Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jillian Michaels: 30 day shread fórum

Jillian Michaels: 30 day shread (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. csimik (válaszként erre: 19. - Rubintandi)
2014. máj. 7. 16:28
A mai nekem is a harmadik napom a masodik szintbol! Megkerdezhetem hany eves vagy? Mit jelent a nem mai csirke? :D
20. csimik (válaszként erre: 18. - Jasmine24)
2014. máj. 7. 16:27
Az en fiam meg csak egy eves, nem bir ki annyit a tv elott. Sot ha meglatja, hogy tornazom, es eppen a foldon fekszek, jon es maszik ram:) De meg par perc es jon a ferjem, aztan bezavarom oket a gyerekszobaba:)
2014. máj. 7. 15:30

Sziasztok!

Sajnos Én is abbahagytam az első 10. nap még nem volt gondom, de ahogy a második részt akartam kezdeni a térdem és a derekam nagyon fájt. Pár napot pihentettem és folytattam. Most a második részt csinálom, ma már a 3. napot! Egyre jobban bírom, pedig nem vagyok már mai csirke..

18. Jasmine24 (válaszként erre: 17. - Csimik)
2014. máj. 7. 14:09
:) En is kesobb csinalom meg a mai adagot! Otthon nekem is van egy torpem, addig bogyot es babocat nez, mig anya tornazik! :)
17. csimik (válaszként erre: 14. - Jasmine24)
2014. máj. 7. 13:57

Sajna nincs kondim, nem mozgok sokat, max. amit a gyerek utan futok. Az elejen nem fajt semmim, na jo volt izomlaz, de a bokam csak most kezdte par napja. Ezert is furcsallom. Csak rendbejon:)

A mai fel ora meg elottem all, mert foznom kellett mig aludt a gyerek, ugyhogy majd ha a ferjem hazaer melobol, atveszi tokmagot es hurra torna!

16. Jasmine24 (válaszként erre: 15. - Rohiani)
2014. máj. 7. 12:47
Szia! En sozktam erezni sajnos a terdemet, foleg a kitoreses gyakorlatok utan. A guggolasnal meg tudok figyelni, hogy ne terheljem meg a terdemet, abbol nem is szokott lenni problema. Szerintem a 3. heti a legdurvabb, de talan mert tobb a kombinalt gyakorlat es nagyobb koncentraciot igenyel. En sem a nullarol kezdtem mondjuk, mert rendszeresen kondizom.
2014. máj. 7. 11:57

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, tegnap kezdtem. Előtte ahogy olvasgattam róla, azt hittem sokkal nehezebb lesz, de nem az, a fekvőtámasz és a kitörés fog ki rajtam egy picit, a többi nem. Mondjuk nem nulla mozgásról indultam (zumba és tánc volt, hogy napi 3 óra hetente 3x, jó kis előgyakorlat volt), de 2 hónapig most minden kimaradt csak pici zumba volt napi 20 perc, de szerencsére a testem még emlékszik a mozgásra.

Kíváncsi vagyok milyen eredménye lesz ennek a tornának, csináltam fotó, majd 10 naponta újra fotózom.

Sokan panaszkodnak, hogy fáj a térdük, nektek is? Nekem a könnyített fekvőtámasztól fájt, így inkább átváltottam a rendesre, de a többitől nem fáj. Mondjuk már régóta guggolok és ott azért figyelni kell a térdre.

14. Jasmine24 (válaszként erre: 13. - Csimik)
2014. máj. 7. 11:29
Nem hinnem hogy nagyobb baj lenne, cask hozza kell szoknia a bokadnak a mozgashoz. Vagy max kihagyod az ugralosabb gyakorlatokat. Attol is fugg mar eleve mennyire vagy edzett. Elotte is sportoltal vagy most kezdtel neki a kozelmultban?
13. csimik
2014. máj. 7. 08:48
Erdekes...en ha tovabb ulok, alig birok elindulni, fajnak bizony a bokaim. Remelem nem lesz nagy baj, nem akarom a tornat abbahagyni. Vegre megvolt az elhatarozas, es csinalom is, erre ha most szunetet kene tartanom, csak csalodas lenne az egesz es megint a "na mar megint feladtam" erzes:(
2014. máj. 6. 18:11
En 4 hete cipo nelkul nyomom, de nekem semi bajom, Az ugralast puha szonyegen vegzem es ugy nem faj. :)
2014. máj. 6. 18:07
Sziasztok! En ma csinalom az utolso hetet! Imadom a gyakorlatokat, mindig jol megizzaszt. De nem minden nap csinalom, mert mellette edzeni is jarok rendesen terembe. Azonban heti 4x tuti vegigcsinalom a videot.
2014. máj. 6. 17:52
Én is cipő nélkül csinálom... Hupszi! Gondoltam, hogy ezzel lehetnek később gondok. Holnaptól cipőben nyomom én is. :)
9. csimik (válaszként erre: 8. - Melcsuu)
2014. máj. 6. 15:23

Szuper! Csak igy tovabb! Nekem is megvolt mara a torna, 2-es szint, masodik nap. Altalaban delelott csinalom, amikor elalszik a kisfiam...este mar nagyon nincs kedvem hozza, igy ha lehet, letudom minel hamarabb:)


Ja, es a bokam kb. attol keszult ki, hogy cipo nelkul tornaztam par nap...mindenkeppen cipoben csinaljatok...bar gondolom csak en voltam ilyen dinka:))

2014. máj. 6. 13:53
Na én is megcsináltam, ma volt az ötödik nap. Egyre jobban megy, az erősítős gyakorlatoknál végig a bal oldali lányt követem, de az ugrálásoknál van amikor én is kihagyok egyet. A helyben ugrálásnál mindig beszúr valamiért az oldalam... A többi megy. :( Próbálok az étkezésre is figyelni, eddig megy, több-kevesebb sikerrel. :D
7. csimik (válaszként erre: 6. - Beni85)
2014. máj. 6. 10:17
En is igy jartam, csak a bokammal...de meg nem olyan veszes, csinalom. Ha nem birom az ugralost, pihenek egyet es a tobbit csinalom ezerrel. Oda kell figyelni, hogy pontosan ugy csinaljuk a gyakorlatokat..a terdet sokszor emliti is es mutatja hogy ne csinaljuk!
2014. máj. 6. 09:54

Sziasztok!

Épp tegnap kezdtem én is el Jillian Level1 edzését, pedig még a fórumot sem láttam. Én már harmadszor fogok neki, de még sosem sikerült végig csinálni. A Level 1 vége táján elkezdett fájni a térdeim, de úgy hogy nem bírtam tornázni. Arra gondolok, hogy a jampin jack miatt. Most ezt az egyet kihagyom, helyette helyben futok. Hátha nem fájdulna meg a lábam.

5. csimik (válaszként erre: 4. - Melcsuu)
2014. máj. 5. 22:42

En ugy vettem eszre, hogy az elso ket nap minden szintbol nehez...mire rendesen megtanulom a gyakorlatokat, aztan mar egyszerubb. Ma jol kifulladtam, az tuti. A fekvotamasz nekem sem megy, de ha a jobb oldali lany szerint csinalod, akkor menni fog. En ot figyelem, sajna nincs meg eleg jo kondim a masik leanyzohoz:)) Nekem valahogy a labaim fajnak, a bokam...lehet valamit rosszul csinaltam...remelem elmulik hamar.

Csak ezt tornazod, vagy odafigyelsz az evesre is? En szeretnek fogyni valamennyit, ugyhogy bele kell huznom a kaja temaba is...ill. kevesebbre venni a "tempot":)

4. melcsuu (válaszként erre: 3. - Csimik)
2014. máj. 5. 20:17

De jó, hogy nem vagyok egyedül aki csinálja!


Sok helyen olvastam, hogy a Level 1-re azt írják, hogy nem készít fel eléggé a Level 2-re. Én belenéztem ma a második szintbe, hááát... elég sok benne a fekvőtámasz, ami nekem még nem igazán megy. Biztos sokat fogok vele bajlódni. Te mit szólsz hozzá? Sokkal nehezebb, mint az első szint? Nehezen tudtad végigcsinálni?

2014. máj. 5. 19:42

En is csinalom eppen, ma kezdtem a masodik fokozatot. Igaz az elso utan kihagytam par napot, mert nyaraltunk es nem birtam valahogy osszehozni a tornat, pedig cipeltem a sulyzokat is magammal...szoval picit csaltam, de nem adtam meg fel:) En is lemertem magam, sot fenykepet is keszitettem:)

A 30 day shread utan Jillian masik programjat is ki akarom probalni, harom honapra terveztem elore a tornat:) Egy ismerosom ajanlotta, o a harom honapja alatt 10 kilot fogyott vele.

2014. máj. 5. 19:28

En pont ma akartam kezdeni, de helyette gazoltam a kertben :)

Hajra neked is!

De jo is, hgy mtad, en is lemerem magam :)

2014. máj. 5. 19:11
Sziasztok! A holnapi napom lesz az ötödik, a harmincból... Jó sok van még hátra, de nem adom fel! Sajnos az első nap előtt elfelejtettem lemérni magam, ezért holnap reggel fogom, felírom és a 15. és a 30. napon megismétlem. Remélem eredményes lesz. De igazából nem is nagyon fogyni szeretnék, hanem inkább formálódni, izmosodni. Kíváncsi vagyok, hogy van-e itt olyan, aki most csinálja ezt a tornát. Ha igen, írj és támogassuk, biztassuk egymást! Hajráá Mindenki! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook