Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Irjon aki látott, vagy érzékelt már szellemet! fórum

Irjon aki látott, vagy érzékelt már szellemet! (beszélgetős fórum)

1 2 3
56. Regus
2009. márc. 24. 12:34
Lányok, Hernádi ezt a könyvet viccnek szánta. A lélekvándorlásra példának felhozott történetek lehet, hogy valósak, de a tesztet csak viccből tette a könyvbe. A reinkarnáció sokkal komolyabb téma annál, mint hogy ilyen módon ki lehetne számolni előző életeket... :-))
2009. márc. 24. 12:33

itt a konyv ,megtalaltam,

a borito is rajta van, folismertem ..

2009. márc. 24. 12:32
53. panasonic (válaszként erre: 40. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 12:30
Nem egy kicsi barna könyv és a lélekvándorlás cím mellett ott vana könyv alján vagy tetején hogy reinkarnáció?
52. csutkababa (válaszként erre: 47. - 6c5f346e46)
2009. márc. 24. 12:29
ez jopofa:D
51. csutkababa (válaszként erre: 48. - Regus)
2009. márc. 24. 12:29
deeeeeeeeeeeeee, tenyleg.jo hogy neked eszedbe jutott,en tevedtem,bocsi:)
50. 6c5f346e46 (válaszként erre: 48. - Regus)
2009. márc. 24. 12:26
nem,Krúdy...
49. 6c5f346e46 (válaszként erre: 36. - Kylie022)
2009. márc. 24. 12:25
lehettél..keress rá a neten a könyvre...
48. Regus
2009. márc. 24. 12:25
Bocsi, hogy közbeszólok: nem Hernádi Gyula Lélekvándorlás című könyvéről van szó? Mert Krúdy álmoskönyvet írt, még régen.
47. 6c5f346e46 (válaszként erre: 42. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 12:25
mert egy bizonyos korukra elfelejtik...megkopnak az emlékek...nekem az unokatesóm mindig ugy kezdte a mondandóját,hogy amikor még kisfiú voltam...aztán csajszi...
46. 6c5f346e46 (válaszként erre: 38. - Impely)
2009. márc. 24. 12:23
Krudy Gyula:lélekvándorlás
45. csutkababa (válaszként erre: 35. - 6c5f346e46)
2009. márc. 24. 12:16

igen,sok gyerekrol ir a konyv,es hogy allandoan azt mondtak, hogy ti nem az en szuleim vagytok,es leirtak a varost, a tajat, ahol ok azelott eltek,es nem is hittek nekik, de mikor amr nem tudtak tovabb hallgatni oket, elvittek oket,oda arra ahelyre amit a gyerekek leirtak,es valoban meg talaltak a hazat,es a szuloket, akik elmeseltek, hoyg igen,volt gyerekuk, igy es igy hivtak, ekkor es akkro halt meg, igy es,igy...

szaladgal a hideg a hatamon, ha ezsembe jutnak ezek a dolgok...

ettol fuggetlenul,nagyon jo konyv..sott,fantasztikus...

44. Kylie022 (válaszként erre: 37. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 12:14

Hu, ez tényleg nagyon fura. És logika is van benne, ahogy leirod a dolgokat..

Ajj, meg kell szereznem ezt a könyvet :-D

Annyira kiváncsi vagyok h mi lehettem előző életemben...

43. csutkababa (válaszként erre: 41. - Impely)
2009. márc. 24. 12:13

ocsi:)))

szivesen

42. csutkababa (válaszként erre: 35. - 6c5f346e46)
2009. márc. 24. 12:12

igen,

nekem is egyszer a kissebb fiam azt meselte, hogy anya,amikor en a hasadban voltam,en emlekszem ra.

mondom neki, ugyan maaaar,es kerdezem tole, no ugyan mire emlekszel?? :DDD

erre o:

nagyon keves volt a helye, alig fertem el .........

no,akkor azert meg allt az uto bennem.

lehetett olyan 4-5 eves, mikor ezt mondta, mai napig nem tudom ezt hova tenni...

azota mar kerdeztem tole, emlekszik e,mikor nekem ezt mondta, es azt mondja, o ilyet sose mondott:DDD

41. impely (válaszként erre: 40. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 12:12
ocsi:-) Igen töled kerdeztem. Köszi! Megprobalom megszerezni, nagyon kivancsi vagyok.
40. csutkababa (válaszként erre: 38. - Impely)
2009. márc. 24. 12:10

ha ezt tolem kerdezed, akkor a konyv cime:

Lelekvandorlas

39. csutkababa (válaszként erre: 33. - Panasonic)
2009. márc. 24. 12:10

hat meg en hogy sajnaltam, nincsen, ilyen tipusu nincsen, mert nem is erek ra, meg olyan vacak az eletem mostanaban, el se tudom meselni...

szoval epp vegetalok,es nem vagyok se boldog se,elni nincs kedvem...

aaaaaaaaaaaaa.elegem van, csak epp azert is szeretek itt a hoxan forumozni, mert sok kedves ember van,es jol el lehet pl.veletek is dumalni...

38. impely
2009. márc. 24. 12:09
Mi a könyv cime?
37. csutkababa (válaszként erre: 32. - Kylie022)
2009. márc. 24. 12:08

nem nem, lehet barmi...

attol fuggoen szuletunk ujra, mit teszunk a jelenlegi eletunkben.

pl:azert is tartaj a budhizmus annyira fontosnak, hogy ne anyagi javakat gyujtsunk hanem szellemi javakat, hisz az viszi elorebb a szellemet,es ugy szulethetunk ujra ,okosabban, jobb elet remenyeben.

es ha valakinek rosszat teszunk azt tuti vissza is kapjuk a kovetkezo eletunkben,.


en ferfi voltam eddig mind a 3 eletemben,erdekes...

es itt europaban eltem ,legutobb a becsi erdo kozeleben, valami uran banya melett,es uran banyasz voltam.mindossze 27 evig eltem, (a konyv szerint,ahogy kiszamoltam,)de van is benne logika, hisz az uranrol tudjuk...milyen mergezo.stb...

36. Kylie022 (válaszként erre: 35. - 6c5f346e46)
2009. márc. 24. 12:06

Tehát akkor nem csak emberek lehetünk előző életünkben?

Uhh, ezt a könyvet meg kell szereznem. Lehet h tényleg voltam kutya :-D

35. 6c5f346e46 (válaszként erre: 30. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 12:02

azt a könyvet én is olvastam,durva...sok gyerekről irnak benne,aki emlékeztek arra,hogy mi volt az előző életükben...én is csináltam tesztet,én egy fehér szantál fa voltam,nagyon nagyon rég...

állitólag a gyerekek emlékeznek egy bizonyos életkorukig az előző életükre,az unokatesóm is beszélt sok mindenről,még olyan kicsi volt...nem tudtuk elképzelni,hogy miről beszél,de valószinű,hogy erről...félelmetes volt,arra már nem emlékszem mit mondott,csak,hogy volt ilyesmi...

34. impely
2009. márc. 24. 12:02
A mult heten is volt egy fura almom. Azt almodtam, hogy egy iskolaban vagyok, ott volt a parom a kisfiam, es meg egy scomo ismerös, es ismeretlen ember is. Este volt, es katonak jöttek. Kedvesen megkertek minekt, hogy mnjünk ki az epületböl,mindenünket hagyjuk ott. A parom elindult a tömmeggel, de en , a kisfiam, es egy masik kisfiu ott maradtunk az epületben. Mar mindenki elment, es az ajtokat bezartak, nem tudtunk kimenni. Mondtam a gyerekeknek, hogy menjunk ki az alaksoron keresztül. Lementünk a lepcsön, es futtottunk a folyoson az alaksorban, furcsa bugo hangot hallottunk mintha valami generator lett volna, es a lampak egyre fenyesebben vilagitottak, es ahogy befordultunk ugy ereztem elfogyott a levegö, es a szivemhez kaptam, mert nagyon fajt a mellkasom. Nem tudtam beszelni, intettem a gyerekeknek, hogy forduljunk meg, es elkezdtünk szaladni a masik iranyba, es amikor ujra elkezdtek vibralnin a lampak felebredte. Nagyon fajt a fejem, es alig kaptam levegöt, a mellkasom is fajt. A parom azt mondta, hogy azert almodtam ezt szerinte, mert a fejemen volt a takaro, es tenyleg lehet nem nagyon kaptam levegöt. Erdekes.
33. panasonic (válaszként erre: 30. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 12:00

Hu sajnálom azt a könyvet biztos nagyon jó lehetett.

Van még valami hasonló könyved?

32. Kylie022 (válaszként erre: 30. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 11:59

Okéé, én értem amit irsz :-D

Hu, ez tényleg nagyon érdekes, mindig hittem a lélekvándorlásban, de túlzottan még nem foglalkoztam vele ..

De ez durva hogy igy kiszámoltad h ekkor születtél, biztos van benne igazság.

Nekem anyukám mindig azt mondta h én azelőtt tuti kutya voltam :-P csak most rossz testbe születtem, mert nem találom a helyem a mostani világban és h a kutyákkal különös kapcsolatom van :-D

De ez sztem nem igaz :) Úgy tudom h ember lelke csak emberi testbe mehet át.

2009. márc. 24. 11:58

Sziasztok.

Nekem is vannak ilyen élményeim, ugyanis elég régóta kiskorom óta szerencsés embernek mondanak több okból és sok mindent előre megtudok mondani és sokszor is érzem azt mintha lennének olyan dolgok amik megtörténtek.

Sokszor érzem azt a lakásunkban mintha valaki figyelne de nem félek valami miatt nem félek az ilyen dolgoktól. A ház amiben élünk régen egy idős néni élt és autó balesetben elvesztette fiát és férjét egyedül maradt majd meghalt de nem a házban. Kiskoromban még mikor ne abban a házban laktunk akkor mindig nézegettem milyen szép ház milyen jó aki ott lakik és lám 10 évre rá mi lakunk abban a házban.A lényeg most jön, a szobámba az ajtó mögött hatalmas "o" betűk voltak írva és senki nem tudta miért, hogyan került oda de nagyon látszodott a falon szabályos o betű többször leírva. Többször van olyan hogy nem találjuk a dolgainkat a lakásba vagy nem ott találjuk meg ahova mi letettük a legrosszabb ami most történt kb egy hete, hogy éppne reggeliztünk amikor úgy hallottam hogy valami zörgés van a bejáratnál ekkor hallottam meg hogy valaki becsukta az ajtót, persze ekkor gyors oda szaladtam és senki nem volt de még a ház közelébe se, ezt nem tudom mire vélni hogy mi lehetett vagy amikor mindenki alszik furcsa hangok jönnek a nappaliból és ezt már párom is mondta egyedül volt otthon délelött és reggel tovább aludt nekem el kellett mennem otthonról egyedül volt a lakásba bezárt ajtóknál és azt mondta úgy hallotta mintha valaki lenne a lakásban lépteket hallott holott üres volt a lakás és senki nem volt otthon. Azóta is hívom a házunkat kísértet laknak:)


Tudni kell, hogy testvérem és párja többször látott már szellemeket ők kint élnek Angliába. Sokszor lehet hallanni ilyen történéseket. Testvérem párja egyszer le akart röviditeni a barátaival egy utat és keresztül jöttek egy temetőben amikor megláttak egy nőt fehér lepelben.

Testvérem odaköltözött a párjához régen abban a házban meghalt egy férfi és a nagyszülök is ott laktak régen ők is mondták hogy többször láttak alakokat a házban szerintük visszajár a férfi aki a házban halt meg. Testvérem nem is megy abba a szobába be illetve mondta hogy egyszer ült a fotelbe egy nő és nem az első eset mikor látta már abban a házban. Most azon vannak hogy elköltöznek abból a lakásból mert testvérem nagyon fél.


Én nagyon kiváncsian várom az élményeiteket

30. csutkababa (válaszként erre: 27. - Kylie022)
2009. márc. 24. 11:55

nem feltetlenul,de elkepzelheto.

nekem volt egy nagyon jo konyvem, a cime:Lelekvandorlas.

ki lehetett nagyon sok teszt es nagyon bonyolult dolgokkal szamolni az elozo eletet,mikor es hol elt az illeto, meddig elt,stb...

kolcosn sdtam,e sugy kaptam vissza, hogy fele hianyzott.

nagyon sajnalomazota is.

azt hiszem Krudy Gyula irta.


ha be tudod szerezni, erdemes..


en kiszamoltam az elozo eleteimet, es nagyon erdekes volt, az eredmeny,

3 eletemet :) ha lehet igy mondani,szamoltam ki.

es erdekes, hogy mikor a vegere ersz a szalomasnak, csak akkor derul ki,mikor halt meg az aki voltam elozo eltemben,es 73-ban halt meg, es en meg akkro szulettem,

tehat nem volt koztes let.

koztes letnek nevezik azt,amig a szellem bolyong, nem talal megfelelo testet...


no, megint jo leirtam am :D

29. impely
2009. márc. 24. 11:51
Na ez az elözö elet dolog engem is erdekel. Kivancsi vagyok vajon ki lehettem elözö eletmbe, mert rengetegt almodok haboruval. Az is erdekes, hogy az ember almaban nem tud meghalni, mert allitolag akkor valoban meghalna. Ebben lehet valami, mert engem mar volt, hogy melöttek almomban, es a földön feküdtem, es elmeletileg meghaltam, ereztem a fajdalmat is, de valojaban nem. Masnap is ugyanott fajt, ahol meglöttek.
28. Kylie022 (válaszként erre: 26. - Impely)
2009. márc. 24. 11:50

Igen, biztosan meg van a magyarázata annak hogy miért maradnak egyes szellemek itt a földön. Pl aki meghal, gyakran tovább marad itt mint 3 nap, mert még van némi elintézetlen ügye, ilyen furán mondva.

Anyukám legjobb barátnője meghalt tavaly ősszel. Azóta szinte mindenki vele álmodik és a volt ápolónője állandóan érezte a jelenlétét, nem hagyta nyugodni a tudat, hogy már nincs.

Aztán egyszer elment egy szeánsz félére , ahol egy nő leszólitotta - akit azelőtt soha nem látott és nem is ismerték egymást. Közölte vele hogy nyugodjon meg, a barátnője már jó helyen van és nagyon boldog, ne őrlődjön miatta. Elhitte neki az ápolónő, mert azelőtt tényleg soha nem találkozott ezzel a nővel...

27. Kylie022 (válaszként erre: 25. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 11:46

Neem, egyáltalán nem hülyeség amit irtál. Lehet hogy tényleg van benne valami....

De ez fura. Velem utoljára kiskoromban történt ilyen, hogy dejavu-m volt. Akkor lehet h előző életemben csak max 12 éves koromig éltem?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook