Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jobb lenne férfinak lenni fórum

Jobb lenne férfinak lenni (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
82. Magdalénia (válaszként erre: 77. - Guruljka)
2018. aug. 29. 13:46

Akkor a fórumindító választ kapott a kérdésére.


Ilyet is, olyat is. :D

81. Guruljka (válaszként erre: 78. - Magdalénia)
2018. aug. 29. 13:45

Nem gondolkoztam azon, hogy szeretnék-e férfi lenni, de élénken rühelltem menstruálni, igenis adott helyzetben a kiszolgáltatottságot is rühellem, az erőszaktól való félelmet is rühellem stb.


Azt is rühellem, hogy rám néznek és beosztanak mosogatni, vagy virágot hoznak, vagy kötésmintát... holott ezek az elfoglaltságok nincsenek petefészekhez kötve.


Magamat olvasva, azt hiszem, az előítéletekkel is igencsak bajom van.

2018. aug. 29. 13:43
Én már 13:44-től az lennék, ha lehetne.
2018. aug. 29. 13:43

És, lányok, szerintem a kérdésfeltevés nem igazán jó.

Mivel egyikünk sem tudja, milyen lehet férfinak lenni, nem tudhatjuk, jobb-e.

2018. aug. 29. 13:42

Vannak férfias nők is, semmi baj velük. Tehernek élik meg akkor is, ha nincs vele problémájuk.


Én nem ismerek olyan nőt, aki a menzesze miatt szeretne férfi lenni. Furcsa. Ennyi.

77. Guruljka (válaszként erre: 75. - Magdalénia)
2018. aug. 29. 13:41

A tragédia nem ez.


11 évesen vattával menstruálni csupán felesleges, undorító, mocskos és megalázó.


És az maradt mindvégig, míg nem nem múlt,tamponnal és ragasztós betéttel is. Akkor már csak a hőhullámok tették nyilvánvalóvá idegenek előtt is az ivari működésemet.


Nem tragédia, hogy életet tudtam adni, de a férfi szerepe ebben mégis kellemesebb.


Egyebekben Smirnoff szempontjaival értek egyet.

És nem, nem sóhajtozom nap mint nap azért az Y kromoszómáért, természetesen elviselem, hogy ezt a leosztást kaptam. De nem érzem azt a halleluja-hatást.

76. Magdalénia (válaszként erre: 73. - Smirnoff)
2018. aug. 29. 13:36
Úgy is fogalmazhatnál, hogy van amikor jó nőnek lenni és van, amikor nem, mert van hátránya is. Az még nem azt jelenti, hogy jobb férfinek lenni. :)))
75. Magdalénia (válaszként erre: 64. - Guruljka)
2018. aug. 29. 13:32

Vannak, akiknek tragédia volt, de nem ez a jellemző és talán nem kísérte végig az életüket. Nevelés kérdése is.


Gondolom sok, vagy nem várt gyermek után nem találja áldásnak valaki, de akinek nincs gyermeke, annak áldás.

Nekem kettő van. :)

74. ab61752c45 (válaszként erre: 66. - Smirnoff)
2018. aug. 29. 13:29
én is.de utána olyan görcseim voltak a munkahelyemen,hogy volt,amikor le kellett feküdnöm.nem csak én voltam így a másik lány ott görnyedt a vécé előtt.meg fél életemben rettegtem a teherbe eséstől,akkor is,ha védekeztünk.
73. Smirnoff (válaszként erre: 70. - Magdalénia)
2018. aug. 29. 13:18
Ugye nem akarod megmagyarázni nekem a nőiességet? :) Nőnek születtem, nő vagyok. Csak szerintem tök jó, ha nem kell felni a nem kívánt terhessegtol, nem kell szülni, ha gyereket akarsz, nem kvaznak le, ha sikerrel fekszel össze (sőt), nem kulonboztetnek meg hátrányosan a munkában, nem kell menstrualni, és bármikor asznos lehet ha szuletesedtol fogva erősebb vagy, elenyésző esetben kell tartani attól, hogy megerőszakolják egy sikátorban, kevésbé árt az öregedés során a gravitáció. Ilyen kézenfekvő okokból gondolom, hogy inkább lennék férfi. De az öreganyam nem volt villamos, és ha már ilyen teljesíthetetlen kívánságok tartunk, az utolsók közt lenne a bár lennék ffi.
2018. aug. 29. 13:01
A férfiaknak is van pár nyűgje, de havonta egyszer, arra a pár napra, tuti inkább lettem volna férfi.
2018. aug. 29. 13:00

Ez a nőiség azért sokrétű dolog. Jó az anyaság, ha valaki ebben fel tud oldódni, talán még jobb, de az is túlzás, ha valaki azért szeretne kislányt, mert szépen lehet öltöztetni és rózsaszínbe meg masnikba burkolni.

Ilyenkor az a vagány leányzó jut eszembe, akit szülei az egyetemre nem engedtek bányásznak, elment hát hidrogeológus szakra. :D

Szép arcú, vékony, magas, csinos leányka, bányász-feketében érzi jól magát, csinosan, de célszerűen öltözik, és semmirózsaszín cucca nincs. És helyes rövid frizurát visel.

70. Magdalénia (válaszként erre: 63. - Smirnoff)
2018. aug. 29. 12:56

A hozzáállásod akkor érthető, ha ezt gondolod: "Én inkább lennék ffi,", ezért lehet eltérő a véleményünk.


Írhatnám azt is, hogy nem attól érzi magát nőnek egy nő, mert van menzesze, de akkor viszont nem is érzi magát jól a bőrében. Én biztosan nem, hiszen az nem a testi és lelki egészség jele.

69. Guruljka (válaszként erre: 68. - Smirnoff)
2018. aug. 29. 12:34
Kész örömmámor a nőiség fölött. :D
2018. aug. 29. 12:24
...hulla jó ledumalni, hogy miként oldjuk meg.
67. Smirnoff (válaszként erre: 65. - Guruljka)
2018. aug. 29. 12:23

Én egy hétvégét feküdtem egyszer görcs miatt a kórházban.

Idén nyáron meg elementunk egy strandra, terv szerint másnap reggel mentünk volna haza. Erre megfelelően készültem, de változott a program, 1,5 nappal később mentünk haza. A legközelebbi bolt kb. 1 óra lett volna gyalog (plusz ugyanennyi vissza) a 40 fokban hegyre felfelé. Csupa férfi társaság idegen orszagban, a közös nyelv egy harmadik idegen nyelv

66. Smirnoff (válaszként erre: 64. - Guruljka)
2018. aug. 29. 12:17
Én 14 éves koromig megúsztam a dolgot. Nem vártam, sőt, örültem, hogy nem kell még vele bajlódom. Tudtam, hogy majd lesz még vele elég bajom.
2018. aug. 29. 12:16
Aztán később, amikor már szülni igazán nem akartam volna, mert a harmadik gyerekem is tini volt már, úgy rosszul lenni a fájdalomtól férfi környezetben a munkahelyen, hogy be kellett mennem az orvoshoz... hát urambocsá, akkor sem repestem az örömtől.
64. Guruljka (válaszként erre: 62. - Magdalénia)
2018. aug. 29. 12:14

Én is voltam kislány, tudtam is, hogy fogok menstruálni, de nem vártam.

Enyhe túlzás, hogy a nőiségem fölötti öröm töltött volna el, amikor a 11 éves szülinapom előtt 3 héttel először megjött. Rohadtul kényelmetlen és megalázó volt, mert még akkor csak vatta létezett, ami csúszkált is. Hatodikban így menni suliba...

63. Smirnoff (válaszként erre: 62. - Magdalénia)
2018. aug. 29. 12:14

Szükséges rossz az egeszseges mukodeshez. Mi jó van a menstruáció van, ha nem is fájdalmas? Koszolhat, ráadásul a vért nehéz takarítani, problémássa teszi szükségem elvégzését, könnyebben lehet fertőzéseket kapni, nem lehet rendesen szexelni. Akinek ez kell a teljességhez, az bolond, vagy ahol Guruljka fogalmazott, filozofikusan közelíti meg a kérdést.

A jó Isten kitalálhatt volna valami praktikusabb megoldast.

62. Magdalénia (válaszként erre: 61. - Smirnoff)
2018. aug. 29. 11:52

Ne már! :)

Találkoztál már olyan nővel, aki fiatalon azért boldog, mert nincs neki? :D

A kislányok is alig várják és ha nincs az komoly lelki probléma is.

Vannak, akiknek ugyan fájdalmas a menzesz, de nem mindenkinek.

Sokan mondják, hogy lemondanának róla, de ezt nem gondolják komolyan, mint ahogyan a méhüket sem vetetnék ki azért, mert fáj a szülés. :)


Nálam a nőiség velejárója az anyaság is. Ez tesz teljessé és boldoggá. Szerintem nem vagyok vele egyedül.

61. Smirnoff (válaszként erre: 52. - Magdalénia)
2018. aug. 29. 10:33
Zavaros bullshit.
60. ab61752c45 (válaszként erre: 59. - Dd9dec5381)
2018. aug. 29. 09:35
egyik kedvenc könyvem a Golgota,az orosz forradalomról szól.az élet szép,című film először bugyutának tűnt,de aztán inkább szívszorítónak.
59. dd9dec5381 (válaszként erre: 58. - Ab61752c45)
2018. aug. 29. 09:25
Ilyen ez, duális, nincs csak jó.
58. ab61752c45 (válaszként erre: 57. - Dd9dec5381)
2018. aug. 29. 09:17
épp tegnap néztem Sztálingrád ostromát.rengeteg fiatal nő kezelte az ágyúkat,hát nem sokan maradtak életben.meg a francia nők,az ellenállás tagjai.és ott van az ellentét,a koncentrációs táborok kegyetlen női parancsnokai.
57. dd9dec5381 (válaszként erre: 56. - Ab61752c45)
2018. aug. 29. 09:13
És Maria Sklodowska-Curie is :)
2018. aug. 29. 08:57
Teréz anya is nő volt.
55. ab61752c45 (válaszként erre: 48. - Guruljka)
2018. aug. 29. 08:55
én megkönnyebbültem,egy gonddal kevesebb.
2018. aug. 29. 08:52
Nem lenne jobb férfinak lenni.
53. supin
2018. aug. 29. 05:45
Nen mindig.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook