Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jó anyósok -rossz anyósok fórum

Jó anyósok -rossz anyósok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
19. 01c8755c79 (válaszként erre: 14. - 5e76004fb5)
2009. júl. 21. 15:15

A nem egészen 14 éves fiammal úgy találkozott először, hogy a párom elvitte tyúkot vágni. És úgy vágta és pucolta a tyukokat mintha egész életében ezt csinálta volna (amúgy akkor először). Hát lehet, egy ilyen kislegényt nem kedvelni?


Nálatok min megy a vita?

(Hamarosan lelépek, így lehet h csak holnap tudom megnézni.)

18. 5e76004fb5 (válaszként erre: 15. - Marjann)
2009. júl. 21. 15:14
szerenscére 3 gyerek és 10 év házasság után rájött, hogy nem én kötekedem, hanem a mami nézi a saját érdekeit. Tudnék számos olyan esetet írni, ami megbotránkoztató.
2009. júl. 21. 15:14

jó neked.. :( én amikor megismertem azt hittem milyen aranyos,bár éreztem h kivan amiért elrabolom a fiát.. de gondoltam azért örül h a fia megkomolyodott házasodik,gyerekei lesznek..aztán borult a bili és kiderült h utál és mindenért én vagyok a hibás..azóta kibékültünk-jópofizunk-de nagyon csúnyán viselkednek néha. semmi segítség,sőt. a legújabb téma: 1hónap mulva szülök.2.baba.már az is baj h lány,pedig az 1.fiú.na mindegy.és miért az lesz a neve ami? és miért nem dolgozni mentem inkább?na,most meg a kocsink döglött be. 200.000.- hát ennyink éppen nincs,rakosgatjuk,köv.fizuval már meglesz. ők felajánlották az övékét. örültünk.máig.elmondtuk nekik h még nincs meg a pénz a kocsira. viszont az övék kell mert hát doki,vizsgálatok,meghát bármi történhet az utolsó hónapban. de csak akkor visszük ha muszáj. válasz: ők nyaralni mennek.ergo:kocsit elviszik-oldjuk meg-,pénzt nem adnak még kölcsön se merthát nyaralni azt kell-bár nem is kértünk,de nem is ajánlották volna fel-ja és azért a kocsijukba ugyan tankoljunk már bele!!


na? elkeserítő.. most párom kölcsönkért fizuig,h mégis klészlegyen a kocsi és így max 1x kell elkérni.


ja,és sem akkor amikor megvettük a lakást-100%hitelből-se amikor született a fiúnk,sem most nem jöttek h kell valami esetleg? férjem még egy poharat sem kapott stafírungnak.


ja,de ők imádják az egy szem fiukat..


félreértés ne legyen,nem pályázom a pénzükre,csak én úgy nőttem fel h a család mindenben támogatja egymást,és anyám az utolsó falatot-fillért is odaadja ha kell,és én is ilyen vagyok.


a legszomorúbb,h a férjem is inkább anyutól vagy barátoktól kér segítséget-nem anyagit elsősorban bármit-mint h a szüleihez kelljen fordulni.


és a legrosszabb a férjem szomorú szemeit látni ilyenkor.


éegszívesebben jól beolvasnék nekik, de a férjemnek szüksége van a szüleire,az unokáknak a nagyszülőkre,és tudom h ha én kinyitom a számat akkor kettészakadna a család mert hát ők aztán sosem látnák be,h milyenek.


jaj de jól esett kiírni magamból!!!!:))

16. Marjann (válaszként erre: 11. - Puszitolvaj)
2009. júl. 21. 15:14
Szerinted akkor is ilyen lenne, ha nem élnétek együtt? Szerintem bárkivel nehéz együtt élni, szerintem a saját apámat is nehezen viselném, ha lenne családom és vele kéne laknom.
15. Marjann (válaszként erre: 8. - 5e76004fb5)
2009. júl. 21. 15:13
Ez kemény! Férjed mit szólt?
14. 5e76004fb5 (válaszként erre: 13. - 01c8755c79)
2009. júl. 21. 15:12
én gratulálni tudok csak. Én hiába vagyok kedves, de a gyerekeken megy a vita állandóan.
2009. júl. 21. 15:10

Enyém az nekem jóóóó! De csak 3 év után ismerhettem meg, mert a párom azt mondta (aki egyébként naponta jár hozzá), hogy jobb ha nem ismerem, mert gonosz... és eddig mindenkit elüldözött, és utált.... blablabla.

Nos ez a gonosz anyós azt se tudja mivel segítsen, elhalmoz bennünket mindennel, nagyon kedves velem, kedves a gyerekeimmel (akik ugye nem az ő fia gyerekei), és tényleg csak jókat tudok írni róla. ... és ezért csak annyi kell, hogy kedves vagyok vele, megkérdezem hogy van... küldök neki a sütiből, ha néha sütök... hjaaaa, és szeretem a fiát. ;o))

2009. júl. 21. 15:10
Amugy a naplomban szinte napi szinten panaszkodok ra...:-( sajnos...de valahogy ki kell irjam magambol a banatom...de remeljuk, hogy lessz jobb is...
2009. júl. 21. 15:08

Sziasztok...csatlakoznek ha nem baj...

Nekem ez mar a 3ik anyosom, persze hivatalosan csak egy volt, de sajnos egyikrol sincs jo velemenyem...akkor a legjobb, ha legalabb 100km valaszt el egymastol...Most epp anyoseknal lakunk es nincs olyan nap, hogy ne cseszodnek fel miatta/rajta... :-( alig varom, hogy koltozzunk...

2009. júl. 21. 15:08
Enyém a "legjobb" kategóriába, szerencsére :)
9. 343f78289b (válaszként erre: 4. - Sariya)
2009. júl. 21. 15:08
És ennek mi lehet az oka?
2009. júl. 21. 15:08

A büszke nagymama (anyósom) elvitte az unokáját (akkor még egyetlen) sétálni 6 hetes volt és tél.

Kértem, hogy 1 óra múlva legyenek itthon. Késtek! 1 óra 40 percet. A válasz mi is szoktunk késni, ha meghív ebédre.

Később kiderült, hogy a temetőbe vitte.

És még ne legyek mérges?

7. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Bd37ba754f)
2009. júl. 21. 15:06

Bocsi, de "MESÉLJETEK"...



Az enyém ingadozik... Hol ilyen, hol olyan... :-/

2009. júl. 21. 15:06
enyém jó anyós, kompromisszumokat kötöttünk, és azóta semmi gond
5. Marjann (válaszként erre: 4. - Sariya)
2009. júl. 21. 15:06
Ez végülis valahol jó, nem?:D
2009. júl. 21. 15:05
AZ enyém pont abba,h közölte,h ne menjek oda hozzájuk és már egy jó ideje nem beszél velem:)
2009. júl. 21. 15:05
szerencséd van.
2009. júl. 21. 15:04
Még nem hivatalos anyós, csak párom anyukája, de a jó kategóriába tartozik. Az is igaz, hogy 65kmre lakik tőlünk:)
2009. júl. 21. 15:03

Sziasztok mesélyetek éppen melyik kategóriába tartozik a ti anyósotok?

enyém a jó-ban:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook