Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jogosan sértődtem meg? fórum

Jogosan sértődtem meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
22. f3000dc5ef (válaszként erre: 20. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:50

óóóó...bakker...de jóóó nektek!!! ez nem panaszkodás volt hanem dicsekvés részedről. De komolyan.

Menj el, rúgj be, sexelj hangosan. Mi a gond????

Tiétek a világ még! Ne durcizz!!! :D

21. fincsi5 (válaszként erre: 20. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:48
Ez nem jó korosztályilag, valóban. :) 13, 17, semmi közöm, de én nem mennék.
20. n_orchidea (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
2015. febr. 18. 14:46

Mi 24évesek vagyunk.


Van fiatalabb is, van idősebb is. 13(az egyik srác unokatesója) és 17 a legfiatalabbak, ők lányok, a legidősebb férfi 26.

Amúgy 8an mennénk.

19. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:45
Hát senki nem kötelez a sétrődésre, de arra sem hogy a kevés értékes idődet olyanokkal töltsd olyan helyen ahol nem szertnéd. De mivel nem a sziámi ikred, te meg szervezz magadnak egy jó kis nyaralást oda ahova te akarod. Aztán hiszti mentesen közlöd hogy, te oda mégy....tudod kit húzna csőbe:))))) mi lesz később, ha most levegőnek néz?
18. fincsi5 (válaszként erre: 17. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:42

Akkor ne fanyalogj, vágj bele. Jó buli.


Mennyi idős vagy, hogy a többiek fiatalabbak? :)

17. n_orchidea (válaszként erre: 16. - F3000dc5ef)
2015. febr. 18. 14:36
Két rekesz tömény, infúzión :D úgyis akkor lesz a névnapom is!
16. f3000dc5ef (válaszként erre: 12. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:35
Ott a megoldás. Neked is inni kell :D
2015. febr. 18. 14:31

Így van, de náluk lakok már!

Nem, ha nemet mondok akkor nem megy ő se, de ez az a nem, hogy miattam.

Kéthetente heti egy nap/este 8órányi idő, velük vagyunk.

14. vacsa
2015. febr. 18. 14:30
Nem akarlak bántani, csak annyit olvasom itt a panaszkodó nőktől hogy EGYÉBKÉNT minden szupi, hogy néha elszakad a cérna... Bocs, mégegyszer.
13. vacsa (válaszként erre: 8. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:29
Nézd. Heti 6 napot dolgozik (ha még most is így van). Tehát túl sokat nem vagytok együtt. Ennek ellenére a szabadságát a haverokkal akarja tölteni. Gyakorlatilag ha mész az is jó, ha nem mész, akkor az is jó. Hát csoda ha nem gondolom ezt szerelemnek? Persze mondhatjuk hogy egyébként minden szupi, csak én nem hiszem el. De ez - gondolom - a legkisebb gondod.
12. n_orchidea (válaszként erre: 11. - F3000dc5ef)
2015. febr. 18. 14:27

Pasi, végigitták az egészet, szóval persze hogy jó volt neki. :D

De azért volt hiszti amikor sokat kellett sétálni, meg várni kellett a többiekre.. szóval utólag ő se érezte olyan jól magát, mint mondta, ezért gondoltam egyértelmű hogy idén nem megyünk velük. Erre.

11. f3000dc5ef (válaszként erre: 8. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:24

De ő ezek szerint igen :)

Én a helyedben csakazértis jól érezném magam :D jobban mint ő :D nem lehet az olyan borzasztó :D

2015. febr. 18. 14:20

jol tette, hogy nem kerdezett meg;

amugy meg kulonben sem mennel veluk...

2015. febr. 18. 14:20
Car ügy...
8. n_orchidea (válaszként erre: 6. - Vacsa)
2015. febr. 18. 14:19
Ezen kívül nem volt semmilyen gondunk. De ezt nem tudom miért így intézi. Tavaly nem tudtam mi vár ránk. Túléltem, de meg is mondtam hogy rossz volt.
7. n_orchidea (válaszként erre: 5. - F3000dc5ef)
2015. febr. 18. 14:18

Én is szerettem volna, február lévén nem gondoltam még erre :D

Így kissé rosszul esett...

6. vacsa (válaszként erre: 1. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:18

Már megint egy kapcsolat amikor két ember együtt van, de minek...

Bocsi.

5. f3000dc5ef (válaszként erre: 3. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:17
Mi speciel megbeszéljük, hogy ki mit szeretne :)
2015. febr. 18. 14:16

Hááát erre mit lehet írni?

Ne menj és kész vagy ha mész akkor megmondod, hogy 1-2 nap jár nektek kettesben.


Mi mindig előre megbeszéltük az ilyet. Kivéve, amikor kibéreltek a srácok egy yacht-ot 1 hétre az Adrián amiről nem tudtam. Mire eljött volna a nyaralás ideje már nem voltam a sráccal. Előtérbe helyezte a haverjait.

3. n_orchidea (válaszként erre: 2. - F3000dc5ef)
2015. febr. 18. 14:16
Nem kérdezett meg, én pedig elmondtam hogy azért megtehette volna (amúgy igen tudja, hogy nem bírom azt a párost akinek ez a csaja, "majd kibírod valahogy" volt a válasz tavaly) és most ő van megsértődve, hogy ez nem tetszik. Én jogosan háborodtam-e fel. Másnál hogy van ez?
2. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - N_orchidea)
2015. febr. 18. 14:14

Mi a kérdés?????

Jah, hogy jogosan-e. Akár. De már nem mindegy?

Pasid tudja, hogy rühelled a barátait?

2015. febr. 18. 14:11

Egy hete közölte a párom, hogy lefoglalta a nyaralást a haverokkal. Nem kérdezett meg előtte, hogy én mit gondolok stb. Én pedig reagáltam is erre, hogy azért ezt megtehette volna, főleg hogy van olyan a bandába akit nem bírok annyira hogy egy hétig egy házba lakjak velük és nem feltétlen szeretném a szabadságomat velük tölteni (oké ő pasi, ők elvannak) ráadásul úgy hogy meg van szabva a kelés (7-8körül akár tetszik akár nem), csak közös programok vannak(!!) mert mindenki visz valakit, mert az egyik pár nem akar kocsival jönni.

Tavaly is velük voltunk, ugyanott (eldugott nyaralóövezet, szóval tényleg csak ott lehet fürdeni stb. max a 35km-re lévő vadaspark az egyedüli lehetőség), akkor még ő is hisztizett és én hallgattam, hogy mennyit kell sétálni, meg minek megyünk oda, unalmas stb. Fáradtabban jöttünk haza, mint mentünk.

Én pl örültem volna ha kettesben megyünk nyaralni, miért kell mindig valakikkel menni(főleg ilyen feltételekkel)? Nálatok hogy van?

Nem gondoltam még beszélni erről, mert hát február van.

Konkrétan most úgy élhetem túl ha viszek egy rekesz töményet csak magamnak...

Még csak a haverok kérdezték tőle (az ő haveri köre, az más hogy elvagyok velük, mert vannak jófejek éés kevésbé normálisak) ő pedig mondta hogy megyünk, így számításba vesznek minket, vagyis az árajánlathoz.

Nekik a fő cél az ivás. Vannak fiatalabbak is, akikkel nem lehet beszélgetni normálisan, lányok(műköröm,műhaj, kiöltözés bográcshoz). De ugye lerázni nem lehet őket, mert a " a lányok elvannak együtt" (hát nem!) a fiúk részéről le volt tudva és amikor mentem volna hogy na legyünk kettesbe, tuti jön valamelyik pasi és viszi.

A fiúk azt csinálták, hogy összeültek sörözni, dumáltak, fürödtek a belső medencébe - szar idő volt végig. A lányok meg mit csináljanak?

Az alváson kívül egy percet nem voltunk kettesbe, talán ez bosszantott még jobban. Főleg hogy az az illető akit nem bírok flörtölni akart minden pasival, pedig ott volt az övé. Oké lerázzák, de idegesítő, hogy lesni kell és lépni.

Ráadásul ezzel a társasággbal két hetente hétvégén találkozunk, nekem az is sok néha.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook