Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 1. 18:30

Sziasztok!

Olvaslak benneteket rég óta, mert érdelet a tapasztalat ezzel kapcsolatban is. Hát meggyőző amit írtok, lehet rászánom magam én is egy próbára!

83. Matica (válaszként erre: 81. - Klimpírozi)
2009. okt. 1. 17:21
Lehet, hogy a következőnél a páromnak én is kérek, mert nála a csokika még mindig megy, és a cukrának nem tesz jót. Ha jól tudom, a plus jóval erősebb, tehát intenzívebb a hatása. Hát a 120 kilóból van mit lefaragni :-), bár most a simával is szépen megy le a pocija.
82. Matica (válaszként erre: 76. - Northwill)
2009. okt. 1. 17:07

northwill,

A diétával hatásosabb, de nem szükséges. Egyébként mint te is érzed, a kevesebb is elég. A lényeg, minél több folyadék, mivel a méreganyag így jobban távozik.

81. Klimpírozi (válaszként erre: 79. - Matica)
2009. okt. 1. 17:02
annyira kíváncsi vagyok a Plusra is, ha valaki elkezdi használni, írja a tapasztalatait, kérem!
80. Klimpírozi (válaszként erre: 79. - Matica)
2009. okt. 1. 16:59
remek hír!!
79. Matica
2009. okt. 1. 16:58

Feeancsa,

De jó neked, már 8,5 kg lement. Diétázol mellette? Nekem egy hónap után kezdett a kilókból is faragni. Az első hónap csak a méregtelenítéssel telt. Viszont centiben nagyon szépen lement, 1 ruhaméret a minimum. Érdekes, hogy más fogyinál a felsőtestemnél vagyis mellesleg fogytam először, úgy néztem ki mint a körte. Viszont most a legtöbb a combomból és a hasamból ment le. Végre arányosan kezdtem fogyni. A kilók még csak most indultak el, egy hónap után. Eddig csak kettő kiló ment le, de mondjuk nem is bánom, mert a hírtelen fogyástól a bőröm mindig ramaty volt. A legjobb dolog viszont, hogy a karfioljaim, szépen eltünnek és már csak narancsok. :-)

78. Őszi
2009. okt. 1. 11:48
...meg ugye,nekem meg kell beszélnem vele,ahogy már írtam,hogy nekem nem fogynom kell,hanem a vérnyomás,meg az általános közérzet,meg energia...stb,stb...nekem,erre hasson:)
77. Őszi (válaszként erre: 73. - 4b6a2525df)
2009. okt. 1. 11:43

Ismerem,mondom,hogy ittam egy darabig..éppen azért,mert nem koffeines,lehet belőle bármennyit inni egy nap.Ezzel ajánlották,ezért kezdtem el.Jó darabig ittam,aztán valahogy megcsömörlöttem az ízétől.Én egy tasakkal tettem,egy nagyobb bacska kávéscsészébe.Nekem akkor is sűrűnek és törökösnek tünt.Lehet sok volt az egész zacsi.A két dobozt meg ajándékba hozták,kb egy éve.Most,hogy újrapakoltam a spájzt,találtam

megint meg őket..és én úgy láttam,lejártak..


A tapasztól én még semmit nem érzek,várok türelmesen...Akkor tudja az ember hitelesen ajánlgatni,ha maga is meggyőződött...

Bocsi a hosszú írásért:)

2009. okt. 1. 10:01

Sziasztok!


Én egy hete használom a tapaszt, eddig annyit vettem észre, hogy sokat kell Wc-re járnom, valószínűleg a méregtelenítés miatt. Meg talán kevésbé vagyok éhes. De ugyanúgy eszem, mint azelőtt, csak kevesebbet. Tehát nem diétás ételeken, meg salátákon élek. Ez baj? A fogyáshoz diétázni is kell? Mik a tapasztalatok? Egyébként kb 10 kilót kellene fogynom.

75. freeancsa (válaszként erre: 70. - Babetty)
2009. szept. 30. 21:05

Szia!

A pozitív észrevételeket könyveld el úgy, hogy ehhez a tapasz hozzá járult. Pár napja válaszoltam, hogy nekem milyen tapasztalataim vannak. Nem tudom összeségében mennyi információd van a tapaszról? Nekem a másfél hónap alatt 8,5 kg ment le. Elsősorban a mell és derékbőség közti részről.

74. Klimpírozi (válaszként erre: 72. - Őszi)
2009. szept. 30. 20:18

mindenki csendben tapaszt - úgy július közepe óta, tehát nincs nagy tapasztapasztalat - kedvére, hanghatások nélkül, hisz az oldal nem tűri a zajokat, a velejárókat, értsd jól..

s ez így van jól...

:)

73. 4b6a2525df (válaszként erre: 72. - Őszi)
2009. szept. 30. 20:17

Nem kinai, de gombaféle:) Fél tasakkal kell egy kávét csinálni. Furcsa, hogy lejárt a szavatossági ideje, mert az 3 év. Egy doboz az 40 adag kávé. Nem is értem miért spájzoltál 2 dobozzal:)

Nem tudom mitől törökös, mert teljesen "elolvad", mint a nescavé.

72. Őszi
2009. szept. 30. 20:12

Megint köszi a válaszokat!:)Érdekes,hogy nincs nagy keletje a topiknak,pedig,ahogy hallom,eléggé felkapott ez a tapasz...meg a velejárója:)))


Csorieva,ismerem azt a KV-t,én is ittam...nekem kicsit sűrű,törökös..meg,az íze is..nem is tudom miért hagytam abba...lejárt két doboznak is a szavatossága közben,két hete dobtam ki:(azt hiszem,valami kínai gombaféle...

71. 4b6a2525df (válaszként erre: 68. - Őszi)
2009. szept. 30. 12:41
Én iszom, magas vérnyomásra szedek gyógyszert, de találtam egy igen érdekes kávét: a neve ganoderma
2009. szept. 30. 12:34

Sziasztok!


Olvasgatlak titeket pár napja, hiszen kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. Én ötödik napja tapaszolok, nagyon különöset még nem tapasztaltam, de hát még az elején vagyok.

Vannak persze olyan apróságok, amik nem tudom, hogy a tapasznak köszönhetőek, mint pl. egyik reggel tapasztás után, és 1 tejeskávé után olyan csudajó kedvem és energiám lett, hogy a párom már furcsán nézett rám (vajon ez mit szedett be...?). Illetve ma reggel jobban, könnyebben ébredtem. Két babával vagyok itthon, a pici még csak 5 hónapos, és hozzá fel kell még kellnem kétszer-háromszor is egy éjjel, tehát az alvásom szakaszos, és ezért nem is olyan pihentető. De ma akkor is jól ébredtem.

Ja, és könnyebben álltam neki tornázni tegnap is, és ma is most fogok nekilátni, mert most aludt el mindkettő.

Majd igyekszem beszámolni én is a tapasztalataimról - több szem többet lát alapon. A kezdésnél én lemértem magam kilóra, centire, kíváncsian várom az első 30 nap eredményét, hogy vajon megéri-e tovább vásárolnom (és ettől függ az is, hogy belépek-e). Akik már régebb óta tapasztanak, centiben milyen eredményeitek vannak??


Szép napot, babetty

69. Klimpírozi (válaszként erre: 68. - Őszi)
2009. szept. 30. 10:13

hahó... magam tudok meglenni kávé nélkül, de tudom van, aki igen mióta tapaszt, s az íze miatt rátért a coffein mentes fogyasztására..

ami a köreimben tapasztalat:

1./ pihentető mély alvás, gyors ébredés, azonnali friss állapot,

2./ napi energia megsokszorozódott csupán tapasszal,éberség, koncentráció,

3./ méregtelenítés, többszörös folyadékbevitel, és bő wc használat,

4./ kellemes komfortérzet minden szinten,gyógyszeres/elhagyásos élményt nem ismerek...


a Plus tapasz és az energiaital kipróbálására készülök, meglátjuk!

68. Őszi
2009. szept. 30. 09:14
Na,még egyet kérdezek:)A tapasz mellett,KV-t nem is isztok?...vagy,nem is ajánlott?Tudom,magas vérnyomás mellett sem kellene:))
67. Őszi
2009. szept. 30. 08:55
Jah,meg egy fél,de időnként egész altatót is szedek...:((nagyon rossz alvó vagyok...:(álmos vagyok,de mégsem tudok aludni..
66. Őszi
2009. szept. 30. 08:52
Köszi a választ..:)Mennyi idő után érez az ember valamit??Én ma fogom a harmadikat tapasztani.Nekem,magas a vérnyomásom,szedek is rá gyógyszert.
65. 4b6a2525df (válaszként erre: 60. - Freeancsa)
2009. szept. 30. 07:21

Egy csomó gyógyszert én is elhagytam.


Most megrendelem a + változatot kiváncsi vagyok rá.

64. freeancsa (válaszként erre: 62. - Őszi)
2009. szept. 29. 23:42

A vérnyomásom nekem ingadozott. Ezért is volt az, hogy nem tudták megfelelően beállítani. Volt olyan hogy egy órán belül volt 170/90 és 85/60.

Az ügyeleten egyszer megkérdezte a doki, hogy" maga még él"? Tudom, hogy kicsit morbid, de így van.

63. freeancsa (válaszként erre: 61. - Őszi)
2009. szept. 29. 23:35

Szia!

Az elfogyástól nem kell tartanod! De a nem kívánatos méreganyagok nem raktározódnak el a szervzetedben. Egyébként nagyon sok jótékony hatása van.

62. Őszi (válaszként erre: 57. - 4b6a2525df)
2009. szept. 29. 23:03
Alacsocsonyabb lett a vérnyomásod mióta a tapaszt használod??vagy,vettél észre változást?
61. Őszi
2009. szept. 29. 23:01
Sziasztok!Én fogyni,nem igazán szeretnék,viszont a tapasz többi hatását,szívesen megtapasztalnám..:)akkor most mi tévő legyek??Azért tapasszak csak??:)))Nem fogok elfogyni egyszercsak??:)
60. freeancsa (válaszként erre: 57. - 4b6a2525df)
2009. szept. 29. 22:52
Mint írtam én kényszerből tettem le a gyógyszereket, eleinte volt nekem is gyógyszer-elvonási tünetem, de így jobb. Megszüntek a gyógyszer mellékhatások mellékhatásai. Ezt én magamnak bevállaltam!!!!
59. freeancsa (válaszként erre: 56. - Kása)
2009. szept. 29. 22:46
Kásának igaza van. Valószínű, hogy kicsit érzékenyebb vagy te is a bors kivonatra ami a felszívódást segíti elő. Ez azért van mert a borskivonat vérbőséget idéz elő, tágítja a bőrpólusokat és ezáltal a méreganyagok előbb tudnak távozni.
58. freeancsa (válaszként erre: 48. - Eszti003)
2009. szept. 29. 22:40

Szia!

Ne ilyedj meg ettől a bőrpírtől! Valószínű,hogy kicsit érzékenyebb vagy arra a bors kivonatra, amely a hatóanyag felszívódást segíti elő.

Másnak is volt ilyen, de pár alkalom után ezek a panaszok többnyire elmúlnak. Ha úgy érzed, hogy egyébként számodra jó a tapasz, használd. / Csak a véleményem ítam /.

57. 4b6a2525df (válaszként erre: 55. - Freeancsa)
2009. szept. 29. 22:26
Én is használom a tapaszt, de a vérnyomáscsökkentőt nem merem elhagyni
56. Kása (válaszként erre: 48. - Eszti003)
2009. szept. 29. 22:25

Szia Eszti003!


Én 3 hónapja tapasztok, de még mindig meglátszik a helye, és a leszedés után 1 napig még kicsit viszket is. Szerintem ez a méregtelenítéssel függ öszze, nem a ragasztó anyaggal. Eleinte 2 hétig is meglátszott 1-1 tapasz helye, ma már csak 1 napig látszik.

Ne add fel, használd, mert kihozza belőled a sok nem-oda-valót.

55. freeancsa (válaszként erre: 53. - 4b6a2525df)
2009. szept. 29. 22:23

Szia!

Igen elhagytam, mert a sok gyógyszertől már fekélyt kaptam! Érthető, hogy kerestem olyan megoldást ami nem ártalmas és ez sem drágább mint amit beszedtem kémiai anyagokat. Anno nekem egy belgyógyász javasolta. Köszönöm neki!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook