Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jóban vagy a nagymamáddal? fórum

Jóban vagy a nagymamáddal? (beszélgetős fórum)


1 2
jan. 31. 11:34
Sajnos nem ismertem őket,mert korán meghaltak:(
jan. 31. 10:05
már egyik sem él sajnos,az anyai nagymamámmal jobb volt a kapcsolatom.. rendes,aranyos jószívű asszonyka volt
7. hottie (válaszként erre: 1. - 9d8195c5d9)
jan. 31. 09:47
Nagyon jóban voltam az anyai nagymamámmal. Fantasztikus nő volt.
jan. 31. 09:46
Van egy régi, megsárgult fotó az anyai nagymamámról, aki székely asszony volt. Az anyukám sokat mesélt róla. Az elmondásaiból gondolom, hogy sok tulajdonságát, képességét tőle örököltem.
jan. 31. 09:38
Apai nagymamám még a születésem előtt meghalt, viszont anyai nagymamám 2020-ban halt meg 92 évesen. Nagyon-nagyon szerettem és minden nap eszembejut. Eleinte sűrűn álmodtam vele, mostanában sajnos ritkábban. Vele jobb viszonyban voltam, mint a szüleimmel, sokat voltam nála gyerekkoromban, sőt, volt hogy nála laktam. Nagyon hiányzik!
jan. 31. 09:23

Szerettem, tiszteltem őket.

Most is sokat gondolok rájuk, hogy már nincs életben egyik se.

jan. 31. 09:19
mar mindketto meghalt sajnos.
jan. 31. 09:09
Mindkét nagyimmal jobb viszonyban vagyok/voltam mint a szüleimmel.
jan. 31. 09:03
A nagymamáim korán haltak, nem ismertem őket. Ám láttam, hogy az anyukám mennyire csodás nagyi volt. Imádták a lányommal egymást. Nekem fiúunokám van, 29 éves. Gyerekkorában minden szabadidőmet vele töltöttem. Segítettem az életkezdését is, ahogy anno az enyémet is a szüleim. A kapcsolatunk ennek ellenére nem az igazi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook