Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Játékszenvedély napról napra fórum

Játékszenvedély napról napra (beszélgetős fórum)

8. srác456 (válaszként erre: 7. - MosolyFiú)
2022. okt. 7. 10:11
ÁT ÉLTEM!!segitenék bármiben..én is zt csináltam!!de lejöttem..irj
7. MosolyFiú (válaszként erre: 5. - Srác456)
2022. okt. 6. 16:53
Jó kérdés!Próbálkoztam pszichologusal,szétvágtam a bankàrtyám, bankos jelszavamat megváltoztatam, hogy ne tudjam...Persze így is megtaláltam a módját a játéknak.Ha buktam simán elvoltam pár ezerforintból egy hónapig, ha nyertem csak folyt ki a hütöböl a kaja.Van egy csodaszép 2 éves kislányom miatta szeretném elsődlegesen abba hagyni, mert szeretnék ott táncolni a szalagavatóján meg ilyen szentimentális dolgok...Viszont a sok stressz, cigi, nem éppen átlagéletkort növelő dolgok.Tisztában vagyok vele hogy a bank nyer, legyen roulett vagy sportfogadás, viszont újra és újra elbotlom.Szóval te neked mi segitet?
6. srác456 (válaszként erre: 1. - MosolyFiú)
2022. okt. 6. 15:21
én elvesztwettem még egy jó nőt is...elbuktam..sokat buktam.tudod mennyit??sokat.segitettek.én is segitenék neked.zsolt
5. srác456 (válaszként erre: 3. - MosolyFiú)
2022. okt. 6. 15:19
szia,én is bene voltam..sok tanácsot tudok adni..mire vársz??mit szeretnél???
2022. okt. 6. 15:12
Nem lesz népszerű ez a poszt, tudod miért? Mert annak ellenére hogy rengetegen tippmixelnek senki nem vallja be, hogy mennyire sz*rul megy neki. Mert ezáltal saját magának is be kellene ismernie azt hogy ő egy lúzer. Mármint a szerencsejátékokban. De lehet a valóságban is. Lehet a kettő összefügg. Minel szerencsétlenebb vki az életében, annal biztosabb hogy ilyen virtuális játékokkal is veszít. Amúgy tudom min mész keresztül, mert ugyanolyan függő vagyok én is mint te. De nálam csak a tippmix játszik. Mondjuk épp elég ez is. Pláne ha tényleg deficites az ember. Sose fogunk leszokni róla, bármennyit is veszítünk, meg fogunk is még, ebben viszont tuti biztos vagyok. Amíg van pénzed.
3. MosolyFiú (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. okt. 6. 14:47
A tanácsot köszönöm!Abszult nem derogációként írtam a műveltségről...Én sosem lottoztam, nyerőgép és tippmix volt az ami szívta el a pénzt.Lehetetlen velük hosszú távon nyerni, erre doktori címmel elég könnyen rá lehetne jönni, de ez sem garancia rá...A saját példám mutatja!De nem játszottam persze a gondolat bennem van, csak hát pénzem nincsem rá...Ha lesz azt kell megállni hogy ne merüljek bele.Tavasszal nyertem 4 milliót fillérekből, persze hogy elment...Mindig igy történik, rögtön nincs bukta, de aztán persze 100, 200 vagy 500 ezer plussz után jön az Armagedon aztán kuka a nyereség meg hát persze még az felett is...Ördögi kör!
2022. okt. 5. 16:53

Háááát, én pedig elég műveletlen vagyok, mert néha még mindig veszek lottót, amikor tankolom a kocsim.

Gyerekkoromban helyettesítettem a postást Vasárnap, árultam a lottót is, 3 Forint 30 fillérért.

Felnőtt fejjel a tőzsdén veszítettem sokat.

Fogadj el egy jótanácsot tőlem. HAGYD ABBA a szerencsejátékokat.

2022. okt. 5. 16:09
Sziasztok!Egy viszonylag művelt srác vagyok aki bizony sok-sok milliót bukott az elmúlt évek alatt...Ez a sokadik próbálkozásom a leszokásban, most úgy érzem minden nap írok ide, hátha segíthetek másokon is magamon kivül.Hosszú távon akár facebokon is csinálok egy csopit majd.Röviden rólam:A 30-as éveim végén járok, kipróbáltam mindent legyen az nyerőgép, roulett vagy tippmix.Nyertem sokat és buktam rengeteget.A gondjaim elől mindig a szerencse világába menekültem.Rengeteg kapcsolatom ráment,a sok pia/cigi meg magas vérnyomás biztos levont az élettartalmamból is.Kérdezetek nyugodtan, bárki leirhatja a saját életútját is.Egyenlőre ennyi!Köszönöm hogy megtiszteltél és elolvastad!🙂😉

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook