Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Január elején 2. császárral szültem, most újra terhes vagyok...gáz? fórum

Január elején 2. császárral szültem, most újra terhes vagyok...gáz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
89. rekuczy (válaszként erre: 88. - Zsófikám)
2012. jún. 9. 20:19
nekem is masfel ev lesz a ket baba kozott es nekem mar most 2 hetel harab irtak ki biztos neked sem hagyjak a 40 hetet
2012. jún. 9. 20:06

Gratulálok a picihez! :-DD


A kisfiam most múlt egyéves, császárral született. Kistesóval tegnap voltunk a 12 hetes ultrahangon :-D Szóval épp hogy másfél év lesz közöttük! A második szülésem is biztos császár lesz, mert nagyon rossz a szemem és emiatt nem javasolják a természetes szülést.


Kérdeztem a dokimat (egyébként az ország egyik legnevesebb szakembere), hogy nem probléma-e, ha ennyi idő telik csak el a két szülés között. Erre azt válaszolta, hogy amikor a gyerek úgy dönt, hogy érkezik, mindig az a legjobb időpont!! Nyugodjak meg, a hegszétválásnak nagyon-nagyon kicsi az esélye. Egyébként is az utolsó hetekben már gyakran vizsgálnak és ha esetleg kezd túlfeszülni a has, megcsinálják a császárt. Úgyhogy szerinte max annyi lehet, hogy 1-2 héttel hamarabb érkezik a tesó!


Szóval szerintem ne törődj a negatív hangokkal, élvezd ezt a szép időszakot és szorítok, hogy minden rendben menjen!

87. rekuczy (válaszként erre: 85. - Fodoros)
2012. jún. 9. 20:00

Igy van mi remenykedunk teljes mertekbe bar nem tervezunk semmit elore de remenyunk van es pozitivak vagyunk. Muszaly hogy most rendbe legyen.

Tobbiek milyen napotok volt?

Mi lenne ha csinalnak egy sajat klubot?

86. Trinitas (válaszként erre: 80. - Rekuczy)
2012. jún. 9. 19:41
Sajnálom :(
85. Fodoros (válaszként erre: 83. - Rekuczy)
2012. jún. 9. 19:32
Uh! Ez nagyon rosszul hangzik. Koncentráljunk a jövőre, és örülünk majd egymásnak, és a babáknak ha itt az idő. Igy lesz, jó lesz!!!!
84. rekuczy (válaszként erre: 82. - Fodoros)
2012. jún. 9. 19:24
"összemenni" :D ez nagyon jo.
83. rekuczy (válaszként erre: 81. - Fodoros)
2012. jún. 9. 19:23
igen sajnos ilyen az elet. En sem rokantam bele de eleg nehez volt leginkabb a hazba ultem amig ujra terhes lettem aztan ujra elveztetunk egy kisbabat es ismet hazba ultem es most harmadik babucit varjuk akibe remenykedunk hogy elni fog majd meglatjuk egyelore az orvosom azt mondja mindik csak a kovetkezo honapi uh-ba remenykedjunk hogy minden rendbe lesz es majd meglatjuk.
82. Fodoros (válaszként erre: 80. - Rekuczy)
2012. jún. 9. 19:21
Köszönöm, ari vagy. Én keveset érzem még a babát, van olyan nap hogy egyáltalán nem. Lehet azért, mert nem is volt időm "összemenni" a szülés után.
81. Fodoros (válaszként erre: 80. - Rekuczy)
2012. jún. 9. 19:17
Nagyon sajnálom. Az élet már csak ilyen. Lehet választani hogy az ember a nagyon rossz dolgokba belerokkan, vagy nem. Itt van két hapsi, akiket Útnak kell indítani, és előttem egy második élet. Ez szerencse, van akinek soha nem adatik meg, én inkább boldog leszek mint idegbajos. És ugye tudjuk,..az idő soha nem áll meg.
2012. jún. 9. 19:06
sziasztok udv kosztunk fodros nekem is masodik baba mi 20 hetesek multunk es en is 12 hetesen ereztem a bubikat es 14 hetesen a rugmandozasokat a kisfiamat is 15 hetesen ereztem mar azt mondtak mert nagyon kicsi vagyokes azert. Sajnalom fodros a tortentekes sajnos ugyanaz a tema a kisfiam nekem is meg halt szules utan ket nappal ez nalunk is a tavaly volt.
79. 15a0ad145d (válaszként erre: 76. - Fodoros)
2012. jún. 9. 18:23

Majdnem abban a cipőben jársz, mint annak idején a Jakupcsek Gabriella, neki is felnőtt fiai voltak már mikor megszületett a kislánya.

Nevekkel nem álltok hadilábon? Mert mi elég nehezen fogunk lánynevet találni, mert ugye, ami nekem tettszik, az a Férjemnek nem és fordítva.

78. 15a0ad145d (válaszként erre: 69. - Fodoros)
2012. jún. 9. 18:19

Hát nagyon sajnálom, hogy nálatok úgy alakult a szülés!!! Gondolom, mivel úton a másik baba, már azért túlléptetek a tragédián?!

Mi úgy állunk "gyerekileg", hogy van egy közel 3 éves lányunk és egy 5 hónapos (aki, ugyebár idén januárban született) és ő szintén kiscsaj, úgyhogy reméljük, hogy lesz egy harmadik is, nem akarjuk megtörni a sormintát :)

Ha nálad és Trinitas-nál is fiú uralom van, akkor kész királylányok lesztek :)

Ha nálunk lesz még egy csajszi, akkor a Férjemet királlyá avatjuk, a nődokim is mindig azt mondja, hogy a magyar népmesében is 3 lánya van a királynak :D

2012. jún. 9. 17:02
Nálad hogy áll a gyereksereg?
2012. jún. 9. 17:00
Biztos rendben lesz. De nagyon izgi, bár a terhességből a tavalyi események fényében kezd elegem lenni, és még hol a vége, de a babát nagyon várjuk. Érdekes lesz egy 20 meg egy 18 éves mellett. 4 hapsival fogok élni :-) 0-40 évesig.
2012. jún. 9. 16:47
Hat az elég gäz szerintem....
74. Trinitas (válaszként erre: 69. - Fodoros)
2012. jún. 9. 16:40

Jaj istenem, nagyon sajnálom! :(

Drukkolok, hogy minden jól alakuljon!!

73. Trinitas (válaszként erre: 67. - 15a0ad145d)
2012. jún. 9. 16:40
:DDD ez jóóóó
72. Trinitas (válaszként erre: 66. - Fodoros)
2012. jún. 9. 16:39
gratulálok!! :D És nálatok 2. baba?
71. Trinitas (válaszként erre: 65. - 15a0ad145d)
2012. jún. 9. 16:38
Nekem is, két napja panaszkodom, hogy 29 fok van de már kész vagyok a melegtől pedig a java még csak most jön.. :S
70. Trinitas (válaszként erre: 68. - 15a0ad145d)
2012. jún. 9. 16:38

Hát volt már korán ilyen bugyborékolás, 12. héttől.. de nem volt rendszeres, meg hiába 5-6 cm-es a baba, a kezei-lábai még tún gyengék, hogy érezhessük.. viszont ezt a bugyborékolást is ő okoszza szerintem csak közvetve valahogy.. mert nem terhesen nincsenek ilyen érzések.

De én akkortól veszem figyelembe, mikortól folyamatosan, minden nap érzem, az pedig a 15. héten volt. 17. héten már kívülről is éreztem :)

69. Fodoros (válaszként erre: 67. - 15a0ad145d)
2012. jún. 9. 15:12
Én a tavalyi szülésnél elveszítettem a babát. Ha jól láttuk hárman is, az orvosom, egy Uh-os szaki meg én, akkor fiú lesz. Van két tesó, előző házasságból, de ők nagyok már.Szerintem nem lesz gond. Ha érzékenyek lennénk, Te is Én is, akkor a lehetősségét sem adjuk meg hogy így alakuljon.
2012. jún. 9. 14:50

rekuczy és Trinitas, Ti hány hetes korotok óta éreztek magzatmozgást?

Én még nem érzek, de talán nem véletlen, még csak 5 centi volt a múlt héten :)

67. 15a0ad145d (válaszként erre: 66. - Fodoros)
2012. jún. 9. 14:47

Szia Fodoros!

Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a "problémával"! Én most kb. 13 hetes vagyok, aránylag egész jól érzem magam, néha émelygek, de majd elmúlik (remélem).

Azzal szoktunk viccelődni, hogy nálunk egy évben két baba is születik, mégsem ikrek :) Mi december elejére "várjuk" a császárt, remélem nem akar sokkal hamarabb jönni.

Ha minden igaz, hétfőhöz egy hétre már azt is tudni fogjuk, hogy milyen nemű lesz a bébi!

Nektek ez a második baba lesz? Azt tudjátok már, hogy mi lesz?

66. Fodoros (válaszként erre: 1. - 15a0ad145d)
2012. jún. 9. 14:13

Szia Mangó! Üdv Mindenkinek!

Én tavaly december közepén szültem császárral, és jelenleg a 16+6 ot taposom. Nekem azt mondta az orvosom, aki ráadásul rokon, tehát maximálisan bízom is benne, hogy az EÜ világszervezet szerint 13 hónapot érdemes várni. A dokibácsi nagymamája viszont azt mondta, ha egy gyereknek jönnie kell, hát jöjjön!!!

Amikor megkérdeztem, hogy jó, akkor most kire hallgassunk,az EÜ-re, vagy a nagyira, akkor azt mondta: Természetesen a nagymamámra. Így tettünk, 11 hónap lesz a két szülés közt. Te hogy érzed magad?

2012. jún. 9. 10:19
nálunk nincs semmi izgi, nagyon melegem van....
2012. jún. 8. 10:10

Sziasztok ki hogy van?

Mi nagyon jol ma vagyunk 20 hetesek es 2 kg plusz van rajtam ennek azert orvendek. Nalunk is egyre tobb a hancurparti este is es ma reggel is volt es mar naponta tobbszor is :).

63. Trinitas (válaszként erre: 61. - Rekuczy)
2012. jún. 7. 18:47

Kirúgja a ház oldalát a kisfiam egész nap :)


Remélem ezúttal minden rendben lesz veletek!

2012. jún. 7. 17:24
es remelem akart lenni
61. rekuczy (válaszként erre: 59. - Trinitas)
2012. jún. 7. 17:23

31-ik heten volt surgossegi csaszarom igy en ahoz nem tudok visszonyitani es nem remelem most tovabb birjuk 2 az 1-be.

Ti hogy vagytok ma?

Nekem fajdingal a pocim eleg borongos az ido es ma sokat jarkaltunk

2012. jún. 7. 08:28
Nekem szerencsére az első pont a kiírt napon indult meg, de aztán végül császár lett, így a második is kivárta a 39. hetet. Remélem a 3. sem akar sokkal korábban jönni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook