Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ivott már valaki kúraszerűen mágneses vizet? Tapasztalat? fórum

Ivott már valaki kúraszerűen mágneses vizet? Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
35. Panna.33 (válaszként erre: 33. - Emimami)
2016. jún. 15. 18:07

Akkor bocsánat. Én biztos nem jelöltem be.

Egyébként nem kötekedésből, de miért hiszel jobban a személyes tapasztalatnak, mint a kettős vaktesztnek?

A személyes tapasztalat általában a placebohatást, vagy olyan állapotot tükröz, ahol nem vettek figyelembe minden körülményt. Lehet, hogy teljesen más áll egy jelenség hátterében, mint amit az oknak vélnek.


Egyébként ha friss élményekre vagy kíváncsi, célszerű lenne pl. egy szavazást kiírni,a régi fórumokat nem mindenki figyeli.

34. Panna.33 (válaszként erre: 28. - Emimami)
2016. jún. 15. 17:59
Nem küld.
33. emimami (válaszként erre: 31. - Zebracsikó)
2016. jún. 15. 15:10
Most néztem meg a beállításaimat, ott volt egy ilyen lehetőség: "Kérsz e-mailt a már legalább 2 napja olvasatlan üzeneteid érkeztéről" - akkor be lehet jelölni, hogy az ember kér-e értesítést, csak lehet, hogy sokan nem jelölik be, nem veszik igénybe.
32. emimami (válaszként erre: 31. - Zebracsikó)
2016. jún. 15. 15:07
Köszönöm, hogy ezt megírtad!
31. zebracsikó (válaszként erre: 28. - Emimami)
2016. jún. 15. 15:04
Nem, ez az oldal nem küld e-mailt, ha üzeneted érkezett.
30. emimami (válaszként erre: 29. - 328e1b30ab)
2016. jún. 15. 11:24

Hiába írod le ezeket újra és újra, mivel engem a személyes tapasztalatok érdekelnek, nem frázisok.


Attól, hogy valaki nem érti valaminek a működését, az a valami még vígan működhet és sok esetben működik is.


Amennyiben te hónapokig használtál például olyan vizet, amelyben magnetit volt, akkor inkább azt írd meg, kérlek, köszi.


Akinek van személyes tapasztalata, nagyon megköszönöm, ha megírja, akár privátban!

29. 328e1b30ab (válaszként erre: 26. - Emimami)
2016. jún. 15. 11:09

Akkor még egyszer: a Föld nevű bolygón NEM lehetséges mágnesezni a vizet.

A mágnes pedig NEM gyógyít meg semmit.


EZ TÉNY.


Ha más hallasz, az HA-ZUG-SÁG.

28. emimami (válaszként erre: 27. - Panna.33)
2016. jún. 15. 10:00
Lehet, hogy kap e-mail értesítést, hogy jött neki üzenet és majd ír - vagy nem. Vagy ez az oldal nem küld e-mailben értesítést, ha üzenete érkezik valakinek a hoxán? (Nem gyakran használom én sem.)
27. Panna.33 (válaszként erre: 26. - Emimami)
2016. jún. 15. 07:46
Hat és fél éve nem lépett be.
26. emimami (válaszként erre: 25. - 328e1b30ab)
2016. jún. 15. 05:35
Monic6 tapasztalataira vagyok kíváncsi.
25. 328e1b30ab (válaszként erre: 24. - Emimami)
2016. jún. 14. 18:48

A vizet nem lehet mágnesezni.


A mágnes nem gyógyít betegséget.

24. emimami (válaszként erre: 12. - Monic6)
2016. jún. 14. 18:19

Sziasztok!


Szia Monic6! Írtad, hogy szívesen leírod a tapasztalataidat! Engem érdekel a mágneses víz, a magnetizált víz! Kérlek, írd meg, hogy neked mi a véleményed, mit tapasztaltál, milyen betegséged volt, illetve milyen javulást vettél észre magadon vagy családtagjaidon? Köszönöm!

23. Pirosalma (válaszként erre: 22. - Lébenkanál)
2010. dec. 19. 18:18
Látod, nem is érted, miről beszéltem a hivatkozott hozzászólásban. Ennyit értesz a fizikából. Nem a húrelmélettel van most a gond.
22. lébenkanál (válaszként erre: 21. - Pirosalma)
2010. dec. 19. 12:25

Olvasd el Brian Greene: Az Elegáns Univerzum c. könyvét a húrelméletről!


"Minden újítót hülyének néznek, míg az újítása be nem válik. Abban is hittek, hogy a Föld lapos."(Mark Twain)

21. Pirosalma (válaszként erre: 20. - Mazoo)
2010. szept. 18. 09:23

"anyag pedig nem létezik, csak állóhullám"


Aki azt mondja, hogy egy fizikai fogalom nem létezik, az semmit nem ért a fizikából.

20. mazoo
2010. szept. 17. 20:57

Sziasztok!


Nos én nem vagyok egy nagy vizérfan a gyakorlatban, de anyukámat rádumálta egy barátnője egy ilyen bögrére, -ami kínai piacról eredeti japán gyártmány :) - mert hogy, mindegy, végülis ajándékba adta, mi meg ittuk amit beletettünk vizet (10 perc amig állni kell hagyni)

Ez egy két hete volt, és igazából a használatiját is kidobtuk véletlenül,szóval nem tudtuk ,mire számítsunk, de ittuk mint a jógyerekek, hamár arra kaptuk:)

aztán furcsa lett , mert bár 5-6 órákaat aludtam az elmúlt héten, mindig úgy keltem fel, hgy jé, mivan az arcommal, tök sík és a nagy pórusaim összszűkültek, aztán a konyhában találkoztam anyummal, akinek szintén mindha gumiból lett volna a bőre, és hát ő se fiatal már..Egyideig nem érdekelt, de ez elég stabilnak tűnik:)


Aztán megkerestem a neten a bögre hatásait, és találtam egy elég kerek cikket:

[link]


hát ebből aztán nagyon jókedvem lett, hog milyen gazdag vagyok ,és ez "csak" egy bögre .

Na.

azóta valóban nem alszom 5-7 óránál többet, de eléggé rendben érzem ezt így reggeltől éjjelig.

Lehet hogy mástól van, de a bőröm az tuti szebb,

ja és így utólag megnéztem a fenekemen a gödröcskéket és hát az is simább..

:)

szóval ennyi, én ajánlom, mondjuk csak a szép bőrért, bár ez niylván nem jár egyedül.


Üdvök!


jelige: "anyag pedig nem létezik, csak állóhullám" - mai metrós olvasmányom

19. winny
2009. szept. 9. 11:05

Ingyen van!

Egy üveg vizet (nem mű.a palack!) vizet este a lkásod észak felé néző ablakába teszel reggelre tökéletes lesz!

Iható és gyógyító a víz!

18. ae12cc5be5 (válaszként erre: 17. - Vénboszi)
2008. dec. 7. 11:18

Köszi, utána fogok nézni.

Addig is, ha van időd, légyszi írd meg, miről szól!


Köszi:t.

2008. dec. 6. 17:24
Kedves taranee ajánlom figyelmedbe Masaru Emoto A VIZ IGAZI HATALMA c könyvet.
16. ae12cc5be5 (válaszként erre: 15. - Monic6)
2008. szept. 5. 09:14
Köszi.
15. Monic6
2008. szept. 5. 08:51

A másik:


"Folyóirat cikk

Az oxigenizáció hatása a daganatok biológiai viselkedésére

Szerzők

József Tóth1

2007. július 13

1Országos Onkológiai Intézet Budapest Ráth György u. 7-9. 1122

Kivonat magyar | in English

A rosszindulatú daganatokban gyakran ún. hypoxiás, csökkent oxigéntartalmú területek vannak (az oxigéntenzió < 7 Hgmm). A preklinikai, valamint klinikai vizsgálatok igazolták, hogy a hypoxia fokozza a tumorok progresszióját, agresszivitását. Szövettenyészeteken tanulmányozva az oxigén hatását, bebizonyosodott, hogy az oxigenizáció in vitro önmagában is gátolja az ép szövetek, a benignus és malignus tumorok sejtjeinek növekedését. Az onkoterápia szempontjából rendkívül fontos megállapítás, hogy ha egy daganatban az oxigén parciális nyomása kevesebb, mint 2,5 Hgmm, a sugárérzékenység lecsökken (intrinszik radiorezisztencia). Hypoxiás tumorokban számos kemoterápiás gyógyszer is hatástalan (kemorezisztencia). Oxigén hiányában vagy hypoxiás szövetekben a fotodinámiás kezelés is eredménytelennek bizonyult. Mindezen kísérleti és klinikai tapasztalatok alapján már évtizedek óta egyes intézetekben kiegészítő kezelésként, de egymagában is próbálkoznak a daganatos betegek oxigenizációjával. A leggyakoribb kezelési forma az oxigéngáz belélegeztetése (hiperbarikus oxigénterápia), vagy az oxigénnel telített víz alkalmazása fürdő vagy ivókúra formájában. A ma már nemzetközi kooperációban is végzett vizsgálatok egyértelműen igazolják az oxigénbevitel jótékony terápiás, radio- és kemoszenzitizáló hatását. Az általánosan alkalmazott eritropoietin-kezelés is bizonyítja az oxigenizáció jelentőségét a tumorterápiában. Időszerűnek látszik Magyarországon szakintézetekben nagy beteganyagon kivizsgálni az oxigenizáció tumorgátló, radio- és kemoszenzitizáló hatását."

Talán, szerintem ennyi elég, jah és Szegedi Tudomány Egyetemen nagy erővel folyik a mágneses víz tudományos kidolgozása daganatos betegek gyógyítására.

14. Monic6
2008. szept. 5. 08:50

ajánlom:Oxigénterápiák: Az energiával való feltöltődés egészséges módja c. könyv , melyet Paul Mohl írta.

OXIGÉNTERÁPIÁK - RÖVID TARTALOM

Az oxigén életünk egyik legfontosabb alapeleme, testünk egyetlen sejtje sem képes nélküle fennmaradni. Az emberi test az öregedés és a stressz folytán mind kevesebb oxigént vesz fel, ami számos betegség okozójává válhat. A tanácsadó könyv az olvasók szélesebb rétegeit célozza meg, azzal, hogy eligazít az egyes terápiaformák között, bemutatva azok hatásmechanizmusát is. Ezek az eljárások serkentik a sejtek oxigén-anyagcseréjét, és sok betegséget enyhítenek.

13. emagdi (válaszként erre: 10. - Pirosalma)
2008. aug. 2. 13:31

Biztosan nagy tudású ember vagy, de azért néha felmerülhetne benned, hogy esetleg vannak dolgok amiket még nem, vagy nem jól ismer a tudomány:)

elvégre azt is határozottan állították elég sokáig, hogy a Föld lapos, és az is nagyon tudományos volt.

A vízről és annak tulajdonságairól pedig szerintem még sokat nem tudunk...

12. Monic6
2008. aug. 2. 01:15

Kúra szerűen íszom a mágneses vizet már vagy fél éve, Ez egy mágneses vizet készítő pálcika (Energetixhungary), melyet este egy másfél literes buborékmentes palackba bédobom és reggeltől, míg el nem fogy megiszom. Tapasztalatom: Sokkal jobban érzem magam, estére nem fáradok el, úgy mint régen.

Ha valakit bővebben érdekel, szívesen leírom.

11. ae12cc5be5 (válaszként erre: 10. - Pirosalma)
2008. márc. 11. 19:02
Ez igen, köszi!
2008. márc. 11. 15:06

A mágnesességet csak az ún. ferromégneses anyagok (vas, kobalt, nikkel) tartják meg, ezek mind szilárdak.

A mágnesnek ugyan minimális (nagyon minimális) hatása van a vízmolekulákra is (a részletektől eltekintenék), de ez a mágnesezettség megszűnik, ha elviszik a mágnest a víztől.

9. Pirosalma (válaszként erre: 8. - Ae12cc5be5)
2008. márc. 11. 15:03

Szia, Taranee!


A tapasztalat max. beképzelt jótékony hatás lehet (ha őgy tetszik, placebohatás). Érdemben senki nem fog tudni tapasztalatok alapján segíteni. Sokszor jobb, ha az ember a szakirodalmat (itt erre sincs szükség) vagy a fizikát, kémiát, biológiát veszi elő.


Én a helyedben megkímélném a pénztárcámat;-)

8. ae12cc5be5 (válaszként erre: 7. - Pirosalma)
2008. márc. 11. 09:04

Én nem szeretem, ha átvernek, nem is akarok rábeszélni senkit, hogy ilyet vegyen, egyszerűen tapasztalat érdekelt volna, de úgy látom, senkinek nincs pozitiv tapasztalata a pohárral. Na nem mintha negatív lenne.

Én nem tartom magam egy túl okos embernek, de számomra nem olyan értelemszerű, hogy nem tartja meg a víz a mágnesességét, mivel már eleve az sem fér a fejembe, hogy a víz hogyan vezetheti az áramot, sőt, számomra nem egyértelmű az sem, hogy a Földnek hogy lehet mágnesessége. Tudom, hogy van, de megmagyarázni nem tudnám.

Ettől függetlenül én is hitetlen vagyok, sajnos olyan sok üzlet épül az emberek naivságára.

2008. márc. 10. 14:07

Sziasztok!


Szerintem ne hagyjátok magatokat átverni, a víz nem mágnesezhető (nem tartja meg a mágnesességet értelemszerűen). Ily módon hatása sem lehet.


Idegrendszeri hatások lehetnek a mágnesekkel, az más lapra tartozik.

6. ae12cc5be5 (válaszként erre: 5. - Lucullus)
2008. márc. 10. 10:24
Meg lehet nézni a neten, de nem szeretném reklámozni. Priviben megírom.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook