Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Irjon aki látott, vagy érzékelt már szellemet! fórum

Irjon aki látott, vagy érzékelt már szellemet! (beszélgetős fórum)

1 2 3
26. impely
2009. márc. 24. 11:43
Engem nem igazan a felem, hanem inkabb a kivancsisag hajt. Vajon mi lehet az, ami miatt nem tudnak eltavoni egyes lelkek. Biztos vagyok benne, hogy azt a nöt a tükörben az atok, ami miatt beteg lett, az nem hagyta nyugodni.
25. csutkababa (válaszként erre: 23. - Kylie022)
2009. márc. 24. 11:43

a dejavu az teljesen mas dolog....

en olvastam egy konyvben, ott hosszasan taglaltak az elozo eleteinkrol szolo dolgokat, mar ha valaki hisz benne, csak annak erdekes most amit leirok.

szoval ott ugy magyaraztak a dejavut, hogy azok a dolgok ugye ugy tunnek, mint hamar megtortenket volna valunk, es lehet hoyg tenyleg igy van...

mert epp olyna erzes,

de egy nagyon egyszeru pelda:

ha diafilmet vetitesz a falra, vagy vaszonra, nincs jelentosege mire, ugye le kell kapcsolni a lampakat ahoz,hogy a dia meg jelenjen a falon.

ha folkapcsolod a lampat,a dia eltunik, pedig ott van...

nem tudom ,mennyire sikerult erthetoen leirni,de az a lenyege, ha alszunk(diavetites sotetben)

es allmodunk dolgokat,de nappal is lathatjuk a mar megtortent vagy megallmodott dolgokat, ha azok tenyleg megtortentek, csak nappal nem lathatjuk az egesz tortenetet (felkapcsolva van a lampa diavetites kozben) mert a fenyben nem lathato a mar megtortent esemeny, csak egy bizonyos reszlet abbol.es az is veletlenul..

lehet elsore hulyesegnek tunik, de ha belegondolok,....

24. impely
2009. márc. 24. 11:38
Azert jo tudni, hogy ilyen sokan vagyunk akik erzekeltük mar ezeket a dolgokat. Engem peldaul sokaig tök hülyenek neztek a csaldtagjaim, amig meg nem almodtam egy ket dolgot, ami tenyleg valoravalt. Mint peldaul a keresztapam halalt, vagy azt, hogy szegeny nagypapam mar nem fogja latni a dedunokajat, ezt egy hettel a szüles elött mondtam, es azon a heten, amikor hetvegen vinni akartuk a kicsit egy honappal kesöbb,a szüles utan, meg is halt a nagypapam, eppen azelött, hogy talakozhattak volna a kisfiammal.
2009. márc. 24. 11:33
Vagy pl ott van a déjavu. Annak szerintetek lehet köze ezekhez a dolgokhoz??
2009. márc. 24. 11:32
Csajok, a hideg futkos ezektől a hátamon, inkább azt hiszem, nem olvasom tovább ezt a fórumot, mert nappal összepisilem magam... :(
21. Kylie022 (válaszként erre: 19. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 11:31
Igen, ez tényleg segit. Anyukám barátnőjével is hasonló dolgok történtek mint veled anno. Csak lámpa mellett tudott aludni, már ha egyáltalán el aludt. A férje kamionos, sosincs otthon. És mindig rettegve aludt el. Én is érzékeltem már dolgokat, de nem annyira brutálisan mint ő. Lehet h akkor én is fosnék :-P
20. impely (válaszként erre: 15. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 11:30
En nem feltetlenül gonosz erökre, gonosz szellemekre gondoltam. En peldaul soha nem ereztem, hogy engem barki is bantani akart volna, csak inkabb azt ereztem, mintha figyelnenek. Valoszinüleg azert, mert idegen voltam abban a hazban, ahol generaciok ota mindig csak csaladtagok eltek, vagy ilyesmi. Egyetlen alkalom volt, gyerekkoromban, amikor fizikailag is hatasa volt ram a dolognak, az akkor törtent, amikor egy osztalytarsameknal, az anyukaja tiltasa ellenere a padra mentünk jattszani. Ugy ereztem, hogy menekülnöm kell onnan, ok nelkül nagyon feltem, majd elkezdtem fulladni, nem kaptam levegöt, mintha folytogattak volna. Amikor kivittek onnan elmult, szinte azonnal. Kiderült, hogy a baratnöm apukaja ott akasztotta fel magat. Valoszinüleg ezt erezhettem.
19. csutkababa (válaszként erre: 18. - Kylie022)
2009. márc. 24. 11:29

ez nagyon igaz, nekem is az hozta a megoldast, hogy elmenntem a templomba,es beszeltem a pappal.

szegyenkezve uygan de elmondtam neki, hogy mik tortennek velem, honapok ota...

mar aludni se tudtam, mert annyira feltem,es sokszor ebredtem arra hogy valami meg akar folytani,...ne is ragozzam tovabb..

es a pap javasolta,hogy vigyek haza szentelt vizet,es minden szobat ,minden sarkot szenteljek be,egy fa aggal,amit az udvarunkbol tortem le.

vittem haza szentelt vizet,es ezt igy meg is csinaltam.

hala Istennek elmult minden,es nagyonsokat imatkoztam is...

2009. márc. 24. 11:25

De viszont aki ennyire fél tőlük mint pl csutkababa is, akkor létezik a szentelt viz.

Nekem anyukám nemrég volt kiszentelni egy barátnője lakását, mert a gyerek alva járt éjszaka és szellemekre gyanakodtak. Azóta nincs probléma a kicsivel.Szépen alszik. Egy másik barátnője egyszer az ablakán látott kisuhanni egy furcsa fényt és érezte a szellemeket a házban, neki is kiszentelték a házát, mert ő rettegett tőlük. Azóta szerencsére ő sem panaszkodik.

Szval erre is van megoldás , ki kell szentelni szentelt vizzel a házat.

2009. márc. 24. 11:24

...mikor nagyanyám meghalt. Leestek dolgok a szekrény tetejéről. Vagy két hétig történtek hasonlók. De az is lehet, hogy csak én képzelődtem :)

Ha létezik is ilyesmi, szerintem nem akarta elhinni, hogy meghalt, mintha mondani akart volna még valamit, vagy mérges lett volna :) Elég markáns személyiség volt életében.

16. impely
2009. márc. 24. 11:23
Ugyanazt a haloinges nöt allitolag többen is lattak az utcaban, anyosomek hazanal. Ezt tuti biztos nem csak kepzeltük. En teljesen hiszek a szellemekben.
2009. márc. 24. 11:20

hu csajok, olvasom itt miket irtok, hat nekem sajnos vannak tapasztalataim a szellemekkel,vagy ki tudja mik voltak, de nagyon nem szeretek rola beszelni, rossz emlekek,es igyekszem elfelejteni oket.

a hideg fuvallat,meg az iylen mint ha nezne valaki, ez ismeros, de mar futkos is a hideg a hatamon...

nem erdemes ezzel foglalkozni higyetek el nekem, en nagyonle is betegedtem ez miatt, mar pszichologushoz kellett mennem, mert azt hittem meg zavarodtam,de nagyon nagyon nehez idoszak volt az...

szornyu dolgokat lattam, es az a legdurvabb, hogy az akkori baratom is latott ezt azt, tehat legalabb tudtam, nem ooooorultem meg, ha mar mas is latja,amit en...

ne nagyon feszegessetek a temat, nem erdemes..

mert a gonosz,a felelmbol es az iylen dolgokbol taplalkozik ,jobb nem is torodni az iylesmivel. higyetek nekem.

2009. márc. 24. 11:18

Hu, ilyen már megtörtént velem is rengetegszer hogy ültem a szobámban és hirtelen baromi hideg szél lett körülöttem, pedig az ablak zárva volt.. és néha én is látom a másik szobában a fura alakokat.

Volt régebben egy kutyánk, az megérezte a szellemeket, és a mostani kiskutyám is sokszor felébred éjjel és megkezd egy pontba nézni és ugatni de nem akárhogy. Pedig tök csend van és semmi zaj. Ilyenkor tudom h nem vagyunk egyedül. De amig nem bántanak, addig kár félni tőlük...

13. impely
2009. márc. 24. 11:17
Az anyosomek haza mar nagyon regi, meg a parom dednagyapja epitette, es en ott lattam szellemet. Abban a hazban a masodik vilaghaboruban sebesült katonakat is ellattak. Nem csak en erzekeltem öket, hanem az anyosom is, es az ö anyukaja is. Rövid ideig ott laktunk a parommal, es en reggelenete mindig nagyon koran mentem dolgozni, amikor meg mindenki aludt. Egy hatalmas tükör volt az elöszobaban, es abban tükörben lattam egy nöt. Ahogy elmentem a tükör mellett, es belepillantottam, egy feher haloinges, hosszu fekete haju nöt latta, aki nagyon szep volt. Nekem is fekete hosszu hajam van, de tuom, hogy nem magamat lattam. Elmeseltem ezt anyosomnak, aki elmondta, hogy nagyon regen lakott a csaladdal itt egy nö, az ö unokatestverenek a ferjenek a huga, aki harminc evesen agyban fekvö beteg lett, es ugy tartottak, hogy azert, mert nem akart felesegül menni az udvarlojahoz, es annak az anyja elatkozta. Ez a nö nagyon szep volt, es mindig abban a tükörben fesülte a hosszu fekete hajat. Na ettöl kirazott a hideg. Nem sokkal kesöbb elköltöztünk a parommal, mert ö sosem latott es erzett semit, en viszont allandoan, es nagyon rossz volt.
12. 6c5f346e46 (válaszként erre: 9. - 228bb89282)
2009. márc. 24. 11:17
szerintem az élőktől félj,a halottak már nem bánthatnak...ha ilyen problémád van,keresd Dragont,ő biztossan segit...nekem is segitett...
11. 6c5f346e46 (válaszként erre: 7. - Impely)
2009. márc. 24. 11:15
nem pisiltél be???milyen volt????jaaaaj,felállt a szőr a hátamon...
10. 6c5f346e46 (válaszként erre: 6. - 228bb89282)
2009. márc. 24. 11:14
persze,azért annyira nem durva,csak ott már már fanatikusok beszélgetnek erről a témáról....nekem azt tanácsolta Dragon,hogyha enyhiteni szeretném apukámhoz fűződő mély gyászomat,akkor egy gyertyával fel kell mennem a sirjához és el kell őt küldenem,mert állitólag azért nem tudok megnyugodni a halálában,mert a ragaszkodásommal itt tartom a földön,és ez nem jó neki sem és főleg nekem sem...ez nincs ugyan leirva,mert priviben dumáltunk,de a hideviz kivert engem is tőle,gondolhatod...nagyon keni a csaj a témát...remélem nem fog haragudni,hogy ezt leirtam....
9. 228bb89282 (válaszként erre: 7. - Impely)
2009. márc. 24. 11:09

Nekem is vannak, sőt olyan is volt, hogy közöltem anyukámmal, megszült az unokatestvérem az éjjel, lánya lett és Eszternek hívják, holott előtte soha nem beszéltünk erről. Délután jött a telefon, amibe szó szerint ezt mondták. Sok dolgot én is megérzek, bár ez szerintem nem szellemtől függ...


Remélem, én soha nem fogok látni ilyet a tükörben, valami miatt iszonyúan félek tőlük.

2009. márc. 24. 11:06

Már nekem is volt többször ilyen furcsa érzésem, és ha egyedül vagyok otthon este kicsit félek is.

Én kisebb felvillanó fényt láttam, amire nem találtam magyarázatot, hogy honnan jöhetett.

7. impely (válaszként erre: 2. - 228bb89282)
2009. márc. 24. 11:04
Nekem gyerekkorom ota vannak megerzeseim, amik be is szoktak jönni, es harom olyan eset volt, amikor minden valoszinüseg szerint szellem erzekeltem, ebböl egyszer lattam is, egy tükörben.
6. 228bb89282 (válaszként erre: 5. - 6c5f346e46)
2009. márc. 24. 11:04
Meezy én így is félek tőlük, meg merjem nézni azt a fórumot?!
2009. márc. 24. 11:03
van már erről egy topic,szellem idézés cimmel,na ott vannak jó dolgok...
2009. márc. 24. 11:02
Az pl mitől lehet, hogy ha éjszaka/sötétben megyek valahova, akkor az utcán lévő lámpa, ha addig nem világított és odaérek felkapcsolódik vagy fordítva?! Na?! El kellene mennem egy látóhoz?! És az, hogy babát várok nem gáz közben?!
2009. márc. 24. 10:59
nekm olyan érzésem szokott lenni, mintha valaki más is lenne a szobában. vagy mintha látnék egy elsuhanó alakot. mintha közelítene az arcom felé, meg hideget szoktam érezni:)
2009. márc. 24. 10:58
Ez a téme engem is érdekel, mert eléggé rettegek tőlük. Én nem feltétlen látom őket, de tudom, hogy itt vannak körülöttem - tök bénán hangzik - suhanásokat látok és egy csomó furcsa dolog vesz körül sokszor.
2009. márc. 24. 10:57
Minden ilyen jellegü elmeny erdekel.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook