Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó ötlet? :/ fórum

Jó ötlet? :/ (beszélgetős fórum)


1 2
11. a6bc29c843 (válaszként erre: 8. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 9. 11:55
Nálam bevált. Bosszút álltam, jól esett, megbocsájtott, azóta(5éve) nem volt vitánk egymással, pedig hetente talizunk. :)
10. a6bc29c843 (válaszként erre: 7. - Gummimmaci)
2012. szept. 9. 11:53
aha, aha, jobb ha beszélünk néha, vagy talizunk csak úgy. Már ha erre ad lehetőséget. Én így felejtettem el sok sok évet. Nekem is ez a módszerem. :)
9. eab6abb0fa (válaszként erre: 3. - 0cf81c9512)
2012. szept. 9. 11:52

Ezt most nem szeretném leírni, de már nem lehet visszacsinálni. Megbántottam kétszer is. Nem megcsalás meg ilyenek.

Nem lehet visszacsinálni ez biztos és nem akarom bolygatni őt.

8. eab6abb0fa (válaszként erre: 4. - A6bc29c843)
2012. szept. 9. 11:52
Egy ideig én is így voltam. "megnyugtatott" ha láttam, de nem jó hosszú távon.
7. gummimmaci (válaszként erre: 4. - A6bc29c843)
2012. szept. 9. 11:50
Én is fordítva vagyok bekötve. NEkem is jobb ha beszélek az illetővel és látom, minthogy megszakítsak vele mindent. :)
6. gummimmaci (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 9. 11:49

Ugyanebben a cipőben járok én is :(((


VAn egy srác akivel régen 3 éve jártam és máig is imádom. Nagyon szerelmes vagyok belé. (szakítás nem volt, csak elhidegültünk egymástól) azóta neki menyasszonya van. :( Ha belegondolok h soha de soha nem lehet köztünk semmi komolyabb sírok. :(((

Nem tudom elfelejteni.

Ő a legjobb barátom. Vele mindent meg tudok osztani.

HA nem beszélnék vele meghalnék úgy érzem...

Nekem az jó, ha beszélek vele, más azt mondja, hogy nem kéne ...

szóval tudom h mit érzel. Sajnálom. :((((

5. acuko (válaszként erre: 3. - 0cf81c9512)
2012. szept. 9. 11:45
Valóban.. Miért is?
2012. szept. 9. 11:44
Elmúlik hamar, én is voltam már így. Én kicsit fordítva vagyok bekötve. Ha nem hallok róla, nem látom, nem beszélünk, annál jobban vágyom rá. Ha beszélünk, látom, könnyebb felejteni. Előbb utóbb ráunok. Ez van. :)
3. 0cf81c9512 (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 9. 11:43
Ha ennyire odavagy érte, miért szakítottál?
2. acuko (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 9. 11:43
Nehéz ügy..
2012. szept. 9. 11:40

Nagyon sok hónapja szakítottam valakivel, azóta nézem a közösségi oldalon, látom, hogy már boldog, látom, hogy jól van.

Párhuzamosan megy az életünk, de nem tud rólam semmit, mert én álnéven vagyok fent és mindent megszakítottam vele. Tulajdonképp segítettem neki, hogy elfelejtsen csak magamon nem, mert én titkon lesem, hogy hétről hétre hogy alakul az élete.

Pár hónapig szomorkodott, de aztán túllépet. (ez nem baj persze)

Már fizikálisan rosszul vagyok a leskelődéstől, lefogytam, mellkasszorításom van....

A gépemen lementett képeket is napi szinten nézem.

Most elhatároztam, hogy letiltatom egy ismerősömmel a közösségi oldalt jelszóval, hogy véletlenül se essek kísértésbe.

A gépemről letöröltem a képeit (egy még megvan, de megszakad a szívem érte)

Keresni nem fogom, mert a büszkeségem erősebb, de tönkremegyek. Folyton azt mondom egy barátnőmnek: Miért töröljem ki? Miért ne nézzem titokban? Miért akarjak egy olyan embertől elszakadni akit szeretek?

Azt válaszolta, mert ő már régóta nincs az életedben és csak tönkreteszed magad.

Ti is így látjátok?

Úgy érzem, ha az álmodozást befejezném hatalmas üresség lenne bennem. Ha nem látnám az édes arcát a képen, de így meg nem bírom tovább. Mit gondoltok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook