Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismét egy éjszaka, amikor nem tudok aludni. Lassan teljesen... fórum

Ismét egy éjszaka, amikor nem tudok aludni. Lassan teljesen... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
febr. 29. 11:51
Én sem. Pacsii
8. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 11:48

Kínai gyógyászat szerint, illetve a szervóra szerint 1-3 között a máj a legaktívabb. Ha ebben az időben ébredünk éjszaka, az a májjal kapcsolatos problémát jelez.

Ha érdekel a kínai gyógyászat, az egészségmegőrzés vagy az öngyógyítás, olvass ennek utána. Én megtettem, mert szükségét éreztem. Ez vezetett el 69 évesen a csikunghoz.


Mindenkinek más az útja, elképzelhető hogy te ezt alapból elveted, amivel semmi baj nincsen, de kívánom hogy te is találj megoldást a problémádra, mert én aztán tudom milyen az álmatlanság.

7. Blondie💋 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 09:48

Sajnálom.


Foglalkoztat valami lelkileg, gondolom ezért.

Próbálj egy kellemes fürdést venni lefekvés előtti,ellazít kicsit.

febr. 29. 09:48

Éjfélkor(!) fekszem le, viszonylag könnyen elalszom, 2 és 3 között szinte minden éjjel felébredek. Jó esetben fél óra forgolódás után visszaalszom, de van, hogy több mint 2 óra múlva sikerül nagy nehezen, aztán 5-kor megint ébren.

Most éjszaka fél 3-kor ébredtem, 4 után aludtam vissza, fél 7-kor ébredtem. Nem is az a legnagyobb baj, hogy ilyenkor hisztis meg kialvatlan vagyok, hanem a kialvatlanságtól a nap folyamán rámtör az aurás migrén. Azért nagyon bízom benne, hogy a mai nap kivétel lesz.

A remény hal meg utoljára.

5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 08:42

Nem túl jó.


Nálam 3 hete átkattant valami,,nem tudom mitől ,vagy miért.

Jókat alszom,,de szinte fura.

febr. 29. 07:45

Nálam 5 óra túlalvásnak számít :) Talán gyerekkoromban aludtam utoljára 8 órát.

11-kor operáltak, negyed 3-kor már függönyt ráncigáltam a kórteremben.

febr. 29. 04:38
Dettó
febr. 29. 04:31
Énis!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook