Isten (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
39701. f26ff63135 (válaszként erre: 39700. - Nagual)
2011. jún. 25. 08:17

:)))

Nekem nagyon tetszik. Szeretem a művészi megfogalmazásokat. :)

39700. Nagual
2011. jún. 24. 11:58

"Az Isten; Az ember, akit jönni-menni látsz: zárt, egyéni; s az emberalkat legmélyebb rétege nem zárt, nem egyéni, mindennel összefüggő, azonos a minden alakzat mélyén rejlő egyetlen létezéssel. Az időbeli véges személyiség mögül kibontakozó időtlen végtelenség: a lélek. A kibontakozásra nem szoruló időtlen végtelenség: az Isten. Külön-külön határok csak a térben és időben vannak; ami tértelen, időtlen: bontatlan. A személyiség burkából kiemelkedő emberi lélek azonos az Istennel; és mégsem az Isten. Nem úgy azonos az Istennel, mint a csönd a csönddel, hanem mint a zaj megszűnése a csönddel. Az ember, mikor zártságából megszabadul, háromféleképpen látja Istent: mint "van"-on túli, vonatkozás-nélküli lényeget; mint a mindenséget beburkoló és telesugárzó szerelmet: s mint a véges személyiség leomlása után felragyogó végtelen lelket. Az Istenbe-olvadó ember számára nincs többé kivánatos és nemkivánatos, nincs többé semmiféle fokozat; mindent végtelenül és kivánság nélkül szeret. Számára minden ugyanegy: minden a Teljes-Változatlan, melyből a számtalan változó jelenség árad. Isten tartalmazza a mindenséget, s a felszabadult lélek Istenben tartalmazza a mindenséget."

(Weöres Sándor-A teljesség felé)

39699. 10c97b2309
2011. jún. 23. 20:13
Én is üdvözlöm, adjátok át, mert úgyis odalent előbb találkozok a nagy tesóval mint apuval odafent. XDDDD
39698. 9242a6388c (válaszként erre: 39697. - °°°Bibie°°°)
2011. jún. 23. 19:11
Átadom;DDD
2011. jún. 23. 19:09
... ha már istennél tartunk... üdvözlöm..:))
39696. fe80e17aca
2011. jún. 22. 14:11

Naplóm helyett-

---itt----

az Isten biztatása: nem késel el, nem maradsz le semmiről...mert vár!

Az igazi várakozás az a sokszínű szenvedés is....


Hm, tényleg?! oó:)

39695. Nagual (válaszként erre: 39688. - 10c97b2309)
2011. jún. 21. 21:24
:)
39694. Nagual (válaszként erre: 39687. - 48aad0a7c4)
2011. jún. 21. 20:30

Tényleg nagyon látványos animációkat mutatnak be az univerzum működéséről és a keletkezéséről is.. Innen nézve valóban nem kell hozzá semmiféle isten, az élet működik magától is az alapvető törvényszerűségeinek köszönhetően. Éppen ettől csodálatos, hogy hihetetlen rend és változatosság van a káosz és az egyhangúság helyett.. Ám tanulmány van arról is, hogy nem telt el annyi idő az univerzum keletkezése óta, hogy a 'véletlenek sorozatából az elemek, a sejtek vagyis az élet ilyen fokú összetetsége jöjjön létre, pedig marha nagy számról van szó, ép ésszel fel se lehet fogni.. Kell lennie egyfajta intelligenciának ami ezt a folyamatot elősegíti vagy mozgatja. Az a vicc, hogy a tudomány már bebizonyította, hogy részecskék szintjén is van tudatosság és komunikáció is, de azért 'humorérzékkel nem rendelkeznek.. :D


A legtöbb tudós tisztában van azzal, hogy az ősrobbanás csak egy logikus modell egy elmélet arra, hogyan jött - jöhetett létre az ismert világunk, ennek ellenére néhányuk tényként kezeli ezt. Ez az elmélet eddig a legszilárdabb amit a tágulás, a kozmikus háttérsugárzás és még valami ami most nem jut eszembe

támaszt alá. Természetesen mindezt attól a ponttól tudják csak modellezni ahonnan már létezik az anyag, a megnyilvánult, a tér ami azóta is tágul az elmélet szerint és ami a gyakorlatban is megfigyelhető a jelen pillanatban. Csak éppen a képletben amivel a vöröseltolódás (egy optikai csalódás) mértékét számolják ami alapján következtetni lehet az uni. tágulására, egy becsült érték a hubble-állandó. Ez sok hiba %-ot takar tehát az eredmény szinte egy jóslat és nem több ami bármikor megváltozhat vagy akár el is vethetik a módszert egy jobb hipotézis felálításával.. Talán valami teljesen mással állnak majd elő mire megöregszünk, de ezt nem tudhatjuk előre.

Hogy mi volt a keletkezés pillanatában vagy előtte azt utólagos megfigyeléssel soha nem fogjuk megtudni, így azt sem, hogy mi váltotta ki mindezt.. :D Minden jel arra mutat, hogy annak a valaminek a hatására alakult ki minden ami csak érzékelhető és mindaz amit létezéssel azonosítunk. Hogy ezt istennek, egy hatásnak, megnyilvánulatlannak esetleg semminek vagy véletlennek nevezzük az szinte lényegtelen, mert csak egy név amit ráakasztottunk valamire ami szintén utal valamire ami megfoghatatlan és felfoghatatlan az intellektusunk számára.


A tudomány végső soron azt mondja, hogy a sejtjeinket felépítő atomok is a világegyetem nukleáris hulladékaiból származnak.


A kedvencem:


"Isten: Egy ember által kitalált absztrakt fogalom.


Tehát akár a szerelem?


Teljesen szabályos tudományos vizsgálatok bizonyítják, hogy a szerelem biokémiai szempontból meggyezik a súlyos obszesszív-kompulzív személyiségzavarral; azaz tulajdonképpen az agyi szerotonin-háztartás zavara."


Szép meghatározás ugye? :D Ilyen az amikor mindent a tudományosan akarunk megmagyarázni. Ettől függetlenül az ősrobbanás elmélete is arra mutat rá, hogy a semmiből valami lett (minden), tehát megnyilvánult a megnyilvánulatlan.


Bumm...és lőn világosság... :D


Én soha nem mondom azt, hogy higyjél ebben vagy abban mert az semmi jóra nem vezet. Az önmagunkba vetett hit a legfontosabb az életben, nem az, hogy higyünk valamiben amit mond nekünk valaki.


Természetesen a hittel, a vallással lehet irányítani, befolyásolni és félelemben tartani embereket amire a történelem is bizonyítékul szolgál. A hibát inkább a szándékban kell keresni, nem a hitben vagy a vallásban mivel ezek csak útjelzőtáblák és tanítások tömkelege más más formába öntve. Ezek tanító céllal születtek nem pedig azért, hogy az embereket manipulálják velük. Az már más téma, hogy sajnos néhol erre használták és használják ma is.. :)

39693. 10c97b2309
2011. jún. 21. 15:35
Mindegy, én csak úgy beidéztem, mert miért ne? De nem elmélkedek róla vagy ilyesmi, mert rögtön jönnek a tudósok és mondják hogy nem igaz.... És a vége az hogy kitiltatnak a moderátorral mert szólni mertem hozzájuk.... Már inkább idézni sem fogok. Nem éri meg nekem hogy szóljak bármit is és repüljek mint egy bukott angyal. XDDD
39692. fe80e17aca (válaszként erre: 39688. - 10c97b2309)
2011. jún. 21. 14:47

Szia!


Sosem merném azt kijelenteni, hogy Rend a lelke mindennek!


Ahol máshol megfogalmazott:önmagában való anyag nincs....stb...egyetértek ezzel,--- mert 'mókuskerék' sincs, ha nincs Mókus benne---!!!

39691. f36e266467 (válaszként erre: 39688. - 10c97b2309)
2011. jún. 21. 14:12
Egyetértek :)
39690. f36e266467 (válaszként erre: 39687. - 48aad0a7c4)
2011. jún. 21. 14:11

Arra is használták. Mit jelent a magunkban való hit? Persze van rá mindenkinek valami értelmezése, de mire gondolsz? Hiszek magamban, tehát?


Ha észrevesszük a világ összefüggéseit, akkor látszik, hogy nem véletlenek kérdése és nem egyfajta összeviszaságnak köszönhető, hanem egy megtervezett, szépen működő rendszer. Legalábbis én így látom :)

39689. fe80e17aca (válaszként erre: 39685. - 2c3c6c7515)
2011. jún. 21. 13:58
Isten?....a "Van"....ennyi!
39688. 10c97b2309
2011. jún. 21. 13:32

"Körülnézve azt látjuk, hogy:

- Nem rendezetlenség, hanem rend vesz körül minket. (atomok világa, kozmikus világ). Ha pedig van rend, akkor kell lennie Rendezőnek is.

- Nem tervszerűtlenség, hanem tervezettség vesz minket körül. (pl.: a magban benne van a fa terve). Ha pedig van terv, akkor kell lennie Tervezőnek is.


Max Planck amikor átvette az atom szerkezetével kapcsolatos kutatásaiért a Nobel-díjat a természet láthatatlan erőire tett utalásával sokkolta a világot:

„ Olyan emberként, aki egész életét a legjózanabb tudománynak, az anyag tanulmányozásának szentelte, az atomokkal kapcsolatos kutatásaim eredményeképpen csak annyit mondhatok önöknek: anyag csak önmagában nem létezik! Minden anyag csak egy bizonyos erő hatására keletkezik és marad fenn, amely az atom részecskéit rezgésbe hozza, és végtelenül parányi naprendszerét összetartja…Ezen erő mögött egy tudatos és értelmes elme, egy intelligencia létezését kell feltételeznünk. Ez az elme az anyag egészének ősforrása.”


Máshol is hasonlóan nyilatkozott:

„Önmagában való anyag nincs, csupán az éltető, láthatatlan, halhatatlan szellem van, mint az anyag oka, és a titokzatos alkotó, akit én nem röstellek Istennek nevezni.” "

39687. 48aad0a7c4 (válaszként erre: 39676. - Nagual)
2011. jún. 21. 13:17

A Spectrum, Discovrey adókon már sokszor bemutatták, hogyan keletkeztek a bolygók, az élet.(és hogyan lehetséges a földi élet vége majdan) Nem kell hozzá semmiféle isten. Csak bizonyos feltételek összhangja.

A hit fontos, de miért nem magunkban? Miért kell egy kitalált valamiben hinni? Szerintem ez az emberek irányításának, befolyásolásának egyik eszköze :(

39686. f36e266467 (válaszként erre: 39685. - 2c3c6c7515)
2011. jún. 21. 00:05

Ha úgy nézzük, hogy valójában minden egy egységnek a része, akkor igen. Bár ettől függetlenül Isten külön is létezik, de mégis a részei vagyunk.


Olyasmi ez, mint egy nagy lepel, aminek a kis cikkei elkülönülnek, de mégis az egésznek a részei.


Viszont a lepelnek van egy központi része, ahonnan az egész kiindul.

39685. 2c3c6c7515
2011. jún. 20. 23:22

Te magad vagy a cselekedet – de tudod, hogy magad vagy a cselekedet.

Te magad vagy a vágy – de tudod, hogy magad vagy a vágy.

Te magad vagy a gondolat – de tudod, hogy magad vagy a gondolat.

Ekkor leszel az, aki most is vagy: ISTEN.

Tehát ISTEN nem egy korlátlan Teljes Létező, nem a Mindenség, nem a Teljesség,ISTEN nem Isten. ISTEN több és kevesebb mindennél, ISTEN a lét és a nem lét, a Semmi és a Minden. ISTEN sosem volt és sosem lesz, sosem érheted el, és sosem válhatsz azzá, mert amint eléred és azzá válsz, már más vagy, és megváltoztál. ISTEN egyszerűen nincs, de ISTEN az, ami Van /A.J. Christian - Mit keresett ISTEN a nappalimban/

Most értem a végére.. Gondoltam megosztom Veletek ezt a pár mondatot. :)

39684. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 39683. - 7ec51306c9)
2011. jún. 19. 23:50
nem
39683. 7ec51306c9 (válaszként erre: 39682. - 9d1fd4d628)
2011. jún. 19. 23:50

Válaszomban már űbereltem.

Lehet, hogy nem vetted észre...?

39682. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 39681. - 7ec51306c9)
2011. jún. 19. 23:47

mivan TTek?


Ezt űbereld az ezotériáddal! :D


...ha bírod :D

39681. 7ec51306c9 (válaszként erre: 39672. - 9d1fd4d628)
2011. jún. 19. 23:26

Mi van Pikari?

Már sehol nem hallgatják meg a hülye dumádat, ezért ide jöttél az Istenről beszélgetők közé, hátha ők nem hajtanak el?

Szerencsétlen...

39680. fe80e17aca (válaszként erre: 39672. - 9d1fd4d628)
2011. jún. 19. 14:34
Nekem tettszenek az akármilyen jelzőkkel 'titulált' un. bohócok is....DDDD
39679. 9c8e86a234 (válaszként erre: 39676. - Nagual)
2011. jún. 18. 20:59
:)
39678. f36e266467 (válaszként erre: 39676. - Nagual)
2011. jún. 18. 18:55
Így van! :O)
39677. 9242a6388c (válaszként erre: 39676. - Nagual)
2011. jún. 18. 18:30
Egyetértek. Nagyon jó gondolatok...
39676. Nagual
2011. jún. 18. 17:46

Van valami mélyen a lényünkben, ami felismeri, hogy van valami az életen és ezen a világon túl. Letagadhatjuk ezt az érzést intellektuálisan, de Isten jelenléte bennünk és rajtunk keresztül még mindig ott van. Tekintve, hogy az emberek 98%-a történelem során minden kultúrában, különböző civilizációkban, más-más kontinenseken hitt és hisz valamilyen Isten létezésében, lennie kell valaminek (vagy valakinek) aki ezt a hitet okozza.


Minden hatás ellenhatást vált ki. Az univerzum és minden benne levő maga egy hatás. Valaminek lennie kellett, ami mindezt létrehozta. Valami olyan alapvető, amit nem okozott semmi és ami aztán azt okozhatta, hogy minden más létrejöjjön. Ez a valami pedig Isten.

39675. Re87 (válaszként erre: 39674. - 10c97b2309)
2011. jún. 17. 16:20
Én erre inkább nem is reagáltam semmit...
39674. 10c97b2309 (válaszként erre: 39672. - 9d1fd4d628)
2011. jún. 17. 16:08
Hát ez elég undorító! Megjegyzem végig sem olvastam! Annyit nem ér....újabb gyöngyszem az emberek idióta felfogásaiból.... És nem értem mit keres ezen a fórumon....
39673. 2c3c6c7515 (válaszként erre: 39672. - 9d1fd4d628)
2011. jún. 17. 14:04
Ez marha jó! Én mindig is tudtam, hogy a világ őrült, nem én. :)
39672. 9d1fd4d628
2011. jún. 16. 22:41

Ezúttal nem fáradtam azzal hogy verseljek. Túl hosszú amit írok, úgyhogy nem lett volna értelme.


DOMO.


- Pikari beloginol a való világba -


Na nézzük, mit tartogat mára a világ.

A webboltom az első.. nulla forgalom, pont mint már két hete...

Akkor nyissunk is egy zenét mára, hadd loopoljon a végtelenségig:


Celtic Cross - Shwazz

[link]


Akkor kezdjük mondjuk az ismerősök üzeneteivel. Csak egy új van, a csodálatos fejlett nyugatból. Lets read.



**********************


Imádok nő lenni, különösen ezekben az időkben és ennyi évesen.


Végre, az államtól kapott támogatással biztosítva van a helyünk mint a domináns nem. A sz@rt is kirúgdoshatjuk a férjeinkből és érzelmileg zsarolhatjuk őket, meg is csalhatjuk őket - és ők ez ellen semmit nem tehetnek.


Például a férjem válópert indított ellenem, amikor észrevette hogy félrelépek. Még csak nem is szégyenltem el magam, amikor besétált, és meglátta hogy egy másik férfivel vagyok, mivel gyűlöltem a kib@szott pofáját, és képtelen volt szexuálisan kielégíteni. Aztán még napokig háltam együtt az én gyönyörű latin szeretőmmel, néha akkor is, amikor a férjem otthon volt.


Aztán nézegette az MTV-t és arra verte. Aztán egy nap kitaláltam egy mesét, hogy elverte a számat ezért, ami persze nem volt igaz. Aztán kijöttek a rendőrök és elvitték. Nem is törődtek vele, hogy semmiféle külsérelmi nyom nincs rajtam, ki se

kérdezték. Aztán bementem a bankba, levettem minden pénzt, és zároltattam a bankszámlánkat miközben ő le volt tartóztatva, nehogy kompetens ügyvédet tudjon fogadni.


A fekete szeretőm által a heverőn hagyott jointokat összehajtottam, majd átadtam a rendőrségnek. Meg sem vizsgálták, hogy valóban a férjemé -e, a bírónőt egyszerűen nem érdekelte. Ma megkaptam a ház teljes tulajdonjogait, gyerektartást ami 1550 dollár havonta, és havi 3830 dollár nőtartást amiért ,,erkölcstelen volt'' + láthatásmegtalagás.


Aztán odarohant a bírónőhöz, és elkezdett sírni mint egy kislány, hogy most nincs hová mennie, a pénzt amit nekem ítéltek, nem bírja kifizetni, nem tud szobát bérelni magának a hatalmas vagyon miatt amit ki kell fizetnie.


Ezt követően a bírónő rámnézett, és elmosolyodott.


Nyilvánvalóan mi vagyunk a felsőbbrendű nem.


Ti pedig menjetek és verjétek a farkatokat underage kislányokra, ez az egyetlen ami maradt a nyomorék életetekben

JA NEM, MERT AZ ILLEGÁLIS

AHHAHAHA



MELLÉKLET: bírósági végzés JPG


**********************


Rövid és velős kommentem: COOL STORY SIS


Sis, köcsög vagy velünk, nem küldtél meztelen lányt a kommentedhez, de sebaj, ez az internet kora.

Nem baj, új lap, random p0rnóoldal megnyit, írjuk be a mai nap ultimate keresőszavait: REVERSE_RAPE FEMDOM KILL

Yey, 6 oldalnyi találat. Igen durvák, hát igen, mostanában ez a legnépszerűbb téma. Vajon miért?

Bal kezem hát megérinti a lábam közét. Aztán tudatosult bennem, hogy mit olvastam. Halálfélelem szerű érzés száguldott át rajtam. A belsőmből indult, és éreztem ahogy kezd elsötétülni a világ. Aztán szorítást éreztem a mellkasomban. Hamar, a polchoz nyúltam ösztönösen, levettem a kezemmel egy levélnyi akármit, nem is néztem mi, csak bekaptam belőle két szemet, és ittam volna rá egy korty vizet... de nem volt több vizem. Fel akartam állni hogy kimenjek és öntsek magamnak, de a lábaim nem mozdultak.


És kezdtek beflashelni a régi emlékek. Általános suliban volt még, hogy az egyik tanár az óra közben egyszerűen felugrott miközben magyarázta a baromságait, és elkezdett üvöltözni: TI FIÚK, SEMMIT SEM ÉRTEK. NEKTEK NINCS ÉRTÉKETEK. CSAK A NŐK HÁTÁN KAPASZKODTOK FEL. DE TITEKET, LÁNYOK, SZERETLEK. NEKTEK MÁR REMEK KARRIERETEK LESZ.

Ekkor éreztem utoljára ezt az érzést, ahogy figyeltem ahogy a lányok tekintete lassan ránk szegeződik.

Aztán a többi tanár is eljátszotta ugyanezt, velem, személyesen is, de azok már nem voltak rám ilyen nagy hatással. Ahogy az élet többi pontjai sem, ahol lányok szopattak sz@rrá azért, mert én nem lány vagyok.


Ajjaj, mi ez? Egy könnycsepp készül kiülni a szemem sarkába. STOP. Nahát, Pikari, sírdogálnál mint egy kislány?

Attól még, hogy eddig az összes haverod pont ugyanígy járt, nem jelenti azt, hogy téged is felzabálnak az imádkozó sáskák az egyenjogúság nevében. Vagy mégis, és inkább hagyni kéne az egészet a picsába? Igen, hagyni.


Tegyük csak vissza azt a bal kézt a gatyába, a világ nem állhat meg! De ahogy a tartalmára néztem, csak ennyi futott át rajtam: ennek itt a kezemben már nincs értéke. Rossz vagyok. Miért nem puncival teremtettél engem is?


A félelem érzése erősödött, de képes voltam feltápászkodni, majd elviharoztam a boltba... odafele menet láttam egy szép 17-19 év körüli lányt. Aranyos felcsatolható macskafüleket és szemüveget viselt, egy igazi meganekko.

Amikor odaértem mellé, ránéztem és

-Szia cica - mondtam

A fejét elfordította, rám se nézett.


Mikor hazaértem, megnyitottam az EX könyvtárat. Benne azok az arcok, akik miatt napokat sírtam. Az egyik nagy férfifaló, már ketten lettek öngyilkosok miatta. Aztán átmentem egy titkos könyvtárba, ahol a világ legkedvesebb lányának képeit tartom. Neki se voltam elég jó. Kinyújtom a kezem és megsimogatom a monitort: istenem, add, hogy legalább te túléld ezt a világot!


Ismét kigyöngyözik néhány könnycsepp, de állj - ezt nekem nem lehet. Bal kéz vissza a nadrágba, jobb kéz az egérre...


A webbolt még mindig nulla forgalmat mutat, pont mint két hete egyfolytában.


Igenám, de ekkor megcsörren a telefon. A kezem remeg, alig bírom megfogni. Gyerekkori haverom tesója hív. Halott. Tegnap még hülyéskedtünk, ma már nem él. Egy este leforgása alatt felmondták a szolgálatot a szervei. Bevillannak a régi emlékek, ahogy kilógunk a szeméttelepre sötétedéskor, és szétszereljük az oda kidobott zsigulikat...

De neki egy felderíthetetlen betegség miatt megállnak a belső szervei. Ő már a 3. a sorban a jóbarátaim közül, akik itt hagynak. Talán neki a legjobb. Ahol ő van, ottmár minden földi hatalom és ideológia porszemmé vált. Neki már nem fáj.

Ismét egy könnycsepp gördülne ki, de állj, Pikari, mit csinálsz? Sírnál mint egy kislány? Kitámolygok, a tenyerembe veszek egy decinyi vizet, majd az arcomra borítom. Visszaülök. Nézem a képeket, de róla nincs egy sem. Hát ez meg hogy lehet? Miért így kell meghalnia egy 24 évesnek?


Kimegyek, és inkább megöntözöm a veteményeket.


Bal kéz vissza a gatyába... hol is tartottam? Ja igen, REVERSE_RAPE FEMDOM KILL.. A letöltésszámlálójuk csak úgy pörög

mintha ezek a képek tartalmaznák az élet örök igazságait... talán a haverjaim most épp itt vannak, és nézik, hogy mit csinálok? Vajon kinevetnének? Sajnálnának, vagy leköpnének?


És ekkor beugrik egy firefox egy véletlen kattintás hatására néhány blogbejegyzés. Rögtön előkapom a kezem, és elkezdem olvasni az egyiket: a svábokról volt szó. Sose tudtam, miféle népek ezek, nem is érdekelt, de hogy olvastam a címet,

eszembe jutott hogy öregapám egyszer azt mondta, hogy ő sváb. Nem is törődtem vele, de gondoltam, itt az idő...


,,EZEK A SVÁBOK... EZEK ÁLLANDÓAN GYŰJTÖGETNEK... OLYANOK MINT A SKÓTOK...''


Aztán ösztönösen a másik polcra néztem, ami tele volt haszontalan holmikkal, amiket időnként kicserélek, eladok. Dehát miért ne? Ha az ember nullából tud csinálni mondjuk 200 forintot, akkor miért ne? Ingyenfagyi!


,,EZEK A SVÁBOK... ÉN KÖZÖTTÜK ÉLEK... A FALUBAN MINDENKI SVÁB, AKI NEM AZ, AZT ELNYOMJÁK, MÉG ÜGYET SE TUD INTÉZNI''

,,NEKEM A FŐNÖKEIM SVÁBOK. LUSTA, M0CSK0S, DOLOGTALAN NÉPSÉG. DOLGOZTATNI, AZT TUDNAK. UNDORÍTÓ SZ@R NÉPEK EZEK''

,,LÓF@SZT, NEM HASONLÍTANAK EZEK A NÉMETEKRE. TUDOD MIK EZEK? FEHÉR C1GÁNYOK. PONT OLYANOK MINT A C1GÁNYOK''


pozitív vélemények száma: 0


A bal kezem már megint a billentyűzeten van, és nem a gatyámban. Webboltom forgalma még mindig 0.

Ránézek a bal kezemre. Ha negyed részben sváb vagyok, akkor talán pont a bal kezem a sváb?

Talán ha mind a 4 nagyszülőm sváb, akkor én is gazdag lennék? Én nem tudtam hogy ez valami negatív dolog.

Mondjuk a svábbogár az elég negatív dolog. Ismét könnycseppek jelennek meg a szemem sarkában.

Megtört kislány mode majdnem ON. Ma már hányadszorra is? ... de én nem sírhatok...

Mostantól akkor öregapámról is hallgatnom kell? A kezem magától cselekszik, az asztalon

lévő cuccokat egy erős mozdulattal lesöpri a földre. Néhány eléri a polcot, leesik róla pár holmi. Meg akarom akadályozni a fizikát a működésében, úgyhogy megpróbálok odakapni, de kigurul alólam a szék, és a földre vágódok. A mozdulattól leesik még pár további holmi a polcról. Az egyik egy biblia. Kinyílik és úgy huppan le, az egyik bejelölt idézetnél, mert sok helyen bejelöltem a legjobb részeket. Érdekes könyv ez a biblia, mindenki érzi, hogy igaz, de mindenki úgy tesz mintha csak valami mesekönyv lenne.


S ekkor felharsan a híradó: az anon ismét ezt/azt/amazt törte fel... Mitikus hackercsapat, akik 10 ezren vannak... Hát peeersze. ,,fbi, ez már nem a ti világotok. Ez a mi világunk: az emberek világa'' Csattog már a föld és remeg a levegő a BROTHEREK és SISTEREK csizmái alatt. Brother és Sister nem felejt, nem kegyelmez, nem bocsájt meg.

Tízezrek? Hehe.. nem.. milliók, barátom, milliók... Nemsokára nem csak a 3 betűs szervezetek félnek majd a haragjától, hanem mindenki, aki nem érti meg a könnyeink, mert egyre több a kitaszított, és egyre kevesebb a ,,normális''.

BROTHER és SISTER elhozza majd a káoszt hogy egy új rendet alkothassunk belőle. Dübörög majd a világ lépteinktől.


A webbolt forgalma 0.


Feltápászkodom, bár még fáj az esés. Kiváncsi vagyok, hol nyílt ki a Biblia. Talán pont a házasságot felbontók vagy megtörők megkövezéséről lesz szó? Vagy Jézus valamelyik csodájáról? Esetleg arról, hogy a haverom a mennybe jut -e?


De nem, itt nyílt ki:


A BOSSZÚ AZ ENYÉM - Isten


Vége. Könnyek, mára már MEGTÖRT KISLÁNY MODE ON. Közben hamar visszaszórok mindent a polcra, és


...Istenem, miért száműztél a pokolba? Tudom hogy én itt már nem lehetek a nyerő oldalon, kérlek, rúgj szájba, ha akarsz, de nyomj át valahogy ezen a léten. Gyenge vagyok és méltatlan hozzád.

Fogd meg a nyakam, és rángass át, mert az én lábaim már remegnek.

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook