Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fog valaki szülni a Jahn Ferenc kórházban december végén - január elején? fórum

Fog valaki szülni a Jahn Ferenc kórházban december végén - január elején? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 21. 09:03
Szia!Én Jahn Ferencben szültem mindkét gyermekemet és jók a tapasztalataim nagyon rendesek a szülésznök nekem sokat segítettek és ugy hogy nem adtam pénzt!!
8. scorpian (válaszként erre: 6. - Steffyke)
2011. nov. 2. 23:15
Én is a XX.kerületben lakom és mégis a Bajcsy-ban szültem.Bár nekem ott volt fogadott orvosom.Tudok ajánlani egy nagyon jó doktornőt, ha érdekel esetleg
2011. nov. 2. 22:51

én is itt lakom a közelében, semmi pénzért nem szültem volna itt.

én a női klinikákra esküszöm, azon belül pedig a 2-esre :)

6. Steffyke (válaszként erre: 5. - Scorpian)
2011. nov. 2. 18:13
Nincs megszabva hogy hová mehetek, attól függően hogy hol lakom? Választhatom akár a Bajcsyt is? Kicsit kezdek aggódni a JF miatt. :S
2011. nov. 2. 17:54
Én nem ott szültem,csak látogatóba mentem,de köszönöm szépen nekem az is elég volt.Ha jót akarsz, szerintem menj a Bajcsy Kórházba,arról a kórházról viszont csak jókat tudok mondani
4. Steffyke (válaszként erre: 3. - 0245e2b239)
2011. nov. 2. 17:52
Húúúú! :( Nem túl bíztató, amit írtál. A fizetős egyágyas szobáról már én is hallottam, de azt is, hogy az első babásoknak nem nagyon ajánlják.
3. 0245e2b239 (válaszként erre: 2. - 0245e2b239)
2011. nov. 2. 17:45
A második gyereket meg úgy szűlte meg ugyanabban a kórházban, hogy elötte a haverom kifizetett egy valag pénzt, hogy külön szobába lehessen a felesége egyedül. Ez így működik sajnos magyarországon.
2011. nov. 2. 17:39

Figyu délpesten lakom én is. Egyik barátom felesége szűlt ott és egyszerűen gusztustalan körülmények vannak.


1.

2 román nővel zárták össze 1 szobába, akik magyarul se tudtak beszélni, és ami a legmegdöbbentőbb, szülés után 3 napig nem fürdött egyik se. És senki sem szólt rájuk, hogy ejnye bejnye a higiénia.


2.

Egy halom cigányhordát engednek be hegedűvel szatyrokkal , meg böllérekkel a kórházba.


Nagyon retek kórház ez, nem akarom elvenni a kedved, de ha normális elvárható állapotokra tőrsz akkor ne válaszd a Jahn Ferencet.

2011. nov. 2. 17:34
Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy fog-e valaki szülni a JF kórházban december vége, január eleje környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook