Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki dr. Lollok Zoltán nőgyógyászt Tatán? fórum

Ismeri valaki dr. Lollok Zoltán nőgyógyászt Tatán? (beszélgetős fórum)


1 2
27. sotema
2012. máj. 10. 13:12
10-15 kb, hol így hol úgy fizettem ha jól emlékszem. A rákszűréses biztos hogy 15, a többi azt hiszem 10 volt.. de inkább mondom a többet, akkor nem ér senkit meglepetés. Én is voltam nála hormonvizsgálaton is, azt hiszem akkor is ennyit kért. Talán az egyik vérvételre (ami ciklusfüggő) kellett pluszban fizetni de sajnos már nem emlékszem, hogy mennyit.
26. nazareth (válaszként erre: 25. - Sotema)
2012. máj. 9. 21:28

Sotema!

Köszönöm,hogy ezeket megírtad. A honlapján van bemutatkozó videó és az alapján nekem is szimpatikus. Ha jól értem,akkor egy vizsgálat nála 15 papír? Végülis nem akkora összeg,főleg,ha alapos... Engem egyelőre az endokrinológia része érdekel,hát majd felkeresem! Remélem tud majd segíteni. Mégegyszer köszi az infókat! Erika

25. sotema
2012. máj. 9. 21:04
Még annyit, hogy rendes vizsgálati áron (15) csinálta a 4D-t több alkalommal is, tehát nem kellett külön 4Dre mennem, meg Pesten másnál 30-ezreket otthagynom. A rendes vizsgálati árért 3 különböző vizsgálatkor is csinált 4D képet, dvd-t is kaptam, felár nélkül. Szerintem nagyon korrekt és rendes ember! Olyan velem is előfordult, hogy nem jól feküdt a baba, és nem tudta normálisan megvizsgálni, a járkálás és a csokievés sem segített a dolgon, így visszarendelt pár nappal későbbre, és egy vizsgálat áráért kétszer voltam nála, másodszor nem kért semmit. A cukorterheléses vizsgálatot is meg lehetett nála csináltatni, nem kellett a terhesgondozóban beutalóért órákat várni, plusz a vérvételen tolongani.
24. sotema
2012. máj. 9. 20:58
Én csak dícsérni tudom a Lollok dr-t, és mindenkinek csak ajánlani. Nagyon rendes, segítőkész, miattam többször jött be hétvégén is a rendelőjébe, mert én sajnos nem tudtam máskor menni hozzá. Kb. 4 éve hozzá járok, és a terhesgondozásra is hozzá jártam egészen a 28. hétig. Utána sajnos mást kellett keresnem, mert ő ugye - nagy bánatomra - nem vállal szülést. Nem olcsó, de cserébe maximális odafigyelést kap az ember.
2012. máj. 8. 09:47

Sziasztok!

Engem is nagyon érdekelne a Lollok dr. úr. Ha van köztetek valaki,aki esetleg több infót tud róla,kérem szépen jelezze. Ciklus gondjaim vannak,ezért keresném fel. Előre is nagyon köszönöm!

2011. máj. 24. 13:17

sziasztok


érdekelne hogy most mennyibe kerül a 4D Lollok Zoltánnál

köszönöm

21. zandi5
2011. ápr. 15. 19:09

Szia!

Lehet, hogy már késő, de azért írok. Én most Lollokhoz járok, Tatabányára magánrendelésre. Esztergomban 2 orvoshoz is jártam, akik nem vették észre, hogy PCO-s vagyok. Tényleg nem 2 forintért dolgozik, de pl amikor Esztergomban nem csinált velem semmit a doktornő, csak megállapította a 28.napos, hogy igen, maga még mindig mennstruál,akkor 6000Ft-ot kért, ahhoz képest ez reális. Lolloknál: első alakalommal rákszűrés+hüvelyi UH, diagnózis volt 13000. Most a havi kontrollokon 5000 Ft-ot kér. A teljes hormonvizsgálat 10000 volt. Egyébként nekem szimpatikus, figyelmes és rendes is szerintem. Én örülök, hogy megtaláltam.

20. mamcuka (válaszként erre: 19. - S.Nikolett1980)
2011. márc. 1. 09:44
Hát egy ilyen válasz, hogy LEHET, nem valami megnyerő! Mert ha azt írta volna esetleg, hogy ,,persze jöjjön el és megnézzük mit tehetünk" , mindjárt jobban hangzott volna. Mondom, Tokodon abban a centrumban a nőgyógyász nagyon rendes, csak nem tudom, foglalkozik e olyasféle problémával ami neked van. Egy próbát megér!
19. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 18. - Mamcuka)
2011. márc. 1. 08:15
Köszönöm szépen. Megpróbálom. Írtam a Lolloknak, azt válaszolta, vissza, hogy LEHET,hogy tudok segíteni, jelentkezzen be időpontért. Hát ez nem győzött meg.
2011. febr. 27. 20:45

VALEOMED DIAGNOSZTIKAI KÖZPONT

2531 Tokod, Kossuth L. utca 91/b


tel/fax: 06 33 468-438

Információ és bejelentkezés: 06 30 46-46-583


e-mail:valeomed@invitel.hu



Eszembe jutott, hogy ez még egy szuper jó hely, érdeklődj náluk, hogy a problémáddal foglalkoznak e, ha igen, mennyibe kerül a vizsgálatod stb. Én már jártam náluk többször is, ilyen olyan problémával. A páciensek se..t kiny...ák!

2011. febr. 27. 20:20
Próbáld meg inkább a Pödört. Ő biztosan tud segíteni!
2011. febr. 27. 20:19
Köszi, akkor azért nincs kint az ára a honlapján. Keresek egy másik megoldást.
15. mamcuka (válaszként erre: 14. - S.Nikolett1980)
2011. febr. 27. 20:15
Én a B.-nál nem jártam, a munkatársnőm orvosa, és csak dicsérni tudja minden téren! Hát end.-t sajnos nem tudok akit nyugodt szívvel ajánlhatnék! De a Loll. biztos hogy belenyúl a pénztárcádba, és elhúzza egy darabig.
14. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 13. - Mamcuka)
2011. febr. 27. 20:09
Jártál nála? Viszont most néztem, hogy nem endokrinológus. Nekem viszont elszállt az inzulin és a tesztoszteron szintem. Van róla leletem. Szerinted tud valamit adni, hogy megjöjjön a menceszem két év után?
13. mamcuka (válaszként erre: 12. - S.Nikolett1980)
2011. febr. 27. 20:00
Benya-jó döntés!!!
2011. febr. 27. 19:58
Van egy másik jelöltem is. Dr. Benya László. Most eléggé elkeseredtem, mert nagyon nehéz normális dokit találni. Olyat, aki normálisan kivizsgál, nem csak rá néz egy egy leletre. Viszont a pénz nagyon sokat számít, mert nem igazán vagyunk eleresztve ezen a téren.
11. mamcuka (válaszként erre: 1. - S.Nikolett1980)
2011. febr. 27. 19:49
Szia! Szerintem keress valaki mást! Kb. 20 évig volt az orvosom. Második és harmadik gyerekemet nála szültem. A harmadiknál már a magánrendelőjébe jártam hozzá. Ekkor Pesten is praktizált a Pét. kórházban 2000-ben. Akkor már 30 ezret kért a szülésért. A vizsgálatok is nagyon drágák voltak már akkor is. Aztán végképp nagyon elszállt az árakkal, meg az emberi hozzáállással is! Ezért váltottam, ahogy még nagyon sok ismerősöm is! Ahogy hallom, manapság sem dicsérik igazán!
10. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 9. - V.csilla)
2011. febr. 27. 19:31
Fenébe, most lelomboztál. Na mindegy írtam neki egy emailt, majd meglátjuk, hogy mit ír vissza.
2011. febr. 27. 19:06

Arra már nem emlékszem, hogy a vizsgálatok pontosan mennyibe kerültek.

De a 4D uh 15000 ft volt. Amikor 2009. decemberben voltunk akkor nagyon rosszul feküdt a baba, így se a nemét, se a pofiját, se egy normális méretet nem tudott mérni.

De a pénzt elkérte, sőt még arra sem adott lehetőséget, hogy igyak egy kólát vagy egyek egy csokit, és fél óra múlva újranézzük.

Inkább azt mondta, hogy január elején hívjam fel és egy bónusz uh-t csinál ingyen.

Na a nagy ingyen 10000 ft-ba került.


Ja és ekkor sem tudott egy normális képet készíteni az akkor már 7 és fél hós pocaklakóról.

8. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 7. - V.csilla)
2011. febr. 27. 17:49
Bocs, hogy ennyire kíváncsi vagyok, de akkor mennyi volt?
7. v.csilla (válaszként erre: 6. - S.Nikolett1980)
2011. febr. 27. 17:48
Árat nem tudok mondani, mert tavaly januárban voltam nála utoljára.
6. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 4. - V.csilla)
2011. febr. 27. 17:47

Szia!


Tudsz valami megközelítő árat mondani? Pl. vizsgálat, rákszűrés, meddőségi kezelés..,..

5. v.csilla (válaszként erre: 4. - V.csilla)
2011. febr. 27. 17:46
Már mint a Pődörnél.
2011. febr. 27. 17:45

Én Tatabányán voltam nála 4d uh-án.

Rendes orvos.

Az árlistája alapján elég drága orvos.

És a lényeg az hogy nincs egy kórházban sem, csak magán praxisa van.

Tehát ha beteg vagy, vagy babát vársz csak vizsgálatra tudsz menni hozzá, se műteni, se szülni nem tudsz nála.

Anno mikor eljött a Tbányai kórházból a betegeit átadta Dr. Pődör Péternek.

Én hozzá járok, és nála is szültem kétszer.

3. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 2. - Kata0816)
2011. febr. 27. 17:44

Szia!


Pont erre lettem volna kíváncsi, mert a honlapján nincs árlista.

2011. febr. 27. 17:25
Szia! Állitólag nagyon drága.
2011. febr. 27. 17:24

Sziasztok!


Szeretnék elmenni a Doktor Úrhoz, de nem tudok róla semmit. Ha valaki ismeri légyszi írja meg a véleményét. Köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook