Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Isten mindig, mindent megbocsájt? fórum

Isten mindig, mindent megbocsájt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. 814f8b8f23 (válaszként erre: 3. - 06718ca650)
2012. ápr. 8. 12:32
Na de hogy odáig fajuljon, hogy még hazavinni sem mer senkit? Az nonszensz. Szerintem nem élnek mélyszegénységben. Gondolom a környezete is normálisnak mondható.
5. 1b0de372a7 (válaszként erre: 2. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 8. 12:29

Ne legyen büntudatod mert saját magad életét alakítod...hinni jó és szép de ha hiszel magadba hidjél.

Ugyanis legjobb barátja magadnak önmagad van..

nah majd jól megrohanják a sok vallásos a fórumodat..hihihi:-))))))

Uram atyám..ami nincs!:-)

Boldog nyulat neked!

2012. ápr. 8. 12:27
Isten csak kitaláció..minden ember saját maga Istene..ha meg van és mennybe jutok..kapni fog a kis öreg az fix..márpedig embert nem ölök tuti oda jutok és ha van..lesz pár keresetlen szavam hozzá...
2012. ápr. 8. 12:24
szerintem ez nem isteni büntetés, hanem csak a kemény élet. amikor minden de minden gondolat akörül forog hogy miből, hogyan. borzalom. sajnos rengetegen vannak olyan helyzetben mint te. :(
2012. ápr. 8. 12:13

1.

Makacs lány vagyok és folyton szerelmes.

Szüleimmel élek és szegények vagyunk, szégyelltem a pasijaimat hazahozni mindig. Nem volt tartós kapcsolatom, szóval odáig, hogy hazahozzam őket, el sem jutottunk, de féltem mindig ettől.

Miután szétmentünk a pasijaimmal, mindig szomorkodtam, reménykedtem, próbáltam megérteni a miértjét, és nem fogadtam el az exeim döntését, harcoltam értük, reménykedtem, és vártam mindegyiket vissza, egy szóval nem akartam beletörődni, hogy soha nem lehetek együtt velük.

Aztán egyik nap olvastam a neten, hogy Isten addig küldi ugyanazokat a leckéket nekünk, amíg meg nem tanuljuk végre.


Lehetséges, hogy nekem azt kell megtanulnom, hogy vállaljam fel az anyagi helyzetünket, legyen bátorságom hazahozni majd a páromat, és ha netán elhagyna, akkor fogadjam el, és törődjek bele a döntésébe, ne agyaljak rajta, hanem lépjek tovább?


2.

És a megbocsájtásról, csúnya dolog volt ez tőlem szerintetek?

- Éreztem, hogy el fog hagyni, és mivel a pénzemet alaposan be kell osztanom, spórolnom kell (kevés a fizetésem), azzal nyugtattam magam, hogy ha elhagy, akkor sincs semmi baj, mert legalább nem kell hazahoznom őt, és nem kell vennem ezt és ezt, nem kell közös nyaralásra költenem, ilyenek. Szóval a pénzen járt az eszem, és nem gondoltam bele abba, hogy ha elhagy, akkor ennyire fog nekem fájni, és hiányozni, mint most :(


Nagyon megbántam hogy ilyeneket gondoltam akkor, és bűntudatom is van.. Olyan ez, mint valami isteni büntetés.


Az, hogy miért hagyott el, részletkérdés, nem érezte azt a tüzet, mint az elején..

2012. ápr. 8. 12:12
Isten mindig, mindent megbocsájt?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook