Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Máriatövis magolajat vagy a májvédő teát? Az arcomról szeretném eltüntetni a pattanásokat tisztítókúrával. fórum

Ismeri valaki a Máriatövis magolajat vagy a májvédő teát? Az arcomról szeretném eltüntetni a pattanásokat tisztítókúrával. (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 4. 12:31

Az egészben az az érdekes, hogy elegendő májtisztító hatóanyagot a KAPSZULA tartalmaz. A máriatövismag olaja pompás Omega3 forrás, de symallirin csak mutatóban van benne.


Igaga te ettől nem lehetsz rosszul.

2013. jan. 13. 15:35

sziasztok!

Igaga, nem lehetsz ettől rosszul, ha helyesen alkalmazod. étkezés előtt fogyaszd, ajánlom az 500mg-os kapszulát, azt elég naponta egyszer.


ajánlom ezt az oldalt, részletesen foglalkozik a máriatövis hatásaival:

[link]

2012. dec. 30. 10:49

Sziasztok!

Én ma kezdtem el szedni, de én a mag változatot.

Méregtelenítés a cél, valamint remélem, hogy a bőrömre is kedvező hatással lesz. :)

Ha valaki erre jár, mondjatok véleményeket, javaslatokat. :)

2012. szept. 30. 15:32

olvassa ezt még valaki?

próba-szerencse...

harmadik napja szedem a máriatövisből készült kapszulát (L betűs), és nagyon rosszul érzem magam. szokás ettől rosszul lenni? szédülök, émelygek, rossz a gyomrom, stb. a betegtájékoztatón csak annyi szerepel, h enyhe hasmenést okozhat (na, azt nem okoz), semmi más mellékhatást nem említ. valakinek van hasonló tapasztalata? elmúlik?:/

2009. ápr. 23. 09:04
szia! Nem tudom még aktuális-e a kérdésed, én szoktam szedni az olajat, épp holnap kezdem újra. Pattanásra is biztos jó, ha csak azt az elvet nézem, hogy minden méregtelenítés eltünteti a bőrhibákat is, akkor ez is jó lesz rá. Én most hagytam abba a fogamzásgátló szedését, ezért szeretnék egy két üveggel meginni...csak egy baj van vele, hogy bűn rossz, olyan mintha étolajat kéne lenyelni. Én mindjárt utána szoktam vizet a számba venni és együtt nyelem le, úgy még elviselhetőbb.
2009. febr. 19. 17:29

Szia!

Hú, de rég tetted fel a kérdést.. :D

Én a máriatövist kapszulában szoktam bevenni, de ez tényleg jó pattanásra? Én eredetileg a májvédő, epekő megelőző hatása miatt szedtem.

2008. máj. 30. 19:20
senki?
2008. máj. 30. 17:36
Ismeri valaki a Máriatövis magolajat vagy a májvédő teát? Az arcomról szeretném eltüntetni a pattanásokat tisztítókúrával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook