Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jövőre azt kívánom, hogy szüntessék be az alkoholt, mert... fórum

Jövőre azt kívánom, hogy szüntessék be az alkoholt, mert... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

27. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 19:21
Aztán a cukrot, a lisztet, és minden édességet, mert az emberek képtelenek az önfegyelemre, és tönkre teszik magukat.
dec. 31. 22:34
meg a D t is
25. tumbo2 (válaszként erre: 23. - Globus)
dec. 31. 11:44
az biztos,volt aki delirium tremensben halt meg.
24. tumbo2 (válaszként erre: 19. - Globus)
dec. 31. 11:43
biztos írtam már,hogy a régi egyiptomiakat azzal vigasztalták,hogy haláluk után lesz egy kis földjük,sört is főzhetnek. bakker,ott is dolgozni kell?
23. globus (válaszként erre: 20. - Tumbo2)
dec. 31. 11:42
Nem is éltek sokáig. Kb. max. ötvenes évekig húzták, akik ezeket itták.
22. Nikice (válaszként erre: 12. - Ildi992)
dec. 31. 11:09
Ha van egy régi kapcsolat, az ember nehezen számolja fel. Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Joga lehet van, de lehetőség nem biztos.
21. Nikice (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 11:06
Szörnyű tapasztalatod lehet, feltételezem azért született ez a vallomás. Én azt kívánnak, az emberek tudjanak mértéket tartani, akkor ez (sem) lenne gond. Az alkohollal önmagában nem lenne gond.
20. tumbo2
dec. 31. 10:54
nálunk ilyen probléma nem volt.a" bátorak "annyit loptak,amennyit nem szégyelltek.főleg a sofőrök.nem tudom már milyen mellékterméke volt,de borzasztó. beleivódott az ember bőrébe,ruhájába.az anyám ott dolgozott három műszakban.meg hát egyesek demizsonszám kapták,mint a párttitkár,az apám is.ja a múltkor nem jutott eszembe a szörnyűség neve,amit szintén ott gyártottak.rumpuncs.
19. globus (válaszként erre: 17. - Globus)
dec. 31. 10:03
Kicsit utánanéztem közben, maláta! Egyáltalán nem olyan egyszerű a sörfőzés folyamata, szinte biztos, hogy ennyire nem bonyolították.
dec. 31. 09:26
nem hinnem,hogy erre valaha is sor kerul.nagyon rossz szenvedely ha vki sokat iszik!
17. globus (válaszként erre: 16. - Tumbo2)
dec. 31. 09:12
Valami házi sörre én is emlékszem, nagy fazekakban főzték, abban volt élesztő. Meg komló és meg valami? Gabona? Passz. A komló biztos.
16. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Enissa)
dec. 31. 09:02
a nagyanyám testvére élesztőből csinált valami szörnyedelmet.a férje megitta.
dec. 31. 08:36
Nem mindenkin lehet segíteni sajnos.
14. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 23:35
Ha nincs alkohol, találnak más módot a függőségre azok, akiknek szükségük van rá. Aki el akar veszni, el tud veszni.
13. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 21:44
Ez sokkal összetettebb probléma, a tiltás a rossz út lenne.
dec. 30. 18:47
Mindenkinek joga van halálra innia magát, és mindenkinek joga van az ilyen embereket elkerülni. Családon belül szerintem ha a másik nem tolerálja vállás, mert sokat sérül majd. De mindenki maga dönt.
11. kelep3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 18:19
Inkább az alkoholistákat tiltsák be :D
10. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 17:50
Mindent és mindenkit? 😱 Marhaságot írsz. Nem kell túlozni...
9. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 16:30

Nagyon helyes elgondolás!

Az alkohol öl, butít és ágyba dönt!

dec. 30. 16:00
Ne kívánj olyat ami másnak nem jó :D Kívánj inkább jó éjszakát, aztan szevasz :D
7. Enissa (válaszként erre: 4. - Tumbo2)
dec. 30. 15:51

Tényleg volt ez a baromság, már nem is emlékeztem rá.

A magyar ember ügyes, nem lehet kifogni rajta, aki azt a törvényt hozta, azt nem értem, hogy gondolta, hogy este nem lehet megvenni, csak reggel. :D

Már akkor is voltak agyasok.

6. Enissa (válaszként erre: 5. - Tumbo2)
dec. 30. 15:49
A Vodka burgonyából készül, 'oszt élnek tőle. :)
5. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 15:41
mióta az ember föltalálta,azóta issza,Írországban krumpliból csinálták,fekete halálnak hívták.csinálhatnak bármit,aki akarja,úgyis megtalálja a módját.
4. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Enissa)
dec. 30. 15:39
Szovjetunióban is.rengetegen meggazdagodtak rajta.itt is volt a 9 órai árusítás.megvették este,meg is itták.
dec. 30. 15:32
Már megtörtént az USA-ban, nem lett tőle jobb.
dec. 30. 15:28
Az ember úgy van összeállítva, hogy mindig azt akarja, ami tilos. Inkább kötelezővé kellene tenni, akkor gyorsabban elérnéd, amivel egyébként én is egyetértek. Öl, butít és nyomorba dönt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook