Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki Dr. Rezek Ödön plasztikai sebészt? fórum

Ismeri valaki Dr. Rezek Ödön plasztikai sebészt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
2018. okt. 15. 17:03
Sziasztok! A doktor Úr asszisztensének a telefonszámát át tudná küldeni valaki? Írtam pár hete a rezek@rezek.hu email címre, de nem érkezett válasz. Köszi előre is!
2018. okt. 3. 19:59

Sziasztok,

Engem ma műtött meg a doktor Úr, ma estére bent tartanak . Gondoltam segíthetek nektek azzal ha megosztom a tapasztalatomat. Nos én azért döntöttem Rezek Doktor Úr mellett, mert semmilyen esetben sem szerettem volna egy olcsó sebészetet felkutatni, mivel az orr az egyik legmeghatározóbb jegye az arcnak. Szóval nem rizikóztam.

Kárász vagy Rezek doktor ?

- nos nekem Kárász doktor nem volt annyira szimpatikus és pár ismerősöm aki nála műtőtte az orrát nem igazán nyerte el a tetszésemet megvallom őszintén .

Felvettem a kapcsolatot az asszisztensével, kedves volt és segítőkész.

Az első konzultáción talalkoztam a doktor úrral és ő is nagyon kedves volt barátságos mosolygós halk . Pozitív kisugárzása van.


A műtéti időpontot megbeszéltük , ami a konzultációtól számított 1,5 hónapra esett .

Reggel a doktor úr műtét előtt behívott megint az irodájába és újra átbeszéltük , ami meglepett mindenre emlékezett amit akkor említettem neki :-)


Most pedig várom a gyógyulást és bízom a doktor úr varázslatos keze munkájába :)

104. palma_eve (válaszként erre: 103. - Meli2018)
2018. okt. 1. 13:26
Van fent pedig elerhetöseg hozza a neten, de ha nem talalnad, kikeresem es elkuldöm privátban! :) A Stromfeldt Aurel uton van a rendelöje! :)
103. Meli2018 (válaszként erre: 102. - Palma_eve)
2018. szept. 28. 13:27
Sziasztok nekem is el tudja valaki küldeni a Rezek Ödön doktorúr elérhetőségét szeretnék hozzá menni de sehol nem találom a neten...Nekem a Kàrász Tamás műtötte az orromat régen de nem vagyok megelégedve vele sajnos.......
102. palma_eve (válaszként erre: 101. - Lilien88)
2018. szept. 27. 17:05
Szia! Én nem kértem tervet, csak átbeszéltük, mit szeretnék, mutattam neki (reális) képeket, ő meg elmondta, hogy szerinte mi állna jól. Nekem ennyi elég volt, úgy voltam vele, hogy bizom benne, ügyes nagyon, szóval remélem, hogy az én orrom is szép lesz. :) (tegnap műtött) :)
2018. szept. 25. 16:08
Helló, Én pont egy hete voltam a doktor úrnál, mr előleget is utaltam, és időpontot is beszéltünk meg, ami egy hónap múlva esedékes. Doktor Úr nagyon szimpatikus, viszont a kért tervet még nem küldte meg, annak ellenére hogy pár napon belülre ígérte. Járt már más is így? Illetve asszisztensét is nagyon nehéz elérni.
100. keki70 (válaszként erre: 99. - Judy1)
2018. szept. 24. 21:54
Szia,ment,szívesen :-)
99. Judy1 (válaszként erre: 97. - Keki70)
2018. szept. 24. 19:21
Szia en is elkernem koszonom!
98. Judy1
2018. szept. 24. 19:20
Hello en is szeretnem elkerni Dr Rezek elerhetoseget. Koszonom
97. keki70 (válaszként erre: 96. - Mila11)
2018. szept. 21. 12:59
Szia,ment,szívesen :-)
96. Mila11
2018. szept. 21. 12:56

Sziasztok!


Elküldenétek nekem is a Rezek dr. telefonszámát?


Ill. volt valamelyikőtök a Bajusz doktor úrnál Szegeden?


Kettejük között vacilálok.


Előre is köszönöm! :)

95. keki70 (válaszként erre: 94. - Joey10)
2018. szept. 14. 14:57
Valaki küldte :-)
94. joey10
2018. szept. 13. 21:02

Sziasztok!


Engem is érdekelne a doktor úr elérhetősége, szeretnék konzultációs időpontot kérni. Légyszíves küldje el valaki. Köszönöm szépen!! :)

93. keki70 (válaszként erre: 92. - Miri4)
2018. szept. 10. 22:03
Ment...
92. Miri4
2018. szept. 10. 16:49

Sziasztok! Olvastam a forumot, es en is Rezek Odon mellett dontottem a mutetet illetoen. Az elerhetoseget elkuldene, aki mar volt nala?

Koszonom, aki olvassa, es elkuldi.

2018. szept. 7. 12:55

Sziasztok!


Húú már igen régen jöttem fel erre az oldalra, ismét előjött bennem, hogy szeretném a nózim megcsináltatni. Eljegyeztek, és úgy szeretném, ha már úgy házasodnék össze, ha szép orrom lenne :) A baj, hogy még mindig iszonyatosan félek... Egyre több fotót nézek a műtét utáni pillanatokról, illetve Youtube videót is néztem a műtét folyamatáról (lehet hülye vagyok :D).

Megosztanátok kérlek a tapasztalataitokat, hogy Nektek mi volt az a pont, amikor azt mondtátok (anyagiak mellett), hogy "Na most jött el az idő!"?


1. Rezek Ödönnél 2x voltam, mert egy kedves ismerősöm őt ajánlotta. Egyszer még több éve, csak érdeklődés szintjén, hogy hogy működik az egész, majd tavaly tavasszal elmentem hozzá ismét, hogy akkor vágjunk bele. Beszélgettünk a műtétről, és szerintem azt látta rajtam, hogy nem bízok benne, és félek a műtéttől, és konkrétan azóta sem jelzett nekem vissza, hogy mehet a műtét, pedig többször hívtam az asszisztensét, hogy szeretnék hozzá menni, de nyilván van bennem egy félelem, és ez nem az orvos ellen van. Azt ígérte, hogy majd visszaszólnak, ha dönt a doki, hogy elvállal-e, de nem jeleztek. És olyan kellemetlenül érzem magam, hogy elmentem hozzá, megbízok benne, és lehet azt érzi rajtam, hogy nem állok készen, de akkor is visszajelzek a másiknak... Megígérte, hogy tervet is küldeni fog emailben, de elmaradt. Valahogy olyan érzést kelt bennem, mintha én lennék valamiért a hibás; elmentem hozzá magánpraxisra, fizetnék 1m Ft-ot, és még annyit sem tesz, hogy visszahív, hogy igen, vagy ha nem, akkor is korrekten elmondja az ember, hogy miért döntött most úgy. Ennek ellenére még mindig ő az, akiben szakmailag megbíznék. Az egyedüli dolog, ami nála megijesztett, hogy azt mondta, hogy csinál digitális tervet ha kell, de műtétnél úgysem abból fog dolgozni... És akkor kérdeztem, hogy miből, erre azt mondta, hogy emlékszik, mit beszéltünk meg.

Akinek van vele tapasztalata az elmúlt pár évben, nagyon-nagyon megköszönöm, ha ír nekem.


2. Varga Klára a másik doktor, akit ajánlottatok. Még hozzá nem kértem időpontot, de olvastam régebben, hogy nagyon kedves orvosnak tartjátok, és emellett meg is voltatok vele elégedve. Ha van valakinek előtte-utáni fotója közületek, annyira hálás lennék érte... :)


Egyszerűen minden egyes nap bennem van, hogy szeretnék lépni előre, megcsináltatni az orrom, hogy szebb legyen, és még Klárához sem kértem időpontot, mindig úgy vagyok vele, hogy "majd másnap". Nektek is volt ilyen? Az orrommal egészségügyileg semmi baj, tökéletesen kapok levegőt, nem szuszogok, nem horkolok. Attól tartok, hogy ha más orrom lesz, akkor lehet esztétikus lesz, de mégsem "én" leszek, aki eddig voltam, és emiatt van már előre egy lelkiismeret furdalásom. Bocs, ha sokat lelkizek, de ha valaki volt hasonló cipőben és túllépett rajta, nagyon szívesen beszélgetnék vele.


Szóval köszönöm előre is annak, aki ezt elolvasta és válaszol majd :)

89. keki70 (válaszként erre: 88. - 12355)
2018. szept. 3. 21:38
Nincs mit,szívesen :-)
89. keki70 (válaszként erre: 88. - 12355)
2018. szept. 3. 21:38
Nincs mit,szívesen :-)
88. 12355 (válaszként erre: 87. - Keki70)
2018. szept. 3. 21:18
Köszönöm szépen!:)
87. keki70 (válaszként erre: 86. - 12355)
2018. szept. 3. 21:10
Szia,ment!
86. 12355
2018. szept. 3. 19:07

Sziasztok!

Légyszives, tudnátok küldeni aki tudja , a Rezek Ödön doktor úr magánrendelési elérhetőségét?

Előre köszönöm a segitséget:)

85. keki70 (válaszként erre: 84. - Elisabeth236512)
2018. aug. 29. 07:23
Szia,küldtem,szívesen :-)
2018. aug. 29. 02:12
Sziasztok! Legyetek szívesek egy telefonszámot és egy címet adni a Dr. Rezek magánrendelésére.Köszönöm!
83. keki70 (válaszként erre: 82. - Patti)
2018. aug. 26. 10:40

Szia,itt sok emberkének van naplója,ha gondolod,nézz át! :-)


[link]

82. Patti
2018. aug. 25. 22:36
Sziasztok! Október 4-én műt Rezek doktor. A konzultáció után teljesen világos volt, hogy csak rá bízom az arcom, de nagyon kérlek titeket, aki tud, küldjön nekem képeket a Doktor úr alkotásairól.Élménybeszámolók is jöhetnek! Próbálok nyugodt maradni, de hosszú évek óta várok erre és szeretném erősíteni magamban, hogy minden rendben lesz...
81. keki70 (válaszként erre: 80. - Vikulya89)
2018. aug. 23. 22:26
Szia,küldtem és szívesen :-)
2018. aug. 22. 20:34

Sziasztok)

Tudnátok segíteni? Dr.Rezek Ödön elérhetőségére lenne szükségem. Konzi időpontot szeretnék kérni.

Válaszotokat előre is köszönöm❤

2018. aug. 21. 20:54

Ma voltam nála konzultáción! :) Nagyon kedves volt! Csak akartam itt szólni, hogy november 7-ig be van táblázva már, de én is pl úgy kaptam most idöpontot szeptember 26-ra, hogy valaki visszamondta. ;)

Hú, el sem hiszem amúgy, hogy eljött ez a pillanat is!! 😜😜

78. palma_eve (válaszként erre: 73. - Georgina08)
2018. júl. 15. 15:07
Én augusztusban megyek hozzá konzira, 15ezer forintot mondott az asszisztens. Amúgy azt elfelejtettem megkérdezni tőle (utólag jutott eszembe) hogy ez hány perces és mit tartalmaz. (valami tervezés? stb.) Ha tudsz esetleg többet, írj! :)
77. palma_eve (válaszként erre: 34. - Saharana)
2018. júl. 15. 15:05
Szia Saharana! Engem érdekene előtte-utána fotó! :) Mennyire volt bonyolult műtéted, hogy 880 lett a vége?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook