Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki Dr. Rezek Ödön plasztikai sebészt? fórum

Ismeri valaki Dr. Rezek Ödön plasztikai sebészt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
2016. dec. 12. 15:43
Sziasztok, engem is Rezek műtött. Nekem pont olyan nózit csinát mint amit megbeszéltünk, és alig dagadt be. Ducibb állapotában is teljesen szépen megállja a helyét, alig feltűnő. Az orrom teljesen természetes lett, a barátaim közül senki sem vette észre a beavatkozást, egyszerűen csak megjegyzik hogy jól nézek ki. A műtétre is jól reagáltam, nem volt semmilyen fájdalmam utána, nálam kimaradt a hányós, fejfájós rész. Ettem egy jót , aztán aludtam mint a bunda. Kicsit aggódtam azon, hogy a szájon át legzés hogy fog menni, de nem volt vele végül semmi bajom. A kék foltok kb az 5 napra már teljesen eltűntek az arcomról. Most még csak 3 hetes vagyok, de ha ennél még csak szebb lesz, akkor mindenképp megérte a műtét. Én azonnal elfogadtam az új orromat, olyan mintha mindig is ez lett volna. Örülök hogy minden gátlásom eltűnt , és a profil képem végre harmonizál az arcommal. Nekem 17 évembe telt hogy rászánjam magam erre a beavatkozásra. Ha tudom, hogy ez ilyen egyszerű, és ilyen gyors a felépülés, akkor már rég túlestem volna rajta. Annyit még ugyancsak megyjegyeznék, hogy nekem a legnagyobb félelmem a maradandó légzési problémával kapcsolatban volt, de már az első héten jobban lélegeztem mint valaha előtte is. Én mindenkinek csak ajánlom a doktor urat. Persze tudom, hogy a felépülés bőrtipus függvénye is. Én talán a szerencsések közé tartozom. Végre minden komplexusom eltűnt, és boldog vagyok az eredménnyel. Szerintem bátran vágjatok bele !
45. LindaZ (válaszként erre: 37. - Ceccsillag)
2016. dec. 10. 14:42
Bocsánat, már kaptam választ :)
44. LindaZ (válaszként erre: 37. - Ceccsillag)
2016. dec. 10. 14:40
Szia! Érdeklődök, Téged a magánrendelésen a New face klinikán vagy a Szigony utcában műtött Rezek doktor? Köszönöm a választ! Szia : Melinda
43. Ceccsillag (válaszként erre: 42. - Pincopalinco)
2016. okt. 3. 00:02
Szia! Orrplasztika nevu forumban sokan vagyunk a tapasztalatainkkal, kepekkel naplokkal, biztos segiteni fog a dontesben ha ezekbe bekukkantasz:)
2016. szept. 19. 12:53
sziasztok..segítséget szeretnék..szükségem lenne a legjobb orr plasztikai orvosra..REZEK DOKTOR ÚR vagy KÁRÁSZ DOKTORT válasszam.? volt már egyszer műtétem amit SEFFER doktor végzett szörnyű eredménnyel.most kellene korrekciós műtét,köszönhető Seffernek..saját porccal kell az orrom felépíteni mert az orrnyergembe egy nagy bemélyedést metszett..szeretném a legjobb orvost választani..ha valaki javasolná kit válasszak megköszönöm.
2016. aug. 28. 00:13
Egyebkent ketlem hogy szakmailag jobbnak tartjak, egyszeruen szet van marketingelve, de en ugy gondolom egy igazi szakembetnek nincs erre szuksege:)
40. Ceccsillag (válaszként erre: 38. - Adnilla)
2016. aug. 27. 22:48
Nezd meg a naplom, kopogj nyugodtan beengedlek. Nekem is unszimpi volt es az orrplasztikas forumban annyian elegedetlenkednek es lattam oar munkajat KTnak ami vegleg elteritett tole bar en mindig Rezekkel szimpatizaltam. Eletem legjobb dontese volt.
39. Adnilla (válaszként erre: 34. - Saharana)
2016. aug. 26. 22:43
Szia Saharana, megnézhetném én is a képeidet? Előre is köszi!
38. Adnilla (válaszként erre: 37. - Ceccsillag)
2016. aug. 26. 22:28
Szia Ceccsillag, én is most dilemmázok KT és RÖ között. Megnézhetném a képeid, segítene a dönésben. Voltam mindkettőnél konzultáción. KT stílusa unszimpatikus volt. :( De szakailag őt tartják jobbnak.
2016. aug. 8. 08:19
Sziasztok! Engem is Rezek mutott, ha valakit erdekel, van naplom rola, szivesen beengedem! Van elotte-utana kep, meg a folyamatrol reszletesen minden. Maximalisan elegedett vagyok! Nekem eleg bonyolult, 4 oras mutetem volt, 750 volt, de a munkaja szamomra megfizetletetlen. Batran ajanlom mindenkinek, Csibi kuldom priviben :)
2016. aug. 2. 16:29

Sziasztok! :) Tudja valaki Rezek Ödön elérhetöségét? Magánklinika vagy mobilszám érdekelne.. Elöre is köszönöm

Szép napot!

2016. febr. 24. 20:32
Szia Saharana hogy tudnám megnézni a képeid!Előre is köszi!
2016. febr. 14. 00:11

Sziasztok:)


Engem januárban műtött Rezek tudom még sok idő van teljes gyógyulásig de már most látványos a változás. Akit érdekel küldök képet. Én összesen 880 ezret fizettem érte. Semmi fájdalmam nem volt utána viszont az egyik szemem annyira bedagadt, h két napig alig láttam vele. Érdemes két hét szabadságot kivenni az alatt eltűnik a monokli és a duzzanat a szemkörnyékéről.

33. kele27 (válaszként erre: 19. - Veera)
2016. jan. 12. 12:58

Kedves Veera!


Ne haragudj, de szerintem minden jel szerint egyáltalán nem ismered az orvosok világát.


Az egészségügyben jelenleg a többség tényleg hivatásból dolgozik. Azért, mert ebben az igazságtalan, egyenlőtlen rendszerben pár orvos hatalmas pénzeket tesz zsebre, nem azt jelenti, hogy mindenki kap.


A nővérek körülbelül 100 ezret visznek haza egy hónapban, hálapénzt meg inkább a szülészeten kapnak, máshol maximum csokit, kávét. De nem kell sokat gondolkodni, hogy lássuk: Egy műtét levezetéséhez/előkészítéséhez nem egy ember kell (pl.: aneszteziológus), de mégis általában egynek adunk hálapénzt. A beteghordókról ne is beszéljünk, de ott van egy csomó olyan orvosi szakma, amely a beteggel nem is beszél.


Tudom, hogy off topic, csak eü-i dolgozóként gondoltam leírom a valóságot, hogy az orvosok többsége nem keres úgy mint kéne, a többi egészségügyben dolgozó nem egyetemet végzett ember meg egyenesen minimálbért vagy az alatt kap.


Az, hogy van pár pénzéhes (pénzéhes értsd van olyan főorvos aki elkéri a nővérek helyett is a pénzt, de azok soha nem látják azt), milliókat zsebre tevő orvos is, az a mesterségesen bevezetett hálapénz rendszer egyik legnagyobb következménye.

2015. aug. 23. 10:29

dr.Rezek Ödön


SOTE Fül-Orr-Gége Klinika


1083 Budapest, Szigony u. 36.


Tel: 334 2384

Fax: 333 3316 (titkárság)


rezek@fulo.sote.hu

2015. ápr. 15. 19:24
Sziasztok! Nekem is el tudná küldeni Rezek Ödön telefonszámát, akinek megvan? Nagyon köszönöm előre is! :)
30. Latisha (válaszként erre: 26. - Tamás_)
2015. márc. 18. 21:43
szia, szeretnék érdeklödni hogy valamit tudnál nekem esetleg mondani s segíteni a tb hogy támogatja az orrműtétet?mert nekem éves probléma hogy az orsövényem kilyukadt s sebesedik, fül-orr.gégésznél voltam mind elküldött plasztikára, de ott meg sajnos . mill új porc behelyezése!hozzáteszem nem szépészeti hanem belülröl egészségügyi probléma még is második plasztikai sebész elküld hogy gondolom ezt tb re-! remélem segítségemre lesztek mert úgy vagyok vele ez nem igazságos a tb szempontjábol s nem ismerem a kiskapukat-,köszönöm segítségedet!
2015. márc. 8. 20:44
Engem is érdekelnének az információk!! Nagyon nagy szükségem lenne egy orr plasztikára,nekem egyébként van orrsövényferdülésem is igaz enyhe,de nem lehetne valahogy tb-t intézni?
28. Lilla8908 (válaszként erre: 26. - Tamás_)
2015. jan. 30. 11:36
Tamás! Irok neked privátban, mert érdekel pontosan a menete ennek a tbs orrműtétnek.
27. dancse
2015. jan. 18. 15:15
Hogy érted Tamás kedves, hogy a tb fizette? Nem fizetős az orrplasztikai beavatkozás? Mert nekem is kellene orrsövény miatt műteni....???
2015. jan. 4. 15:14

Kedves Fórumozók!

Engem évekkel ezelőtt műtött Rezek doktor úr, orrsövény korrekció és orrplasztika volt, a tb fizette. Az eredmény nagyon látványos lett, és a doktor úr végig kedves és korrekt volt, nem említette egy szóval sem, hogy kérne-e bármit is a műtétért. Természetesen ettől függetlenül adtunk neki, elfogadta, és szerintem ezzel nincs semmi probléma. Az elégedettségedet pénzzel fejezed ki, annyit adtunk, amennyit jónak láttunk illetve tudtunk, a lehetőségeinkhez mérten. Ezt követően, nem sokkal később a mandulámat is ki kellett venni (nem átlagos helyzet), és úgy gondoltuk, hogy ő a legalkalmasabb orvos erre. Ki is vette, minden komplikációtól mentesen, és szintén nem kért semmit a műtétért sem előtte, sem utána! Nagyon korrekt és szimpatikus embernek tartom, aki nem utolsó sorban egy nagyon jó szakember is! Mindenkinek csak ajánlani tudom. (Csak emiatt regisztráltam ide, hogy más is megismerhesse a tapasztalataimat, aki eddig bizonytalan lett volna.)

25. 9d7dfcb81b (válaszként erre: 23. - Veera)
2014. okt. 23. 19:48
Attól, hogy valakit a pénz mozgat, attól még lehet gerince. Mindenkit a pénz mozgat, engem is. És nekem még is van becsületem!
24. 9d7dfcb81b (válaszként erre: 23. - Veera)
2014. okt. 23. 19:47

Oké, állítólag érted a problémát.

Válaszolj már arra, hogy ha te lettél volna abban a helyzetben, akkor is ilyen megértő lennél? Akkor is azt válaszoltad volna? Megveregetted volna a vállát? Dr. úr, tudom, hogy mennyire pénzéhes és nem probléma, hogy 4 napja itt ülök éhen és szomjan teljes mértékben megértem, hogy mást műt meg, aki fizet is érte 700 ezret. Nagyon jól tette dr úr!

Vicces vagy... :)

23. Veera (válaszként erre: 20. - 9d7dfcb81b)
2014. okt. 23. 18:50
De de :) Én értem, amit írsz, azonban te nem látod, hogy az emberek többségét részben a pénz motiválja, nem pedig az, hogy mi a jó neked vagy másoknak.
2014. okt. 14. 00:14
Sziasztok! Ha tudja vki Rezek Ödön mobilszámát, lenne olyan szíves,és elküldené nekem? Nagyon megköszönném! Semmilyen elérhetőséget nem találok.
21. leylamicc (válaszként erre: 15. - Smoke On The Water)
2014. szept. 30. 18:34
Szia,lehet egy olyan kérdésem valaki tudná hogy tb alapján hogy lehet csinálni orrműtétet,10éve van egy sebem s aztmondták fül-orr-gégészek hogy csak plasztikailag megoldható egész orr belső részét ha műtük új porc behelyezésével,de ez kb 1millió,s hiába egészségigyi probléma mert vérzik s sebesedik újra de nem tudom tb hogy milyen modon támogatna ilyet valami mellékuton!köszi a segítséget
20. 9d7dfcb81b (válaszként erre: 19. - Veera)
2014. júl. 23. 21:44
Fölösleges magyaráznom, úgy sem fogod soha megérteni... :)
19. Veera (válaszként erre: 18. - 9d7dfcb81b)
2014. júl. 20. 21:23
Világos, amit írsz és megértem, hogy ezt nem tartod korrekt dolognak, viszont az tény, hogy a pénz az orvosokat se kerüli el, sőt :D Szinte mindenki több pénzt akar és elég logikus, hogy inkább azt műti meg előbb, aki által több pénzhez jut. Ez számodra gázos lehet, más számára pedig ez a logikus. Ha nekem sebészként lenne egy gyerekem otthon és dönthetnék, hogy megműtök valakit és elmegyek egy kevésbé szép helyre vele, vagy megműtök mást és egy sokkal szebb helyre vihetem a gyerkőcöt, akkor nyilván a másodikat választanám :D Ennyi a történet. Az embereket nem érdekli a másik, csak akkor és addig, amíg érdeke, hogy érdekelje. Ezt pedig sokszor pénzben mérik. Nem azt írom, hogy nem jogos, amit írtál, csak nem így működik a világ. Az orvosok nem hivatásból dolgoznak. Aki ezt állítja, annak már aznap valaki tett valamit a zsebébe :D
18. 9d7dfcb81b (válaszként erre: 17. - Veera)
2014. júl. 20. 20:11

Akkor úgy írom, hogy nekem azért tolta el minden nap másnapra a műtétet, mert tb által támogatott műtétem volt, és nem plasztikai műtétem, amiért zsebbe 6-700 e. Ft-ot kapott. 4 napig voltam folyadék és kaja nélkül, mert nem adtak enni, hogy már megyek be a műtőbe, és csak este 6-kor közölte, hogy jajj bocs, ma sem műt meg. Akikkel egy szobában voltam, már rég haza is mentek, amíg én még be sem jutottam a műtőbe.

Akkor ne menjen orvosnak, ha csak fizetős pácienseket műt. Vagy ne állami kórházba műtsön úgy, hogy a műtéti kórlapra ráírja, hogy orrsövény műtét, és közben pedig orr korrekciót csinált több száz ezerért zsebbe...

17. Veera (válaszként erre: 16. - 9d7dfcb81b)
2014. júl. 20. 12:09
A pénzre mindenkinek szüksége van és többnyire mindenki el is fogadná. A probléma akkor van, ha esetleg nem azt a hozzáállást és végeredményt kapod, ami jár a pénzedért.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook