőm nagy arcú sógórnője,aki mindig dögös csontváz volt :)

én meg 70 környékén, hogy mit csinálsz,h. ilyen vékony maradsz??

Válasz:flegmán-NEm kell enni!!

És való igaz.Ha mégis akkor úgy mint a fiam, egy kis hagyma ,paprika, uborka kunyerálva a rendes kaja helyett ,azt jól megrágcsálni ,mivel egészséges és azonnal kiköpni XD

Na ő ezen az elven sosem lesz kövér:)

66. f952b8e896 (válaszként erre: 65. - Pintyo577)
2010. máj. 27. 20:44
Szódabikarbónával még nem próbáltam.Mennyit kell bele tenni?
65. pintyo577 (válaszként erre: 63. - F952b8e896)
2010. máj. 27. 19:37

Én minden reggel megiszok fél l vizet, citrommal, szódabikarbónával, lugositó hatása miatt (24 órában a szervezetem ph-ja 8), de van egy másik hatása is, nagyon jól kitakarít.

Próbáljátok ki nem csinál görcsöket, csak átmos.

2010. máj. 27. 16:53

Sziasztok!


Olvasom a hozzászólásokat, s nekem is van a fogyókúrás "löttyökkel" tapasztalatom. Nem vagyok kövér 63 kb, 170 cm, csak a hasamon van egy kis úszógumi, ami speciel engem zavart. Elkezdtem inni egy lúgosító levet, illetve egy un. lapos has elnevezésű gyógynövény kivonatot. Hát olyan bélgyulladást szedtem össze tőlük, hogy kórház lett a vége. Szerintem mindenkinek olyan étkezést kell választania, ami a saját szervezetére nem megterhelő, s figyelni arra, hogy 6 óra után egyáltalán semmit ne egyen, előtte is minimális mennyiséget pl. virslit egy kis paradicsommal, sovány sajttal. Higgyétek el működik! Reggelire vacsorára pedig ami jól esik persze a fehér lisztet, a cukrot kerülni kell. Ha pedig még heti 3x30 perces mozgás is be van iktatva 1 hónapon belül látható az eredmény!

63. f952b8e896 (válaszként erre: 56. - Skittles)
2010. máj. 27. 15:26
Még mielőtt elkezdtem volna inni az almaecetet én a szennalevél teával próbálkoztam.Iszonyú volt az íze:( Ezt ajánlották hashajtó hatása miatt. Sajna nekem nem jött be, viszont szörnyű görcsöket okozott:(
2010. máj. 27. 14:45
Sziasztok,én 60 kg voltam nagyon sokáig januárban gyomorfekélyt diagnosztizáltak nálam,ekkor elkezdtem rendesen enni és sajnos felugrott 5-6 kg ami makacsul ragaszkodik hozzám azóta is sajnos.:((Itt találtam a shaolin diétát azt kezdtem el,már a 3.napnál tartok kíváncsi léeszek az eredményre.Kitartást mindenkinek.
61. Binky (válaszként erre: 60. - Angika90)
2010. máj. 27. 14:41

Hááát...nem tudom, én még ezen az édesgyökeren gondolkodom, hátha beválik, de még nem veszek.

Attól függ mire kell? Mert ha az a bajod, hogy túl sokat eszel, akkor étvágycsökkentő kell. Ha az a baj, hogy szereted az édes/zsíros dolgokat, akkor felszívódás gátló.

Ha meg csak gyorsítanod kell a fogyókúrát, akkor valami anyagcserenövelő.

60. angika90 (válaszként erre: 54. - Binky)
2010. máj. 27. 14:34

Köszönöm szépen a választ sokat segítettél, akkor inkább nézek valami tényleg nekem való táplálékkiegészítőt, azt hiszem így hívják,

Esetleg nem tudtok valami olyan terméket ajánlani ami hatásos lenne???Köszi!!!

59. angika90 (válaszként erre: 57. - Sommer)
2010. máj. 27. 14:32

Szia!!!


Én is most jöttem be a napozásból, most így szabadság alatt szorítok erre is egy kis időt.Na meg amellett, hogy a barna bőr állítólag karcsúsít, legalább nem leszek hipo reklám.:) Én is tervezek egy új fürdőruhát, majd ha elég csinos leszek.

Sok sikert és kitartást kívánok!!!!

Üdv

58. angika90 (válaszként erre: 56. - Skittles)
2010. máj. 27. 14:26

Bocsi, félreértettem.


Próbáltad már a zöld teát??Nekem hatásos naponta 1.5 - 2 litert iszom meg.

Én tavaly nyáron ezt a terméket szedtem, zöld tea kapszula, de azon kívül , hogy kibéreltem a klotyót sajnos nem sok eredményre vezetett a szedése.Mondjuk arra jó, hogy teljesen kitakarítsa a szervezetet, mert emellett tényleg csak a klotyóig szólt az útlevelem...

[link]

Üdv!!!!:)

57. Sommer (válaszként erre: 47. - Angika90)
2010. máj. 27. 14:11

Sziasztok! Épp napozok, úgyhogy remélem holnap már vékonyabbnak látszom. :) Igaz szétsül a kezem a gépen, de most van időm netezni is. Valamelyik nap is fürdőruciban vasaltam a teraszunkon. Lehet nem vagyok normális. A férjem beígért egy új bikinit, ha 80 alá megyek, de még nem vettem meg, a régieket pedig tavaly augusztusban nagy pocakkal és kissé nagyobb mellmérettel jól kinyúlítottam, úgyhogy nem igazán szalonképesek. De itthon ez is megteszi. Majd ha csini leszek, akkor veszek újat! :) Meg ha lesz rá pénzem is. ;)


Ja és ma szénhidrát napom van, úgyhogy egy nagy tányér makarónit ebédeltem! Nyammm Na jó, az esti sütimet kihagyom, úgy döntöttem.


Ti hogy haladtok?

56. Skittles (válaszként erre: 53. - Angika90)
2010. máj. 27. 14:05
Alli??? én mályvateát vettem:P....hatása nuku. tegnap délután és este folyamán megittam 3 bögrével és semmi....mások 1 bögrétől már fél napra kibérelik a klotyót
2010. máj. 27. 12:32

Sziasztok!

Nekem is hasonló a célkitűzésem, 30 nap alatt 6-8 kg, csatlakoznék hozzátok.

Én fehérje porokat ittam naponta 2x, minden nap 1 órát kondizok, szaunázok.

A változás most annyi, hogy a fehérjeport 3x iszom és semmi mást(turb...slim), a koni, szauna marad.

A könnyítés csak annyi, hogy tegnap volt egy fogbeültetésem és 1,5 hónapig csak pépes kaját lehet enni.

54. Binky (válaszként erre: 53. - Angika90)
2010. máj. 27. 11:34
Szia! Amennyire én tudom az ALLI csak 70-80 kiló és fölötte hatásos.
53. angika90 (válaszként erre: 28. - Skittles)
2010. máj. 27. 11:27

Kedves Skittles!


Az Alli-val kapcsolatban , ha van kedved majd írd már le a tapasztalataidat!!!

Köszi szépen!!!!!!!!!!!

52. 35c81b79eb (válaszként erre: 50. - Binky)
2010. máj. 27. 11:25
A salátát én is szeretem, de jó kis csirkehusival. Mostanában nem szeretem már az önteteket, csak olívaolajat és egy kis szót szoktam rá rakni. De hús nélkül, csak magában egy kis sajttal? Az annyira nem vonz. :D
2010. máj. 27. 11:22

Sziasztok!

Nagyon elégedett lennék -5 kilóval június végére. Most 73-74 kg között mozgok. 3-4-szer eszem egy nap. Fehér lisztes kenyeret, sütiket nem eszem. Hétvégenként szoktam egy-egy alkalommal édességet enni (csokit, tejes édességet), anélkül nem bírnám.:) Igyekszem 1 héten 4-5 alkalommal 60 percet mozogni. Szobabiciklizni szoktam. 3 éve ezzel a módszerrel másfél hónap alatt 9 kilót letudtam adni. Most a felénél vagyok a kúrának, ami nem is kúra kellene, hogy legyen, hanem életmód...Egész életemben a súlyommal küzdök...Megjegyzem szerintem még sosem voltam elégedett, voltam én már 54 kiló is, akkor sem. Nah mindegy, jah most 78-79 kilóról indultam. Kitartást és sok sikert mindenkinek!

50. Binky (válaszként erre: 49. - 35c81b79eb)
2010. máj. 27. 11:10

Viccelsz...?? Imádom mostmár a salátát, pedig nem vagyok zöldséges!!

Szerintem nagyon fel lehet dobni, keressél pár jó salátaötletet. Ha neked nem nagy bűnözés, egy-egy csepp szójaszósz/ hamis majonáz/zsírszegény joghurtos öntet. Bár anélkül is finom, mindjárt megyek is és csinálom az én adagomat:)

2010. máj. 27. 11:07

Sziasztok! Szép napot mindenkinek! Ma ráálltam a mérlegre és 66,5 kg-t mutatott. Örülök, mert így legalább van kedven tovább csinálni a diétát.

Ma egész jó reggelim volt. Két tükörtojás, két piritós és egy paradicsom. Bár az ebédem egyenlő lesz a nullával: 20 dkg zöldség köret,5dkg trapista sajt. :( Ráadásul nem is vagyok zöldséges, azthiszem vacsoráig megkínlódok.

Én egyenlőre este 7-kor vacsizok, de szeretném lefaragni majd 6-ra.

Ti hogy haladtok?

48. Binky
2010. máj. 27. 11:04

Sziasztok!

Írtam egy kis bevásárlólistát, benne van a naplómban, ha valakinek kell pár ötlet.


Várom már a hétfőt, hogy végezzek a diétával, és végre ehessek pár (kalóriaszegény) finomságot.

47. angika90 (válaszként erre: 43. - Kocska)
2010. máj. 27. 10:48

Sziasztok!!!


Kedves Kocska!!!


Először is köszönöm a választ, jól esett!!!:D

A naplót nagyon szívesen megosztom veletek, hátha tudtok meríteni belőle valamilyen jó ötletet.

Tehát a napló:


2010.05.27.Csütörtök:

Reggeli:


2 szelet teljes kiőrlésű toast kenyér ,vajjal,szalámival.

1 pohár tej.


Tízórai:


1 műzli szelet.


Ebéd:


Zöldbab leves

Kevés lencse főzelék


Uzsonna:


műzli tejjel


Vacsora:


1 alma.


Este 5 után nem eszem semmit.Kb. fél hét fele megcsinálom Rubint Réka 3x20 perces tornájának has részét, és 7 órakor lefutom a szokásos 2000 m-emet.

A nap folyamán meg kell még igyak fél liter vizet és másfél liter zöld teát!És az ebéd előtt 20 perccel megiszok egy pohár vizet egy kanál almaecettel vegyítve.


Én azzal is ösztönzöm magam, hogy mielőtt belefogtam a fogyókúrába vettem egy csinos ruhát, így már van valami kézzel fogható cél is, tavaly nyáron sokat segített, na hátha most is.:)Kitartás csajok sikerülni fog!!!!

Ja és azt olvastam, hogy a napozás optikailag vékonyít, tehát csajok napozásra fel!!

Üdv mindenkinek!!!!

2010. máj. 27. 09:14

Szép jó reggelt mindenkinek!

hogy vagytok?hogy haladtok?....én a tegnap megittam 3 bögre mályvateát, de hatása nuku....erről is ennyit

45. Kocska (válaszként erre: 37. - Binky)
2010. máj. 26. 23:39
nekem sajnos még nincs összeszerelve a gyereküléssel a bicóm,azaz sehogy sem megy rá a csomagtartó :(
44. Kocska (válaszként erre: 30. - Sommer)
2010. máj. 26. 22:51
baxxxxxxxxxus 77, gratulálok, 9hós gyerek és szoptatás mellett, emelem a kalapom!!!!
43. Kocska (válaszként erre: 27. - Angika90)
2010. máj. 26. 22:00
Gratulálok a kitartásodhoz és a naplódhoz. Amit ám itt is vezethetnél
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook