Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Járt már a fejetekben állandó öngyilkossági gondolat? Ki tudtatok mászni belőle? fórum

Járt már a fejetekben állandó öngyilkossági gondolat? Ki tudtatok mászni belőle? (beszélgetős fórum)


1 2
9. vigyefene (válaszként erre: 7. - Fruzsi0929)
febr. 12. 15:41
Jó alkalom arra, h megmutatod a csapásoknak, h ki az úr a háznál.
8. vigyefene (válaszként erre: 5. - Krisztikrisz)
febr. 12. 15:40
Az egyik dolog amit tanultam az életben, az az h mindenben van valami szép/jó. Koncentráljunk a jó dolgokra, mellőzzük a kevésbé jókat.
febr. 12. 15:36
Mindig is egy vidám ember voltam, de 2 éve, annyi csapást kapok, hogy teljesen bele betegedtem...könnyek közt írok most ide is..nem látom már az alagút végét..
6. krisztikrisz (válaszként erre: 4. - Fruzsi0929)
febr. 12. 15:35
Nagyon fiatalok vagytok mindketten ki-kinek a korához mérve! Mi a fő probléma, szabadna tudni?
5. krisztikrisz (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
febr. 12. 15:34
Örülök hogy ezt mondod! Az Élet mindig tartogat valamiféle meglepetést, nem de?
4. Fruzsi0929 (válaszként erre: 3. - Krisztikrisz)
febr. 12. 15:33
Én 30, a fiam 10.
3. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fruzsi0929)
febr. 12. 15:32
Hány éves vagy Fruzsi és hány éves a fiad?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fruzsi0929)
febr. 12. 15:23
Eddig még nem, és nagyon szeretném kiverni a tiédből is. Valakinek a halála az élőknek a legborzasztóbb. Légy erős, mert életed csak ez az egy van.
febr. 12. 15:16
Folyamatos gondolatok cikáznak a fejembe, nem akarom ezt az életet tovább, azt érzem csak a feladás segít. Rengeteget olvastam, járok orvoshoz de nem megy. A fiam éltetett eddig, de ez már neki sem jó, hogy így lát állandóan engem. Állt már valaki fel mélyről?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook