Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek -e valamilyen jó hajnövesztőszert? fórum

Ismertek -e valamilyen jó hajnövesztőszert? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
33. 6532c775dd (válaszként erre: 32. - Zita9494)
2008. okt. 24. 12:16

Télleg? ÉS hogyan kell használni? Úgy értem hogy hajat kell mosni utána vagy rajta hagyható? Én még nem figyeltem fel rá, de megnézem majd. :)

A shaumának is láttam egy ilyen termékét, de az kegyetlen drága 3000 körül van és kitudja jó-e?

2008. okt. 23. 16:45
Nekem bevált a "De Miclén" Hajnövesztő szer. Lehet kapni száraz, zsíros stb. hajra. Nem is annyira drága. KÖnnyen beszerezhető, szinte bármelyik parfümériában meg lehet venni.
31. 6532c775dd (válaszként erre: 30. - C619500ac7)
2008. szept. 3. 08:31
jól van sok sikert. :) A Blaha Lujza térnél van egy kis bolt, az eladó nagyon igénytlen szétégetett szökeség, ne is foglalkozz vele. Borzadály egy nőszemély. :D
2008. szept. 3. 08:30
Köszi szépen a válaszokat! Megyek is Bes-Ginseng vadászatra :D
29. 6532c775dd (válaszként erre: 27. - C619500ac7)
2008. szept. 3. 08:20
Wow. Jahh a vöröset az **** se mossa kis onnan ha az a festék rákerül az ott is marad. Én maig tehetem nem festem a hajamat többé. :)
2008. szept. 3. 08:19

Szóval, hát igen ez esteben lhete nem kéne a kombit tul gyakran isnni. :) Kzben eszembe jutott mik azok amk még csoda szernek számitanak, persze idéző jelben. Sztem a kigyó uborka, fontos hogy belőlről is ápold, szóval annak magas a kén tartalma, ami kell, akkor én pl néha szoktam az original siliciea-t is kanalazni.BÁr ez inkább a bőrre jó és annyira nem látványos.


A besh ginseng nagyon jó 1705 és 12 db ampulla, nagyon népszerű termék és télleg jó. Én csak kb heti 1x szoktam a szemőldököm kenni vagy mi és ugy is egy dzsungel lett. Sztem ha van rá lehetőséged és nem mész kb 1 hétig emberek közé akkor borotváld le. Igy erösebb lesz. NEkem is volt 0.5 milis szmöldököm anno és ugy szabadultam meg töle h levágtam és sokkal erösebben nő azután is. Az ampullához van ilyen kis kupak azt rá tudod tenni és akkor mindenap kenegetheted vele.


[link]


Ohhhhhhhhhh közben eszembe jutott egy másik módszer. Anno télleg rövig volt a hajam és emiattt a végére néztem, PANTHENOL.HAjmososá uán be fujod picit a fejbörödet picit a hajra is menjen, törölközöbe csavarod és 20 percre ugy hagyod. utána lemosod.

JA igen a besh, igen ezt szoktam venni, kúraszerűen kelll használni, az eddigi tapasztalataim és mások is irták, h ugy hat hogy mikor használod akkor alig látszik valami, mikor meg abba hagyod kb nő 4cm-t 1 hónap alatt. A szemőldököt lehet mindennap, csak néha egyszer egyszer felejtsd el. :) Remélem tudtam segiteni. ÉS ne felejtesd el hogy van a hajnak ilyen növési szakasza, lehet épp nem nő mert már kihullóban van, föleg összel, de előbb utóbb csak kinő. :)

27. c619500ac7 (válaszként erre: 23. - 6532c775dd)
2008. szept. 3. 08:12
A fórumon olvasottak alapján azt hiszem, elmondhatom, hogy - kopp-kopp-kopp - nem hullik a hajam,szóval csak arra volna szükségem, hogy gyorsabban nőjön. Mahagóni színű nekem is többször volt a hajam, és érdekes, a hajam mintha "jobban szeretné" a vöröses árnyalatokat, mert nem akar tőlük megválni :D A feketétől gyorsan megvált: valahogy kikopott.
26. 6532c775dd (válaszként erre: 25. - C619500ac7)
2008. szept. 3. 08:06
szia, jó regggelt épp itt vagyok én is :) és válaszolok is.
25. c619500ac7 (válaszként erre: 22. - 6532c775dd)
2008. szept. 3. 08:02

Hűha, ehhez a kombuchás itókához azt írják,hogy gyomorsav hiányra is jó. Hát nekem gyomorsav túltengésem van épp, úgyhogy még átolvasgatom :) Amúgy régebben iszogattam hébe-hóba Kombuchát, és nekem teljesen bejött az íze, kifejezetten tetszett.


Ezt a Ben Ginseng ampulla szemöldök-növekedésre gyakorolt jó hatása nagyon felcsigázott, mert a szemöldökömet is épp növeszteni próbálom :) jelenleg Bánffi hajszesszel, mert attól a hajam sokat nőtt, csak sajna a töve zsírosodott is, de gondolom szemöldöknél ez nem olyan gond. Nagyon ráférne e szemöldökökre egy kis dúsítás, de cerkás rajzolás szóba se jövet :)


Ezt szoktad venni? És csak a pesti helyről, vagy rendelve lehet hozzájutni? Dm-ben, rossmann-ban nem szokott lenni? Köszi előre is:)

2008. szept. 2. 16:06
Ja és pl a kombuchának kb kisfröccs ize van. Fehérboros. Télleg van aki nem szereti, akkor nem érdemes eröltetni asszem. :) Én sem imádom az izét, de meg vagyunk és a hatás megáért beszél. :)
2008. szept. 2. 16:04

ÉS ami kimarat: [link]

Amugy hullik a hajad vagy szeretnéd hogy gyorsabban nőjön? a hormonális hajhullásra asszem DHT blokkolót kell kérni a dokitól vagy mi. Szal azt nem elég pusztán kenceficékkel kenegetni.

Nekem be volt festve 2 éve mahagonia ahajam és azt növesztettem le, ezért a haj növekedése iránti érdeklődésem. :)

2008. szept. 2. 16:01

Szia Fülemüle :)


Én ezt a fajtát szoktam inni: [link]


Néha szoktam váltogatni van sima bűzafüves nonis.

Eléggé savanyú, de megéri. Az emésztést is rendbe teszi. a benne található B vitamin itt a lényeg szerintem. Szal ha nem birod inni akkor vegyél B vitamin komplexes tabit vagy élesztő is jó, pl.


A Revalidot én is szedtem de sztem ár/érték arányba elég gyeng, és igen lehet hizni tőle. A B vitamin ugy általában étvágyat csinál.

Tudod mi nagyon jó még? Ez: [link]

ÉS én néha még a Bes ginseng ampullájára is elcsábulok. NAgyon jó. A szemőldökömre is szoktam tenni és azóta a végei is kinöttek és olyan mint egy dzsungel szal tuti jó. Ha bármi kérdésed van szivesen segitek. :)

21. c619500ac7 (válaszként erre: 11. - 8565183eb5)
2008. szept. 2. 09:04
A Revaliddal kapcsolatban mik a tapasztalataid, leírnád? Mert hallottam olyan rémisztő dolgokat, hogy szőrt is erősebben növeszt meg nagyon hízlal ( vagyis inkább étvágyat csinál, gondolom a sok B-vitamin miatt) igaz ez?Köszi a választ:)
20. c619500ac7 (válaszként erre: 18. - 6532c775dd)
2008. szept. 2. 09:01
Melyik kombucha ital? Vagy csak egyféle van? Melyik cég gyártja /forgalmazza, azt le tudnád írni? Előre is köszönöm! :)
2008. szept. 2. 09:00
Én is a hajnövekedés gyorsítására álltam most rá. Rengeteg tippet hallottam, köztük volt a Revalid, a Merz, a Dermipsor, a Sanara folyékony haj (állítólag már nem lehet kapni), a Biovánne. Én most a Hair Revall-lal próbálkozom, mert állítólag attól is gyorsan nő, maga a készítmény meg elvileg csupa természetes cuccot tartalmaz. Szóval haj-rá :)
2008. szept. 2. 07:19
A másik topicbanis irtam hogy nekem a kombucha ivás nagyon meggyorsitotta. :) Sok sikert. :)
17. Dizzz
2008. ápr. 28. 12:26
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Mostmár "elindulok" valamerre az ügyben:)
16. Dizzz (válaszként erre: 13. - 7abb7adbf0)
2008. ápr. 28. 12:26
Köszönöm, hogy segítettél,aranyos vagy, de épp diétázom:) úgyhogy marad a többi:)
15. Dizzz (válaszként erre: 10. - 7004ca251b)
2008. ápr. 28. 12:25
Köszönöm szépen a válaszodat!!!!
14. e.e.
2008. ápr. 27. 20:56
ricinus olaj pakolás
2008. ápr. 27. 19:55

Ha nem számít a hízás, szedhetsz Candell sörélesztő tablettát is. Tele van B vitaminnal, de mint minden élesztőfajta, jó étvágyat generál. Én is csak ezért nem szedem.

Pedig kéne valami, mert vékonyodik a hajam.

2008. ápr. 27. 19:49
Fofó, de szerintem nem lehet "már" kapni. :)
2008. ápr. 27. 19:42
Revalid nekem bevált.
10. 7004ca251b (válaszként erre: 7. - Dizzz)
2008. ápr. 27. 19:41

Az a neve,én írtam be rosszul,mert gyorsan akartam:)

Nekem nagyon jó volt,sokat voltam am unkám miatt füstös helyen,ami aztán száritja és töredezetté teszi a hajat rrendesen,emg aztán az enyém nem egy dús hajkorona,magától:)nekem már 1doboz beszedse után,ami kb 3hét kezdtek baba hajak nőni,szóval elég látványos segitség :)

9. Dizzz (válaszként erre: 8. - Lexike)
2008. ápr. 27. 19:33
Köszönöm! minden lehetőség érdekel:)
2008. ápr. 27. 19:31
Varga hajcsepp
2008. ápr. 27. 19:28

milyen arányban nőtt tőle a hajad? elég hatásos?

egyébként rákeretem a gogliban, és létezik, de tudtam, hogy más néven: Merz Special

6. Dizzz (válaszként erre: 5. - 7004ca251b)
2008. ápr. 27. 19:26

Szia! nagyon köszönöm a gyors választ, azt hiszem utánanézek!

Fontos, mert a hosszú hajam nélkül mgehalok. Én hülye állat levágattam, de most meg nem nő.

A csajok ajánlottak itt a fórumon élesztőt....hát enném én, de....

2008. ápr. 27. 19:13

régebben a dm-ben volt egy Mert Special nevű bgyó,fehér kis üvegben narancssárgával volt rajta a felirat.Az szuper volt,és nem csak a hajadnak tett nagyon hamar jót,de a bőrnek is.Pár hete gondolkodom rajta,hogy nekem is újra kéne szedni,de nem nagyon látom sehol.Valaki eetleg aki tudja,hol lehet szerezni szóljon!!!


Ha létezik még,akkor ezt ajánlom Neked:)ha nem,akkor én is "bajban" vagyok:)

2008. ápr. 27. 19:13
és valami?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook