Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jillian Michaels: 30 day shread fórum

Jillian Michaels: 30 day shread (beszélgetős fórum)


1 2 3
51. csimik
2014. máj. 13. 08:36

Jo reggelt! En mar par napja pihentetem a tornat:( A bokam miatt, meg mindig faj picit es a lepcson alig birtam lefele menni...folfele okes volt. De amint rendbejon, folytatom a kettessel.

Ugra-bugrakor en is fogtam parszor a mellem:)))

2014. máj. 12. 19:48
Sziasztok. Ma volt az elso napom a level 2-bol. Oszinten szolva jobban tetszett, mint az elso, de eleg kemeny is volt. :) Remelem holnap jobban fog menni.
49. Jasmine24 (válaszként erre: 48. - Rubintandi)
2014. máj. 12. 14:03
En is szoktam neha fogni ugralas kozben, bar most felfedeztem egy trikot, ami jo feszulos es abban edzem. Igy mar nincsen gondom az ugralassal sem.
48. rubintandi (válaszként erre: 46. - Rohiani)
2014. máj. 12. 11:38
Én nem vagyok olyan nagyon "melles", de nekem is gondot okoz az ugrálás. Éppen mostanában van szándékomban a sport melltartó beszerzése, azt hittem, hogy megoldódik majd a problámám, ha veszek. Szégyen nem szégyen, de a kezdetektől Én is fogom a mellemet a kardió részeknél. Azt gondoltam, hogy csak nekem van ilyen gondom!! Egyébként még a melltartó vásárlással is gondom van, mert nem tudom, hogy melyiket vegyem meg, ami tényleg tart!! Én ma a 2 részből a 7. napot fogom csinálni, nagyon szeretem Jillian tornáját...
2014. máj. 12. 11:27
Sziasztok! Szombaton befejeztem a Ripped in 30 level 4-et is, igy tegnap pihi nap volt. Ma viszont uj kihivas, elkezdtem a Buns and Thighs-t level 1-et. Sajnos nem tudtam reggel vegig csinalni, kb csak a feleig, de ez is nagyon bejon mar amennyit kiprobaltam belole. Alig varom a folytatast es most uj honap, uj celok! Hajra mindenkinek es szep Hetfot! :)
2014. máj. 11. 22:36

Kész vagyok a 6. nappal. Holnap tartok egy pihi napot, bár másfél óra tánc lesz helyette. Nem tudtam, hogy kell pihi napot tartani, de nem bánom, mert picit szoros lett volna a holnapi napom a torna és a tánc miatt, de így legalább nem lesz lelkiismeret furdalásom.

A térdem még mindig rendben van, szerencsére nem fáj, de ma a kitöréseknél nagyon éreztem a combom és a fenekem, hogy dolgozik.

Amivel gondba vagyok az a cardio résznél az sok ugrállás, a mellemnek nem jó. Hiába van rajtam sport melltartó, én akkor is azt érzem, hogy fel-le ugrál. Úgy ugrálok, hogy fogom. Szóval elég kényelmetlen. Gondolkozom milyen más cardio mozgással lehetne helyettesíteni ami nem ennyire ugir-bugri.

45. Jasmine24 (válaszként erre: 41. - Melcsuu)
2014. máj. 11. 20:10
Jaj bocsi ne haragudj az én hibám volt.! De most már jó lesz! :)
44. melcsuu (válaszként erre: 43. - Rhajni2)
2014. máj. 11. 19:59

Szia. :) Orulok, hogy irtal! En Rekat nem igazan szeretem, ezert keresgeltem a neten valami mast, akkor talaltam ra Jillianre es rogton megtetszett. Ma volt a 10. napom, holnap kezdem a level 2ot. Bele-bele lestem, hat... kemeny nagyon az elsohoz kepest. Kivancsi vagyok, hogy mennyire fog menni, holnap megirom Nektek! :)


Sok sikert Neked is, Hajni! Majd irj, hogy hogy megy. Jo tornazast!

2014. máj. 11. 18:25

Sziasztok!

Indulás óta nyomon követem ezt a fórumot,véletlen bukkantam rá,de nagyon örülök neki.

Én eddig Rékára tornáztam,leginkább a has programjára,mert az az érzékeny "pontom" :) ,

és napi minimum 30 percet biciklizek.

Jillian Michaels: 30 day shread 2. napjánál tartok,és rá kellett jönnöm,hogy piskóta vagyok!Még ma úgy ahogy sikerült végig bénáznom,de tegnap a felénél feladtam...

Nagyon jó edzés,én mindenkinek csak ajánlani fogom!!

Kitartás nektek is,és remélem írtok még majd tapasztalatokat

42. melcsuu (válaszként erre: 40. - Rubintandi)
2014. máj. 10. 19:45

Szerintem simán belefér az 1 nap pihi, nem baj, hogy az ötödik nap után van.

Jó kapálást, az már felér egy fél tornával. :) Sőt...

41. melcsuu (válaszként erre: 39. - Jasmine24)
2014. máj. 10. 19:41
Koszonom, bar meg valamiert nem tudom megnezni.. :(
2014. máj. 10. 17:00
Lányok valahol azt olvastam, hogy a Jillian edzésénél figyelni kell arra, hogy 6 napot egyben, aztán 1 nap pihi és így tovább.. Ma lenne a 2 részből a 6. napom és persze ma kellene tornáznom, de nagy gond, ha ma pihit tartok?? Természetesen holnap folytatom... vagyis 5. nap után tartom a pihenőt?? Mennem kell kapálni, holnap már nem biztos, hogy jó idő lesz....
39. Jasmine24 (válaszként erre: 37. - Melcsuu)
2014. máj. 10. 16:19
Orulok, mar vissza is jeloltelek :)
38. Jasmine24 (válaszként erre: 36. - Rohiani)
2014. máj. 10. 16:18
Nagyon jo a ripped in szerintem, de huzos az is biztos. Viszont 4 het alatt olyan szep karokat csinalt nekem, latszik az izmok tonusa es vekonyabb is. De ugyanez elmondhato az osszes testreszre, csak valahogy ma a karomra lettem figyelmes. :)
37. melcsuu (válaszként erre: 33. - Jasmine24)
2014. máj. 10. 15:27
Ohhhh, köszönöm! :) Megtaláltam és jelentkeztem.
2014. máj. 9. 19:39

kész a 4. nap is, egész nap vártam, hogy végre tudja tornázni.

Jasmine ügyi vagy, már én is letöltöttem a ripped in, az lesz a következő. Az milyen? még nem néztem bele.

35. Jasmine24 (válaszként erre: 34. - Csimik)
2014. máj. 9. 14:28
Tegnap en is ellustultam, de ma reggel mar keszen alltam az edzesre es megyek munka utan is a terembe 1 orat. Mar alig varoom! :)
34. csimik (válaszként erre: 31. - Jasmine24)
2014. máj. 9. 14:15

Jelentkeztem a naplodba! Ugyes vagy nagyon, hogy igy mennek le a centik!


Nalam tegnap gyozott a lustasag es a gyengeseg, kihagytam egy napot, de igyekszem hetvegen behozni es az egyik nap ketszer tornazni!

33. Jasmine24 (válaszként erre: 32. - Melcsuu)
2014. máj. 9. 14:01
Szia! Nem az a naplomban van! Titkos, de nyugodtan jelentkezz! :) Amugy koszi aranyos vagy!
32. melcsuu (válaszként erre: 31. - Jasmine24)
2014. máj. 9. 14:00
Szia. En megakartam nezni az elotte-utana kepet, de lehet en vagyok a bena, mert nem talalom. Vagy kulon ket kepen van, a regi es amit mostanaban raktal fel? :) Mert akkor megvan! Csini vagy!
2014. máj. 9. 11:35
A holnapi nap vegzem a ripped in 30 4. hetevel. Igaz kozben kaloriakat is szamoltam, meg mellette edzeterembe is jarok, de 1 honap alatt 6 cm ment le a derekambol, 5 cm a csipombol, karombol 2cm, mellbol is kb 2-3. Fogyni nem fogytam olyan sokat, cask 2.5 kg-t, bar szerintem ez teljesen ok. Raadasul amiben tuti biztos vagyok, hogy nem az izmaimbol veszitettem, hanem tenylegesen a zsirbol. Csinaltam elotte-utana kepeket is, a naplomban talalhato ha valakit erdekel, de jelentkezzetek batran! :)
2014. máj. 8. 20:00
kész a 3. nap is :-)
2014. máj. 8. 09:10

Ma lesz a 7. napom. Tegnap már nagyon jól ment, de azért izzadtam rendesen. :)

Hajrá, hajrá mindenkinek!

28. csimik
2014. máj. 7. 20:09

Jo, hogy van ez a forum. Ma delutan nagyon nem volt kedvem a tornahoz, mar majdnem ott tartottam, hogy kihagyom, de aztan eszembe jutott, hogy itt meg majd irhatom, hogy csaltam...igy nekilattam es jol ment:)

Azert 100%-ra nekem sem sikerult, az egyik strenght resznel eleg erosek a kar gyakorlatok, na ott azt hittem bepisilek kozben:)

2014. máj. 7. 19:43
Kéz a 2. nap. Napközben azt hittem nem lesz belőle semmi, egész nap fájt a fejem, de iszonyatosan semmi sem segített, és láss csodát, torna közben nem fájt, most hogy végeztem megint érzem, hogy még nem egészen jött rendbe. Lehet, hogy tornáznom kéne még?
2014. máj. 7. 19:14
Bocsi, hogy nem tudtam válaszolni, de már nem voltam gépnél. Nyáron leszek 45 éves. Egyébként tényleg nagyon jó, ha érzitek, hogy nehéz, akkor a könnyebb változatot kell csinálni.. (na, nem mintha az nem lenne "komoly").. Meglepően jól ment ma, de a kardiónál nem 100%-san csináltam meg, ha lehet azt mondani, kb. 90 %-ban sikerült. Olyan jól éreztem magam a végén, hogy még 25 percet Walkoztam, Leslivel.. persze úgy, hogy lábsúlyt tettem fel.
25. csimik (válaszként erre: 24. - Jasmine24)
2014. máj. 7. 18:27

Ma en is jol megizzadtam, a kettes fokozat nehezebb a Shread-ben is. Most hangosan ment a teveben es jobban oda tudtam figyelni a szovegre is es mondta, hogy ha valakinek faj a terde, akkor csinalja inkabb lazabban, az Anita szerint, de ne hagyja abba. Hat igyekszem:)

Kinek hogy ment a mai nap?

24. Jasmine24 (válaszként erre: 23. - Csimik)
2014. máj. 7. 16:55
Huzos az tuti, izzadokis mint egy lo, na ebben aztan tenyleg van ugri-bugri. Egyszer megcsinaltam a level 1-et a shred-bol, de az tenylen nem tunt annyira veszesnek. Biztos a leve 2-3 mar nehezebb. Na majd megtapasztalom azt is! Minden esetre en imadom Jillian-t igy is ugy is! :)
23. csimik (válaszként erre: 22. - Jasmine24)
2014. máj. 7. 16:41
Gondoltam en, mert heteket irtal, a Shread pedig 10 naponta valtozik. En ugy hallottam a Ripped nehezebb...nekem a Shread utan jon majd:)
2014. máj. 7. 16:34
Most nezem, hogy en a Ripped in 30-t csinalom, nem a 30 day shred-et. Viszont ez az utolso hetem, utana megcsinalom ezt. Szep sorjaban mindent! :))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook